Κόσμος 46

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34913
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34913

Μπορούμε να έχουμε την επιλογή ψηφοφορίας για τις ρυθμίσεις του κόσμου 46?
 

DeletedUser2088

Θα κάνουμε ότι μπορούμε για να τις έχετε, αλλά για τον κοσμο 46 το βλεπουμε απο ''πολυ'' έως ''πάρα πολύ δύσκολο''.
 

DeletedUser34858

Αυτό φοβάμαι θα θεωρηθεί εκτός θέματος, αλλά είναι πιθανόν να ξαναέρθει ο παλιός παλαντιν σε κάποιο κόσμο στο μέλλον έστω για ιστορικούς λόγους;
 

DeletedUser34913

Καλά ναι και εγώ συμφωνώ . Ο καινουργιος παλ δεν μου αρεσει καθολου
 

DeletedUser34858

Καλά ναι και εγώ συμφωνώ . Ο καινουργιος παλ δεν μου αρεσει καθολου

Προσωπικά τον θεωρώ μεγάλη βελτίωση τον καινούριο. Υπήρχε φοβερή ανισορροπία παλιά, αν κάποιος είχε φανάρι. Όλη η φυλή και το παιχνίδι όλων γινότανε γύρω του.

Απλά μου έχει λείψει και θα ήθελα να το δω έστω σε έναν κόσμο ξανά , στο μέλλον.
 

DeletedUser34913

Μεγάλη ανισορροπία υπάρχει επειδη αμα βάλω εγω 500 ευρω πρεμ , κερδιζω κόσμο απευθείας. Τουλάχιστον άν κάποιος είχε φανάρι μπορούσε να κάνει λίγο άμυνα ακόμα και αν δέν ήταν επίσημος χορηγός του tribalwars
 

DeletedUser34858

Τουλάχιστον άν κάποιος είχε φανάρι μπορούσε να κάνει λίγο άμυνα ακόμα και αν δέν ήταν επίσημος χορηγός του tribalwars

Εντάξει δεκτό, εγώ όμως μιλάω για φυσιολογικές καταστάσεις. Η "χορηγία" είναι ένα άλλο θέμα.
 

DeletedUser34837

Μεγάλη ανισορροπία υπάρχει επειδη αμα βάλω εγω 500 ευρω πρεμ , κερδιζω κόσμο απευθείας. Τουλάχιστον άν κάποιος είχε φανάρι μπορούσε να κάνει λίγο άμυνα ακόμα και αν δέν ήταν επίσημος χορηγός του tribalwars

ο κοκκινοςδρακος χαλασε 5000 ευρω πρεμ στον 42 και εχαασε τον κοσμο απευθειας.φυσικα η pay to win δυνατοτητα των φυλετικων σου δινει μεγαλο πλεονεκτημα αλλα το skill θα υπερτερει παντα
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Σοβαρά τώρα; έπαιξε τέτοιο πράγμα;; Το ξέρεις σίγουρα;;;

Όχι είναι λάθος.

Ξόδεψε αρκετά παραπάνω από όσο γνωρίζω.

Αλλά από εσάς τα πήρε?

Δεν καταλαβαίνω γιατί τον κράζετε τόσο και μάλιστα περισσότερο από τους ****άκηδες που ΣΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!
 

DeletedUser34858

Nikolagnos θα μπεις κοσμο 46?

Στους 42-45 μπήκα για να βρω καμιά καλή φυλή. Αλλά δεν είχα την τύχη να με δεχτούν αν και από την αρχή κατάλαβα ποιες θα ξεχωρίζουν. Νομίζω πλέον έχει καταντήσει να μπαίνουν παρέες συγκεκριμένων παικτών και να παρκάρουν και τους δεύτερους λογαριασμούς στις ακαδημίες. Έχω απογοητευτεί από αυτό. Στον 44 δε, έτυχε να μην μπορώ να μπω με τίποτα στην πρώτη της ηπείρου μου. Έμεινα χωρίς φυλή και "γλένταγα" 4 πραγματικά άσχετους παίκτες τους που δεν μπορούσαν να μου πάρουν τα χωριά με τίποτα και μάλιστα μου είπαν (όταν τους είπα πόσο άσχετοι είναι να βαράνε κάποιον ενεργό με 4 χωριά μόνο του , χωρίς φυλή, αντί να τον εκμεταλλευτούν αλλιώς) ότι θα ρίξουν όσα γίνεται για να τα καταφέρουν.

Τα λέω αυτά για να δείξω ότι έχω απογοητευτεί από το όλο σύστημα με τις στανταρισμένες φυλές και τους σεσημασμένους. Αν την κάνουμε και οι λίγοι που μείναμε, θα μείνει μία παρέα να βαριέται μεταξύ της. Οπότε ίσως μπω για καμιά 10ρια μέρες να δω τί γίνεται κι αν είναι πάλι τα ίδια, δεν θα κάτσω μάλλον ούτε καν για πρημ. Διαγραφή αμέσως.
 

DeletedUser33011

Καθε αρχη και ''δυσκολη'' σε οποιοδηποτε τομεα ειτε αφορα παιχνιδι ή οχι. Λογικο ειναι οι καλυτεροι να ψαχνουν τους καλυτερους. Οποτε ειτε κανεις κατι για να ξεχωρισεις και να αποδειξεις τις ικανοτητες σου, ειτε παραμενεις με τους μετριους και κατω.
 

DeletedUser34913

@aigokairos Ξέρουμε περίπου πότε θα ανοιξει ο κοσμος 46? περιπένουμε τόσο καιρο , κανονικά αυτην την εβδομάδα επερπε να ειχε τουλάχιστον ανακοινωθεί!
 

DeletedUser2088

Καλημέρα, όχι μέχρι και τώρα δεν έχουμε μια επίσημη απάντηση να σας δώσουμε.
Σύντομα θα σας ενημερώσουμε και με e-mail και από εδώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή