Άνοιγμα HP κόσμου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26616

Καλές μάχες να έχουμε παιδιά.

Άντε και ο καλύτερος ας πάρει το Premium!

Ακόμα λίγες ώρες υπομονή.

 

DeletedUser

οκ ρε φιλε μερικοι δεν ειναι απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο φορουμ να βλεπουν το καθε νεο :oops:

Κι εγω δεν ειμαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ αλλα τα στοιχειωδη τα ξερω.
Οπως επι παραδειγματι να διαβαζω το φορουμ και οχι ν πηγαινω στο τελευταιο απευθειας μνμ, να κανω αναζητηση και τα λοιπα.

Και αυτο που ειπα δεν ηταν προσωπικα για σενα, αλλα αν κατσεις να διαβασεις θα δεις πως πολλοι ρωτησαν και παντα καποιος τοους εδινε την απαντηση παραθετωντας το ποστ του μαντ.

Τεσπα αν και το θεμα εχει απαντηθει, να ξαναδωσω την απαντηση: ο κοσμος θα ανοιξει την 1η Σεπτεμβριου και η ωρα που θα ανοιξει δεν θα ανακοινωθει. Πανω κατω ομως θα ανοιξει τις ωρες που ανοιξαν οι προηγουμενοι κοσμοι (δλδ αππ 12 μεσημερι μεχρι 4 αποπγευμα, εκτος κι αν κατσει να ειναι πιο πριν Η πιο μετα)

Γι'αυτο καλο θα ειναι οσοι ενδιαφεροντε να ειναι μεσα και να τσεκαρουν συνεχεια ουτως ωστε να μπουν σωστα και στην καταλληλη ωρα.
 

DeletedUser26616

Βασικά ο διαχειρηστής είπε την ώρα που ανοίγουν τους κόσμους.

Εκεί θα δώσουν βάση οι περισσότεροι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

....

την ωρα την ξερω αλλα την ειπα λαθος για να μπουν πιο λιγοι και να κανουμε καλο σταρτ απ με τους κο μου

χχαχααχαχχααχ :rolf: :ban:
 

DeletedUser26619

την ωρα την ξερω αλλα την ειπα λαθος για να μπουν πιο λιγοι και να κανουμε καλο σταρτ απ με τους κο μου

χχαχααχαχχααχ :rolf: :ban:

Πρέπει να περιμένεις λογικά από στιγμή σε στιγμή για να είσαι online απ οτι φαίνεται ... Για να δούμε!
 

DeletedUser

oli nixta

3eniktisa tin nikta os ta xaramata kai den ani3e sikostika 3ana to proi gia na bebeothw:mad::angry:
 

DeletedUser

Ρε ειναι πολ απλο, ειπαν οτι μια ρυ8μιση δεν εχει ανακοινωθει και θα ανακοινωθει λιγο πριν τον ανοιγμο του κοσμου, οποτε περιμενουμε αυτο το μυνημα στο foroum ή σε μυνημα σε εναν κοσμο και μετα θα ειμαστε ετοιμοι... :noob:
 

DeletedUser

Ετσι και αλλιως ειπαν οτι ο ΗΡ και ο speed που αρχιζει στισ 16:00 θα παιζονται συγχρονος, οποτε ο ΗΡ θα αρχισει πριν τις 16:00, μας δινουν πληροφοριες με αυτα που λενε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

κοιτάξτε τωρα αρχική σελίδα και θα καταλάβετε τι ώρα ανοίγει!
 

DeletedUser6091

[mad]Μην το δένετε σκοινί κορδόνι αυτό που έβαλα στην αρχική. Ακόμα δεν έχω πιει καφέ και δεν έχω δοκιμάσει τον HP εγώ... Απλά να έχετε μια ιδέα για το ποτε περίπου μιας και είδα πως κάποιοι ξενύχτησαν περιμένοντας...

[/mad]
 

DeletedUser

....

εγω ξενυχτησα για εναν λογο:

επειδη πολλα νουμπακια δεν ξερουν καν να βαζουν πρεμιουμ, και αν προλαβουμε τις δωρεαν θεσεις τοτε οι αλλοι πολυ απλα δεν θα μπουν:)

αυτο θα ειναι ευκολοτερο για μας αφου τετοιοιυ ειδους ανθρωποι τους εχω ικανους να μας ζητανε συμμαχια ή σε :oops: :grrr2:
 

DeletedUser26498

ELA bale ta 3 xoria.... ta megala..... ta thelo konta moy... 500|500 ayta tha paro prota.... Mad...mallon esi tha ta exeis ayta...:ban:
 

DeletedUser13447

ο μαδ δεν 8α μπει !!

ειναι για προ ο σερβερ :D οχι για νοοβαδεσ σαν του λογουτου :) (αστειακι ) :ban:


αντε να δούμε !! ποτε 8α το ανιξετε να δουμε τι σοι σερβερ ειναι αυτος ???
 

DeletedUser16453

Μια απορια, αν ενταχθεις σε καποια φυλη κ μετα θελησεις να την εγκαταλειψεις μπορεις? διοτι στους speed δν γινεται....
 

DeletedUser21979

[mad]

Θέμα συζήτησης για:
[SPOIL]Άνοιγμα HP κόσμου!

Μην κανονίσεις τίποτα για την 1 Σεπτεμβρίου. Σε έχουμε κλεισμένο εμείς από τώρα! Εκείνη την ημερα θα ανοίξουμε για πρώτη φορα στην Ελλάδα τον HP κόσμο και σαφώς επιβάλλεται να δώσεις το παρών!

Είχες την ευκαιρία να μάθεις το παιχνίδι μέσα από απλούς συμβατικούς κόσμους με διαφορετικές ρυθμίσεις. Είχες τον χρόνο να μάθεις το παιχνίδι μέσα από κόσμους που είχαν μεγάλη διάρκεια. Λίγο αργότερα σου φέραμε τον speed server για να δεις και σε τι φάση είναι τα αντανακλαστικά σου. Τώρα όμως ήρθε η ώρα να τα συνδυάσεις όλα!

Ένας κόσμος με δύσκολες συνθήκες, ένας κόσμος με μικρότερη διάρκεια από τους κανονικούς και μεγαλύτερη από τους speed. Ένας κόσμος με μεγαλύτερη ταχύτητα από τους κανονικούς και μικρότερη από τους speed! Αυτός ο κόσμος τα θέλει όλα!
Είσαι γρήγορος? Είσαι καλός? Είσαι αποτελεσματικός? Μπορείς να σκεφτείς και να βρείς λύσεις για τα προβλήματα της φυλής σου? Μπορείς να κανεις χρήση όλων όσων έμαθες από τους απλούς κόσμους η κάπου εδώ θα δεις πυξίδα? Θα αντέξεις να παίξεις στον HP κόσμο η είσαι μονο μεγάλα λόγια στο forum και στους φίλους σου?
Θα μπορέσεις άραγε να καταφέρεις κάτι σε έναν κόσμο με περιορισμένες κινήσεις διπλωματίας η τόσο καιρό μας το έπαιζες μάγκας μονο με τα λόγια και το γλείψιμο των άλλων και στην ουσία δεν αξίζεις τίποτα?

Ιδού η Ρόδος ιδού και το πρώτος HP γύρος!

Ρυθμίσεις και βραβεία θα ανακοινωθούν σύντομα... Μέχρι τότε προσπάθησε να καταλάβεις αν είσαι τόσο σκληρός όσο το παίζεις και αξίζεις μια θέση στον πρώτο HP κόσμο των Φυλετικών Μαχών... [/SPOIL]


[/mad]

Λοιπόν καταρχάς οι ρυθμίσεις δεν είναι και ότι καλύτερο, θα μπορούσαν λίγο να τροποποιηθούν... οι νικητές στις φυλές πρέπει να μαζέψουν τα περισσότερα χωριά... δεν μου λέτε πως θα τα μαζέψουν???? με την κάτωθι παράμετρο???

[SPOIL]Πριν τις 6.3. 18:32 μπορεί ο στόχος να δεχτεί επίθεση μόνο αν η αναλογία πόντων μεταξύ του παίκτη που κάνει επίθεση και του παίκτη που υπερασπίζετε είναι λιγότερο από 20.[/SPOIL]

Πρέπει να γίνει μια διώρθωση...
1. Να αναιρεθεί η απαγόρευση των αναλογιών, (ή και μείωση του χρόνου της απαγόρευσης... κιαυτό καλό). ή
2. να μειωθεί ο χρόνος "βαρβαρέματος" δλδ ανενεργός.. ή
3. να προστεθούν κιάλλα βάρβαρα ή μπόνους χωριά και τέλος ή
4. να δωθεί παράταση στο κλείσιμο του κόσμου....


Είπα την γνώμη μου και μόνον αυτήν... και δεν θέλω να παρεξηγηθεί κανένας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τα 3 σωστα..παραταση δυσκολα διοτι 6/3 ανοιξε ο κ1 οποτε δεν....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή