Καλές μάχες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35058
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35035

Μπορώ να σου δώσω εγώ επίσημη απάντηση, αρκεί να μου πεις που αποσκοπεί η ερώτηση σου, αλλά και τον λόγο που θες να μάθεις κατι τέτοιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Θέλει αν....υποθέσουμε ότι τρώμε πυξίδα όλοι, θα είναι καλυμμένος πως δεν θα πούμε...ότι ήταν δύο φυλές και περισσότεροι παίκτες.

Σημασία όμως έχει το γενικό κουμάντο και την ποιότητα των παικτών. Η ερώτηση αυτή για μένα είναι είναι άσχετη εντελώς. :)
 

DeletedUser

την καλησπερα μου σε ολους. moustakalis εδω.θα ηθελα να ξεκαθαρισω καποια πραγματα κυριως για τα παιδια της sab που ξαφνικα ειδαν τους συμμαχους τους καφε χωρις λογο και αιτια καθως δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω αν εχουν λαβει πληρη ενημερωση για το λογο που εγινε αυτο. Να τονισω οτι δεν εχω σκοπο να θιξω κανεναν ουτε να κατηγορησω κανεναν γιαυτο και δεν θα χρησιμοποιησω ονοματα σε αυτο το ποστ. αφου εγιναν οσα εγιναν στο κοσμο και στην ουσια μειναμε 4 φυλες (sab,dab,ivv,novus) κλεισαμε μετα απο επικοινωνια συμμαχια με την sab. η συμφωνια ηταν ξεκαθαρη. συμμαχια μεχρι κλεισιμο κοσμου οπου στο κλεισιμο θα καναμε ουδετερη φυλη 30-30 μελη και οριο 3 στρατολογησεις για την καθε φυλη απο τις πανω υπειρους και αυτες επειτα απο συννενοηση μεταξυ μας.περναει λοιπον ο καιρος και ξαφνικα η ivv διαλυεται (δεν ξερω ουτε το λογο ουτε το σκοπο) και οι sab στρατολογουν ενα μεγαλο αριθμο παιχτων που παρολο που σωστα αναφερουν οτι ειχαν 2-3 χωρια ο καθενας, ο κοσμος στο σημειο που ηταν τα 2-3 χωρια ηταν αρκετα.και φυσικα σε καιριο σημειο καθως στην ουσια τα χωρια αυτα γινονταν αυτοματα ητε μετωπικα ητε γεφυρες στο μετωπο με dab( η οποια στρατολογησε η νομπλαρε οσους εμειναν απο την ivv). αυτο βεβαια ηταν εναντια στην συμφωνια που ειχαμε και αντιδρασαμε.με τα πολλα το καταπιαμε και το ξεπερασαμε για το καλο της συμμαχιας εχοντας στο μυαλο μας οτι θα τηρισει η sab τον λογο της και θα κλεισουμε μαζι τον κοσμο οτι και να γινει.συνεχισαμε λοιπον μεμονωμενα πλανα με την dab να βγαζει κυριως πλανα προς την sab και να παιζει κυριως αμυνα εμας. ερχετε λοιπον η στιγμη που ενας παιχτης μας ανακοινωνει οτι αποχωρει απο το παιχνιδι και μοιραζει τα χωρια του εκ των οποιων τα περισσοτερα παιρνει ενας συγκεκριμενος παιχτης μας.2-3 μερες απο νομπλαρετε ο λογαριασμος που μοιραστηκε, ξαφνικα ολα τα χωρια που πηρε ο παιχτης αυτος νομπλαρονται απο dab και δεν απανταει σε μυνηματα κτλ. τα χωρια ηταν πολα και η ζημια μεγαλη μεσα στον πυρηνα μας. αρχικα πιστευαμε οτι απλα ηταν ανενεργος μεχρι που στα ρικλειμ πηραμε και καποια χωρια που του ειχαν μεινει αφου δεν ανοιγε μυνηματα και στην ουσια ηταν ενας αχρηστος λογαριασμος στην φυλη.προσωπικα μπορω να επιβεβαιωσω οτι ολα του τα χωρια που ειχαν μεινει ηταν σχεδον αδεια και οι αμυνες ηταν σε χωρια της dab. ηταν λοιπον ρουφιανος αρχικα, που σημαινει οτι ανα πασα στιγμη γνωριζαν που σκαμε πλανα και δευτερον χασαμε πολλα επιθετικα για να κανουμε ρικλειμ τα χωρια που εδωσε στους dab μεσα στον πυρηνα μας.μεχρι να ξαναγεμισουμε επιθετικα ωστοσο οι sab βαραγαν κανονικα πλανα. οταν γεμισαμε συννεοηθηκαμε να κανουμε κοινο πλανο με sab πραγμα που για καποιο ανεξηγητο λογο δεν ειχαμε κανει τοσο καιρο.αφου λοιπον κλεινουμε ημερομινια και ωρα βγαζουμε και σκριπτακια φεικ ξεκιναμε κανονικα την επομενη λοιπον ρωταμε την διοικηση της sab αν ξεκινησαν fake και η απαντηση ειναι οτι τελικα εκεινοι θα βαρεσουν την επομενη μερα γιατι δεν τους εβγαιναν τα επιθετικα δικαιολογια που για μενα δεν εστεκε πουθενα καθως δεν γινετε να μην σου βγαινουν τα επιθετικα και την επομενη μερα ξαφνικα να ειναι ολα ετοιμα για πλανο.οπως και να χει εμεις δεν μπορουσαμε να αλλαξουμε γιατι καποια επιθετικα ειχαν φυγει και σκασαμε κανονικα την μερα που ειχαμε κανονισει.φυσικα φαγαμε κοκκινες στα περισσοτερα καθως ειχαν κατεβασει ολες τις αμυνες σε εμας και την επομενη η sab εκανε ενα πολυ πετυχημενο πλανο καθως βρηκε τα περισσοτερα αδεια αφου ειχαμε σκασει εμεις πριν.στην ουσια και φαγαμε εμεις τις κοκκινες αλλα και δεν ενημερωθηκαμε καν οτι θα σκασουν την επομενη μερα παρα μονο οταν ρωτησαμε εμεις αν εχουν ξεκινησει φεικ. αρκετα μεγαλο φαουλ για μενα αναμεσα σε συμμαχικες φυλες. αφου ολοκληρωθηκε το πλανο τους ανεβασαν ποστ στο φορουμ με το πετυχημενο πλανο της sab και ποσα χωρια πηραν την ιδια ωρα που ηγετικο μελος τους ελεγε στο φβ οτι δεν ξερουμε να βγαζουμε πλανα και οτι παλι κοκκινες φαγαμε και αλλα που δεν επιτρεπεται λογω κανονων να γραψω. αφου λοιπον εγιναν ολα αυτα και οι σχεσεις των 2 φυλων δεν ηταν τοσο καλες μετα απο αυτο ερχετε ηγετικο μελος των sab και μας προτεινει αντι να φτιαξουμε ουδετερη φυλη να ενσωματωθουμε στους sab πραγμα που δειχνει ασεβεια αλλα και καταπατηση για αλλη μαι φορα της συμφωνιας μας που ελεγε ουδετερη φυλη με 30 μελη απο την καθε φυλη.φυσικα η προταση απορριφθηκε.εκει η αληθεια ειναι σε αυτο το σημειο αρχισαμε να χανουμε την εμπιστοσυνη μας καθως μιλαμε για μια φυλη που ηταν 2 μυρια πανω σε ποντους και ειχε το πανω χερι στα επιθετικα πλανα ητε γιατι τρωγαμε εμεις τις κοκκινες πρωτα ητε γιατι απλα μπορει να ειναι καλυτεροι παιχτες ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του για αυτο.το τελευταιο φαουλ που εκανε η sab και ηταν αυτο που μας οδηγησε στο να σπασουμε την συμμαχια ηταν ενας διαλογος αναμεσα σε 2 μελη της διοικησης της novus και της sab στον οποιο η novus ρωτησε με σκοπο την επιβεβαιωση αν ισχυει ακομα κανονικα η συμφωνια που ειχαμε ως προς το κλεισιμο του κοσμου μαζι με ουδετερη φυλη.η απαντηση της sab ηταν "θα το σκεφτω και θα σου πω". πραγμα που μας εβαλε σε υποψιες οπως ηταν φυσικο. 2 μερες μετα η ιδια ερωτηση εγινε απο την novus παιρνοντας ακριβως την ιδια ακριβως απαντηση απο την sab.αυτη ηταν λοιπον η σταγονα που ξεχειλησε το ποτηρι και αποφασησαμε να σπασουμε την συμμαχια καθως πλεον δεν ειχαμε εμπιστοσυνη στην sab και υποψιαζομασταν οτι θα θελησουν να κλεισουν κοσμο μονοι τους κατι το οποιο δεν μπορουσαμε να δεχθουμε καθως οπως ειπα αντικειμενικα η sab ειχε το πανω χερι στα πλανα εναντιων της dab και ηταν ηδη 2 μυρια πανω.οποτε θεωρω οτι σαν novus καναμε οτι γινοταν και καταπιαμε αρκετα για το καλο της συμμαχιας αλλα φτασαμε στο σημειο που δεν μας επαιρνε για αλλες υποχωρησεις αλλα και να ανεχομαστε να μας φερονται σαν κατωτερη φυλη στην συμμαχια. Να τονισω εδω οτι οταν σπασαμε την συμμαχια δωσαμε 1 βδομαδα στην sab να ετοιμαστει και να στησει το μετωπο της στα νεα δεδομενα πραγμα που αποδεικνυει ξεκαθαρα οτι δεν ειχαμε κανενα σκοπο να τους βαρεσουμε νυχτα ουτε να τους "πουλησουμε". ετσι λοιπον διαμορφωθηκε η κατασταση οπως διαμορφωθηκε.

Κλεινοντας θα ηθελα να πω συγνωμη που σας κουρασα με ολο αυτο το κατεβατο αλλα πιστευω ειναι καλο να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα ετσι ωστε και οι απ εξω αλλα κυριως τα παιδια της sab να μην μας βλεπουν σαν αυτους που τους πουλησαν. επισης να επισημανω οτι δεν φερθηκε ολη η διοικηση της sab ετσι.τα περισσοτερα παιδια ηταν πολυ ενταξει και ειχαμε πολυ καλη συννενοηση.επισης το εγραψα ολο αυτο γιατι ειδα οτι πολλοι θεωρειτε τον φωτη κωλοτουμπα.ελπιζω με ολα αυτα να καταλαβατε οτι δεν προκειται περι κωλοτουμπας ΞΕΚΑΘΑΡΑ. Τελος, παιδια να ειμαστε λιγο σοβαροι.ο Ομηρος εχει σταματησει απο τον κοσμο 1,5 μηνα τωρα και μπηκε πριν 2 μερες ετσι να περναει η ωρα του να βγαλει καμια σημαια και για το χαβαλε.ειναι αστειο να τον κατηγορουν καποιοι οτι ευθυνεται για το πως εξελιχθηκε η κατασταση.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
!!!!!!!!!!! Αν ισχύουν αυτά που λες κατά γράμμα όμως, όχι να είναι αλήθεια τα μισά και τα άλλα μισά ψέματα... Θα ήθελα να επιβιώσει κάποιος που γνωρίζει καλύτερα τα κουκια.

Αν ισχύουν όσα λες παίρνω πίσω όσα είπα για τις κωλοτουμπες και ζητώ συγνώμη δημόσια όπως και δημόσια τα είπα.

Αν είναι ψέμα θα πω ότι εκτός από κωλοτουμπες είστε και ψεφτες.

Ειδωμεν :D
 

DeletedUser

οποιος θελει αποδειξεις για το αν οσα λεω ειναι αληθεια η απλα θελει να επιβεβαιωσει καποια πραγματα ειναι ελευθερος να μου στειλει ενα π.μ. στο παιχνιδι η στο σκαιπ μου αν το χει να του πω οτι θελει και να του δειξω πριντ κτλ οτι θελει. δεν εχω να κρυψω κατι και θα ηταν χαρα μου να δειξω στα παιδια της sab οτι ειναι αληθεια οσα λεω καθως οπως ειπα το ποστ ηταν κυριως για εσας για να μην νομιζετε οτι σας πουλησαν χωρις λογο οι συμμαχοι σας κτλ
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ε είναι βρωμοπαιδα. Τι άλλο να πω;;;

Τους γουστάρουμε όμως που είναι αληταραδες και παρτακιδες, η διοίκηση της SABOTAGE θέλει να κλείσουμε τον κόσμο γιατί το αξιζουμε.

Εσύ καλά κάνεις και τα λες και σαν απλός παίκτης το εκτιμώ ειλικρινά. Αλλά....αυτούς έχουμε και δεν γίνεται να τους αλλάξουμε για κανένα λόγο, μας αρέσει που είναι αλανια και σκληροτραχυλοι.

SAB ΑΛΗΤΕΊΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΊΑ

:D :D :D
 

DeletedUser

απολυτα κατανοητο και εγω εκτιμω ειλικρινα οτι μπορουμε επιτελους να κανουμε κανονικο διαλογο στο εξτερναλ.απλα εγραψα ολο αυτο τοκατεβατο οχι για να τονισω που ειναι λαθος η sab h dab h novus και ο οποιοσδηποτε.αλλα γιατι για μενα προσωπικα ειναι σημαντικο σοβαροι παιχτες και συνομιλητες να μην εχουν λαθος αποψη η να μην πιστευουν οτι σαν νοβους πουλησαμε την συμμαχικη μας φυλη για το ετσι θελω. οπως και να χει ο χαρτης για μενα ειναι μοιρασμενος μια χαρα και πιστευω οτι θα γινει ενας πολυ ωραιος πολεμος τωρα που χειμωνιασε. και ο καλυτερος ας κερδισει
 

DeletedUser35354

Ας μου πει τωρα η σαμπ ποιος εκτίθεται δημοσίως , συγγνωμη αλλα τελικα ειχα δικιο στα παραπανω αναφερόμενα .
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
απολυτα κατανοητο και εγω εκτιμω ειλικρινα οτι μπορουμε επιτελους να κανουμε κανονικο διαλογο στο εξτερναλ.απλα εγραψα ολο αυτο τοκατεβατο οχι για να τονισω που ειναι λαθος η sab h dab h novus και ο οποιοσδηποτε.αλλα γιατι για μενα προσωπικα ειναι σημαντικο σοβαροι παιχτες και συνομιλητες να μην εχουν λαθος αποψη η να μην πιστευουν οτι σαν νοβους πουλησαμε την συμμαχικη μας φυλη για το ετσι θελω. οπως και να χει ο χαρτης για μενα ειναι μοιρασμενος μια χαρα και πιστευω οτι θα γινει ενας πολυ ωραιος πολεμος τωρα που χειμωνιασε. και ο καλυτερος ας κερδισει
Από όσους έχουν γράψει μέχρι τώρα εσύ φαίνεται να έχεις ένα επίπεδο. Πες και στο μαύρο που το παίζει παντογνωστης να μιλάει με περισσότερη αυτοσυγκεντρωση να έχει ένα επίπεδο η συνομιλία.

Πάμε για καθαρό παιχνίδι και σωστή προπαγάνδα, όχι σάλια και μαγκιες αλλιώς δεν θα γράφει κανείς μας τίποτα.
 

DeletedUser34439

Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι
προς τους αγαπητους φιλους στη NOVUS

τα ιδια στον 40 τα ιδια και εδω,μετρια φυλη με το ζορι κλεισατε υπειρο
ειστε η χειροτερη απο τις 3 που μεινανε
δες σας φταινε ουτε οι κατασκοποι ουτε οι συμμαχοι που ειχατε ουτε ο αναδρομος ερμης ουτε κανεις αλλος
εσεις οι ιδιοι φταιτε
οι καλες φυλες προσεχουνε και δεν την πατανε απο κατασκοπους,ισα ισα αν εισαι εξυπνη φυλη εκμεταλευσε και εχεις εσυ κατασκοπους

οπως και προσεχουνε την διπλωματια τους ,οταν κανεις μια συμαχια αυτη η σχεση δεν ειναι στατικη περναει απο διαφορα κυματα εννοειτε πως οταν θα σε δει αδυναμο θα προσπαθησει να σε εκμεταλευτει

και ουτε πλακωνονται μεταξυ τους με δημοσκοπησεις ποιον αρχηγο προτιματε τον φωταρα η τον ομηρο,δηλαδη ελεος ουτε 15 χρονο δεν κανουνε ετσι
 

DeletedUser34979

Ας μου πει τωρα η σαμπ ποιος εκτίθεται δημοσίως , συγγνωμη αλλα τελικα ειχα δικιο στα παραπανω αναφερόμενα .

χρησταρα ολες οι φιλες εχουν βρωμιες πισω τους και αν μου πεις οτι η νταμπ εξαρχης δεν επαιζε με <<κολπακια>> θα σαι ψευτης.. τωρα αντι να χαιρεστε ολοι που το παιχνιδι απεκτησε ενδιαφερον καθεστε και τρωγεστε...

Η νοβους καλα εκανε γιατι ειναι κριμα να παιζεις στις πλατες αλλων.γιατι τα στατιστικα δειχνουν ξεκαθαρα ποιοι εκαναν τη δουλεια,ειτε την ιδια ειτε μια μερα μετα, τα στατιστικα μιλανε , τοσο στα χωρια που εχουν παρθει, οσο και στις απωλειες του πολεμου καθαρα.....

Επισης το να λεμε οτι οι νταμπ ειναι @@ επειδη εβριζαν νοβους και τωρα τα κανουν πλακακια μας καθιστα τουλαχιστον ****υς... ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης και στρατηγικα ηταν η μονη επιλογη τους. δεν καταλαβαινω γιατι ολη αυτη η βαβουρα... απο καθε πλευρα ο 47 ετσι πρεπει να πορευτει...
 

DeletedUser35354

χρησταρα ολες οι φιλες εχουν βρωμιες πισω τους και αν μου πεις οτι η νταμπ εξαρχης δεν επαιζε με <<κολπακια>> θα σαι ψευτης.. τωρα αντι να χαιρεστε ολοι που το παιχνιδι απεκτησε ενδιαφερον καθεστε και τρωγεστε...

Η νοβους καλα εκανε γιατι ειναι κριμα να παιζεις στις πλατες αλλων.γιατι τα στατιστικα δειχνουν ξεκαθαρα ποιοι εκαναν τη δουλεια,ειτε την ιδια ειτε μια μερα μετα, τα στατιστικα μιλανε , τοσο στα χωρια που εχουν παρθει, οσο και στις απωλειες του πολεμου καθαρα.....

Επισης το να λεμε οτι οι νταμπ ειναι @@ επειδη εβριζαν νοβους και τωρα τα κανουν πλακακια μας καθιστα τουλαχιστον ****υς... ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης και στρατηγικα ηταν η μονη επιλογη τους. δεν καταλαβαινω γιατι ολη αυτη η βαβουρα... απο καθε πλευρα ο 47 ετσι πρεπει να πορευτει...


Δεν ειμαι ο Χρησταρας φιλε , εκφερα αποψη ειπα τα δεδομενα του κοσμου απο την αρχη εως τωρα και βγηκε η σαμπ και ειπε οτι εκτίθεμαι δημοσιως , πραγμα που δεν ισχυει διοτι οι μασκες επεσαν , πριν λιγο βγηκε ο μουστακαλης και επιβεβαίωσε αυτα που ελεγα .

Υ.Γ παμε για εναν καθαρο πολεμο μαγκες μου , τα λογια ειναι φτωχεια .
Υ.Γ 1 δεν ηθελα να προσβάλλω κανεναν και ζητω δημοσιως συγγνωμη σε περιπτωση που προσβληθηκε καποιος .
 

DeletedUser34504

χρησταρα ολες οι φιλες εχουν βρωμιες πισω τους και αν μου πεις οτι η νταμπ εξαρχης δεν επαιζε με <<κολπακια>> θα σαι ψευτης.. τωρα αντι να χαιρεστε ολοι που το παιχνιδι απεκτησε ενδιαφερον καθεστε και τρωγεστε...

Η νοβους καλα εκανε γιατι ειναι κριμα να παιζεις στις πλατες αλλων.γιατι τα στατιστικα δειχνουν ξεκαθαρα ποιοι εκαναν τη δουλεια,ειτε την ιδια ειτε μια μερα μετα, τα στατιστικα μιλανε , τοσο στα χωρια που εχουν παρθει, οσο και στις απωλειες του πολεμου καθαρα.....

Επισης το να λεμε οτι οι νταμπ ειναι @@ επειδη εβριζαν νοβους και τωρα τα κανουν πλακακια μας καθιστα τουλαχιστον ****υς... ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης και στρατηγικα ηταν η μονη επιλογη τους. δεν καταλαβαινω γιατι ολη αυτη η βαβουρα... απο καθε πλευρα ο 47 ετσι πρεπει να πορευτει...

Γιώργο μάλλον μέρδεψες τα ονόματα φίλε μου...Το είπα και θα το ξαναπώ το τι έκανε η διοίκηση στην αρχή( που εγώ δεν ήμουν καν μέλος της φυλής) δεν το ξέρω και δεν με απασχολεί. Επίσης προς τον φίλο που είπε ότι δεν κλάιγεστε κτλ κτλ κτλ...να σε ενημερώσω πως την επομένη της συμφωνίας μας με την Νοβους ο αρχηγός σου ο Ευθύμης ( τον οποίο αν και δεν τον ήξερα μου φάνηκε αρκετά συμπαθητικός) έστειλε μήνυμα για να μπούμε με τον κο πλευ μου στο σκυπε να μιλήσουμε με σκοπό να στρατολγήσει τον λογαριασμό μας οπότε δεν φάνηκε να ρίχνεται και τόσο γέλιο. Δεν τον κατηγορώ για αυτό που έκανε προς θεού διπλωματία και στρατηγική είναι αυτά. Αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους. Και αν θεωρείς ότι λέω ψέματα πες τον Ευθύμη να βγει εδώ και να με διαψέυσει δημόσια. Είχαμε 100 κιλά @@ 1.5 μήνα και παίζαμε μόνοι μας και αντέξαμε. Το τι έγινε στις σχέσεις σας με την Νοβους είναι δικό σας θέμα εμείς απλά είδαμε την ευκαιρία και την εκμεταλευτήκαμε όπως θα έκανε κάθε φυλή. Το αν θα κερδίσουμε η όχι 8α το δείξει η πορία καλό είναι να μην λέμε μεγάλα λόγια και αυτό πάει κυρίως σε άτομα της Dab.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Αυτή τη στιγμή φίλε μου δεν θα στρατολογουσε ούτε καν τον Τονυμοντανα. Το πιο πιθανό είναι να σε τρολαρε. Ναι...είναι πολύ συμπαθιτικος όντως. Αλλά δεν είναι ****ς, δηλαδή μια τέτοια στρατολογιση μόνο ζημιά θα μπορούσε να κάνει.
 

DeletedUser34504

Αυτή τη στιγμή φίλε μου δεν θα στρατολογουσε ούτε καν τον Τονυμοντανα. Το πιο πιθανό είναι να σε τρολαρε. Ναι...είναι πολύ συμπαθιτικος όντως. Αλλά δεν είναι ****ς, δηλαδή μια τέτοια στρατολογιση μόνο ζημιά θα μπορούσε να κάνει.
Αυτό σου είπαν να πεις? Γιατί δεν του ζητάς να βγει να με διαψεύσει? Επίσης για να καταλάβεις ότι έχεις μαύρα μεσάνυχτα...εγώ παίζω τον λογαριασμό ΤόνυΜοντάνα...
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Νόμιζα πως είσαι ο μαυρος5
Άμα αλλάζετε ονόματα σε κάθε κόσμο να λέτε και ποιοι είστε.
Το όνομα Τονυμοντανα στο συγκεκριμένο ποστ το ανεφερα προς τιμήν σου και όχι προσβλητικα;

Ότι και καλά είσαι ο πιο καλός της νταμπ.
Τέλος πάντων, έχετε ενλκνευριστει μάλλον και δίνετε τη δική σας εκδοχή σε κάθε ποστ μας.

Και δεν με βάζει κανείς να γράφω,
Σε είχα για πιο έξυπνο. :)
 

DeletedUser34504

Επίσης να πω κάτι τελευταίο γιατί μπορεί το ποστ που έκανα πριν να φάνηκε διαφορετικά απο ότι το εννοούσα. Δεν εννοούσα σε καμία περίπτωση ότι ο Ευθύμης προσπάθησε να κλέψει κάποιον παίχτη. Και επειδή είμαι εγώ κάθε άλλο παρά μαλωμένος με την αλήθεια, επίσης ισχύει το γεγονός ότι ο κο πλευ μου(Λέφος) είχε προσεγγύσει πριν 1 μήνα τον Ευθύμη για να πάει ο λογαριασμός στην Σαμπ ( εν αγνοία μου). Απλά μια τέτοια κίνηση δεν 8α μπορούσε να γίνει σε κανένα σημείο του κόσμου και τους λόγους τους έχω εξηγήσει σε αυτούς που πρέπει ;)
Τώρα σχετικά με το τελευταίο σου ποστ με τιμάει και το εκτημώ αλλά δεν μπορώ να πω ότι είμαστε ο καλύτερος λογαριασμός. Ίσως αυτό να φαίνεται παραέξω αλλά για μένα προσωπικά δεν ισχύει. Επίσης να σε πληροφορήσω ότι δεν έχω εκνευριστεί καθόλου κάθε άλλο.
Στο εξτέρναλ πάντα με αυτό το όνομα έγραφα δεν άλλαξα οπότε απλά μπερδεύτικες ;)

ΥΓ. Remember The Name!!! Clown να σαι και τίποτα μην φοβάσαι!!!!
 

DeletedUser

M4vr0s ξεφευγεις κατα πολυ και διεκδικεις την επομενη υποθεση μου ως reporter
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή