Κ5..κανεις.???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28143
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28143

Βρε παιδια κανεις απο Κ5.?? τι γινεται χαθηκαν ολοι....

Τελικα τον κοσμο τον κερδισε η Mod......xαχαχαχαχαχα καλο..:grrr:
 

DeletedUser18787

Φυλετικες τελος απο μενα γιατι δε μου αρεσει καθολου το παιχνιδι οπως ειναι τωρα (καθαρα προσωπικη αποψη)... Οσοι παιζουν ακομα, δεν ασχολουνται με τον Κ5 εκτος απο σενα... Μπαινω να διαβασω φορουμ να ενημερωθω τι γινεται, φιλοι κλπ και βλεπω εσενα να γραφεις στο ακυρο. Τι εγινε, νομιζα οτι το ξεπερασες, ακομα πονο νιωθεις; :p
 

DeletedUser28143

Πονο γιατι να εχω...Με κερδισες σε καποιο πολεμο και δεν το ξερω.??? χαχαχαχα ειπαμε να λεμε σοβαρα πραγματα.

Το να κερδισεις εναν πολεμο,σε εναν κοσμο που πατησε διαγραφη το 70% των παιχτων,δεν νομιζω οτι ειναι νικη..

Περασαμε καλα,οσο κρατησε,αλλα μην λεμε οτι μας ερθει στο κεφαλι..Αν δεν ειχε γινει αυτο,δεν ξερεις τι θα γινοταν νομιζω,
μπορει και παλι να κερδιζατε(χλωμο) ,αλλα και μπορει και οχι(σιγουρο)..χαχαχαχαχαχα


Μεταξυ μας,ουτε μου αρεσει τωρα,αλλα δεν μπορω μακρια..ΕΙΜΑΙ αρρωστος.
 

DeletedUser18787

Πονο εχεις, αφου γραφεις ειρωνικα οτι η Μοντ κερδισε τον κοσμο. Ουτε εσυ με κερδισες σε καποιο πολεμο, απλα κερδιζες, την κοπανησες και εχασες, τοσο απλα.
Επειδη βαριεμαι να γραψω τα ιδια, καλα να περνας...
 

DeletedUser28143

Δεν γραφω με ειρωνικο τροπο οτι κερδισε!!! Απλα γραφω οτι κερδισε σε εναν Κ5,χωρις φυλες..απλα πραγματα.

Τωρα αν την κοπανησα εγω,ειναι αλλο θεμα...Ξερεις κανεναν να εχει 2000+ χωρια,να κερδιζει τον πολεμο(γιατι τοτε κερδιζαμε) και να φευγει.???


Οι λογοι ηταν αλλοι και ολοι μας τους ξερουμε..Τεσπα ο Κ5,μακραν ο πιο καλος κοσμος...Ας τον ανοιγαν ξανα και ας εχανα απο τις Mod-στρες..χαχαχαχαχαχα
 
Κορυφή