ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΝ DA VINCI

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34983
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34983

Ειμαι ο αρχηγος της Idf και προκαλω τον da vinci να μου δωσει λογαριασμο στον κοσμο 42 να παμε 1v1 ο χαμενος δεν θα ξαναπαιξει φυλετικες και θα πατησει διαγραφες απο ολους τους κοσμους
 

DeletedUser26230

Φιλε μου Παντελη θα χασεις παλι οπως και στον 42 που σε νομπλαρα στην αρχη, αλλα και στον κ43 που στελναμε τα τρενα γιολαρμε επειδη βαριομασταν.
Θα σεβεσαι!!!
 

DeletedUser33370

ογκος>φιογκος
η διαφορα θα κριθει στα σημεια
αν και sol καλη επιτυχια στον νταβιντσι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ειμαι ο αρχηγος της Idf και προκαλω τον da vinci να μου δωσει λογαριασμο στον κοσμο 42 να παμε 1v1 ο χαμενος δεν θα ξαναπαιξει φυλετικες και θα πατησει διαγραφες απο ολους τους κοσμους

1ον ποια ειναι η idf?
2ον ποιος εισαι εσυ?
3ον ποτε επαιζες φυλετικες για να σταματησεις τωρα μετα το 1v1?
 

DeletedUser33911

Ολοι οι ασχετοι μαθανε να το παιζουν παιχτες απο το πουθενα και το κακο ειναι οτι ειναι σαν να ζητανε τα τρικαλα απο την μπαρτσελονα φιλικο για το ποιος ειναι ο καλυτερος...Ντα βιντσι δεν επρεπε καν να δεχτεις ειναι κριμα παιδακια να σταματανε τις φυλετικες εμεις μετα ποιους θα στελνουμε πυξιδες??

Υ.Γ.: Περιμενω τον ασχετο να βγει εδω να πει οτι εχασε και να πατησει και διαγραφη και να πει σε ποση ωρα ακριβως εχασε!
 

DeletedUser34983

καλησπέρα...αναφέρομαι στα παιδια που σεβονται και όχι στους αλητες που δε είναι του θεματος και δε ξερουν ότι εχασα εχασα δε λεω το αντιθετο αλλα θελω να ποσταρω κατι πριν εκγαταλειψω το game για την ηττα μου και θελω να κρινετε εσεις που σεβεστε το παιχνιδι και τους συμπαικτες σας και κρινετε χωρις κακια και φθονο τους αλλους!!!

http://prntscr.com/f3c4e6
http://prntscr.com/f3c4ns
8-11 και!!! μεσα στο 1vs1!!!

10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33911

Ρε ασχετε μαθε να φορας παντελονια και πατα διαγραφη εισαι σκουπιδι προκαλεις εναν απο τους ΤΟΠ10 παιχτες των φυλετικων και δε τηρεις καν αυτα που λες στο εξτερναλ....


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή