Επαναδιατυπωση αν αλλαξε κατι στους κανονες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser22096
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser22096

Επειδή μάλλον δεν το διατύπωσα καλά κι αυτό οδηγησε στο να μην μου απαντηθει, ας το θεσω πιο σωστα:

Γνωρίζετε αν άλλαξε κάτι τους τελευταίους μήνες στους κανονισμούς αναφορικά με την ονομασία των παικτών γιατι απο εκτενες ψάξιμο στους κανονες δε βρίσκω κατι προσφατο, κι αν αλλαξε που μπορω να το βρω ωστε να ενημερωθουν οι παίκτες μας και ν αποφυγουν τις αντιστοιχες ποινες. Αν δεν άλλαξε κατι υπάρχει τρόπος να ενημερωθούν οι αρμοδιοι κι αυτο θα γίνει μεσω του φορομ ή πρεπει να στειλουμε αιτησεις υποστηριξης?
 

DeletedUser2088

[aig]Χωρίς να ξέρω που αναφέρεστε (και ούτε θέλω να μάθω) παίρνοντας το ρίσκο θα σας απαντήσω με κανόνα,

4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link. Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι. Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά. Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

ο ίδιος κανόνας υπάρχει και για το game,
ελπίζω να σας κάλυψα και να ζητήσετε εσείς να κλειδώσουμε το θέμα, αν όχι παρακαλώ να κάνετε αίτηση υποστήριξης,

ευχαριστώ.

Υγ.: ο μόνος λόγος που δεν πήρατε 10 πόντους
είναι γιατί με ευγενικό τρόπο εξακολουθείτε να παραβιάζετε τον κανόνα.[/aig]
 

DeletedUser22096

ευχαριστω για την απαντηση, μπορειτε να το κλειδωσετε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή