Άνοιγμα HP κόσμου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21979

Λοιπόν καταρχάς οι ρυθμίσεις δεν είναι και ότι καλύτερο, θα μπορούσαν λίγο να τροποποιηθούν... οι νικητές στις φυλές πρέπει να μαζέψουν τα περισσότερα χωριά... δεν μου λέτε πως θα τα μαζέψουν???? με την κάτωθι παράμετρο???

[SPOIL]Πριν τις 6.3. 18:32 μπορεί ο στόχος να δεχτεί επίθεση μόνο αν η αναλογία πόντων μεταξύ του παίκτη που κάνει επίθεση και του παίκτη που υπερασπίζετε είναι λιγότερο από 20.[/SPOIL]

Πρέπει να γίνει μια διώρθωση...
1. Να αναιρεθεί η απαγόρευση των αναλογιών, (ή και μείωση του χρόνου της απαγόρευσης... κιαυτό καλό). ή
2. να μειωθεί ο χρόνος "βαρβαρέματος" δλδ ανενεργός.. ή
3. να προστεθούν κιάλλα βάρβαρα ή μπόνους χωριά και τέλος ή
4. να δωθεί παράταση στο κλείσιμο του κόσμου....


Είπα την γνώμη μου και μόνον αυτήν... και δεν θέλω να παρεξηγηθεί κανένας...

Αααα και κάτι ακόμη... για να αποφευχθούν οι μετακινήσεις της τελευταίας στιγμής για να κερδιθούν τα βραβεία των φυλών... θάλεγα εάν γίνετε τον τελευταίο μήνα να απαγορευθούν.. οι μετακινησεις... πχ όπως στον speed που δεν μπορείς να κάνεις εγκατάληψη....
 

DeletedUser

Μπήκες κι εσύ στον HP? Βρε βρε... να που δεν κόβεις τις κακές συνήθειες...
 

DeletedUser2879

Μπήκες κι εσύ στον HP? Βρε βρε... να που δεν κόβεις τις κακές συνήθειες...

εεε μην μιλας...ειπα να μπω για πλακα και με πεισμωσαν καποιοι και τωρα τους κανω οικοπεδα. :)
και να σκεφτεις δεν ηθελα να ενοχλησω κανεναν..ηθελα να κατσω στην γωνιτσα μου και να χαλαρωσω απο τον Κ6...εσυ με την ονομα εισαι fraulein?
Πες μου σε πμ στο φορουμ χαχαχχ

Παντως δεν ξερω εαν ο κοσμος αυτος ερχετε κουτι απο το εξωτερικο (γραμμη-σχεδιαση δλδ) αλλα εαν τον εκαναν εδω οι δικοι μας αντμινς χριζουν συγχαρητηριων. Ολα αυτες οι μυστικες ρυθμισεις αφαιρουν απο το παιχνιδι ενα 80% ολων των πραγματων που ειχα σιχαθει στον Κ6....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21979

Λοιπόν.... παλαιότερα μάλλωνα με τον Μαντ... για τις ταχύτητες και τα βάρβαρα (που δεν είχε αρκετά για φαρμ)... αυτός ο ΗΡ... με κάλυψε απόλυτα, μπράβο στον Μαντ και στην ομάδα του (δεν θα του τα χώνω μόνο... αλλά θα τον παινεύω εκεί που είναι τέλειος) όπως τέλειος ήταν και αυτός ο κόσμος... σε ευχαριστούμε...

Υ/Γ: Για να μην επαναπαύεσαι Μάντ... το μόνο μειωνέκτημα που είχε ήταν ο αριθμός μελών... 8 θάταν λίγο καλύτερα αλλά και 10 θάταν υπέροχα... καλή χρονιά σε όλους με υγεία και καλές μάχες με τέτοιους κόσμους... σαν δωράκι προς τους παίχτες θάθελα να μας πείς πότε περίπου θα ανοίξει ο καινούργιος!!!
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
αντε ρε μαντ κανα κοσμος θα ανηξει ? ποσο καιρο εχεισ να βαλεισ ηπ
 

DeletedUser2088

αντε ρε μαντ κανα κοσμος θα ανηξει ? ποσο καιρο εχεισ να βαλεισ ηπ
Αγαπητέ συμπαίχτη δεν διαβάζεται το φόρουμ. Εδώ.
Αλλά ο @Mad18 ήταν ξεκάθαρος ότι δεν πρέπει να ανοίγετε θέματα για HP στο φόρουμ, όταν θα έχουμε κάτι για το θέμα θα σας ενημερώσουμε.
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
το φορουμ το διαβασα αγαπητε μου δηλαδη δεν ειπαρχει καποιοσ που να κανει κουμαντο τωρα επειδη εφυγε ο μαντ18? αλλα δεν σκεφτεστε και εμας που δεν εχουμε πολι χρονο και θελουμε να παρουμε τη δοση μας για κανα τριμινακι. εχει να ανοιξει ηπ παρα πολι καιρος
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
το φορουμ το διαβασα αγαπητε μου δηλαδη δεν ειπαρχει καποιοσ που να κανει κουμαντο τωρα επειδη εφυγε ο μαντ18? αλλα δεν σκεφτεστε και εμας που δεν εχουμε πολι χρονο και θελουμε να παρουμε τη δοση μας για κανα τριμινακι. εχει να ανοιξει ηπ παρα πολι καιρος

Τσου. Είναι προγραμματισμένες οι ανακοινώσεις για το πότε θα βγουν και αν τους αλλάξουμε τη σειρά παθαίνουν κοκομπλόκο και μετά δε βγαίνει καμία.
Κάνατε υπομονή κοντά 2 χρόνια, λίγη ακόμη δεν βλάπτει :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή