Ερώτηση σχετικά με το κατάστημα θυρεών

  • Δημιουργός θέματος koursepol
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλημέρα παιδιά.. Έχω πάρει απο το κατάστημα θυρεών το εξής αντικείμενο:

Καλές Διασυνδέσεις

Χρησιμοποιήσιμα
Ανταμοιβή
Αυξάνει μόνιμα κατά 25% την χωρητικότητα της αποθήκης και τους εμπόρους, για το τρέχον χωριό.

Η ερώτηση μου είναι η εξής... Κάνει σκέιλ από το μαξ χωριτικότητας ή απο το επίπεδο που έχεις την αποθήκη και τους εμπόρους την συγκεκριμένη στιγμή??
Δηλαδή για να γίνω ποιο σαφής να το χρησιμοποιήσω τώρα ή να περιμένω να κάνω μαξ την αποθήκη και τους εμπόρους για την μέγιστη χρησιμότητα του αντικειμένου?
 

DeletedUser33588

Καλημέρα παιδιά.. Έχω πάρει απο το κατάστημα θυρεών το εξής αντικείμενο:

Καλές Διασυνδέσεις

Χρησιμοποιήσιμα
Ανταμοιβή
Αυξάνει μόνιμα κατά 25% την χωρητικότητα της αποθήκης και τους εμπόρους, για το τρέχον χωριό.

Η ερώτηση μου είναι η εξής... Κάνει σκέιλ από το μαξ χωριτικότητας ή απο το επίπεδο που έχεις την αποθήκη και τους εμπόρους την συγκεκριμένη στιγμή??
Δηλαδή για να γίνω ποιο σαφής να το χρησιμοποιήσω τώρα ή να περιμένω να κάνω μαξ την αποθήκη και τους εμπόρους για την μέγιστη χρησιμότητα του αντικειμένου?
Σε όλα τα επίπεδα της αποθήκης και της αφοράς η χωρητικότητα και οι έμποροι είναι 25% παραπάνω.
Πχ Έχεις αποθήκη 14 κανονικά θα έχει χωρητικότητα 14670 από κάθε πόρο με τη χρήση του αντικειμένου η χωρητικότητα της αποθήκης στο επίπεδο 14 γίνεται 18337. Το ίδιο γίνεται σε κάθε επίπεδο δηλαδή στο επίπεδο 30 αντί για 400000 θα έχει 500000 χωρητικότητα. Το ίδιο ισχύει και για τους εμπόρους της αγοράς.
Συνεπώς οποτεδήποτε χρησιμοποιήσεις το αντικείμενο έχεις το όφελος
 

DeletedUser

Οκ αυτήν την διευκρίνιση γύρευα ευχαριστώ φίλε..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή