Στιγμές κόσμου 3

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Απώλειες ως αμυνόμενος Tolious 1,07 Mio.
:eek:
αυτα δεν τα μετραμε?


νομίζω και στις 500κ ήταν ο Tolious ή κανω λάθος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser289

Η βαρεμαρα στο μεγαλειο της.βαριεμαι να γραφω συνεχεια τους QQ.
 

DeletedUser3654

εε ας αποσυρθουν τοτε, να χει ενδιαφερον ο κοσμος λολ!!!!!!!Και ο ολυμπιακος παιρνει συνεχεια πρωταθληματα αλλα η superleauge εχει και αυτη το ενδιαφερον της;)
 

DeletedUser

QQ

Έχω μια άλλη ιδέα, ας κάνουν restart όλη φυλή τους να δούμε αν θα ξανανέβουν στο Νο1, αν όχι στο Νο5:eek:
 

DeletedUser

δεν μπορουν να κανουν restart με τοσα χωρια που εχουν :p


Επανεκκίνηση

Αν νομίζεις ότι δεν δυνατό να επιβιώσεις στην περιοχή σου έχεις την δυνατότητα να ξεκινήσεις από την αρχή και να κάνεις ένα νέο χωριό. Το παλιό σου χωριό καθώς και όλοι οι χωρικοί και στρατιώτες του θα μείνουν μόνοι τους.

Μετά από μια επανεκκίνηση πρέπει να περιμένεις 14 μέρες για να μπορείς να ξαναξεκινίσεις από την αρχή. Μπορείς να κάνεις επανεκκίνηση μόνο αν έχεις ακριβός ένα χωριό.

Είναι δυνατό μόνο αν έχεις ακριβός ένα χωριό.


On topic: 1a2a3a:50 χωρια!!
 

DeletedUser

Λύση για restart

Αν θέλουνε είμαι σίγουρος ότι θα βρούν συνεργάτες για να τους αφήσουν με ένα χωριό :rolleyes:
 

DeletedUser7326

oles oi files kosmo 3 pou einai ligo makria apo qq ton xava tous kanoun tous dikous tous polemous...se mia fasi tha erthei olous i wra mas...an den sinergastoun oi fyles guro apo qq telos..opote TELOS......SINERGASTITEEEEEEEEE :cool:
 

DeletedUser

oles oi files kosmo 3 pou einai ligo makria apo qq ton xava tous kanoun tous dikous tous polemous...se mia fasi tha erthei olous i wra mas...an den sinergastoun oi fyles guro apo qq telos..opote TELOS......SINERGASTITEEEEEEEEE :cool:

ΕΤΣΙΙΙΙΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ QQ!!!
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ RL ΚΑΙ ΕΔΩ....

σοβαρεψου ρεεε.....ουστ!

356.jpg
 

DeletedUser7326

an sovarevontan oles oi fyles esu tha ekanes oust!!! apo ekei pou irthes malista
 
Κορυφή