Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

SPARTH ΕΔΩ......
ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...


[jor]
Δόθηκε προειδοποίηση για χρήση κεφαλαίων
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33217

τι γινετε εδω?? τι λετε για τα νεα δεδομενα?

- - - Eνημερώθηκε - - -

τι γινετε εδω?? τι λετε για τα νεα δεδομενα?
 

DeletedUser32686

η cp ακομα υπαρχει αν και η οργανωση φαινεται να πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο. οι nhs απο ποιους προηλθαν?
 

DeletedUser32487

Οι cp πανε σχετικα καλα απο καποιον εξωτερικα, και η Nhs προηλθε απο την Ε.Α+dice+SIMON
 

DeletedUser

Παρεπιπτοντως χθες-σημερα οι Nhs πηγαν πρωτοι στην καταταξη... :)
 

DeletedUser

Θα το πω εγω :Ρ
Στο τελος ποιες φυλες λετε να μεινουν;Εγω λεω Sol και Nhs αλλα μεχρι τοτε ποιος ξερει τι θα γινει!
 

DeletedUser31147

Όπως είναι τώρα τα πράγματα έτσι μοιάζει ..
Όπως έχω μια απορία ... γιατί ξεσηκώθηκε όλος ο κόσμος όταν έκαναν συμμαχία οι corr με τους cp , και τώρα που ενώθηκαν τρεις φυλές μαζί δεν μιλάει κανεις και αντίθετα τους βάζετε και στα φαβορί ?
 

DeletedUser26309

επειδη εγινε πλεον συνηθεια.οταν γινει και στη 55 αυτο,που θα γινει,δεν θα αναφερθει καν
 

DeletedUser17325

οχι η doom παντως.αυτη θα ειναι απο τα υπολλειματα της 55 που θα νομπλαριστουν μετα την ενωση που θα γινει μεταξυ καποιων φυλων

Τώρα αυτό γιατί του το είπες;;; Ξέρεις τι κακό κάνεις στην εταιρία; Φήμες λένε πως ο darkling έχει ήδη πατήσει διαγραφή και ακολουθούν και τα υπόλοιπα μέλη.. Αστους έκεί να σκάνε για πρέμιουμ έχοντας την ψευδαίσθηση πως έχουν μέλλον στον μάταιο τούτο κόσμο...
 

DeletedUser18255

παβελ παρε τις καλιακουδες στις πλατες σου one man army bitchezzzzz (L)

20140318023600-xLExyFN.png


Παραβίαση Κανόνα Φόρουμ Νο2
Παρακαλώ όπως σε μελλοντικές συζητήσεις στο φόρουμ να εκφράζεστε πιο σωστά καθώς η ανάρμοστη συμπεριφορά ή χρήση διάφορων ανάρμοστων λέξεων κατά τις συζητήσεις στο Φόρουμ θεωρείτε παράπτωμα και τιμωρείται.


2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη". Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Δεν νομίζω να χρειάζονται κανέναν να τις πάρει.. Άλλωστε εγώ έχω αποσυρθεί πλέον από την ενεργό δράση... :)
 

DeletedUser

[mad]Οπως ειπαν κ οι πιο πανω,η 55 ειναι διπλωματικη ηπειρος[/mad]
[aig]στην 45 παλι,πιστευω θα γινουν ενωσεις[/aig]

[aig]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
10 Πόντοι για τρόπο γραφής (με μεγάλη επιείκεια)

Σφετερισμός στοιχείων μέλους του προσωπικού (όνομα, avatar, υπογραφή, τρόπος γραφής κλπ.) οδηγεί σε άμεσο αποκλεισμό από το φόρουμ και σε ακραίες περιπτώσεις και από το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

οχι η doom παντως.αυτη θα ειναι απο τα υπολλειματα της 55 που θα νομπλαριστουν μετα την ενωση που θα γινει μεταξυ καποιων φυλων



χαραμιζω 10 ποντακια για παρτη σου.

"λολ"


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33188

[mad]Οπως ειπαν κ οι πιο πανω,η 55 ειναι διπλωματικη ηπειρος[/mad]
[aig]στην 45 παλι,πιστευω θα γινουν ενωσεις[/aig]

δεν έχει μείνει τίποτα για να ενωθεί στην 45..εκτός κι αν η υπερσυμμαχία του κόσμου 30 συμμαχήσει και με τα βάρβαρα!!!!!! :doh:
 

DeletedUser

Σαν SOL έχουμε αποδείξει πως η τακτική 'ολα κόκκινα' είναι το καλύτερο style παιχνιδιού για αρκετούς λόγους .
Πρώτον γιατί κρατάμε ζωντανό το πνεύμα του παιχνιδιού και παίζουμε πράγματι 'Φυλετικές ΜΑΧΕΣ' + ότι το ευχαριστιόμαστε περισσότερο και εμείς οι ίδιοι .
Δεύτερον αν δεν κάνω λάθος έχουμε το μεγαλύτερο ποσοστό στην ήπειρο μας και χωρίς το F. (Family δηλαδή ακαδημίες) πράγμα που σημαίνει πως λειτούργησε περισσότερο το παίξιμο μας παρά τις 'αγκαλίτσες' της κ45 και της κ54 που τρέχουν και δεν μας φτάνουν (δεν μπορώ να πω βέβαια της κ54 είναι και ποιο αποτελεσματικές)
Τρίτον κερδίζουμε τον σεβασμό από τον υπόλοιπο κόσμο αλλά κρατάμε και το όνομα και την αξιοπρέπεια μας ψηλά.

Τρία σε ένα λοιπόν , και μην αρχίζετε τις δικαιολογίες πως είχαμε την ευκολότερη ήπειρο γιατί αν κοιτάξει κάποιος την κατάταξη απωλειών στις επιθετικές έχουμε διπλάσιες απώλειες από την 2η φυλή που σημαίνει πως τα χωριά δεν τα παίρνουμε άδεια , αλλά αν κοιτάξει κάποιος και τις αμυντικές μας απώλειες θα δει πως έχουμε παραπάνω από την Corr,Cp,Nhs και πάει λέγοντας .
Οπότε μάλλον φαίνεται εύκολη ή την κάναμε να φανεί εύκολη εξ αρχής .

Τον σεβασμό μου έχουν κερδίσει οι εξής φυλές από την κ55 ,DOOM και Bad που αντί να προτιμήσουν να κάνουν αγκαλίτσες αποφάσισαν να παίξουν παιχνίδι ,μπορεί να έχουν μείνει πίσω αλλά ποτέ δεν είναι αργά . Οι μόνες αγκαλίτσες που θα δικαιολογήσω θα είναι στην κ55 που ήταν εξ αρχής κατά την γνώμη μου η δυσκολότερη ήπειρος και έχει μείνει αρκετά πίσω οπότε κάπως πρέπει να φτάσουν τους υπόλοιπους αγκαλίτσες του κόσμου που δεν έχουν παίξει ξύλο μέχρι στιγμής .
Άλλη μία φυλή που εκτιμώ είναι η CoA απλά γιατί νιώθουν το παιχνίδι .

αυτά από εμένα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή