ΜΥΣΤΙΚΑ

  • Δημιουργός θέματος -Summer at Home-
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26159

[mad]Καλά, επειδή δεν μπορώ τα παραμύθια μιας και είμαι μεγάλο παιδί πλέον, 6 μήνες εκτος forum γιατί με πετύχατε στις εκπτώσεις.

[/mad]

Aφου είναι παραμύθια αυτά που λέμε τότε γιατί σε αίτηση υποστήριξης απαντήσατε οτι τελευταία σύνδεση σε λογαριασμό ήταν στις 26/7 και αποκλείσατε παίκτη επειδή και καλά συνδέθηκε σε συγκεκριμένο λογαριασμό στις 6/8; Στις 9/8 που έγινε η αίτηση δεν φαινότανε η σύνδεση αλλα ως δια μαγείας οκτώ μέρες μετά φάνηκε. Εφόσον όλα καταγράφονται γιατί δεν φαινότανε τότε και φάνηκε μετά;
Σε απάντηση απο αλληλογραφία με την innogames παραδεχτήκανε οτι ρίξατε μπάν σε παίκτη χωρίς να μπορείτε να το αποδείξετε με την υποψία και μονο οτι έκανε κάτι παράνομο. Ποιός λέει παραμύθια τώρα εμείς ή εσείς; Όλα αυτα υπάρχουν γραπτά οπότε μην πάτε να μας βγάλετε τρελούς και επιτέλους να έχετε το θάρρος να παραδέχεστε τα λάθοι σας. Αλλα ξέρω δεν συζητάμε δημόσια για αποκλεισμούς επειδή θα φανεί οτι τα μπαν πλέον γίνονται με ενδείξεις και όχι αποδείξεις και όχι μονο αυτο αλλα έχετε και την αφέλεια να νομίζετε οτι μασάμε κουτόχορτο και οτι πείτε πρέπει να το πιστεύουμε σαν χάνοι επειδή έχετε το αλάθητο του πάπα. Μου φαίνεται οτι ξεχνάτε το γεγονός οτι είμαστε πελάτες και αξίζουμε τουλάχιστον σαφείς απαντήσεις σε ερωτήσεις σχετικά με αποκλεισμούς και όχι αόριστες τυποποιημένες απαντήσεις του στυλ έκανες αυτό και τέλος επειδή έτσι λέω οτι είναι χωρίς να μπορώ να το αποδείξω ή έτσι θέλω να είναι επειδή με συμφέρει.

Φίλε dimitris log το θέμα δεν είναι ποιος θα κλείσει τον κόσμο ή το ποιος μπορεί να τον κλείσει αλλα ο τρόπος που γίνεται αυτό. Πλέον παίζουμε εναντίον τον διαχειρηστών και όχι μεταξύ μας. Φοβόμαστε πλέον μέχρι και επιτήρηση να πάρουμε μην μας ρίξουν μπαν για κοινοχρησία κωδικών. Για το φαρμάρισμα δεν το συζητάω το έχουμε σταματήσει επειδή εαν φαρμάρουμε πολύ μπορεί να φανει οτι έχουμε ρομποτάκι που τα στέλνει σαν τον MAN MAX που αποκλείσανε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γιατι εμηνες μονο εσυ αποτι καταλαβα απο τους παικτες του 23 που να μπορει να σχολιασει ακομα σε αυτο εδο το φορουμ καληερα να προσεχεις περισσοτερο.
τι να προσεχει περισσοτερο φιλε μου?
μηπως αυτο ειναι εμμεση απειλη?
το οτι δεν μιλαω τακτικα δεν σημαινει οτι και δεν βλεπω η οτι δεν με ενδιαφερει και πιστεψεμε ειμαστε πολλοι ακομα απο κ23 που μπορουμε να σχολιασουμε αλλα....
...δεν το κανουμε γιατι απαξιουμε να απανταμε σε ηλιθιες βλακειες και δικαιολογιες

φιλε και αντιπαλε στο παιχνιδι dimitris log ειπες (Λενε πως ανησυχουν μιπως κια κλεισουμε τον κοσμο με τους Λυκουσ,αλλα δεν καθονται να σκεφτουν....''αν ο κοσμος δεν ειχε μυστικα,μπορουσαμε να τον κερδισουμε?''.Δεν νομιζω.... )
αν ο κοσμος δεν ειχε μυστικα να εισαι σιγουρος οτι θα ησουν σε μειονεκτικη θεση τωρα γιατι θα ειχαμε παρει τα βαρβαρα για ενισχυση του πυρηνα μας και δεν θα τα αφηναμε μπας και βγουν τα μυστικα
:)))
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω σε ψέματα που επινοήθηκαν επειδή κάποιοι δεν μπορούν να αποδεχθούν πως πιάστηκαν από την ομάδα διαχείρισης. Όσα θέματα και αν ανοίξουν, όσα posts και αν κάνουν, το αποτέλεσμα θα είναι πάντα ίδιο. Αυτός που όχι μονο παραβίασε τους κανόνες αλλα είπε και ψέματα στην ομάδα διαχείρισης, έχει αποκλειστεί και θα παραμείνει αποκλεισμένος.

Κάποιοι θέλουν να κλείσουν τον κόσμο με ψέματα και με παραβιάσεις κανόνων μιας και από ότι οι ίδιοι δείχνουν, μονο έτσι μπορούν. E λοιπόν δεν θα το επιτρέψουμε αυτό ο κόσμος να χαλάσει.

Ο κόσμος θα πρέπει να κλείσει με μάχες και εμείς είμαστε εδώ για να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας ώστε οι μάχες να είναι δίκαιες και να δίνονται στο παιχνίδι και όχι με ψέματα στο σύστημα υποστήριξης.

Το θέμα κλειδώνει.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή