Κόσμος 4 (Έκδοση 5.0)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2765

parakalo na m pi pios ine o e3oginos...
ke iposxome sto talento m sto photoshop na t ftia3o pic ..!
:D:p:D
 

DeletedUser

an kanume etisi ipostiri3is gia na rotisume gia ta settings tu kosmu 4 8a mas apantisun?
 

DeletedUser

τελικα τεταρτη θα ανοικει ο κοσμος 4 ή παρασκευη???
 

DeletedUser

parakalo na m pi pios ine o e3oginos...
ke iposxome sto talento m sto photoshop na t ftia3o pic ..!
:D:p:D

oups me poiasate....eimai o amerikanos exogiinos...imoun pilotos ton amerikanon omos epeidi ixera ena zofero mistiko gia ton george buss me estilan makria apo tin oikogenia mou to 1100 m.x sto fegari(tora poia einai poli demonte ta taxidia sto fegari)kai ekei me apagagan oi exogiinoi kai me ekanan diko tous...tora me esteilan sti gi gia na sizitiso ti mira tou planiti me enan amerikano ton kirio D o opoios sixnazei sto diadiktio...auti einai i istoria:(
 

DeletedUser

oups me poiasate....eimai o amerikanos exogiinos...imoun pilotos ton amerikanon omos epeidi ixera ena zofero mistiko gia ton george buss me estilan makria apo tin oikogenia mou to 1100 m.x sto fegari(tora poia einai poli demonte ta taxidia sto fegari)kai ekei me apagagan oi exogiinoi kai me ekanan diko tous...tora me esteilan sti gi gia na sizitiso ti mira tou planiti me enan amerikano ton kirio D o opoios sixnazei sto diadiktio...auti einai i istoria:(

enta3i re alla iremise ligo katanta kurastiko...:(
 

DeletedUser2765

oups me poiasate....eimai o amerikanos exogiinos...imoun pilotos ton amerikanon omos epeidi ixera ena zofero mistiko gia ton george buss me estilan makria apo tin oikogenia mou to 1100 m.x sto fegari(tora poia einai poli demonte ta taxidia sto fegari)kai ekei me apagagan oi exogiinoi kai me ekanan diko tous...tora me esteilan sti gi gia na sizitiso ti mira tou planiti me enan amerikano ton kirio D o opoios sixnazei sto diadiktio...auti einai i istoria:(

re min les pap@ries ke fas ban!
XD
ipame se 8elo sta forums@
 

DeletedUser

Δεν χρειαζόταν να γίνει τόσο νωρίς!Γύρω στον Μάιο υπολογίζαμε να γίνει...Τέσπα!

Δεν θα μπορούμε να στείλουμε βοήθεια σε άτομο εκτός φυλής;;;Και οι σύμμαχοι τί ρόλο θα βαράνε;

Οι σύμμαχοι είναι για να επιτίθονται στον ίδιο στόχο και όχι να στηρίζουν το ίδιο θύμα.
(άσε που αν έχεις support απο 40 άτομα και χάσεις....απορώ ποιος θα σε ήθελε για σύμμαχο)

Αυτός ο κόσμος ίσως βγάλει μια καλή φουρνιά Ελλήνων παικτών.

kisses ;)
 

DeletedUser

Οι σύμμαχοι είναι για να επιτίθονται στον ίδιο στόχο και όχι να στηρίζουν το ίδιο θύμα.
(άσε που αν έχεις support απο 40 άτομα και χάσεις....απορώ ποιος θα σε ήθελε για σύμμαχο)

Αυτός ο κόσμος ίσως βγάλει μια καλή φουρνιά Ελλήνων παικτών.

kisses ;)
αυτο ακριβως λεω και εγω φιλε μου
εδω πραγματικα θα ξεχωρισουν οι καλοι παιχτες και οχι μονο αυτο
αλλα θα ξεχωριζει και ο ενας τον αλλο...
πλεον θα πρεπει να περνας διακοσια κοσκινα ποιον θα βαλεις στην φυλη σου η σε ποια φυλη θα μπεις
 

DeletedUser

Αγαπητέ Admin,

θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα setting του w4:

1. Το battle system είναι ίδιο με του V5.0 που τρέχει στο .net?
(αν ναι θα ψαξω να το βρω εκεί, αλλιώς μια εξήγηση θα ήταν χρήσιμη)

2. Γνωρίζουμε τι γίνεται με το support στα χωριουδάκια μας όταν αλλάξουμε φυλή?

Ευχαριστώ
 

DeletedUser

Αγαπητέ Admin,

θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα setting του w4:

1. Το battle system είναι ίδιο με του V5.0 που τρέχει στο .net?
(αν ναι θα ψαξω να το βρω εκεί, αλλιώς μια εξήγηση θα ήταν χρήσιμη)

2. Γνωρίζουμε τι γίνεται με το support στα χωριουδάκια μας όταν αλλάξουμε φυλή?

Ευχαριστώ

δεν θα παρεις απαντηση απο τους διαχειρηστες. δοκιμασε να στειλεις ενα μηνυμα σε καποιον η τσεκαρε τις ρυμισεις σε εναν παρομοιο κοσμο του ΝΕΤ (30) ειδαλλως απλα περιμενε την επισημη ανακοινωση λιγο πριν την εναρξη.
 

DeletedUser2930

Απειρο γελιο παιδια. Παλι καλα που δεν εχει αλλες σελιδες γιατι εχει αρχισει να ποναει η κοιλια μου!:p

Επισης οσο ανηκουστο και αν ειναι μετα απο πολλες σελιδες μ@λ@κι@ς εχουμε 4 post in topic!!!


Αντε να τα κανουμε 4.5


Θα μπω και εγω κοσμο 4. Εχω περιεργια να δω με τι μπαν θα καταληξει αυτος. Εξ αλλου τα καινουργια γραφικα και η απαγορευση support εκτος φυλης ειναι πειρασμος. Οσο για το ποτε θα ανοιξει εχουμε 2 πιθανες ημερομηνιες. Πιο πιθανον ειναι να ισχυει η ημερομηνια και οχι η ημερα.
Αντε καλες μαχες λοιπον!
 

DeletedUser

Αγαπητέ Admin,

θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα setting του w4:

1. Το battle system είναι ίδιο με του V5.0 που τρέχει στο .net?
(αν ναι θα ψαξω να το βρω εκεί, αλλιώς μια εξήγηση θα ήταν χρήσιμη)

2. Γνωρίζουμε τι γίνεται με το support στα χωριουδάκια μας όταν αλλάξουμε φυλή?

Ευχαριστώ

λογικα με τα σαπορτ θα γινεται οτι γινονταν και στις περιπτωσεις της διακοπης
θα επιιστρεφουν
οσο για το συστημα ειναι παντου ιδιο
 

DeletedUser

εμενα οι απορια μου ειναι η εξης...
τοσες μερες ολοι ρωταμε για την ημερομηνια...
και δεν βρεθηκε ενας να απαντησει?
ο dimme δεν τα βλεπει?
οι υπολοιποι διαχειριστες δεν ξερουν? και αν δεν ξερουν δεν τον ρωτανε?
μηπως δεν ασχολειτε καθολου?
λεω εγω τωρα...
 

DeletedUser

logika δεν ασχολειται. γιορτες ειναι αλλωστε. οπως και να εχει οταν ανοιξει ο κοσμος θα το μαθουμε.

πιστευω οτι λογικα θα ισχυει η ημερομηνια και οχι η μερα της ανακοινωσης.

οπως και να εχει εχουμε ακομα μερικες μερες να προετοιμαστουμε ψυχολογικα
 

DeletedUser289

τι να ακουσει και ο dimme

Dimme
Το αφεντικό
Αποστολή Μυνήματος User Lists Σχόλια χρήστη (0)
Τελευταία Δραστηριότητα: 01-01-09 20:46
 

DeletedUser10

Μια ακόμα πρόταση για τον κ4.
Να μπει όριο στην αγορά, ratio 0,5 - 2.
 

DeletedUser

Μια ακόμα πρόταση για τον κ4.
Να μπει όριο στην αγορά, ratio 0,5 - 2.

αυτό που λες δε στέκει...από τη στιγμή που και το φυλετικό και το διαφυλετικό εμπόριο δεν είναι ελεύθερα από την αρχή του παιχνιδιού οι κόκκινες προσφορές είναι ο μόνος τρόπος να στείλεις πόρους σε συμπαίκτη σου που έχει ανάγκη, να πληρωθούν αποζημειώσεις κλπ κλπ κλπ
 

DeletedUser

ΠΟΤΕ?

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΩΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 4?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή