Η ωρα της δικης τελειωσε η τιμωρια ξεκινησε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34902

Αγαπητοι νουμπαδες της στοπ οπως μπηκα στους Aje ετσι μπηκα και σε εσας.Απο τωρα τιποτα πια δεν θα ειναι ιδιο για την φυλη σας.Ηρθε η ωρα της τιμωριας που ολοι σας αξιζετε και η σκια του shadow σας ευχεται καλες πυξιδες και να πατησετε διαγραφες. Δειτε ολοι σας τον χαρτη... Αυτο δεν ειναι τιποτα στο επομενο πλανο μας θα γινει και αλλη τρανταχτη αποχωρηση...Ειστε ολοι σας καταδικασμενοι για διαγραφες. Το παιχνιδι της ρουφιανιας και της ανεντιμιας το ξεκινησατε πρωτοι και θα σας το ανταποδωσουμε 100φορες σε χειροτερη μορφη.

Game over

By SOL MAFIA
 

DeletedUser34859

Πόσο πιο κάτω θα φτάσετε για να κλείσετε έναν κοσμο; ΤΕΛΙΚΆ ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΤΊΠΟΤΑ... ΚΑΙ ΜΌΛΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΤΕ ΤΟ ΌΝΟΜΑ ΤΗΣ ΦΥΛΉΣ ΠΟΥ ΝΟΜΊΖΑΤΕ ΌΤΙ ΧΤΙΖΕΤΕ ΤΌΣΟ ΧΡΌΝΙΑ...
Χάρισμα σας ο κόσμος... εύχομαι Ν μην είστε τόσο σκαρτοι και στις ζωές σας...αν και δεν νομίζω γτ εδώ είναι μια μικρογραφία της ζωής και φάνηκε η λαμογιά και βρωμιά σας!!
Οσο για Speeda ή odd couple (dark seeker - snipers ) ειναι το χειρότερο είδος που έχω συναντησει....Και εύχομαι με την δημοσίευση μου στο φόρουμ καθε κοσμου που θα διαβάζουν ολοι να μην ξανα παιξουν σε καμία φυλή αλλα και μέσα από την ψυχή μου να αλλάξουν κάποτε χαρακτήρα γιατί η ανηθικότητα αυτή και η προδοσία... φαντάζομαι ότι θα διώξει τους πάντες γύρω τους. Η ρουφιανιά ειναι το χειροτερο...αν εχεις παντελονια και αξίες δεν το κάνεις!!!

Από εμένα Όχι απλά συγχαρητήρια... Από καρδιάς θα πω ένα πράγμα ντρέπομαι που νομίζετε ότι είστε οι καλύτεροι...Που πήρατε έτσι κόσμο!!! Και κατανομαζω ότι δεν περιμένα ούτε από τον Βασίλη ούτε και από τον Νίκο να θέλουν να κερδίσουν κόσμο με αυτό τον τρόπο... ουδεμία δικαιολογία!
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΚΑΙ Η ΣΕΛΊΔΑ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΏΝ ΓΙΑ ΕΜΈΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ.
ΕΊΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΆΚΙΑ....
 

DeletedUser34859

ΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΡΩΤΟΙ
ΦΥΛΕΤΙΚΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο FIGO?
Ε ΑΣΧΕΤΕ?


ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΑΝΤΙ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΑΝΕ?

Η ΔΙΚΗ ΤΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ

ΠΥΞΙΔΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΦΑΓΟΥΣ,ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΙΒΑΛΛΟΥΣ.

ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ Η ΚΡΕΜΑΛΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΗΣΕ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ..

Υ.Γ Ο ****

Χαίρομαι τόσο που θα κρεμαστειτε φίλτατε... Και τελικά Εσύ αποδειχτηκες χωρίς ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ γιατί ενώ είσαι πολύ καλός παίκτης προτιμησες τον εύκολο τρόπο... οι γονείς σου έτσι σου εμαθαν; τι να σου πω... Είμαι 20 χρόνων και έχω παραπανω αξίες και παντελόνια....Από εσάς τους άντρες... Δεν σου είπα ότι είμαι καλύτερη παικτικα αλλα μάθε κάτι έχω αξιοπρέπεια...αν ξέρεις τι σημαίνει αυτό... Και αν πιστευεις ότι υπάρχει δικαιολογία ότι επειδή κάποιοι δικοί μας κρυφά έβαλαν αμυνες με το ότι εσείς πήρατε έτοιμο κόσμο...Και κλείσατε έτσι κόσμο...Τότε ειλικρινά το μυαλό σου είναι μικρό... εύχομαι στην ζωη σου να μην σου φερθούν έτσι ούτε στην προσωπική ούτε στην επαγγελματική ζωή... Γιατί εγώ βλέπω ότι για να φέρονται έτσι κάποιοι σε ένα παιχνίδι που μπήκαμε για να γελάσουμε έξω θα είναι ΟΙ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟΙ.... ΕΊΣΤΕ ΑΛΟΓΑ ΌΝΤΑ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και αν πιστευεις ότι υπάρχει δικαιολογία ότι επειδή κάποιοι δικοί μας κρυφά έβαλαν αμυνες με το ότι εσείς πήρατε έτοιμο κόσμο...Και κλείσατε έτσι κόσμο..

Δηλαδη οταν εσεις βαζατε αμυνες σε αντιπαλους μας ενω ημασταν συμμαχοι και ειχατε ρουφιανο μεσα στο σκαιπ ρουμ μας και βλεπατε τα παντα,ησασταν εντιμοι και παντελονατοι ενω εμεις,που απλως στρατολογησαμε 2 παικτες σας και κατεβασαμε την διαφορα χωριων απο το 1500 στο 400,ημαστε ολα αυτα που αναφερεις;
Ακομα μπροστα ειστε σε χωρια,καθιστε και παιξτε,δεν τον παιρνουμε εμεις τον ετοιμο κοσμο,εσεις τον παρατατε και φευγετε.
 

DeletedUser33711

... Και κατανομαζω ότι δεν περιμένα ούτε από τον Βασίλη ούτε και από τον Νίκο να θέλουν να κερδίσουν κόσμο με αυτό τον τρόπο... ουδεμία δικαιολογία!...

Nομιζεις εμεις μπηκαμε σε αυτο τον κοσμο για να παίξουμε τετοιο παιχνιδι ? Οταν ομως μαθαινουμε μεσα σε μια βδομαδα οτι κανετε την μια ρουφιανια μετα την αλλη και ενω εχετε προκαλεσει με την παραβιαση της συμφωνιας που εχουμε κανει. ΝΑΙ θα σε τελειωσω θα σε πατησω κατω με τον χειροτερο τροπο γιατι με δολιο τροπο πας να με κερδισεις. Και κατονομαζω

1. Αμυνες σε παικτες της ηπειρου 45 σε παραβαση της συμφωνιας που ειχε γινει με τη SoL μεχρι της 1/3 να μην γινουν κινησεις προς τις ηπειρου της αντιπαλης φυλης. Ειχατε 1500 χωρια προβαδισμα και θελατε να μας καθυστερησετε και αλλο γνωριζοντας την ασχετοσυνη σας.
2. Χωριο παραβιαση των συνορων. Δε με νοιαζει και εαν ηταν 26 ποντους, το πηρατε και κανατε τους κινεζους 2,5 βδομαδες.

Εξαιτιας αυτων λοιπον ξεκινησαμε τον πολεμο 3 μερες πιο νωρις.

3. Επειδη ειχατε ρουφιανο , τον οποιο μαθαμε και τον δικασαμε εχθες! Γνωριζατε οτι θα χτυπησουμε νωριτερα 1 εβδομαδα πριν το πλανο σχεδον. Αλλα ειστε τοσο νουμπια που καταφερατε και χασατε και 40 χωρια σε πρωτο πλανο τελικο πολεμου με 1500 χωρια προβαδισμα. Πραγματικα απο τον κοσμο 32 που εχω περασει σε διαφορους κοσμους ειχατε τη χειροτερη αμυντικη λειτουργια.
4. Εξαιτιας του ρουφιανου , σας εδινε διαμοιρασμους και λιστες φιλων κανατε επιθεσεις καθε φορα που καναμε log out απο το παιχνιδι ολος περιεργως. Αλλα ειναι ****ς ο ρουφιανος σας γιατι σας εδινε τη λιστα φιλων απο το chat και ειμασταν μεσα.
5. Βγαινετε στο external και προκαλειτε για τιμωριες και Νεμεσι , ποιοι εσεις που κανονιζετε πατηματα απο τον ρουφιανο και βαρβαρα μεσα μας στη νυχτερινη ( well played ), οταν στο πρωτο σας πλανο δε παιρνετε ουτε 1 χωριο.
6. Τρωει το δουλεμα ο ρουφιανος μας και πατε και κανετε αστακο εναν παικτη που τρωει μονο φεικ ενω εμεις κανουμε περιπατο. Στην ιδια περιοδο προκαλειτε στο εξτερναλ γνωριζοντας(νομιζοντας) οτι ο ρουφιανος κανει καλα τη δουλεια του και οτι θα μας δειξετε εσεις.

Ερχεται η πραγματικη Νεμεσις για ολα τα παραπανω και οντας εχοντας προβαδισμα ακομα δειχνετε την κατωτεροτητα σας στο παιχνιδι.

ΟΧΙ δεν ειστε εσεις ρουφιανοι και ανεντιμοι.

Βγες και πες ανεντιμο εμενα και τον οποιοδηποτε εμενα. Κοιτα τι εκανες εσυ ομως, εσυ εισαι τιμια ή το αγορακι σου ? Ρε αντε πηγαινε να δεις αν ερχομαι...

Το αν ειμαι τιμιος ή οχι δεν εισαι εσυ που θα το κρινεις. Σιγουρα ομως δεν ειμαι ΒΛΑΚΑΣ καταλαβες ? Για αυτο οτι σας συνεβει σας αξιζε και με το παραπανω.

ΥΓ1: Χαρηκα πολυ το ξεφτιλισμα figo για διαφορους λογους :)
ΥΓ2: Λαζαρε μπανανα
ΥΓ3: Το αστειο ειναι οτι η Doom επαιξε περισσοτερο ξυλο απο ολους τους υπολοιπους.
 

DeletedUser34907

παρολο που δεν γραφω ποτε στο εξωτερικο φορουμ γιατι το επιπεδο ειναι για προβληματικους και δεν εχω σκοπο να ανοιξω αντιπαραθεση κραξιματος και ετσι δεν αναφερθω σε κανεναν πρωσοπικα γραφω επειδη χθες το βραδυ πατησα διαγραφη οχι επειδη ειμαι ασχετος η κοτα (παρολο και ασχετο να με πουν η κοτα μια χαρα θα ζησω δε θα πεσω και στα χαπια) αλλα τελικα απο οτι καταλαβα αν μετρησουμε και απο τις 2 μεριες τους ρουφιανους και τους παικτες μαλλον οι ρουφιανοι ειναι περισσοτεροι και δεν αξιζει να ασχοληθει καποιος και να καει και να χασει το ωραιο του πασχα στον κ42...
ο λογος που γραφω ειναι επειδη δεν προκειτε να ξαναπαιξω μια και οταν επαιζα στον κ5 οι ηπειροι ηταν πιο πολλοι απο οτι οι κοσμοι στο συνολο που εχουν φτασει...οι διαχειρηστες ειναι καλο μια και μερικοι ειναι εμισθοι να κοιταξουν τι μαζευεται πια απο το παιχνιδι διοτι σε 10 κοσμους θα βαζουν 3 ιβεντ την μερα για να σταυρωσουν κανα παικτη σοβαρο....καλο πασχα σε ολους και να θυμισω στις δοιηκησεις των φυλων...μαζι τα πινατε μαγκες και βγαζατε και φωτο.....καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν το σπορ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34899

παρολο που δεν γραφω ποτε στο εξωτερικο φορουμ γιατι το επιπεδο ειναι για προβληματικους και δεν εχω σκοπο να ανοιξω αντιπαραθεση κραξιματος και ετσι δεν αναφερθω σε κανεναν πρωσοπικα γραφω επειδη χθες το βραδυ πατησα διαγραφη οχι επειδη ειμαι ασχετος η κοτα (παρολο και ασχετο να με πουν η κοτα μια χαρα θα ζησω δε θα πεσω και στα χαπια) αλλα τελικα απο οτι καταλαβα αν μετρησουμε και απο τις 2 μεριες τους ρουφιανους και τους παικτες μαλλον οι ρουφιανοι ειναι περισσοτεροι και δεν αξιζει να ασχοληθει καποιος και να καει και να χασει το ωραιο του πασχα στον κ42...
ο λογος που γραφω ειναι επειδη δεν προκειτε να ξαναπαιξω μια και οταν επαιζα στον κ5 οι ηπειροι ηταν πιο πολλοι απο οτι οι κοσμοι στο συνολο που εχουν φτασει...οι διαχειρηστες ειναι καλο μια και μερικοι ειναι εμισθοι να κοιταξουν τι μαζευεται πια απο το παιχνιδι διοτι σε 10 κοσμους θα βαζουν 3 ιβεντ την μερα για να σταυρωσουν κανα παικτη σοβαρο....καλο πασχα σε ολους και να θυμισω στις δοιηκησεις των φυλων...μαζι τα πινατε μαγκες και βγαζατε και φωτο.....καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν το σπορ....
Καλό Solarium
 

DeletedUser34439

πανικος ουτε 2 βδομαδες δεν κρατησαν οι στοπ,
κριμα θα μπορουσε να γινει λιγο παιχνιδι να κρατησει λιγο ο πολεμος
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλα βρε προμανατζερ πως εμπιστευτηκες τον
The Odd Couple ακα Snipers ???
Δεν ηξερες οτι ειναι παικτες για κλωτσιες ,τι καθομαι και γραφω στο εξωτερικο γιατι δεν με παρακολουθεις?
 

DeletedUser34820

γενικα και οι σολ και οι αλλοι που δεν θυμαμαι πως τους λενε ειναι πιο αχρηστοι και απο το παρατηρητηριο
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ο/Η chessknight έγραψε:
Σε μια βδομάδα δεν θα θυμάται κανείς αν η μπάρτσα πήρε ένα πέναλτυ που μπορεί να μην ήταν, αν η διαιτησία ήταν λίγο υπερ της, αν η αντίπαλη ομάδα είχε τραυματισμούς αν, αν. Θα μείνει μόνο η ιστορική ανατροπή. Το ίδιο κι εδώ.

γενικα και οι σολ και οι αλλοι που δεν θυμαμαι πως τους λενε ειναι πιο αχρηστοι και απο το παρατηρητηριο
καλά εσύ το παράκανες... :D

ΥΓ1. τώρα που τελειώνει και ο 42, rip και το external :oops:
ΥΓ2. Ο kokkinosdrakos δεν παίζει να έχει πατήσει διαγραφή. Περιμένει πρόσκληση! ;)
 

DeletedUser34820

επιπλεον ηλιοι υπαρχουν πολλοι, μονο στο ηλιακο μας συστημα ειναι ενας.
 

DeletedUser34820

καλα προς το παρον πηγαινε δες λιγο innogames tv
 

DeletedUser17325

Ο/Η chessknight έγραψε:
Σε μια βδομάδα δεν θα θυμάται κανείς αν η μπάρτσα πήρε ένα πέναλτυ που μπορεί να μην ήταν, αν η διαιτησία ήταν λίγο υπερ της, αν η αντίπαλη ομάδα είχε τραυματισμούς αν, αν. Θα μείνει μόνο η ιστορική ανατροπή. Το ίδιο κι εδώ.

Μιας και το άλλο ποστ κλειδώθηκε να απαντήσω σε αυτό που λες μιας και είσαι από τα λίγα άτομα εδώ μέσα που έχει ενδιαφέρον να συζητήσεις

To αν θα μείνει στην ιστορία είναι σχετικό. Στην πραγματικότητα 3 περιπτώσεις υπάρχουν.

1) Θα μείνει ιστορική και αξέχαστη στιγμή για τους φιλαθλους της barca (βλέπε Solιστες). Στους υπόλοιπους όμως είτε:
2) Θα μείνει αξέχαστη μεν αλλά σαν παράδειγμα προς αποφυγή.
3) Σε 3 μήνες δεν θα το θυμάται κανένας

Μην παρεξηγηθώ. Οπως και η Παρι έτσι και η Στοπ δεν άξιζαν να κερδισουν γιατί είχαν το πλεονέκτημα και το έχασαν. ΟΜΩΣ δεν μπορώ να τους κατηγορήσω μιας και ήταν το outsider. Όταν έχεις την μεγάλη και τρανή Barca να κερδίζει στην κόψη του ξυραφιού και με χαρισμένο πέναλτυ, είναι ξεφτίλλα. Έτσι και εδώ όταν έχεις τους πιτσιρικάδες να σου ζαλίζουν τα συκώτια πως είναι η καλύτερη έβερ φυλή που περασε από τις φυλετικές, ε όσο να'ναι περιμένεις να το δεις στην πράξη. Και όχι με λόγια.

Θα κέρδιζαν διαφορετικά οι Σολίστες; Μπορεί και ναι , μπορεί και όχι. Δεν θα το μάθουμε ποτέ λόγω των εξελίξεων.
 

DeletedUser33818

Καλά δεν περίμενα τίποτα παραπάνω από ΣΟΛ ακριβώς τα ίδια έκαναν στον 33 γιαυτο έχω σταματήσει να ασχολούμε μαζί τους.

ΥΓ1:Dreamcatcher ψήνεσαι να βγούμε για χαλαρό ποτάκι ή καφέ ότι θες.
ΥΓ2:REST IN PEACE TO OUR ENEMIES.
YΓ3:Μην ασχολείστε με τα παλικάρια δεν αξίζουν μία το έκαναν μια φορά και θα το ξανακάνουν.
 

DeletedUser34147

Καλά δεν περίμενα τίποτα παραπάνω από ΣΟΛ ακριβώς τα ίδια έκαναν στον 33 γιαυτο έχω σταματήσει να ασχολούμε μαζί τους.

Ναι φαίνεται πόσο έχεις σταματήσει να ασχολείσαι μαζί μας κλαψιάρη.Τι κάνεις στο φόρουμ του κ42 εφόσον έχεις σταματήσει να ασχολείσαι μαζί μας και έχεις φάει πυξίδα κάτι μήνες πριν..;;;;;;;


Καρπαζοεισπράκτορα Ripply:
giphy.gif



Κάπως έτσι βλέπετε την SOL:


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos
Έχει διαγράφει μια εικόνα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Το να με λες εσύ καρπαζοεισπράκτορα είναι τουλάχιστον αστείο.Όταν μου είπαν για σένα κατάλαβα ότι πέφτεις στα γόνατα για να μην χάσεις χωριό φαίνεται πως οι συνήθειες δεν κόβονται.Εγώ δεν βλέπω πουθένα το κλάψιμο που λες εγώ απλά είπα κάτι χωρίς να αναφέρθω ονομάστικα όποιος έχει τη μύγα...Στα γόνατα στα γόνατα μόνο γιαυτο κάνεις.
 
Κορυφή