Οι πεσόντες

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μαντη εσυ οταν μπεις σε κοσμο με δικη σου φυλη και οχι αρχηγιλίκι απο ελειψη προσωπικου ,ελα να μας τα ξανα πεις και ισως σε λαβουμε σοβαρα υποψη εστω και για ενα λεπτο
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Μαντη εσυ οταν μπεις σε κοσμο με δικη σου φυλη και οχι αρχηγιλίκι απο ελειψη προσωπικου ,ελα να μας τα ξανα πεις και ισως σε λαβουμε σοβαρα υποψη εστω και για ενα λεπτο
χχαχαχ Αγγελική έδειξα τα σχόλια στην γυναίκα μου και έχει πεθάνει στο γέλιο αχαχαχαχα

(μη τυχόν σχολιάσει κανείς την γυναίκα μου)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Επιτελους την εκανες ευτυχισμένη.
Να την φερνεις απο εδω να την εχουμε στα ανεβασματα για να μην σε παρατησει .
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Επιτελους την εκανες ευτυχισμένη.
Να την φερνεις απο εδω να την εχουμε στα ανεβασματα για να μην σε παρατησει .
χαχχαχαχχα μου έχει δώσει άδεια για έναν κόσμο ... μπορώ να παίξω .. μετά μόνο speed (αν και δεν νομίζω να παίξω πάλι σύντομα μετά στον κ48)

δεν ήμουν μόνο κακός στον κ2, ήμουν και καλός.. γράψε τίποτα καλό να βοηθήσεις την κατάσταση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ε ναι ενταξει θα πω δυο καλα λογια :Ο μεγειστανας της χωριστρας, ο κλεφτης της γυναικιας αθωοτητας, το χαπι της αμαρτιας, το φαινομενο των 60ς,70ς,80ς,90ς,100ς, φτου και βγαινω, ο πριγκιπας του λαθους, ο λουδοβικος των παοκτζηδων, ο αιλουρος γατος, η αναστατωση η ιδια, ο τυφωνας της πασιετζας, ο , , ο πριγκιπας της piaggio, , ο πεπελτατητης της κρεπας ...να πω και αλλα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Ε ναι ενταξει θα πω δυο καλα λογια :Ο μεγειστανας της χωριστρας, ο κλεφτης της γυναικιας αθωοτητας, το χαπι της αμαρτιας, το φαινομενο των 60ς,70ς,80ς,90ς,100ς, φτου και βγαινω, ο πριγκιπας του λαθους, ο λουδοβικος των παοκτζηδων, ο αιλουρος γατος, η αναστατωση η ιδια, ο τυφωνας της πασιετζας, ο , , ο πριγκιπας της piaggio, , ο πεπελτατητης της κρεπας ...να πω και αλλα?
χαχαχαχαχαχαχ

σε ευχαριστώ Αγγελική, χαχαχαχχαχχαχαχαχαχ κλαίω
 

DeletedUser2088

Ε ναι ενταξει θα πω δυο καλα λογια :Ο μεγειστανας της χωριστρας, ο κλεφτης της γυναικιας αθωοτητας, το χαπι της αμαρτιας, το φαινομενο των 60ς,70ς,80ς,90ς,100ς, φτου και βγαινω, ο πριγκιπας του λαθους, ο λουδοβικος των παοκτζηδων, ο αιλουρος γατος, η αναστατωση η ιδια, ο τυφωνας της πασιετζας, ο , , ο πριγκιπας της piaggio, , ο πεπελτατητης της κρεπας ...να πω και αλλα?
Δεν πιστεύω κάποιος να έχει την ιδέα ότι πρέπει να εφαρμόσουμε εδώ τον κανόνα 2Β και συγκεκριμένα...
.....
παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.
 
Κορυφή