Κανένα χάρτη ρε παιδιά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1166
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1166

Φτιάξτε τίποτα, και για πείτε, ποιές φυλές θεωρείτε αξιόλογες μέσα στον κ38?
 

DeletedUser20435

OLD TIME CLASSIC χαρτες

superman ποιος ησουν στον κ2?
 

DeletedUser4641

βγαίνουν ακόμη χάρτες???? θυμάται κάποιος πως γίνεται?
 

DeletedUser

Tι να τους κάνετε τους χάρτες βρε παιδιά ?Αφου εχει μπει ο Φουμαλ με την πλουσια φυλη του .Εχει δωσει ο καθενας 200 ευρω για να φτιαξουν ενα 3.000 χωριο. Η συνεχεια γνωστη ,υποσχεσεις σε ολους,φιλικες συζητησεις,πουληματα συμμαχων ,ψεμματα και ανακατεματα ,ρουφιανους παντου .Αφου ειστε κοροιδα καλα σας κανει .Βαλτε στον κοσμο ενα ΝΜ να τελειώνεται χαρ χαρ χαρ .
 

DeletedUser7354

Tι να τους κάνετε τους χάρτες βρε παιδιά ?

Εσύ είσαι πουθενά σε αυτόν τον χάρτη? Για να δούμε και με τι άτομα μιλάμε..



Αφου εχει μπει ο Φουμαλ με την πλουσια φυλη του .Εχει δωσει ο καθενας 200 ευρω για να φτιαξουν ενα 3.000 χωριο.

Αυτά τα πλουσιόπαιδα όπως λες κάθε μέρα είναι στο top 10 των φαρμ και η πρώτη 6άδα στις λεηλασίες...Όλοι οι υπόλοιποι με 3-4-5.000 πόντους που έχουνε φαρμάρει μέχρι 20.000-30.000 ενώ οι δικοί μου φαρμάρουν 100.000+ καθημερινά , γιατί δεν ακούγετε κάτι για αυτούς.?
Γιατί πολύ απλά προσπαθείς να κάνεις μία προπαγάνδα με πλήρης αποτυχία σε κάτι που ζηλεύεις και ποτέ δεν θα γίνεις.Άραξε στην μετριότητά σου και άσε να κρίνει κάποιος άλλος. Όταν το παιχνίδι με ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ να πληρώσω γιατί έχω φαρμάρει 800.000 σύνολο και ο διπλανός μου έχει φαρμάρει 70.000 σύνολο και έχει τον διπλάσιο στρατό από εμένα που στρατολογώ με 20άρια στρατώνες και σταύλους 24 χ 7....
Όλα αυτά τα πλουσιόπαιδα πριν ακόμα μπλέξουνε το χρήμα στις φυλέτικές είναι στην ελίτ των παιχτών..Αλλά άτομα χθεσινά σαν και εσένα λογικό να μην ξέρουν τίποτα..Αλλά να κρίνουν μπας και ασχοληθούν μαζί τους..Μπας και καταφέρουν να πάρουν λίγο δόξα.





Η συνεχεια γνωστη ,υποσχεσεις σε ολους,φιλικες συζητησεις,πουληματα συμμαχων ,ψεμματα και ανακατεματα ,ρουφιανους παντου .Αφου ειστε κοροιδα καλα σας κανει .Βαλτε στον κοσμο ενα ΝΜ να τελειώνεται χαρ χαρ χαρ .


Πότε έπαιξες μαζί μου και σου υποσχέθηκα κάτι και δεν το τήρησα?
Πότε έπαιξες μαζί μου και ήσουν σύμμαχός μου και σε πούλησα?
Μίλα με πράξεις και γεγονότα.Όχι αερολογίες και ψόφια λόγια.
Ας βγεις κάποιος που έπαιξε μαζί μου και ας πει κάτι.Ας βγει κάποιος και ας μου πει ότι τον πούλησα ΕΚΕΙ...

Αυτή η προπαγάνδα προς το πρόσωπό μου,που προσπαθείς να κάνεις είναι αυτή που με φέρνει σε θέση ισχύος..
Συνεπώς το κορόιδο είσαι εσύ..Η καλύτερη διαφήμιση είναι η δυσφήμηση..
Απλά είσαι ένα παιδάκι που ακούς και λες διάφορα χωρίς να έχεις γνώση των πραγμάτων..
Από την άλλη αν με γουστάρανε όλοι μάλλον δεν θα είχα κάνει κάτι σωστά.


Όσο για τους ρουφιάνους..Ναι παίζω με ρουφιάνους και το γουστάρω..Εγώ τουλάχιστον είμαι παντελονάτος και το παραδέχομαι..Όλοι οι υπόλοιποι που είναι? Ή είναι κάποιος από αυτούς τους ηθικός και δεν παίζει έτσι? Δεν έχω ακούσει κάποιον να λέει σε κάποιον ρουφιάνο `Όχι δεν θέλω να μου πεις,εγώ δεν παίζω έτσι`...ΚΑΝΕΙΣ!..Δεν πειράζει..Άστους να κρύβονται στην σκιά μου.
Άκου να δεις αγόρι μου. Είσαι πολύ λίγος και κάτω του μετρίου για να μου ασκήσεις ΕΣΥ κριτική.
Άραξε στα επίπεδά σου και προσπάθησε να ασχοληθείς με το παιχνίδι μπας και καταφέρεις να μάθεις έστω τα βασικά.!




Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σου..
Ας ελπίσουμε ότι κάποια στιγμή θα φτάσεις έστω μέχρι τα μέσα του κόσμου χωρίς να δεις την περιβόητη πυξίδα.
Ας ελπίσουμε ότι δεν θα είσαι ένας από τους ρουφιάνους σε κάποιον αρχηγό..
Ας ελπίσουμε ότι δεν θα είσαι ένας από αυτούς που γίνοντε φάρμες και χορηγούν αυτά τα `πλουσιόπαιδα`
Ας ελπίσουμε ότι δεν θα είσαι ένας από αυτούς που ανεβάζουν ένα χωριό για να επενδυθούν αυτά τα χρήματα σωστά.


Και μόνο που με έκανες να γράψω μετά από χρόνια..Είναι τιμή σου.

χαρ χαρ χαρ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

http://gr.twstats.com/gr38/index.php?page=village&id=4277 01-24 13:06
http://gr.twstats.com/gr38/index.php?page=village&id=4487 2016-01-25 02:06
http://gr.twstats.com/gr38/index.php?page=village&id=4296 2016-01-24 14:06
http://gr.twstats.com/gr38/index.php?page=village&id=4066 2016-01-23 16:05

σε μια εβδομαδα ειχαν 3000 πόντων χωριο απο φαρμινγκ τα κανατε? Πας να πουλησεις μουρη ,σε εμενα?
Ρε αντε να κοροιδεψεις κανενα εικοσαχρονο καημενε που τολμας να μιλας κι ολας, τα στατιστικα ΣΕ ΔΙΑΨΕΥΔΟΥΝ περιτρανα Διακοσια ευρω το χωριουδακι στοιχησε στον καθενα σας Ακου νουμπακι αυτοι οι ποροι που γραφει στο Καταταξη -σε μια μερα - δεν δικαιολογουν τετοια αναπτυξη ,νομισματα και αριστους κανε καμια προσταφαιρεση της πρωτης Δημοτικου να δεις , ψευτη.

Φαρμαρετε ναι ασταματητα με τα **** αλλα δεν ειναι τοσο το φαρμ οσο για να χτισεις σε μια εβδομαδα και να βγαλεις και στρατο για να φαρμαρει.Ολοι εχετε φαει μπαν ξανα και ξανα για το **** φαρμ και βγαινεις να κοκορευτεις?Εχεις λιγη τσιπα πανω σου?Μπα ουτε ιχνος

Εγω αλλα εμαθα οτι σε καποιον εδωσες τιμ βιουερ

kαημενo πουλητηρι των φυλετικων απο το κ1 που πουλησες την φυλη μεχρι σημερα εισαι το ιδιο άνανδρος .Ποιος σου ειπα ρε μαγκα της φακης οτι ειναι πανελονατος αυτος που ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ οτι εχει ρουφιανους παντου ?Τι χρωμα παντελονια φοραει αυτος ροζ με ασπρες βουλες και περλα στο λαιμο ασορτι?Ρε ουouuuuuu και ξανα ουouuuuuu.Εσυ βρε καημενε οχι μονο πουλας φυλες, πουλας ακομα και τους ιδιους σου τους συμπαικτες στο Κ1,κ4 ,κ26,κ29 και οπου αλλου εχεις παιξει σταματουσες αρχιζες ανα φεγγαρι ,τι θες τωρα να σου κανω εγω ψυχαναλυση ,την χρεωνω δευτερη φορα δεν εχεις λεφτα τα δινεις σε πριμιουμ .
Πες μου ΕΣΥ εναν κοσμο που επαιξες τιμια και δεν χτυπησες συμμχους σου,ΕΝΑΝ μονο εναν.

Ξερεις τι εμαθα οτι αυτους που χτυπας στο κ38 ειναι παλιοι φιλοι και οχι μονο συμπαικτες .Εμαθα οτι προχθες πουλησες ΦΙΛΟ που στον κ4 τον ειχες Δουκα και οχι μονο ,ηταν κο πλει σοιυ στο κ34 στην αρχη και ειχατε πιει και τσιπουρα μαζι ,ειναι ψεμματα?Εστειλες μαλιστα και προσωπικες φιλικες κουβεντες στο σκαιπ για να κλεισεις μια συμμαχια της ταλαιπωριας.Εχεις μουρη να βγεις να το αρνηθεις ?

Ξανα και ξανα περι φουμαλ και παντελονατων κοτοπουλων κτλ κτλ ,δες εδω κραξιμο απο παικτες σοβαρους ,σε εχουν κανει ρομπα .Σε καθε κοσμο αν ψαξεις το αρχειο βλεπεις να σε ρεζιλευουν και να σε αρεσει ειλικρινα εισαι τερμα βαρετος https://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?12563-Περί-ήθους

http://prntscr.com/9zczx7




Για να μου ριξεις εσυ πυξιδα θα πρεπει να μεγαλωσεις καμια δεκατια, εγκεφαλικα εννοω, και μετα ισως εχεις μιση ελπιδα .

ΧΑP ΧΑΡ λεω μονο εγω εσυ λες χιχιχι σαν αγνη παρθενα που θες να μας παρουσιασεις οτι εισαι.

ΑΙ ρε που μου εκανες και τιμη που εγραψες ,ψωναρααααααααααααα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Αν θέλετε να συνεχίσετε σε αυτό το ύφος, παρακαλώ τον δημιουργό να μας επιτρέψει να μετακινήσουμε το θέμα στο ''πολιτική και προπαγάνδα''.
Αν κατ' επιλογή σας παραμείνει εδώ, παρακαλώ να μείνετε εντός θέματος.

[SPOIL]πρόχειρα, χωρίς πολλούς υπολογισμούς μέτρησα 40 πόντους και ένα μπάν
.......λυπηθείτε με, με το ζόρι αντιστέκομαι στον πειρασμό να σας τα μοιράσω.[SPOIL]
668582621.gif
[/SPOIL][/SPOIL][/aig]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
@giannisnl2, γιατι πατησες διαγραφη και σε φαρμαρουν ολοι τωρα;
 

DeletedUser15270

OLD TIME CLASSIC χαρτες

superman ποιος ησουν στον κ2?

Στον 2 με αυτο το acc επεξα.Ο πρωτος μου ητανε και ισως ο καλύτερος. Υψηλό επιπεδο παιχνιδιου,οχι σαν τωρα . Π.χ πολεμος με ΚΕΝΤΑ και MTDs
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

πρακτικα μιλωντας το επιπεδο τωρα με τοτε ειναι απειρες φορες καλυτερο, αυτο που εννοεις μαλλον ειναι οτι λειπει ο πολυς κοσμος , αρα και η διαρκεια πολεμων κλπ και οι μεγαλες προσωπικοτητες (με ελαχιστες εξαιρεσεις)
 
Κορυφή