Έκδοση Κινητών για ios ( εναλλαγή χωριών)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14851
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser14851

Γειά σας, παρακαλώ προσθέστε την εναλλαγή χωριών με βελάκια για ευκολία μας στην επόμενη αναβάθμιση, δεν ξέρω αν είναι ενεργοποιημένη ( τα βελάκια πανω πάνω υπάρχουν ) αλλά δεν είναι λειτουργήσιμα.



Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ελπίζω απλά να μην έχεις παρατηρήσει ότι σέρνοντας το χέρι πάνω από το όνομα του χωριού, αλλάζεις από χωριό σε χωριό.

Το οποίο είναι απίστευτα βολικό.

Δε νομίζω να χρησιμοποιήσεις ποτέ τα βελάκια ή να σου χρειάζονται...
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Like δε μου έκανες όμως και με περνάει ο νουμπάς ο Jason Bourne.
 

DeletedUser2088

Είναι προφανές ότι έχετε μια φιλική σχέση και μπορείτε να μιλάτε με οικειότητα μεταξύ σας.

Αυτό δεν αφορά τους κανόνες του φόρουμ, όπου και επιβάλετε να συζητάτε κόσμια.

Από 10 πόντους μόνο σε
Jason Bourne και EristikosOPC
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλημέρα aigokairos.

Λίγο πλάκα δε μπορεί να γίνει σε αυτό το φόρουμ και μάλιστα σε τόπικ που έτρεξα να βοηθήσω απαντώντας στην απορία (για το παιχνίδι) ενός συμπαίχτη?

Τι να πω δηλαδή ρε σεις!!!
 

DeletedUser2088

Και βέβαια.
Είναι χαρα μου να διασκεδάζετε και να κάνετε πλάκα, εσείς γονείς παιδάκια και όλοι όσοι διαβάζουν το φόρουμ.
Σας πέρασα τέτοιο μήνυμα? τι δεν καταλάβατε στην ποινή σας?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Καλά τους έκανες aigokaire έρισες τον εριστικό με fake πόντους χαχαχαχαχα
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Ανακοινώνω την έναρξη συζητήσεων για δημιουργία aigokeros fan club
 

DeletedUser33011

Από 10 πόντους μόνο σε Jason Bourne και EristikosOPC

Παιδια δε καταλαβατε σωστα. Ο αιγοκερος επιβραβευει την ωραια (+φιλικη) ατμοσφαιρα που δημιουργησατε με 10 εξτρα ποντους πρεμ εκαστος!

Ανακοινώνω την έναρξη συζητήσεων για δημιουργία aigokeros fan club

Επισης να προτεινω με μεγαλη αγαπη την επιβραβευση του συναδελφου φυλετικομαχου εξτρα 10 ποντων πρεμ λογω της απιστευτης αυτης ιδεας, αλλα και για το γεγονος οτι το αγαπημενο του ποκεμον ειναι το lickitung!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ναι εγω ημουν τοτε 13 χρονων. Εσυ που εισαι τωρα;
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
σεβασμο σε αυτους που σου μαθανε το παιχνιδι αρα αφου εσυ εισαι αυτος. Ολοι σας εχετε παει πυξιδα απο cxc ή εχετε παιξει σε αυτην (εκτος απο αυτους που παιζουν απο το 2016 και μετα). Ειστε η 2η καλυτερη ενεργη φυλη αυτη τη στιγμη στο παιχνιδι (μετα απο NM) και σιγουρα μια απο τις καλυτερες που εχουν περασει απο τον σερβερ, δε το λες και λιγο. Βαλε τα δυνατα σου αρα να κερδισεις τον 49 και αστη τη cxc, κανει διακοπες.

κατα τα αλλα εγω καλα φιλε, δουλεια τρεχαματα υποχρεωσεις, παλι καλα υπαρχουν και τα ΣΚ να μπαινω εδω να χαζευω λιγο
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Δεν μου εμαθε το παιχνιδι κανεναν απολυτως απο cxc εμενα προσωπικα... Ναι ναι οι NM λογικα ειναι καλυτερη απο την sol οπως τα λες...
Απο την cxc παντως ειναι σιγουρα καλυτερη γιατι αυτοι μπηκαν ενω εσεις βγαζατε γλωσσα ποσο καιρο και τωρα κανετε τις κοτες. Μην σηκωνετε αναστημα λοιπον τωρα γελαει ολος ο gr μαζι σας
 

DeletedUser35048

σεβασμο σε αυτους που σου μαθανε το παιχνιδι αρα αφου εσυ εισαι αυτος. Ολοι σας εχετε παει πυξιδα απο cxc ή εχετε παιξει σε αυτην (εκτος απο αυτους που παιζουν απο το 2016 και μετα). Ειστε η 2η καλυτερη ενεργη φυλη αυτη τη στιγμη στο παιχνιδι (μετα απο NM) και σιγουρα μια απο τις καλυτερες που εχουν περασει απο τον σερβερ, δε το λες και λιγο. Βαλε τα δυνατα σου αρα να κερδισεις τον 49 και αστη τη cxc, κανει διακοπες.
μπειτε κ50 να σας παει πυξιδα ο προμανατζερ ο τζεντ κ ο ομηρος καλυτεροι
 

DeletedUser20441

σεβασμο σε αυτους που σου μαθανε το παιχνιδι αρα αφου εσυ εισαι αυτος. Ολοι σας εχετε παει πυξιδα απο cxc ή εχετε παιξει σε αυτην (εκτος απο αυτους που παιζουν απο το 2016 και μετα). Ειστε η 2η καλυτερη ενεργη φυλη αυτη τη στιγμη στο παιχνιδι (μετα απο NM) και σιγουρα μια απο τις καλυτερες που εχουν περασει απο τον σερβερ, δε το λες και λιγο. Βαλε τα δυνατα σου αρα να κερδισεις τον 49 και αστη τη cxc, κανει διακοπες.

κατα τα αλλα εγω καλα φιλε, δουλεια τρεχαματα υποχρεωσεις, παλι καλα υπαρχουν και τα ΣΚ να μπαινω εδω να χαζευω λιγο

χμμ δλδ οποιος επαιζε απο κ1 θες να μου πεις οτι το γκειμ του το εμαθαν η cxc?
κ1 μαυρους πειρατες, κ10 11888, και speed διδακτορας.
σεβαστη η ιστορια της cxc αλλα δεν ειναι αυτοι οι "δασκαλοι" του gr, η cxc εκανε παιχνιδι σε πολυ μεταγενεστερους κοσμους, ασε που πολλοι αλλοι ελληνες ηξεραν το παχινδι απο το νετ. Δεν νομιζω ολοι απο σολ να ναι οπως λες.

μετρα τα λογια σου φιλαρακι γιατι κι εσυ εχεις μελη τα οποια εγω τους εμαθα το παιχνιδι. υπαρχουμε κι αλλοι που απλα κραταμε χαμηλο προφιλ και δεν μιλαμε αλλα αυτο το εντονο στυλακι ανωτεροτητας και προκλητικοτητας απο ενα σημειο και μετα κατανταει πολυ εριστικο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή