Καλημερας με κουβεντα

feng

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Καλημερα σας. Ειμαι στο παιχνιδι 16 χρονια περιπου , εχω να γραψω 4-5 χρονια στο φορουμ.

Θα ηθελα να πω 2-3 πραματακια εδω να τα δει και η ομαδα διαχειρισης.

-Η inogames το παιχνιδι το βελτιωνει συνεχεια και σωστο ειναι αυτο . εχει βαλει εργαλεια που παλια δεν ειχαμε καν.
-Ολες οι ομαδες διαχειρισης απο οταν ξερω παντα ηταν δικαιες απεναντι στους παικτες και στις παρανομιες που εκαναν καποιοι.
- Αυτο που δεν μου αρεσε και ηταν ο λογος που εκανα να παιξω 3 χρονια θα τον αναλυσω.
Κατι αδικο για τους νεους παικτες που ξεκιναν το παιχνιδι. Ολοι οι χρονια εχουμε μεσα πολυ πρεμιουμ - εχω δει λογαριασμο με 130Κ πρεμιουμ.
Οταν ενας καιει τα κερατα πρεμιουμ και σε 7 μερες εχει ακαδημια , τι ελπιδες εχει ο παραδιπλα του που παιζει με τον κλασικο τροπο . φαρμινγ ποραδικα φαρμες ; Καμμια.
Δεν ξερω , θα πρεπει η inogames να το δει . Γιαti βασικα δεν εισπρατει . εχω να βαλω paysafe 6 χρονια . και εχω να παιζω κοσμους ακομα.
Να το κανει δυο ταχυτητων ;

Θα ηθελα αποψεις . Ευχαριστω.
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Θα μπορούσαν ίσως να ανοίγουν 2 κόσμους ταυτόχρονα. Ο ένας με πριμιουμ κανονικά και ο άλλος χωρίς πριμιουμ καθόλου. Έστω και σαν δοκιμή θα άξιζε πιστεύω τον κόπο. Αν πάλι οι διαχειριστές δούνε ότι δεν υπάρχει συμμετοχή τότε να επανέλθουν στο σημερινό μοντέλο.
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Δεν γινεται να γινει αυτο με 2 κοσμους ταυτοχρονα. Οι κοσμοι ανοιγουν απο την εταιρια και κανονικοι κοσμοι χωρις πριμιουμ ανοιγουν καθε 50 κοσμους.

Υπαρχουν παντα και οι κοσμοι HP που ειναι χωρις πριμιουμ περα απο το λογαριασμο πριμιουμ αλλα ο τελευταιος οσο και αν παραπονιουνται πολλα ατομα για το prem δεν ειχε πολυ συμμετοχη
 

zavrantwnas

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Mpes sto poloniko na dis kathe neos kosmos anigoun 2 mazi ena me premium kai ena xwris. Xwris n jerete mi milate
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
-Κάποτε συζητούσαμε πόσο ελαφρύ έχουμε μετσ την λήξη της προστασίας και τώρα συζητάμε αν υπάρχουν πάνω από 2 άριστοι.
-Ο ΗΡ ενδεχομένως δεν πήγε καλά από θέμα κόσμου είτε γιατί οι καλοί παίκτες βαρέθηκαν και επειδή αυτοί οι λίγοι καλοι που μπήκαν παίξανε όλοι μαζί
-Όπως είπε και ο Objector είναι λίγο δύσκολο να ανοίγουν 2-2 οι κόσμοι. Εκτός αυτού απ τη στιγμή που η κοινότητα του .gr έχει πέσει τόσο πολύ σε τέτοιο ενδεχόμενο θα μειωνόταν κι άλλο ο ανταγωνισμός.
-Ένα μελλοντικό σχέδιο που θα μπορούσε να εξετάσει η εταιρεία θα ήταν το πλαφόν στη χρήση του premium σε ημερήσια, εβδομαδιαία η μηνιαία βάση.
 

feng

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ρε παιδια πιστευω αν ανοιγαν κοσμο χωρις το κουμπακι μειωση χρονου κατασκευης θα ηταν και για παικτες χωρις πολυ πρεμιουμ δικαιο . το πλεονεκτημα ειναι οι σημαιες που εχουμε
 
Κορυφή