Άνοιγμα κόσμου HP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

Αγαπητά μέλη,

σας χρωστάω έναν κόσμο που θα έχει τις ρυθμίσεις που εσείς θέλετε. Δεν μπόρεσε να γίνει στον 49 λόγω της νέας προσθήκης των ρούνων στον 48 άρα έπρεπε να πάρει άλλες ρυθμίσεις αλλά ούτε και στον 50 λόγω του καθαρισμού που πάντα σε νέες προσθήκες μπαίνουν κάπως εύκολες ρυθμίσεις.

Θέλοντας να προλάβω να σας δώσω αυτόν τον κόσμο μέσα στις γιορτές, μοναδική μου επιλογή είναι να ανοίξουμε τον HP.

Παρακαλώ λοιπόν να μαζευτείτε ανά 5άδες (τεράστια προσοχή σε αυτό) και να στείλετε τις ρυθμίσεις που θέλετε μέσω αίτησης υποστήριξης την κατηγορία "Άλλο" (νομίζω έτσι έχω μεταφράσει το Other).

Οι ρυθμίσεις πρέπει να έχουν την εξής σειρά (μπορείτε απλά να το κάνετε copy/paste και να αλλάξετε τα νούμερα)

Ταχύτητα παιχνιδιού: 1
Ταχύτητα μονάδων: 1
Όριο ψεύτικων επιθέσεων: Όχι
Βοήθεια εκτός φυλής: Ναι
Επίθεση σε μέλη της Φυλής σου: Όχι
Αγορά: Προσφορές μόνο σε μέλη της φυλής. 1:1
Τεχνολογίες: Απλές
Εκκλησία: Όχι
Χωριά Βαρβάρων: έως 1500 πόντους. Με χωριά bonus
Προστασία Νύχτας: Ναι, από τις 00:00 μέχρι τις 07:00
Προστασία νέων παικτών: Ναι, 5 ημέρες
Τοξότες: Ναι
Αριστοκράτες: Χρυσά Νομίσματα
Όριο Φυλών: 40
Προϋποθέσεις νίκης: Μια φυλή θα πρέπει να έχει στην κατοχή της τουλάχιστον το 60% των Χωριών με Ρούνους από κάθε ήπειρο για 14 μέρες.


Στο τέλος της αίτησης θα γράφετε τα ονόματα των παικτών που συμφωνήσατε αυτές τις ρυθμίσεις.

Παρακαλώ μιλήστε με άλλους και στείλτε μαζικά τα μηνύματα και όχι ο καθένας τα δικά του. Μην κάνουμε πανικό στο σύστημα υποστήριξης.

Ρυθμίσεις που δεν βλέπετε, σημαίνει πως δεν έχουμε το δικαίωμα να επιλέξουμε εμείς.

Καλή συνέχεια σε όλους.
 

DeletedUser6091

Μου κάνατε το κεφάλι καζάνι να φτιάξω κόσμο με τις ρυθμίσεις σας. Ανοίγω HP μόνο και μόνο για αυτό και δεν έχει στείλει ρυθμίσεις κανένας.

Μην ακούσω ξανά γκρίνια πως δεν ακούμε τους παίκτες...
 
Κορυφή