Ανακοίνωση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8432
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8432

Συγχαρητήρια στην CxC για άλλη μία νίκη σε αυτόν τον κόσμο !
Μπράβο σε όλα τα μέλη της για το κάψιμο και για την αφοσίωση στην φυλή !
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους παίκτες που βρέθηκαν αντιμέτωποι και πολέμησαν για τις δικές τους φυλές !
Προσωπικά θέλω να ευχαριστήσω τα κοπλέι μου Γρήγορη ( χρόνια πολλά γκρεγκ ) και Γιώργο που χωρίς αυτούς η πρώτη θέση δεν θα ήταν εφικτή !
Εύχομαι σε όλους καλή χρονιά με υγεία κι ευτυχία !

Εις το επανιδείν
 

DeletedUser

Από τις λίγες (ίσως και η μόνη) φυλή που αξίζει στον ελληνικό TW!
Συγχαρητήρια παιδιά!!!!!!
 

DeletedUser

διαφωνεις?πες ναι και θα βγαλω την λουριδα:rolf:

μπραβο σε ολα τα παιδια!αλλη μια αξια νικη με πραγματικα καλους αντιπαλους!

όχι βρε να διαφωνήσω γιατί? Σωστά τα λέει το πιτσιρίκι δεν έχει υπάρξει καμιά άλλη φυλή στον gr που να αξίζει τι να λέμε τώρα :p
 

DeletedUser3040

Γελαει ο κ22 με αυτο που εγραψες...

δεν ξερω τι δουλεια εχει ο κ22 σε αυτο..εγω μιλαω για κ26!δεν εχω ιδεα τι ειχε γινει στον κ22..στον κ26 επαιξε πιστευω το καλυτερο υλικο παικτων του ελληνικου σερβερ.επισης τοσο ξυλο στο μετωπο εγω προσωπικα ειχα να δω απο τον κ5..πραγματικα ηταν ενας απολαυστικος κοσμος και χαιρομαι που ειχα την οποια συμμετοχη σε ολο αυτο
 

DeletedUser

Παλι πανε μερικοι να παιξουν ξυλο χωρις λογο...μια χαρα τα πηγε η CxC στον 26...
Απο μεριας μου μιας που ειμαι ο ιδιοκτητης του λογαριασμου stergios2010-lelouch vi britannia θα θελα να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την συνεργασια...ηταν ωραιος κοσμος....Στεργιος-Νικος-Βασιλης-Γιωργος ολοι οσοι παιξαν τον λογαριασμο μαζι μου μεγαλο μπραβο σε ολους για το καψιμο τους ιδιαιτερα για τον Βill και τον Ντιναο που ανελαβαν τον λογαριασμο οταν πηγα να τα παρατησω γιατι οπως πολλοι εδω απο χρονο δεν...κατα τα αλλα αν ξαναδειτε τον lelouch σε κοσμο θα παιζει ο ντιναο γιατι εγω τελειωσα μονιμα θελω να ελπιζω απο τις φυλετικες.
Καλη συνεχεια σε ολους.
 

DeletedUser26303

Συγχαρητήρια μάγκες..πολυ ωραίες μάχες είχαμε θυμήθηκα κ7 και κ16.

Επίσης μεγάλο μπράβο σας για τον ωραίο χάρτη.
 
Κορυφή