Κόσμος 4 (Έκδοση 5.0)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

xwris pare3igisi....


alla den mporeite na krateisete tis aples kai taytoxrona gamates fyletikes pou paizoume toso kai kairo se kosmo 1,2,3 ego pantws den tha mpo kosmo4.....
 

DeletedUser317

Το ιδιο και το ιδιο συνεχεια κατανταει βαρετο......
 

DeletedUser

Λάθος κάνεις..
Απλά θα πρέπει να διαλέγεις προσεκτικά τους συμμάχους σου επειδή θα πρέπει να είναι διατεθημένοι να μπουν ενεργά στον οποιονδήποτε πόλεμο με επιθέσεις και όχι με άμυνες.

Οκ!Με καλυψες:D
 

DeletedUser317

Ασχετο με τον κοσμο 4 αλλα θα σου απαντησω:

NEVER!
 

DeletedUser10

Αν τελικά αυξηθεί η ταχύτητα κίνησης στρατευμάτων και (personal favourite) μπούνε αναβαθμίσεις στο smithy (15 σύνολο κατα προτίμηση και όχι 10/unit) τότε θα είναι imo ο καλύτερος δυνατός κόσμος.
 

DeletedUser

......

Αν.................
Θα δουμε τι θα γινει!
Μακαρι....
 

DeletedUser

Έγινε μια ερώτηση πριν την οποία δεν απάντησε κανείς.Οι προηγούμενοι κόσμοι θα αποκτήσουν τα καινούρια γραφικά?

Ευχαριστώ
 

DeletedUser6268

εγώ πριν απο 10΄τα έχωνα στους admins και έτρωγα κόκκινη κάρτα για το θέμα της ειρήνης αλλά εδώ οφείλω να τους χειροκροτήσω. τουλάχιστον αυτό είναι καλή κίνηση.

και το speed στο 1.6 ειναι καλό γιατί στον 30 είναι στο 1 και βαριέμαι ανελέητα
 

DeletedUser6268

δεν είμαι ο αρμόδιος να σου απαντήσω αλλά πιστεύω πως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. αφού η νεά έκδοση έχει διαφορετικές παραμέτρους
 

DeletedUser

Δεν εννοω την εκκλησια και αυτα.Μόνο τα γραφικά όπως στον κόσμο 29 στο net(αν και δεν έχω λογαριασμό εκεί, απο τι κατάλαβα είναι σαν τους δικούς μας κόσμους μόνο που έχει τα καινούρια γραφικά).Δεν νομίζω να είναι τόσο δύσκολο να το αλλάξουν, είναι όπως με prenium βάζεις όποιο γραφικό πακέτο θες.
 

DeletedUser

Απαντάω μόνος μου στην ερωτηση μου:μαλλόν όχι.Έκανα register στον 27 του net και έχει κλασσικά γραφικά, οπότε μάλλον απίθανο να το κάνουν εδώ
 

DeletedUser

καλα μου ακουγονται ολα...πολυ γρηγορα ομως ανοιξε ο 4 ....
εμενα με εντυπωσιασε αυτο με τους καταπελτες[!] εντυπωσιακη αλλαγη
 

DeletedUser

Φανάρι της Αλήθειας:
Αυξάνει την ζημιά από τους καταπέλτες κατά 100%. Η άμυνα τους επίσης αυξάνει κατά 1000% (όχι δεν έγραψα λάθος).


Θα αλλάξει τα δεδομένα στην άμυνα πιστευω
 

DeletedUser

mia protash an ginete na aniksei taftoxrona kai kosmos 5 oste oi paiktes na epileksoun an 8eloun na paizounnme ekklisia h oxi kai na apolamvanoun olloi ta nea grafika paketa.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή