Ο Κόσμος της αστάθειας

  • Δημιουργός θέματος nikkat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ενα οφειλω να σου πω παντωσ. οτι εισαι κλασσικοσ. και σε αυτο σου βγαζω το καπελο. ουτε το σινικο τειχοσ δεν εχει τετοιο ντουβαρι. μπραβο σου που μενεισ πιστοσ στισ αντιληψεισ σου και στην νοτροπια που εχεισ. γι αυτο θα παραμεινεισ αιωνια παιδακι. την κρατασ βλεπω πολλα χρονια και δεν ξεφτισε. εισαι καλοσ σε αυτο.

φυσικα και δεν περιμενα να μου απαντησεισ. εσυ μεγαλοπιανεσαι τωρα. εχεισ φυγει ηδη τρεχοντασ για να αποδωσεισ το 100% στον κ29. προσεχε γιατι μολις το μαθαν οι παικτεσ εκει, αρχισαν να τρεμουν. εγω να σκεφτεισ οτι μολισ μου πανε οτι ερχεσαι full time αποφασισα να μην κανω λογαριασμο. δεν αντεχω να τρωω μηνεσ ολοκληρουσ "ξυλο" απο σενα. βλεπεισ τα OD σου στους κοσμουσ που χεισ παιξει, μου δειχνουν οτι εισαι μεγαλοσ παικτησ και δεν χαμπαριαζεισ απο πολεμουσ. ασχετα αν κατα λαθοσ μια φορα ετυχε να μην χασεις λιγοτερα απο 50 χωρια σε 3 ωρεσ. τυχαιο ηταν αυτο! ετσι δεν ειναι; κακοι ανθρωποι. κι αυτοι σου πηραν 50 χωρια με τη μια; μα δεν ειδαν οτι ειχεσ αλλα τοσα; σε λυπηθηκαν;:rolf:

οσο για τα στατιστικα, αν θεσ θα σου δωσω μια καλη σελιδα. σε αυτη εχει και επεξηγησεισ, ωστε να ξερεισ τι κανεισ κοπυ πειστ. ετσι για να μην εκτιθεσαι.

αλλα μπραβο σου παντωσ, γιατι ενω δεν ηξερεσ, αρχισεσ να το ψαχνεισ στα σκαιπ. το κακο ειναι βεβαια οτι κι εγω εκοβα βολτεσ στο σκαιπ την ιδια ωρα και καποιοσ αγριεψε μαζι μου που σε κοντραρα και τουσ δημιουργησα προβλημα. γιατι λεει με τισ ερωτησεισ σου τουσ τα πρηξεσ.


:grrr2: κακο παιδι
 

DeletedUser

...χαχαχαχαχαχααααα...κουραγιο παιδια!...ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος...θα σας περασει...πειτε ο,τι σας συμφερει...δειτε ο,τι σας βολευει...και μεταφραστε ο,τι σας λενε οπως σας κανει για να κοιμαστε ησυχες...με τις υγειες σας...και επειδη πολλα διαβασα για ΟDA-ODD σας ευχαριστω θερμα που ακουσατε τον Σπυρακο οτι αν δω πολλες φεικ και κανονικες θα τα παρατησω και δεν ξερω εγω τι αλλο κωμικο γιατι μεσα σε 12 μερες που ετρωγα καθε μερα απο 400-1200 επιθεσεις εκανα OD που με εφεραν 3ο στη γενικη, 5ο αμυνομενο και 3ο επιτιθεμενου...ξερω ξερω...τωρα τα στατιστικα λενε ψεμματα...δεν επαιξα καθολου...χαχαχαχαχαααα...ολες εσεις πονεμενες που δεν παιξατε καλα θα κανετε να μην μιλατε σε εμας που παιξαμε!...αντε γεια γατακια του πληκτρολογιου...
 

DeletedUser24216

εγω θα επιμεινω λιγο στους φιλους μου κοστακοκαφεδακιδες, κεραυνοπαρμενους, μοσχονικβακοτετοιους.


ενταξει ειμαστε νουμπαδες, εντελως, σας μιλαω για την πιο ασχετη φυλη.
εσεις που δε μας κατακτησατε ποτε δεν πρεπει να ειστε μιση (μονο μιση γιατι ειμαι καλος σημερα) σκαλα κατω?

ο δε αρχηγοτετοιος σας, ο μπαναρισμενος εσπρεσσο, προσπαθει 2 χρονια απ τον 19 να μας κατακτησει. Πολυ λυπαμαι για την αποτυχια του. :(
 

DeletedUser32186

όσους πόντους και να ήσουν , με όποιο name και να έπαιζες , για να λες αυτα που λες , φαίνεται πως δεν ξέρεις γρι απο κ27...
Το μόνο που καναν οι SEKS είναι να ξεφτυλίζονται . Αν η προδοσία και η νίκη με αθέμιτα μέσα είχε πρόσωπο , θα είχε σίγουρα το πρόσωπο της SEKS να ξέρεις..
*αυτο πάει σε συγκεκριμένα άτομα της φυλής και όχι σε όλους.Υπήρχαν κάποια πολύ αξιόλογα άτομα στην φυλή που ειλικρινά έπαιζαν για την πλάκα και τα τσίπουρά τους...

δεν σου λεω οτι ξερω τον 27 την αποψη μου λεω.τωρα η πρωτη φυλη να εχει συμμαχια με τη δευτερη απο τα χριστουγεννα και να μη μπορουν να φαν τους τεταρτοπεμπτους και οχι απλα να μη μπορουν να τους φαν αλλα να χανουν και χωρια δεν μπορω να τη σεβαστω.μπορει να λεω και μ@@@@κιες δεν ξερω αλλα εγω αυτα βλεπω
 

DeletedUser

αυτα τους λεω κι εγω τοσο καιρο, αλλα ειμαι στραβοσ και δυστυχωσ κι εσυ μαζι μου που δεν τα βλεπεισ οπωσ και αυτοι! βλεπεισ δεν τρεξαν να κλεισουν τον κοσμο επιστρατευοντασ ακομα και τουσ μισητουσ εχθρουσ τουσ απο την GO, βλεπε AERT και τα λοιπα, εβαλαν κι ενα χερακι θεου να τουσ βοηθησει.

δεν δινω στοιχεια επειδη ο αδερφουλησ μου ο καφεσ εφαγε μπαν μολισ εθιξε το θεμα.

αλλα βλεπεισ οτι με 260 συνολικα κατακτησεισ ολεσ μαζι οι ακαδημιεσ τουσ και με 6.600 βαρβαρα χωρια κατακτημενα, περηφανευονται οτι εκλεισαν κοσμο!

καλα "στραβοσ" εισαι και δεν βλεπεισ οτι ειναι παικταραδεσ;
 

DeletedUser

χαχαχαχαχααα...συνεχισε Κωστακη κλοουν...καλα πας!...στο τελος θα πεθανουμε απο τα γελια...χαχαχαχαααααα...συμφωνεις με αυτον που δεν επαιξε στο κ27 και κανει κριτικη...χαχαχαχααααα...παιξατε μακραν πιο βρωμερα απο οποιαδηποτε αλλη φυλη οποτε ασε την κλαψα για αθλιο κοσμο, ανικανους αντιπαλους, χαμμενων που ειναι νικητες και ολα αυτα τα κωμικα που λενε οι εκαστοτε χαμμενοι σε καθε κοσμο που κλεινει για τι απλα θελουν να κρυψουν τη δικη τους ανικανοτητα...αφου εισαστε παιχταραδες αλλα μονο σε κοσμο με κυριαρχια ας μην μπαινατε σε κοσμο με μυστικα...εισασταν διπλωματικα ανικανοι και ο,τι συμμαχια για τα μυστικα κανατε απετυχε γτ ειτε τους παιξατε βρωμια(ΞΑΠΛΑ), ειτε τους υποσχεθηκατε αλλα και κανατε αλλα(Μακεδονια) ειτε ηταν κακη επιλογη, ανικανοι παιχτικα και στο πρωτο κοπανημα διαλυθηκαν και πουλησαν το τομαρι τους για να σωθουν(G.O)...με τις υγειες σας!...σκουπιστειτε μονο μην μας λερωσετε με τη λερα σας...
 

DeletedUser

εμασ μπορει να μην βγηκε η συμμαχια μασ, αλλα τουλαχιστον παιξαμε μεχρι τελουσ με το ονομα μασ.

εσυ θα κουβαλασ ακομα ενα γλυψιμο στο ιστορικο σου οτι πουλησεσ και παλι τουσ συμπαικτε σου και για αυτο απο 21 ατομα μεινατε μονο 4 στο τελοσ κι αυτα με 2 μεταγραφεσ απο μασ, μονο και μονο να σωσεισ το τομαρι σου και παλι. τι εχεισ να πεισ γι αυτο μεγαλε ηγετη; και οσοι σεν θελανε τουσ κανιβαλισεσ. γλυψε παλι τωρα στον επομενο κοσμο

αυτο μονο εισαι ικανοσ να κανεισ. να γλυφεισ για να σωθεισ. παντ το κανεσ! remember?
 

DeletedUser

εμασ μπορει να μην βγηκε η συμμαχια μασ, αλλα τουλαχιστον παιξαμε μεχρι τελουσ με το ονομα μασ.

εσυ θα κουβαλασ ακομα ενα γλυψιμο στο ιστορικο σου οτι πουλησεσ και παλι τουσ συμπαικτε σου και για αυτο απο 21 ατομα μεινατε μονο 4 στο τελοσ κι αυτα με 2 μεταγραφεσ απο μασ, μονο και μονο να σωσεισ το τομαρι σου και παλι. τι εχεισ να πεισ γι αυτο μεγαλε ηγετη; και οσοι σεν θελανε τουσ κανιβαλισεσ. γλυψε παλι τωρα στον επομενο κοσμο

αυτο μονο εισαι ικανοσ να κανεισ. να γλυφεισ για να σωθεισ. παντ το κανεσ! remember?

...χαχαχαχαχααα...τωρα μιλαει ο γελοιος Σπυρακος...ξερω...δεν σας βγηκε η συμμαχια???...μηπως εννοεις οι συμμαχιες,κρυφες υπερσυμμαχιες, ρουφιανιες και διχονοιες με τις οποιες προσπαθησατε να κερδισετε κι οταν ειδατε οτι δεν γινεται αρχισατε τα περι κυριαρχιας και πρασινα αλογα???...χαχαχαχαχααααα... γινεσαι γελοιος γτ με τα καμωματα σου εγινες Ιονιος και σπιλωσες και παιχτες καθαρους οπως ο fimis, Alazaros,giannis01 και αλλους που ηταν σωστοι συμμαχοι στον κ13!...εγω δεν εγλυψα κανεναν...ειχες πολεμο με ΑΡΞ κι αφου προετοιμαστηκες: υπουλα στρατολογησες το ριμ,εκανες 3 ακαδημιες, συμμαχια με Χαλαρα(πρωην WAR) και με G.O τοτε μας το επαιξες και ιστορια...σε γραψαμε και φυγαμε με το κεφαλι και ειχαμε κοινο εχθρο με ΑΡΞ οπου και αρχισαμε να μιλαμε με τα παιδια...η ΞΑΠΛΑ ποτε δεν ηταν φυλη που μπηκε να κλεισει κοσμο οποτε οταν ειδαμε οτι η 3-Ου πηραν τους ΚοΑ ακολουθησαμε κι εμεις...εσυ εγλυφες τους παντες Καφεδακο να φανε τους κακους ΑΡΟΞΟλ και ασε τα σαπια για κανεναν που δεν ξερει τι ελεεινος τουμπας πισωπλατος εισαι!...εσεις ποσες μεταγραφες κανατε απο εμας και προσπαθησατε κι αλλες τοσες με το σλογκαν "Εμεις δινουμε βαρβαρα ελατε εδω"?...χαχαχαχααααα...ασε μας ρε Σπυρακο...βαλε ενα ξυλακι στην πλατη κι αντε να παιξεις τον πρωταγωνιστη στο θεατρο σκιων του Σπαθαρη...τον κοσμο τον κλεισαμε ολοι και οχι 4 τυφλε...οσο για μενα δεν εκανα τιποτα που να προσβαλει την αξιοπρεπεια μου σε αντιθεση με σενα σκουληκαντερα...μεγαλος ηγετης δεν ειμαι...κανιβαλος κατα αναγκη οπως ολοι οι μεγαλοι λογαριασμοι...εσυ κοιτα να κρυψεις το αληθινο σου προσωπο γτ παλι θα στραφουν ολοι εναντιον σου...φορα το προσωπειο του σωστου και ελπιζω αυτη τη φορα να καταφερεις να πεισεις οτι εχεις ηθος!...χαχαχαχαχααα...εγω θυμαμαι μια χαρα εσυ ξεχνας:

κ13 σαν AMKD παρατησα τον 1ο μου κοσμο 2ος στον κοσμο στην πρωτη φυλη του κοσμου τοτε οπου ημουν υπευθυνος αμυνας των Λ(Λυκανθρωπων) μεχρι που ο Ιονιος αρχισε στο βωμο της πρωτης θεσης να παιζει πονηρα απεναντι σε αξιους συμμαχους και να στρατολογει ο,τι να ναι οπως εκανες κι εσυ εδω...και επειδη ανεφερες τον κ13 οτι επαιξες για να ξερεις:
cafesunrise τελευταια κατακτηση 2013-06-08 05:53:12 χωρια 723
AMKD τελευταια κατακτηση 2012-08-20 18:27:03 χωρια 646
10 μηνες μετα παλευοντας με τα βαρβαρα των Λυκων και τους ανενεργους και αδυναμους Βανδαλους μολις 77 χωρια περισσοτερα?...παιχτουρα!

κ18 σαν AMKD παροτι δεν επαιξα μεχρι τελους ενεργα λογω οικογενειακων υποχρεωσεων και απλα συντηρουσα το λογαριασμο απο ενα σημειο και μετα(119χωρια και 125 αριστους) εκλεισα τον 2ο μου κοσμο με 119 χωρια με την NV,μια απο τις καλυτερες και πιο δυνατες φυλες που ειχα την τιμη να παιξω

κ19 ο 3ος μου κοσμος οπου εκανα ενωση με τον Glad1 glad1 και παιζουμε μαζι απο τοτε οπου ημουν υπευθυνος επιθεσεων, επαιξα σε ο,τι πλανο υπηρχε, με εκαναν αρχηγο με το ετσι θελω και εβγαλα το μεγαλυτερο πλανο του κοσμου εναντιον της Νο1 φυλης που εγραψε μειον 400χωρια,εσπασε 6 μεγαλους λογαριασμους και οδηγησε στη διαλυση της φυλης και διαγραφη των "παιχταραδων"!...τελειωσα τον κοσμο με 952 χωρια 1ος γενικα ΟΝΤ, 1ος επιτιθεμενος και 8ος αμυνομενος και παλι εκλεισα κοσμο...ησουν κι εσυ εκει Καφεδακο για "να βοηθησεις ενα φιλο" με αρχειο λιγο καλυτερο απο του κ27...20 βαρβαρα,8 κανιβαλισμοι και 2 παιχτες αν θυμαμαι καλα και ενω εκραζες και τοτε στο εξωτερικο οταν ησασταν τα 2/3 του χαρτη εναντιον μας(πριν πουλησετε τους συμμαχους σας επι 1 χρονο σε μια νυχτα παλι και ερθουν με εμας) και εκραζες,ειρωνευοσουν και ελεγες τα γνωστα σου...μετα το πλανο διαγραφη και εξαφανιστηκες λαγουδακι

κ27 ο 4ος μου κοσμος(ο κοπλευ μπηκε λιγο κ21 και τον αφησε) που μπηκα για χαβαλε για να διατηρησουμε το παρεακι του σκαιπ οπως κι εσεις κατα τον fimis και που δεν ειχα καμια επιδιωξη ουτε στοχο παρα μονο να ευχαριστηθω σωστο και τιμιο παιχνιδι...αν ηταν εδω ο fimis -Γιωργος ειμαι βεβαιος οτι θα το επαιζα αλλα ελειπε και αφηνε στο ποδι του εσενα Καφενεδακο που εκανες αλλα απο οτι ειχαμε συμφωνησει, κρυφες συμφωνιες-υπερσυμμαχιες που εξεθεταν το Γιωργο και ο,τι πονηρια μπορουσες γτ ετσι εχεις μαθει...ξαφνικα βρεθηκα μεσα στα κοκκινα και προδωμενος απο ενα Γιωργο που ηταν εκτεθειμενος απεναντι μου αλλα και στις μπινιες σου...εσυ ενω ειχες κανει 2 ακαδημιες μια στην πλατη μας πονηρα και 1 μπροστα μας + τη μητρικη, συμμαχια και στρατολογηση με το μεγαλυτερο μερος της 44 βλεπε WAR-Χαλαρα-GOD και συμμαχια με G.O στην 45 με καποιους στην 44 συνορα ηθελες να παιξεις "στα ισια" κι εμεις να κατσουμε να παιξουμε...χαχαχαχαααα...ποσο πιο γελοιος?...εγω 2,5 αμυντικα ειδα βοηθεια αργοτερα απο αλλη ΑΡΞ αλλα ησασταν πολυ κοτες και δεν μ ακουμοπαγατε...εδω 5 μερες ατακαμπλ μπαν για μεταφορα πορων εφαγα και μονο φεικ ειδα...χαχαχαχαχαχαααα...ξαφνικα ειχαμε κοινο πολεμο με ΑΡΞ εναντιον σας οποτε ξεκινησαμε τις κουβεντες...και αφου εσεις παιξατε βρωμικα δεν θα καθομασταν με το σταυρο στο χερι για να μην μας πουν ηθικους οι ανηθικες κοτες!...την συνεχεια την ξερεις...αποτυχατε με Μακεδονια, G.O που θελατε να παρετε στρατηγικα σημεια για τα μυστικα...αποτυχατε να στρεψετε τους 3-Ου εναντιον των ΑΡΞ με τη τεχνικη "διαιρει και βασιλευε" που εχεις για ψωμοτυρι Καφεδακο(βλ. WAR, Autonomous, κ.α.) και χασατε τον κοσμο...και τοτε θυμηθηκατε οτι δεν ειναι σωστο με μυστικα και δεν κερδιζει η κυριαρχια ουτε διαρκουν 2 χρονια οπως παλιοι κοσμοι και ειπατε να παιξουμε κυριαρχια!...χαχαχαχαχααα... ειστε τραγελαφικοι χαμμενοι ...και για να μην ξεχνιομαστε...εκλεισα τον κοσμο 3ος στον κοσμο, 3ος στη γενικη απωλειες, 5ος στις αμυντικες και 3ος στις επιθετικες με 67 χωρια

Με τις υγειες σου αχρηστε διπροσωπε διπλωματη της συμφορας!...μπουκωνε τωρα και βουλωνε...και ναι 3/4 κοσμους που εχω παιξει να ειμαι στο κλεισιμο το θεωρω επιτυχια...αντε γεια ποντικακι που θες να συγκριθουμε κιολας!


Υ.Γ: ...και για να μην παρεξηγηθω...δεν θεωρω τον εαυτο μου παιχταρα μιας κι εχω δει παιχτες οπως the Gambler, greekdiavolo, chessnight, dimitrisbeck, jim.aek , ΑΝΟΥΒΗΣ, tomaraya και αλλα παιδια που ειναι πραγματικα Παιχταραδες!...αλλα σε συγκριση με σενα ποντικακι που μοστραρεις τον κ13 λες και εχεις κανα αρχειο παιχτη μαχιμου ειμαι παιχτουρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Κοστακις οταν ξαναμπουμε σε κοσμο θα σας φωναξουμε


τιποτα καλυτερο απο φαπα στο παρεακι του Καφελολ.
 

DeletedUser

ευχαριστω πολυ που με ανεβασεσ, αλλα εγω πανω απο 10 χωρια δεν ειχα κι αυτα στον κ6. (ετσι για να μην ψαχνεσαι αδικα) αλλον κοσμο δεν ξαναπαιξα, απλα μπαινω εδω για να σε κανω να λες αερολογιεσ. και συνεχιζεισ να τισ λεσ.
ο καφεδακοσ ειναι brother in arms. τον βοηθαω καμια φορα στισ τρελεσ του. εσυ συνεχιζεισ να μιλασ γι αυτον. ειδεσ που σε ποναει πολυ το θεμα; απ' οτι θυμαμαι ομωσ, επειδη βαριεμαι να ψαχνω τωρα, ο καφεσ ειχε τελευταια κατακτηση, τον μαιο οταν ο κ13 εκελεισε τον αυγουστο. και με χιλιαδεσ βαρβαρα απο πρωην συμπαικτεσ σου που τουσ πουλησεσ κι εκει οπωσ κι εδω, απλα εκει δεν σε πηρε να παρεισ και μια ολοκληρη φυλη, αν θυμαμαι καλα. κι εκλεισε κοσμο σιγουρα με 800 και πλεον αριστουσ επειδη εμπαινα εγω στο δικο του ακκαουντ,μιασ και αυτοσ βαριοταν να κοβει νομισμστα, γιατι νομπλαρισματα βαρβαρων δεν εκανε.
εσυ γιατι τον αφησεσ ομωσ? επειδη δεν σε αφησε ο εταιροσ αρχηγαρασ τωνΛ να κανιβαλισεισ κι αλλον? δεν σοου φταν αυτοι που χεσ φαει στην αρχη? βεβαιαι οντα δεν μασ λεσ επειδη δεν εχεισ κατι να πεισ.

στον 19 δεν ξερω τι παιχτηκε, αλλα με οσα διαβασα, παλι ειχεσ πηδηξει απο την βαρκα και το παραδεχεσαι κι ο ιδιοσ, "λογω οικογενειακων υποχρεωσεων! μαλλον οι οικογενειακεσ υποχρεωσεισ ξεκινουν τστα πρωτα σπαθακια.

στον 27 εγλυψεσ κι αλλαξεσ φυλη

για τουσ αλλουσ κοσμουσ που μασ λεσ οτι ησουν τσαροσ, δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει. μπορει κι εκει να ησυν απον και να μασ πουλασ παραμυθι εδω. εξαλλου απον ησουν παντα.

κατα τα αλλα, θα πω του σπυρακου στο σκαιπ, οτι τον θυμασαι και τον αγαπασ ακομα, που ηταν τοσο τρυφεροσ μαζι σου!

kissssseeessss
 

DeletedUser32186

χαχαχαχαχααα...συνεχισε Κωστακη κλοουν...καλα πας!...στο τελος θα πεθανουμε απο τα γελια...χαχαχαχαααααα...συμφωνεις με αυτον που δεν επαιξε στο κ27 και κανει κριτικη...

έπαιξα στη μακεδονια μεχρι που ενωθηκε με αροξολ
 

DeletedUser

Περαστικα σας, με τις υγειες σας και καλη ανταμωση χαμμενοι!
 
Κορυφή