Κόσμος 45

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ο καινούργιος κόσμος ανοίγει σε 2 μέρες με χρονική διαφορά από το άνοιγμα του προηγούμενου μικρότερου από 2 μέρες..
Παλιότερα οι διάφορες ανάμεσα στο άνοιγμα των κόσμων ήταν 4 μήνες και το τώρα πια αυτή η διαφορά εχει υποδιπλασιαστεί.
Με αυτόν τον τρόπο δημιουργούνται κόσμοι μικροί και χωρές ενδιαφέρον

Όμως πιστεύω ότι ο κόσμος 45 θα προσελκύσει αξιόλογους παίχτες και δυνατές φυλές,για τους εξής λόγους:
1.ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ:έχουμε δει πολλές φορές στο παρελθόν πολλά άτομα που μετά την εξεταστική ξαναλογκάρουν στο γκειμ και έτσι χτίζονται δυνατοί κόσμοι
2.ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ:οι ρυθμίσεις του κόσμου είναι καλούτσικες και το κυριότερο,δεν αποθαρρύνουν κανέναν ωστέ να μπει στον κόσμο
Συνήθως κάνουμε παράπονα για την ταχύτητα του κόσμου ή την εκκλησία αλλά όπως μπορείτε να δείτε οι ρυθμίσεις είναι ευνοιτικές για όλους τους παίχτες

Ελπίζω να δούμε έναν δυνατό κόσμο καθώς οι τελευταίοι 2 κόσμοι που άνοιξαν δεν είχαν πολυ ενδιαφέρον!
 

DeletedUser33703

Ο 45 θα είναι ένας ακόμα κόσμος άσχετων μεταξύ άσχετων , αντάξιος του 39 και του 41
ήρθε η ώρα να κλείσει κόσμο και η ΜΑΟΜΑΟ .

Ο 46 ίσως να είναι λίγο καλύτερος .
 

DeletedUser20797

Μα καλα η μαο ............ εγω θα ελεγα καιρος να κλεισει κοσμο η ΝΤΟΥΜ αυτη η μεγαλη φυλη :D:D
 

DeletedUser9350

Τα ίδια Παντελή τα ίδια Παντελάκη.
Πάλι ανοίγει κόσμος με ιδιες ρυθμίσεις,
Εάν δεν σε συμφέρει κυριε Μαντ να βγάλεις την ρύθμιση να μην υπάρχει ανταλλαγή πρεμ-πορων στην αγορά τότε ανακοίνωσε 2 κοσμους ταυτόχρονους όπως έκανες παλιά,ένα με πρεμ και ένα χωρίς πρεμ για να βγάλεις και εσύ το μερίδιο σου.

Ακαδημία 3 επιπέδων.
Ακαδημία με πακέτα.
3 Επίπεδα εξερεύνησης μονάδων.

Πού πήγαν αυτά πιό πάνω;Τα ξέχασες;Στα υπενθυμίζω για ακόμη μία φορά.

Εάν βρισκόσουν στην θέση μας σαν παίκτης δεν νομίζω να σου άρεσε να παίζεις τους ίδιους κόσμους συνεχώς,θα ήθελες κάποια αλλαγή όπως είπα πιό πάνω.


PS Αν δεν κανω λάθος ανακοίνωσες Πέμπτη τον κόσμο,ενώ η αντίστροφη μέτρηση τελείωνει άυριο Τετάρτη.

Με αγάπη,
Τόλης.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ο 45 θα είναι ένας ακόμα κόσμος άσχετων μεταξύ άσχετων , αντάξιος του 39 και του 41
ήρθε η ώρα να κλείσει κόσμο και η ΜΑΟΜΑΟ .

Ο 46 ίσως να είναι λίγο καλύτερος .

Δεν μπορείς να ξεγράφεις έναν κόσμο από το γεγονός ότι δεν έχεις ακούσει τίποτα για αυτόν .

Τι πιστεύεις ότι είναι καλύτερο?ένας κόσμος με μεγάλα ονόματα που η αγκαλιά πάει σύννεφο ή ένας κόσμους με παίχτες που μπόρει να έχουν την εύκαιρια να νικήσουν με ΜΑΧΕΣ?

Ας μην σχολιάζουμε πριν καν ανοίξει ο κόσμος!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ο καινούργιος κόσμος ανοίγει σε 2 μέρες με χρονική διαφορά από το άνοιγμα του προηγούμενου μικρότερου από 2 μέρες..
Παλιότερα οι διάφορες ανάμεσα στο άνοιγμα των κόσμων ήταν 4 μήνες και το τώρα πια αυτή η διαφορά εχει υποδιπλασιαστεί.
Με αυτόν τον τρόπο δημιουργούνται κόσμοι μικροί και χωρές ενδιαφέρον

Όμως πιστεύω ότι ο κόσμος 45 θα προσελκύσει αξιόλογους παίχτες και δυνατές φυλές,για τους εξής λόγους:
1.ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ:έχουμε δει πολλές φορές στο παρελθόν πολλά άτομα που μετά την εξεταστική ξαναλογκάρουν στο γκειμ και έτσι χτίζονται δυνατοί κόσμοι
2.ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ:οι ρυθμίσεις του κόσμου είναι καλούτσικες και το κυριότερο,δεν αποθαρρύνουν κανέναν ωστέ να μπει στον κόσμο
Συνήθως κάνουμε παράπονα για την ταχύτητα του κόσμου ή την εκκλησία αλλά όπως μπορείτε να δείτε οι ρυθμίσεις είναι ευνοιτικές για όλους τους παίχτες

Ελπίζω να δούμε έναν δυνατό κόσμο καθώς οι τελευταίοι 2 κόσμοι που άνοιξαν δεν είχαν πολυ ενδιαφέρον!
αγορι μου εισαι στοκος? τι καλουτσικες ρυθμισεις λες? ταχυτητα 1 με μυστικα , παρατηρητηριο και 8 ωρες νυχτερινη δλδ ποσο χειροτερες θα μπορουσαν να γινουν?
 

DeletedUser34473

ανοιχτε φορουμ για τον κ45

θελω αν εκφρασω την γνωμη μου σαν αρχηγος φυλης
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
αγορι μου εισαι στοκος? τι καλουτσικες ρυθμισεις λες? ταχυτητα 1 με μυστικα , παρατηρητηριο και 8 ωρες νυχτερινη δλδ ποσο χειροτερες θα μπορουσαν να γινουν?
καινουργιος πολεμιστης του πληκτρολογιου:eek::eek::eek::eek::eek:

απο που ξεφυτρωνετε εσεις?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Γυρνα στην κατσαρολα σου αγορι μου...
 
Κορυφή