Κόσμος 46

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34913
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

Δέν ρώτησα αυτό @aigokairos , είμαι σίγουρος οτι ξέρετε τι παίχτηκε γιατί μαθεύτηκε και παραέξω . Η ερώτηση μου είναι γιατι δέν το λέτε?
Τι είναι αυτό πού δεν έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας στο παιχνίδι και πρέπει να το συζητήσουμε από εδω;
Έχετε να πείτε κάτι εναντίον της Ελληνικής ΟΔ. πού δεν αντιλαμβάνομαι;,
η κάτι από την απάντηση μου
πού δεν σας ικανοποίησε;
 

DeletedUser34913

άραξε ρε αιγόκερε γιατι εισαι τοσο στην τσίτα. Ούτε θέλω να πώ κατι για την ΟΔ , ουτε μου καίγεται καρφί για την ΟΔ. Οταν ρωτάω τι καιρο κάνει και μου απαντάτε πορτοκάλια , απλα λέω οτι δέν απαντήσατε στην ερώτηση μου .
Περιμένουμε μία ολόκληρη μέρα να μπούμε στον κόσμο και κανουμε ανανέωση την σελίδα σας και δέν έχετε βγάλει μία ανακοίνωση να πείτε παιδια ο κοσμος θα ανοίξει αυριο στις 12 επειδη κάναμε λάθος με την ημερομηνία. Έχασα τον χρόνο μου άδικα το λέω για να παραπονεθώ δημόσια και εσύ σάν εκπρόσωπος τον φυλετικών μαχών έχεις και ηφάκι. Αυτά , νομίζω οτι έπερπε απο την πρώτη στιγμη να πείτε οτι παιδια αυριο στις 12 ανοίγει.
 

DeletedUser2088

άραξε ρε αιγόκερε γιατι εισαι τοσο στην τσίτα. Ούτε θέλω να πώ κατι για την ΟΔ , ουτε μου καίγεται καρφί για την ΟΔ. Οταν ρωτάω τι καιρο κάνει και μου απαντάτε πορτοκάλια , απλα λέω οτι δέν απαντήσατε στην ερώτηση μου .
Περιμένουμε μία ολόκληρη μέρα να μπούμε στον κόσμο και κανουμε ανανέωση την σελίδα σας και δέν έχετε βγάλει μία ανακοίνωση να πείτε παιδια ο κοσμος θα ανοίξει αυριο στις 12 επειδη κάναμε λάθος με την ημερομηνία. Έχασα τον χρόνο μου άδικα το λέω για να παραπονεθώ δημόσια και εσύ σάν εκπρόσωπος τον φυλετικών μαχών έχεις και ηφάκι. Αυτά , νομίζω οτι έπερπε απο την πρώτη στιγμη να πείτε οτι παιδια αυριο στις 12 ανοίγει.
ότι δεν σας δίνω μπάν, είναι γιατί γουστάρω το ύφακι σας και δεν κάνω κατάχρηση εξουσίας.
Άν γουστάρετε στάρτ άπ να περιμένετε και ο ποιό υπομονετικός θα κερδίσει.
 

DeletedUser34473

Λιγα με τον αδερφο αιγοκερο νουμπακι που θες να μπεις και 46

Je suis aigokairos
 

DeletedUser2088

Λιγα με τον αδερφο αιγοκερο νουμπακι που θες να μπεις και 46

Je suis aigokairos
Τα άπταιστα Γαλλικά σας με κάνουν να σας συμπαθώ ακόμα περισσότερο.
Μετά λύπης μου είναι θέμα χρόνου πού θα σας χάσουμε για πολλά χρόνια από την παρέα μας.
Για αρχή θα αρκεστώ να διαγράφω το κάθε μήνυμα που θα κάνετε με αυτό το Nick name
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Υπαρχουν πολλοι παιχτες ομως που περιμεναν ωρες σημερα για το ανοιγμα του κοσμου και τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν χασιμο χρονου καθως ο κοσμος δεν ανοιξε ακομα!
Δεν κανουμε επιθεση σε εσενα αιγοκερε αλλα εφοσον εισαι ο μονος που απαντησες στα παραπονα των παραπανω εσυ θα τα ακουσεις:p!
Δεν ηταν δυσκολο για την Ο.Δ. να βγαλει μια ανακοινωση λεγοντας οτι θα καθυστερησει ο κοσμος
Και ακομα δεν ξερουμε καν τι συνεβη(ουτε εσυ δεν ξερεις συγκεκριμενα)


Τα άπταιστα Γαλλικά σας με κάνουν να σας συμπαθώ ακόμα περισσότερο.
Μετά λύπης μου είναι θέμα χρόνου πού θα σας χάσουμε για πολλά χρόνια από την παρέα μας.
Για αρχή θα αρκεστώ να διαγράφω το κάθε μήνυμα που θα κάνετε με αυτό το Nick name

Και αυτη ειναι μαλλον η ΚΑΛΥΤΕΡΗ αποφαση που πηρες ως forum mod ever!
 

DeletedUser2088

Υπαρχουν πολλοι παιχτες ομως που περιμεναν ωρες σημερα για το ανοιγμα του κοσμου και τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν χασιμο χρονου καθως ο κοσμος δεν ανοιξε ακομα!
Δεν κανουμε επιθεση σε εσενα αιγοκερε αλλα εφοσον εισαι ο μονος που απαντησες στα παραπονα των παραπανω εσυ θα τα ακουσεις:p!
Δεν ηταν δυσκολο για την Ο.Δ. να βγαλει μια ανακοινωση λεγοντας οτι θα καθυστερησει ο κοσμος
Και ακομα δεν ξερουμε καν τι συνεβη(ουτε εσυ δεν ξερεις συγκεκριμενα)




Και αυτη ειναι μαλλον η ΚΑΛΥΤΕΡΗ αποφαση που πηρες ως forum mod ever!
όχι σουτζουκάκι μας,
δεν είναι τόσο απλό το θέμα,
σε δικαιολογούμε όμως γιατί από την θέση σου θα λέγαμε 10 φορές περισσότερα ( γλίτωσες την επίθεση σε αντμίν).
Σε συνεργασία με τούς τεχνικούς της εταιρείας κάνουμε ότι μπορούμε.
 

DeletedUser34912

Σουτζουκακια βλέπω ακούω.αυτα κάνετε και φταίω εγώ μετά.το αποτέλεσμα γνωστό.μπαινω λίγο εδώ να διαβάζω να μόρφωθω, και πάλι στα διπιτα με στέλνετε..αργηστε όσο θέλετε.πανω από όλα η μασαμπουκα:rolleyes:
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
όχι σουτζουκάκι μας,
δεν είναι τόσο απλό το θέμα,
σε δικαιολογούμε όμως γιατί από την θέση σου θα λέγαμε 10 φορές περισσότερα ( γλίτωσες την επίθεση σε αντμίν).
Σε συνεργασία με τούς τεχνικούς της εταιρείας κάνουμε ότι μπορούμε.


Γλιτωσα την ''επιθεση σε αντμιν'' γτ δεν περιμενα πισω απο ενα υπολογιστη ωρες για να παιξω.Αλλα πολλοι το εκαναν και ειναι λογικο να ειναι εκνευρισμενοι!
Anyway δεν αξιζει να συζηταμε πλεον το εξαντλησαμε το θεμα.Οποιος θελει απαντηση για το ποτε θα ανοιξει τελικα ο κοσμος και γτ αργησε θα την λαβει,αλλα απο τον καταλληλο υπευθυνο!
Καληνυχτα απο εμενα.



Σουτζουκακια βλέπω ακούω.αυτα κάνετε και φταίω εγώ μετά.το αποτέλεσμα γνωστό.μπαινω λίγο εδώ να διαβάζω να μόρφωθω, και πάλι στα διπιτα με στέλνετε..αργηστε όσο θέλετε.πανω από όλα η μασαμπουκα:rolleyes:


Οχι διπιτα και σουντζουκακια τετοια ωρα,δεν θα περασεις ευχαριστη βραδια
 

DeletedUser2088

Σουτζουκακια βλέπω ακούω.αυτα κάνετε και φταίω εγώ μετά.το αποτέλεσμα γνωστό.μπαινω λίγο εδώ να διαβάζω να μόρφωθω, και πάλι στα διπιτα με στέλνετε..αργηστε όσο θέλετε.πανω από όλα η μασαμπουκα:rolleyes:
παρακαλώ να προσέξετε ή ανάγνωση τού φόρουμ να μην σας παραμορφώση :p:p
 

DeletedUser34912

παρακαλώ να προσέξετε ή ανάγνωση τού φόρουμ να μην σας παραμορφώση :p:p

Χαχαχα,δεν νομίζω να περνει άλλη.ενα διάστημα πριν αποσυρθω από τις πολλές ώρες δεν μιλαγα.χλιμιντριζα σαν.ελαφρυ.χαχαχα
 

DeletedUser33976

παρακαλώ να προσέξετε ή ανάγνωση τού φόρουμ να μην σας παραμορφώση :p:p
"Όλα τα ρήματα που τελειώνουν σε –ει και -εις γράφονται με έψιλον γιώτα (ει): παίζει, γράφει, να γράψεις"
Μηπως εκανε καποιος κοπανα στο δημοτικο????
 

DeletedUser2088

Έχετε μπερδέψει την μόρφωση με την παραμόρφωση,
παρ' όλα αυτά σας ευχαριστώ για το φροντιστήριο.
 

DeletedUser34473

Με αυτα και με αυτα ισως δημιουργησω ROX και σε αυτον τον κοσμο
 

DeletedUser34913

ουτε σήμερα θα ανοιξει ο 46 ρε παιδιά??? να έρθουμε να σπρώξουμε?
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Μάλλον είναι γρουσουζικος αριθμός το 46 για την εταιρεία.
 

DeletedUser34938

Και μετα φταιμε εμεις που κραζουμε....εναν κοσμο δεν μπορειτε να ανοιξετε και ειμαστε στο 2017......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή