Καλως τα τα παιδια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30987
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35599

Οποιος δεν τους ξερεις ακριβα τους αγοραζει
Ο νοων νοειτο

Παντα ξεκαθαρα,
Ο Τζιρης σας
 

DeletedUser30987

Καποιοι σου εστειλαν αμυνες παντως και σημερα τις εστειλες πισω και καταλαθος εστειλες και τις δικες μου κλαψ ,ρε κοροιδο εγω χαμπαρι δεν θα επαιρνα οτι ειναι εκει ,τι πατησες επιστροφη αμυνων χωρις να βλεπεις απο ποιον ειναι ?
Εχεις ομως φιλαρακια απο παλια για να σε στηριξουν ετσι ?και αφου οι φιλοι ηταν αλλου γιατι δεν πηγες απο την αρχη?


Παρε ενα chill pill προς το παρον εσυ κι αν ειχα η οχι φιλαρακια δεν ειναι δικο σου θεμα.Η π***τια με π***τια ξεπληρωνεται.Καλυτερα που εδωσα το χωριο γιατι κατι εξυπνες σαν εσενα χαλανε το παιχνιδι και μας πρηζουν τα ουμπαλα με την ''εμπειρια'' τους..κοροιδο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εκνευρισμένο σε βλέπω ,δεν σας βγήκε η προπαγάνδα περί άδικου φαγώματος αγνών και τίμιων παικτών γιατι αποδείχτηκε στημένο σκηνικό θεάτρου κατωτέρου επίπεδου της CXC .Ελάτε ρε παιδιά σας είχα για πιο ευφάνταστους κάντε κάτι πιο πρωτότυπο , αυτά τα μάθαμε στο πρώτο μάθημα των φυλετικών .

ΥΓ Συγνώμη κι ολας, με όλο το θαρρος και χίλια τα συγνωμη αλλα αφου το ανεφερες εχω να σου πω ενα : οτι αν ειχες ουμπαλα δεν θα εκανες τετοια .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34147

tumblr_ndi8cd9JBJ1slj55oo2_250.gif
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ρε μαπες νομιζετε δεν ξερουμε ποια ειναι τα διπλα σας ακκ; θα σταξετε ΟΛΟΙ ΣΑΣ
 

DeletedUser35758

ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 6-0 ! ΟΣΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΕΚΑΚΙΑ!
ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Οποια κουτσομπόλα θελει ας μου στειλει ενα πμ οταν κλεισει ο κ51 να του πω τι παιχτηκε με τον συγκεκριμενο παιχτη.. ετσι για την ιστορια.

Συνεχίστε..
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 6-0 ! ΟΣΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΕΚΑΚΙΑ!
ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ
σου το εσκισε και εσενα ο Γιακουμακης;
μακαρι διαλυση και αφανισμος για το πιο βρωμικο σωματειο της Ελλαδας. κλεμμενο γηπεδο, κλεμμενα πρωταθληματα κλεμμενη ομαδα.


μποχα, βρωμα, ψεμα ολη σας η ιστορια.
 

DeletedUser35758

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ
ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ !

ΓΑΤΑΚΙΑ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΤΙΓΡΑΚΙΑΑΑ !!
 

DeletedUser35758

http://prntscr.com/iiyvgo

ΠΟΣΕΣ ΠΥΞΙΔΕΣ ΕΙΔΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΑΣΧΕΤΟΥΛΗ ΜΟΥ? ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ!
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
αυτη ειναι και η διαφορα μας,
εσεις ειστε οπαδοι του κυριου ΝΟΟΡ1(ΕΝΑ ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ) ενω εμεις του ΔΙΚΕΦΑΛΟΥ ΑΕΤΟΥ.
ΕΕΕ ΟΟΟ ΚΑΙ ΑΕΚ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
εισαι τοσο νουμπας που μετρας πυξιδες σε κοσμους που μπηκα για να βγαλω πρεμ.
αν ειχες θαρρος ομως θα εβγαινες με το ακκ σου να γραψεις.
ΜΑΠΑ
 

DeletedUser35758

ΤΡΟΛΛ ΕΙΜΑΙ ..
ΥΓ. ΣΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΥΞΙΔΑ ΠΑΝΤΩΣ
ΥΓ2 ΚΟΥΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ !
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
τρολ θα ησουν αν εβγαινες με το ακκ σου να γραψεις(και δεν θα σου ελεγα και τιποτα), στα ματια μου εισαι απλα ενας υποστηρικτης της Ε.Ο
 

DeletedUser30987

Σταματαω να απανταω γιατι ειστε χασιμο χρονου.Αν καθοσουν να ψαξεις το ιστορικο του ακκαουντ θα δεις οτι ουδεποτε υπηρξα σε συνεργασια με οποιοδηποτε μελος της CxC σε κανεναν κοσμο και ποτε δεν ειχα ασχοληθει αλλωστε σοβαρα με φυλετικες για να φτασω μακρυα.Οποτε φατε λιγο σανο οποιοι ειστε προβατα.Μπεεεε :)

Φιλακια elisisi
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
εσυ οπαδε του τακη τσουκαλα τη γυναικα σου θα την εδινες στο αφεντικο σου οπως εκανε γνωστος αντιπροεδρος της παε σιχαμερος;
 

DeletedUser35758

ΛΙΜΠΕΡΤΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΥΛΗ ΑΝΗΚΕΙΣ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ?
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΚΚ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΟΛ ΤΟ ΕΧΩ TAKHS TSOYKALAS :)
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
αν παιζεις στον 51 θα ξερεις και σε ποιο ακκ παιζω αφου ολοι οι ρουφιανοι ειναι στη θεση τους... :p
 

DeletedUser34705

Εδω η Παναχαϊκη σε θέση για άνοδο μου δίνει το παιχνιδι με τον Αιγίνιακο με απόδωση 26,5 ρε φιλέ μέσα στην Αγύα .... και μου μιλάς εσυ για προδωσία !
Πέταξα το διαρκείας ο ηληθιος απο τα νευρα μου !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή