Κόσμος 4 (Έκδοση 5.0)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

EΠΙΤΕΛΟΥΣ

αυτο που φωναζω τοσο καιρο και με ξενερωνε....
χωρις σαπορτ εκτος φυλης...
με αυτο δεν πα να κανει ο αλλος 50 λογαριασμους?
τι θα κανει?
θα στελνει απο το ενα στο αλλο? η θα κανει τραμπες με αλλους?
καντε οσες ακαδημιες θελετε τωρα και κολλεγια και πανεπιστημια....
ολα αυτα ειχαν σαν σκοπο να αβανταρουν τους ντεμεκ αρχηγους που με τις πλατες των 300 μελως των θυγατρικων πουλουσαν μουρη....
σε αυτο τον κοσμο η φυλη παρτα θα εκανε παπαδες.... αλλα περασαν χρονια...
οσο για το φορουμ που αναφερθηκε.... και κοινο να ειναι με τις ακαδημιες...
πλεον θα πρεπει η επιλογη των μελων καθε φυλης ( αν ειναι 40 ) να ειναι πολυ επιλεκτικη....
σε αυτο τον κοσμο θα μπω....
και για τις ταχυτητες..... οτι πρεπει για τους καλους παιχτες και οχι τους χασομερηφες ανεργους που ειναι ολη μερα πανω στο πισι... αυτοι μπορουν να πανε στον 2 ....
 

DeletedUser

αυτο που φωναζω τοσο καιρο και με ξενερωνε....
χωρις σαπορτ εκτος φυλης...
με αυτο δεν πα να κανει ο αλλος 50 λογαριασμους?
τι θα κανει?
θα στελνει απο το ενα στο αλλο? η θα κανει τραμπες με αλλους?
καντε οσες ακαδημιες θελετε τωρα και κολλεγια και πανεπιστημια....
ολα αυτα ειχαν σαν σκοπο να αβανταρουν τους ντεμεκ αρχηγους που με τις πλατες των 300 μελως των θυγατρικων πουλουσαν μουρη....
σε αυτο τον κοσμο η φυλη παρτα θα εκανε παπαδες.... αλλα περασαν χρονια...
οσο για το φορουμ που αναφερθηκε.... και κοινο να ειναι με τις ακαδημιες...
πλεον θα πρεπει η επιλογη των μελων καθε φυλης ( αν ειναι 40 ) να ειναι πολυ επιλεκτικη....
σε αυτο τον κοσμο θα μπω....
και για τις ταχυτητες..... οτι πρεπει για τους καλους παιχτες και οχι τους χασομερηφες ανεργους που ειναι ολη μερα πανω στο πισι... αυτοι μπορουν να πανε στον 2 ....


+1

απλα περιμενω επιβεβαιωση οτι η ρυθμιση για τα support εκτος φυλης ειναι οντως πραγματικη.
οσο για τους PARTA φιλε μου ποτε δε ξερεις. μπορει να τους δουμε κι εδω...;)
 

DeletedUser

+1

απλα περιμενω επιβεβαιωση οτι η ρυθμιση για τα support εκτος φυλης ειναι οντως πραγματικη.
οσο για τους PARTA φιλε μου ποτε δε ξερεις. μπορει να τους δουμε κι εδω...;)
φιλε χυμαν δεν ετυχε να παιξουμε ως αντιπαλοι ποτε...
στο φορουμ ανταλαξαμε και καποια γαλλικα....
αλλα ξερω οτι εχεις την ιδια νοοτροπια παιχνιδιου με μενα οπως και πολλοι αλλοι
θα χαρω πραγματικα να δω την παρτα στον 4...
και πιστεψε με θα ειναι ο κοσμος του ξυλου...
πολυ ξυλο ομως..... τερμα το σιμ σιτυ και καθε ανοησια καθως εδω θα μετραει ο παιχτης....
δεν μπηκα ουτε 2 ουτε 3 μονο και μονο γιατι δεν ειχε αξια αλλα εδω αν ισχυει το σαπορτ με τα 4 θα μπω
και ολοι εκεινοι που με τον αριθμο των ακαδημιων και των συμμαχιων ( ολοι ξερετε ποιοι ειναι ) κανανε αναριχηση στο τοπ10..... ας ερθουν εδω
 

DeletedUser

σε 3 καλους πολεμους που ειχα μπλεξει πριν φαω το μπαν ειχα να αντιμετωπισω 2 φυλες συμμαχικες που καναν συνεχεια επιθετικο και απο πισω 200 τσιρακια των ''θυγατρικων-αδερφοποιημενων-ακαδημιων '' τους φουσκωνανε τα χωρια...
καιρος να ξεχωρισει η ηρα απο το σταρι
 

DeletedUser

mpravo

mpravo pedia.kai ego pezo sto paggosmio alla malon ta paratao gia na pe3o edo:D
 

DeletedUser

φιλε χυμαν δεν ετυχε να παιξουμε ως αντιπαλοι ποτε...
στο φορουμ ανταλαξαμε και καποια γαλλικα....
αλλα ξερω οτι εχεις την ιδια νοοτροπια παιχνιδιου με μενα οπως και πολλοι αλλοι
θα χαρω πραγματικα να δω την παρτα στον 4...
και πιστεψε με θα ειναι ο κοσμος του ξυλου...
πολυ ξυλο ομως..... τερμα το σιμ σιτυ και καθε ανοησια καθως εδω θα μετραει ο παιχτης....
δεν μπηκα ουτε 2 ουτε 3 μονο και μονο γιατι δεν ειχε αξια αλλα εδω αν ισχυει το σαπορτ με τα 4 θα μπω
και ολοι εκεινοι που με τον αριθμο των ακαδημιων και των συμμαχιων ( ολοι ξερετε ποιοι ειναι ) κανανε αναριχηση στο τοπ10..... ας ερθουν εδω

τα γαλλικα μεσα στο παιχνιδι ειναι. κοκορομαχιες ποιος την εχει μεγαλυτερη ειναι βασικα. με εξαιρεση 1-2 ατομα με κανεναν αλλον δεν εχω προσωπικα. τους MUS kai NIGHTEAGLE θα κανω και εγω οτι μπορω για να τους ξαναδουμε.

ελπιζω μονο να μην φαμε ξενερα και τελικα δεν ισχυει αυτο που διαβασαμε γιατι ειναι κριμα τωρα που ψηνομαι και εγω αλλα και αλλοι παλαιοτεροι παιχτες να μπουν, να μεινουμε με το ποντικι στο χερι
 

DeletedUser

Τα στοιχεία του κόσμου είναι τα παρακάτω:
Ταχύτητα:1.6 ..................καλο !
Ταχύτητα μονάδας: 0.625 ...στρατηγικό ...
Όριο στις φυλές: 40 ..............................άχρηστο
Χωρίς τοξότες.......................................ενδιαφέρον
Επιτρέπονται τα fakes.............................αναπόφευκτο
* Κοινή χρήση φυλετικών φόρουμ με άλλες φυλές:
Απαγορεύονται τα support εκτός φυλής.....θα εχει πλάκα ! ειδικά με τα κοινόχρηστα Φορουμ....χαχαχα!! ΔΕΝ θα μπει τοπικ "αμεση αποστολη προσκλησεων για μεταβαση στην ακαδημια-συμμαχία για προσφορα support" :D

τουλαχιστον θα ευνοούνται οι καλά οργανωμενοι ... μ'αρέσει ! :p (και οι "πολλοί βαράμε έναν" σε πόλεμο θα συννενουούνται καλύτερα !! χαχαχα!!

* Επανεκκίνηση στο κέντρο της κάθε φυλής: ...οκ... και που ακριβως θα νομπλάρει μετα ?? παραλία 100 ώρες ****ιλιάρισμα ?
 

DeletedUser10

Μιας και δεν είδα ακόμα στην ανακοίνωση να γράφετε για τα βάρβαρα χωριά να ρωτήσω τι θα ισχύει τελικά και μια πρόταση να μην μεγαλώνουν καθόλου ή μέχρι ένα όριο 1000 πόντων.
 

DeletedUser

na enas oreos kosmos diafono omos me tin taxitita ton stratioton poli argi re pedia :/
 

DeletedUser

na rotisw pos mporw na mpw sto 5.0 gt lete kosmo 4 kai pataw kosmous kai mou bgazei treis mporeite na mou to eksigisete sas parakalw pls!!! thelw apantisi giana paixw ligo gt mono blepw tin fhoto kai dn paizw mono to thabmazw!!
 

DeletedUser

Παιδια ωραια!!! να και ενα ευχαριστο νεο!!
Θα μπουμε πολυ δυναμικα εκει!!!
Αντε παλι απο την αρχη!!!
Εγω παιζω εδω και καιρο στον 30, αρα εχω μια εμπειρια και απο αυτο!! :D
 

DeletedUser3966

Με την σειρά μου και εγώ,συγχαίρω τους διαχειριστές επειδή έφεραν την version 5.0 στην Ελλάδα τόσο νωρίς.
 

DeletedUser

Koulouri xyman o 4 exei tis idies rythmiseis me ton 3 an eksereseis thn eklhsia kai to support ektos fylhs, den sou fainetai proparaskeuastikos.Esena pou eisai noobas omos de mporo na katalavo giati sou aresei to support ektos tribe!
Anyway tha empaina sto 4 na sou petakso kana restart alla tha vgeis pali sto kentro ths ekastote koulourofylhs pou eisai.
Ololol kalh epoxh gia ban!
 

DeletedUser1195

Την Τετάρτη στις 09/01/2009 θα ανοίξει ο Κόσμος 4. Την ακριβής ώρα θα την αναφέρουμε αργότερα. Ο λόγος που ανοίγουμε αυτόν τον καινούριο κόσμο είναι ότι έχει βγει μια νέα κύρια έκδοση τον Φυλετικών Μαχών (έκδοση 5.0) και αυτήν θα είναι η έκδοση που θα τρέχει ο κόσμος 4.


απορια τιν τεταρτη η στις 09/01/2008 γιατι και τα δυο δεν γινεται να συμβουν:cool:
 

DeletedUser6122

Δεν χρειαζόταν να γίνει τόσο νωρίς!Γύρω στον Μάιο υπολογίζαμε να γίνει...Τέσπα!

Δεν θα μπορούμε να στείλουμε βοήθεια σε άτομο εκτός φυλής;;;Και οι σύμμαχοι τί ρόλο θα βαράνε;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή