Μικρή ανακοίνωση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091

[mad]
Ως ομάδα διαχείρισης αντιλαμβανόμαστε πλήρως το πρόβλημα που έχει ο κόσμος 13 μετά από σχετική ένωση που έγινε από κάποιες δυνατές φυλές. Θυμίζουμε όμως πως οι κανόνες του παιχνιδιού σαφώς και δεν απαγορεύουν τις ενώσεις φυλων αφού είναι κομμάτι της διπλωματίας των φυλων.

Και επειδή άρχισαν ήδη να ακούγονται πολλά, λέμε πως είναι πολύ νωρίς ακόμα για να μιλήσουμε για στάδια κλεισίματος του κόσμου. Θα τα πούμε αναλυτικά όταν στον κόσμο μείνουν λιγότεροι από 500 παίκτες. Μέχρι τότε δεν θα γίνει καμια απολύτως αλλαγή στις ρυθμίσεις του κόσμου.


Παρακαλούμε να είστε προσεκτικοί στο τι γράφετε στο forum. Κανένα μέλος της ομάδας διαχείρισης δεν είναι μέλος της φυλής που έγιναν οι ενώσεις αντιθέτως και τα 2 μέλη μας που συμμετείχαν στις φυλές πριν από την ένωση αποχώρησαν από τον κόσμο 13 μόλις έμαθαν για την ένωση (πριν από 2-3 μέρες). Η ομάδα διαχείρισης και τα μέλη της είναι εδώ για να εφαρμόζουν τους κανόνες και να τηρούν έμπρακτα το δικαίωμα για ίσο παιχνίδι προς όλους. Προσέχετε λοιπόν στα σχόλια σας και μην αδικείτε αυτά τα παιδιά.


Καλή συνεχεια και καλές μάχες σε όλους σας.

[/mad]
 

DeletedUser6091

[mad]Παρατηρούμε συνεχώς προβλήματα επικοινωνίας και όχι μονο στον κόσμο 13. Έχω ήδη προειδοποιήσει μια φυλή στον κόσμο 13 και δεν βάζει κανεις μυαλό.

Απειλές πάνε και έρχονται προς παίκτες και τραμπούκοι της σφαλιάρας νομίζουν πως εξουσιάζουν τον κόσμο όλο.

ΜΗΝ συνεχίσετε να προκαλείτε την υπομονή μου γιατί δεν φημίζομαι για αυτήν. Είμαι πραγματικά έτοιμος να μπω μέσα και να τινάξω στον αέρα ολόκληρες φυλές.

Επίσης κάτι πήρε το μάτι μου για κάτι κωδικούς, proxy servers και rooter restart. Όταν εσείς ξεκινούσατε να τα μαθαίνετε αυτά, εγώ ήδη έριχνα αποκλεισμούς. Κανονίστε την πορεία σας λοιπόν μερικοί εκεί μέσα για να μην σας την σταματήσω εγώ μια ωραία πρωία.

Την καλημέρα μου.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή