Στιγμές Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τα παιδιά στην φυλή μου παρατήρησαν επίσης κάτι άλλο πολύ κουλό. Παλικάρι με 800 πόντους έβγαλε αρίστο και πήρε δεύτερο χωριό! Το μόνο που μου έρχεται είναι ότι τον κατέβασαν στους 800 πόντους με επιθέσεις από καταπέλτες, αλλά και πάλι λίγοι δεν είναι??
Αλλιώς δεν υπάρχει λογική εξήγηση
 

DeletedUser1976

Επισης τα δυο χωρια του εχουν και αποσταση το ενα απο το αλλο 118 ωρες με αριστοκρατη.
 

DeletedUser

Και αυτό το οποίο το παρατήρησα αργότερα...παίζει bug ή cheataki στάνταρ πλέον...
 

DeletedUser

εγω κοσμο 11 του net (ο πρωτος κοσμος που επαιζα) πηρα χωριο στους 900 ποντους (ξερω οτι εκανα ....... αλλα οπως ειπα ηταν ο πρωτος μου κοσμος)...αλλα να εχει αποσταση το ενα χωριο με το αλλο 120 ωρες?standart cheat...


(1 ora na grapso ena post thelo na stamatisei TORA auti i psifoforia gt tin apagoreusi...)
 

DeletedUser10

κανας άλλος moderator ψήνεται να φτιάχνει την λίστα;
 

DeletedUser

Τα παιδιά στην φυλή μου παρατήρησαν επίσης κάτι άλλο πολύ κουλό. Παλικάρι με 800 πόντους έβγαλε αρίστο και πήρε δεύτερο χωριό! Το μόνο που μου έρχεται είναι ότι τον κατέβασαν στους 800 πόντους με επιθέσεις από καταπέλτες, αλλά και πάλι λίγοι δεν είναι??
Αλλιώς δεν υπάρχει λογική εξήγηση

Ποιο είναι το nick του τύπου που το κατάφερε? :Ο
 

DeletedUser

Απο το twstats νομιζω πως εκανε restart στις 30/1
image.php


Και για καποιο λογο του κρατησε και το προηγουμενο χωριο του
δειτε κ εσεις

bochtisde3.png


Αλλα τα στατιστικα του ειναι σα να εχουν πιει κ να εχουν γινει χαλια χαλια

bochtis1vd8.png


Γραφει 0 κατακτησεις ενω λεει πως εχει 2 χωρια

μπερδευτηκα bug or cheat?
 

DeletedUser

Απλως αν ειναι bug , πρεπει να υπαρχει ηδη 6 μερες και το προσεξαμε χτες ...
 

DeletedUser

Papa σαν να μην κανεις δουλειά!

1) διόρθωσε τον aeternion.. δεν εχει 10κ points.. ήταν πρωτος σε 10κ ODA

2) 100κ ΟDA ΠΑΡΤΑ

3) 100κ ODD ΠΑΡΤΑ
 

DeletedUser

Ιδιότητες
Όνομα φυλής: play-boy StarSceaM
Ετικέτα: P-B-S


twra anoixte to recruit opote osoi pistoi prosel8ete , eidika ta paidia tis R.D. borune na entax8une amesa ! Iparxei k koino forum me tin -xXx- opu ta meli mas tus didaskune pws na epitithontai na aminontai na pws na oikopedopoiune
 

DeletedUser

50k ODA: fonsde!

Παρτα τρώτε σκόνη στην κατηγορία σας ;)
 

DeletedUser

fearme.com! Πρώτος στα 10k. Πάμε να αλλάζει το σκηνικό σιγά σιγά ;)
 
Κορυφή