Κ79 ή είστε λίγοι

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Προκαλώ την ομάδα καταδοτων aka κάτσε και όποιον συνεχίζει να υποβαθμίζει την την προσπάθεια της φυλής στον ΗΡ ή τη δυναμική της ΝΑΒΖ, επίσημα πλέον, να μπούνε τον Σεπτέμβρη στον 79 να λύσουμε τις διαφορές μας.

Αυτή η πρόκληση είτε θα απαντηθεί είτε θα σιωπήσουν για πάντα τα παρακάτω παπαγαλάκια του κοτετσίου.

Η πρόκληση αφορά τους :

Αρχηγό κάτσε αδρεναλίνα
Νοριέγκα καταδότη
Φαορα καταδότη
Πάμπο νουμπα
Λατη καταδότη
Άσχετο87

Ο έχων τα κοτσια ας μου απαντήσει εδώ. Θα αγνοήσω οποιοδήποτε μήνυμα μου έρθει στο ντισκορντ.

Οι ρυθμίσεις θα αποφασιστούν από κοινού με τις ευλογίες τις εταιρίας.
Αν δεν περάσουν στον 79 υπάρχει και το ενδεχόμενο του 80 τον Νοέμβριο.

IMG_20220314_183111.jpg
 

astatos87

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Το αίτημα σας έχει πάρει σειρά προτεραιότητας...

Ο Αδρεναλίνης μας είπε να τον ενοχλούμε μόνο πρώτη του μήνα
Τον Κουλη των βρίσκουμε μόνο όταν πεζει ποδόσφαιρο ή Πάφος
Τον Μαρκουλη τον βρίσκουμε μέσα μέσα

Αρρα η ποιο εύκολη επιλογή είναι ο Παμπος τζαι ο Προπελλας... Ζαλιστε τους εκείνους
 

Νoriega

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
αρχισατε τα ανεκδοτα παλι εκει στη ναβζ; AAF0EAD2-FACD-4AF3-9BE7-5F1BC88371A8.jpeg
 

Νoriega

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Υ.γ οι περισσοτεροι, οσοι εμειναν δηλαδη στον γρ δεν σας λογαριαζουν καν ως φυλη αλλα ως φυλη πρεμ μεχρι εκει
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Αυτή η πρόκληση είτε θα απαντηθεί είτε θα σιωπήσουν για πάντα τα παρακάτω παπαγαλάκια του κοτετσίου.
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39

Νoriega

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Άρα σιωπηστε κ μην ασχολείστε με ανώτερες φυλές από τη δική σας. Εμείς παίζουμε ξύλο για τη νίκη, δεν στρατολογούμε όποιον μιλάει κυπριακά. Φυλή καταδοτων.
Εννοεις παιζετε για πρεμ
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Η μονη διαφορα που θα μπορουσα να εχω με την Nabz ειναι οτι εκλεψε την φωτογραφια προφιλ της Κατσε(Κορωνα) και την χρησιμοποιει. Μαιμου προιοντα και στις φυλετικες πλεον.. Κατα τα αλλα δεν εχω τιποτα να χωρισω με τους αγαπητους Nabzites, στον κοσμο 69 που τους θυμαμαι δωσανε μια τιμια μαχη με τους Lon.
Η κατσε ανηκει στην ιστορια οπως και αλλες μεγαλες φυλες που περασαν και εκλεισε ο κυκλος τους.. Ειμαι αισιος 1 χρονο καθαρος απο φυλετικες :D
Σας προτινω να αλλαξετε φωτο προφιλ, να υιοθετησετε δικια σας ταυτοτητα και να ξεκινησετε την δικια σας πορεια στις φυλετικες κερδιζοντας επιτελους ενα κανονικο κοσμο.

Με αγαπη αδρεναλινας
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Η μονη διαφορα που θα μπορουσα να εχω με την Nabz ειναι οτι εκλεψε την φωτογραφια προφιλ της Κατσε(Κορωνα) και την χρησιμοποιει. Μαιμου προιοντα και στις φυλετικες πλεον.. Κατα τα αλλα δεν εχω τιποτα να χωρισω με τους αγαπητους Nabzites, στον κοσμο 69 που τους θυμαμαι δωσανε μια τιμια μαχη με τους Lon.
Η κατσε ανηκει στην ιστορια οπως και αλλες μεγαλες φυλες που περασαν και εκλεισε ο κυκλος τους.. Ειμαι αισιος 1 χρονο καθαρος απο φυλετικες :D
Σας προτινω να αλλαξετε φωτο προφιλ, να υιοθετησετε δικια σας ταυτοτητα και να ξεκινησετε την δικια σας πορεια στις φυλετικες κερδιζοντας επιτελους ενα κανονικο κοσμο.

Με αγαπη αδρεναλινας

Μια χαρά κανονικός είναι ο ΗΡ, ίσα ίσα πολύ πιο κανονικός από αυτούς που έχεις κλείσει με αγκαλίτσες και καταδότες.

Από κεί και πέρα το τι είναι η ΝΑΒΖ εφόσον έχεις ένα χρόνο να παίξεις δεν μπορείς να το γνωρίζεις.

Απάντηση πάλι αποφεύγεις να δώσεις, οταν μιλάς όμως μας δίνεις μια χαρά content για διακωμώδηση. Η φυλή κάτσε είναι η φυλή που νίκησε για τελευταία φορά τη stop, και αυτή όχι στα ίσια. Τίποτα παραπάνω.
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Κρίμα που δεν θα ναι ο βόρειος στον 79 να σας σώσει.
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Χρειαστηκε να βγαλατε νεα ταυτοτητα ομως αφου σας την πηραμε στον 55
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Βγήκανε τώρα οι δήθεν καθαροί να μιλήσουν. Που στον 62 αγκομαχουσαν ν νομπλαρουν σταρ. Ελπίζω όταν πετύχουν γκρατσιανι να έχουν καλύτερη τύχη από αυτή της πυξίδας. Αλλά ξέχασα εκεί άλλαξαν αφμ και ήταν συνοθυλευμα πολλαπλών φυλων έλεγαν. Κατά τ άλλα οποίος έχει πρόβλημα μ τν κορώνα ας έρθει ν τν παρει η πρόκληση και προσκληση ειναι ανοιχτή. Τώρα σε νοριεγκα δεν μπαίνω καν στον κόπο να απαντήσω φοβάμαι ότι θα με ρίξει στο επίπεδο του.
 
Κορυφή