Φιλάκια :*

souvlasss

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Ο κοσμος 70 γραφει οτι η λοβ κερδισε τη ρεκ. Πολλοι αν οχι οι περισσοτεροι που πατησατε διαγραφη, ειστε οι ιδιοι που στον κ62 λεγατε οτι κερδισατε τους γατους ενω κερδισατε τη κουροβ. Τωρα ηρθε η ωρα της εκδικησης καθως σας πληρωσαμε με το ιδιο νομισμα. αν θεωρειτε λανθασμενη την τοποθετηση ονοματος για τον 70, ας βγει καποιος υπευθυνος και να ζητησει συγνωμη απο τα μελη των κουροφ που επαιξαν κ70(εγω, εξτερναλ13,gregoris9, pappous,j4fun, ragoysis21) αλλιως οι νικητες γραφουν την ιστορια και θα την γραψουμε οπως νομιζουμε εμεις..

Πάμε στο παίχτικο κομμάτι αρχικά λογγαρουμε σε δύο ηπείρους υποθέτοντας ότι θα μπείτε από κάτω αλλά τελικά μπαίνετε στην 45 όπου ήμασταν κατώτεροι σας από θέμα πρεμ και από θέμα παιχτών ( το πρεμ όμως δεν νικά τον κόσμο) με λάθος λοιπόν κίνησεις ξεκινώντας να νομπλαρετε βαρβάρα και όχι να μας πάτε πυξίδα μερικά ακκ εμείς κερδίσαμε χρόνο μέχρι που φτάνει το πλάνο σας και μας βάρατε 30 νυκε ενώ εμείς σαν φυλή είχαμε 3 νυκε ακραίο αλλά όντως τόσα είχαμε! Αυτό που έχω να πω είναι πως παιχτικα μπράβο στα παιδιά διοικητικά ήταν το λάθος σας...

Υ.Γ καλό καλοκαίρι πολλά φιλάκια
 
Τελευταία επεξεργασία:

paok4soxos

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Κανονίστε βρε κανένα Rec vs OMG

Συγχαρητήρια στους νικητές
Μονο ΚΛΊΚΑ
Καλό καλοκαίρι
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ο κοσμος 70 γραφει οτι η λοβ κερδισε τη ρεκ. Πολλοι αν οχι οι περισσοτεροι που πατησατε διαγραφη, ειστε οι ιδιοι που στον κ62 λεγατε οτι κερδισατε τους γατους ενω κερδισατε τη κουροβ. Τωρα ηρθε η ωρα της εκδικησης καθως σας πληρωσαμε με το ιδιο νομισμα. αν θεωρειτε λανθασμενη την τοποθετηση ονοματος για τον 70, ας βγει καποιος υπευθυνος και να ζητησει συγνωμη απο τα μελη των κουροφ που επαιξαν κ70(εγω, εξτερναλ13,gregoris9, pappous,j4fun, ragoysis21) αλλιως οι νικητες γραφουν την ιστορια και θα την γραψουμε οπως νομιζουμε εμεις..

Πάμε στο παίχτικο κομμάτι αρχικά λογγαρουμε σε δύο ηπείρους υποθέτοντας ότι θα μπείτε από κάτω αλλά τελικά μπαίνετε στην 45 όπου ήμασταν κατώτεροι σας από θέμα πρεμ και από θέμα παιχτών ( το πρεμ όμως δεν νικά τον κόσμο) με λάθος λοιπόν κίνησεις ξεκινώντας να νομπλαρετε βαρβάρα και όχι να μας πάτε πυξίδα μερικά ακκ εμείς κερδίσαμε χρόνο μέχρι που φτάνει το πλάνο σας και μας βάρατε 30 νυκε ενώ εμείς σαν φυλή είχαμε 3 νυκε ακραίο αλλά όντως τόσα είχαμε! Αυτό που έχω να πω είναι πως παιχτικα μπράβο στα παιδιά διοικητικά ήταν το λάθος σας...

Υ.Γ καλό καλοκαίρι πολλά φιλάκια
συγχαρητηρια για την νικη σας
αρκετοι οντως λεγανε πως στον 62 κερδισαμε τους γατους αλλοι εννοουσανε τον βασικο κορμο της omg αλλοι απλα καποια μελη της
δεν καταλαβαινω το προβλημα
και οντως θα μπορουσε καποιος να πει πως η love κερδισε την ρεκ (τον βασικο κορμο της ή αρκετα μελη της)
προσωπικα δεν εχω κανενα θεμα δεν ειναι ντροπη μια ηττα ουτε το ονομα μας στον 70 ειναι κατι λανθασμενο

σιγουρα μετα απο μια νικη οι νικητες συνηθως εχουνε δικιο στα περισσοτεροι, ησταν καλυτερη φυλη με πιο ενεργους παιχτες με καλυτερη οργανωση οπως και πολυ καλυτερο στησιμο και πολυ ευκολη αναπτυξη λογω διπλωματιας

για το φιναλε θα ηταν ενδιαφερον για να ολοκληρωσετε την εκδικηση σας εσεις οι 6 (αν και νομιζω ηταν και μερικοι ακομη
rescream κλπ ) να κανατε μια απο της νικητριες φυλες, γιατι οχι και ολες, κουροβ ή ακομη και omg
εμενα προσωπικα θα με ειχε καλυψει αυτο και θα εδειχνε οντως μια σωστη εκδικηση
 

souvlasss

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
συγχαρητηρια για την νικη σας
αρκετοι οντως λεγανε πως στον 62 κερδισαμε τους γατους αλλοι εννοουσανε τον βασικο κορμο της omg αλλοι απλα καποια μελη της
δεν καταλαβαινω το προβλημα
και οντως θα μπορουσε καποιος να πει πως η love κερδισε την ρεκ (τον βασικο κορμο της ή αρκετα μελη της)
προσωπικα δεν εχω κανενα θεμα δεν ειναι ντροπη μια ηττα ουτε το ονομα μας στον 70 ειναι κατι λανθασμενο

σιγουρα μετα απο μια νικη οι νικητες συνηθως εχουνε δικιο στα περισσοτεροι, ησταν καλυτερη φυλη με πιο ενεργους παιχτες με καλυτερη οργανωση οπως και πολυ καλυτερο στησιμο και πολυ ευκολη αναπτυξη λογω διπλωματιας

για το φιναλε θα ηταν ενδιαφερον για να ολοκληρωσετε την εκδικηση σας εσεις οι 6 (αν και νομιζω ηταν και μερικοι ακομη
rescream κλπ ) να κανατε μια απο της νικητριες φυλες, γιατι οχι και ολες, κουροβ ή ακομη και omg
εμενα προσωπικα θα με ειχε καλυψει αυτο και θα εδειχνε οντως μια σωστη εκδικηση


Ούτε δημιουργός της omg ούτε της κουροβ είμαι.. είμαι δημιουργός της love αυτους βρήκα αυτοί παιξαν αυτοί κέρδισαν...
Αν και τα έχουμε ξαναπεί περί omg και ρεκ αλλά με βγάλατε ότι δεν είμαι τπτ στην φυλή για να προκαλέσω την ρεκ... Έτσι πήρα την απόφαση να βρω μερικά άτομα μαζί με τον φίλο μου τεοτσακ να κατεβάσουμε μια νέα φυλή να σας παίξουμε...
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ούτε δημιουργός της omg ούτε της κουροβ είμαι.. είμαι δημιουργός της love αυτους βρήκα αυτοί παιξαν αυτοί κέρδισαν...
Αν και τα έχουμε ξαναπεί περί omg και ρεκ αλλά με βγάλατε ότι δεν είμαι τπτ στην φυλή για να προκαλέσω την ρεκ... Έτσι πήρα την απόφαση να βρω μερικά άτομα μαζί με τον φίλο μου τεοτσακ να κατεβάσουμε μια νέα φυλή να σας παίξουμε...
ναι θυμαμαι σε μια κληση για την προκληση
αλλα και εδω δεν προκληθηκε κανεις απο κανεναν απο οσο γνωριζω
νομιζω μονο απο τον paradise αν και αυτος ουσιαστικα χωρις να τον προσκαλεσουμε μας στηριξε
μεταγενεστερα ακουσα αυτη την φημη πως μαζευοταν ατομα να μας κερδισουνε
αρκετοι το ειχανε διαψευσει αυτο τοτε
αλλα ουσιαστικα αυτη την στιγμη μου το επιβεβαιωνεις
καλα εκανες που εφτιαξες αυτη την φυλη και οντως κερδισες και σχετικα ευκολα δεν ξερω βεβαια αν γνωριζαμε την προκληση-προσκληση μηπως ειχαμε δειξει και ενα καλυτερο προσωπο για να παιχτει και καλυτερο ξυλο
 

souvlasss

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Γενικότερα στο διαφυλετικο είπατε πολλά για να μπούμε εάν όχι εσύ τα είπαν άλλοι.. Btw εγώ είχα σκοπό να κατεβάσω φυλή τον σεμπτεβριο και να σας προκαλέσω αλλά είδα που εν τέλη μπήκατε 70 οπότε μάζεψα όσους μπορούσα να κατεβάσω. Τώρα εάν μ πεις να κατεβάσω φυλή τον σεμπτεβριο θα σου πω φιλαράκι δεν μπαίνω πάλι στο τριπακι να ασχοληθώ με φυλή. Μπήκα έπαιξα καλά ήταν.


Υ.Γ κατέβασε δικιά σου φυλή και μετά μίλα. Κάτι τέτοια μ έλεγες... Δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα ούτε θέλω να τις μέτρησουμε ποιος την έχει μεγαλύτερη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Γενικότερα στο διαφυλετικο είπατε πολλά για να μπούμε εάν όχι εσύ τα είπαν άλλοι.. Btw εγώ είχα σκοπό να κατεβάσω φυλή τον σεμπτεβριο και να σας προκαλέσω αλλά είδα που εν τέλη μπήκατε 70 οπότε μάζεψα όσα μπορούσα να κατεβάσω. Τώρα εάν μ πεις να κατεβάσω φυλή τον σεμπτεβριο θα σου πω φιλαράκι δεν μπαίνω πάλι στο τριπακι να ασχοληθώ με φυλή. Μπήκα έπαιξα καλά ήταν.


Υ.Γ κατέβασε δικιά σου φυλή και μετά μίλα. Κάτι τέτοια μ έλεγες... Δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα ούτε θέλω να τις μέτρησουμε ποιος την έχει μεγαλύτερη
οντως καπως ετσι γινανε σε μια συζητηση γιατι οντως τοτε δεν ησουνα αρχηγος για να καλεσεις μια αλλη φυλη
κανεις δεν μπηκε να τις μετρησει παιχνιδι ειναι παντα υπαρχει troll στις κλησεις και στα διαφυλετικα απλα αυτοι που σου την λεγανε,στον 68 νομιζω ηταν δεν παιζουνε 70 νομιζω ειναι σε αλλο κοσμο οι περισσοτεροι :)
και τα μελη που πηρες αρκετοι ειναι top παιxτες στον gr με καποιους εχουμε παιξει μαζι, καποιοι ηταν απο αυτους που λεγανε οτι κερδισαμε τους γατους στον 62
δεν μπαινω σε αντιπαραθεση μαζι σου στα περισσοτερα συμφωνω και εχω ακουσει τα καλυτερα λογια ως χαρακτηρας και το ιδιο βλεπω και ως παιχτης
μαλλον και ως αρχηγος
 

Makaveli

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Το αρχικό κείμενο του Souvvlasss αντικατοπτρίζει σχεδόν όλη την αλήθεια τς αφετηρίας του κ70 ,αν προσθέσουμε την απρόσμενη φυγή του Βασίλη (λόγω θεμάτων στην προσωπική του ζωή) που αυτός μας οργάνωσε καιρό τώρα για αυτόν τον κόσμο και είχε ετοιμάσει στον μυαλό του τον τρόπο που θα μπούμε ,καποιες Μη αναμενόμενες φυγες Παιχτών μας που ήταν στον κύριο κορμό μας σε όλους τους προηγούμενους κόσμους,μια υπερεκτίμηση κάποιων ατόμων,κάποιων λανθασμένων κινήσεων στον χάρτη και μιας αργης αντιδρασης στα προβλήματα που δημιουργήθηκαν από τον μητσο και εμένα τότε μπορούμε να ολοκληρώσουμε για το τι συνέβη εδω
Οσο αφορά γατουσ Κλπ για τον 62 ούτε εγώ ούτε ο μητσος ειπαμε ποτέ ότι κερδίσαμε τους γάτους εκει(σίγουρα όχι επειδή ένα κομμάτι από γάτους έπαιξε στον 62 ).άλλοι το είπαν αλλά όχι εμείς οι δυο .
Ως εκ τούτου συμφωνώ απόλυτα με requ1em
Κερδίσατε και συγχαρητήρια για το υλικό που κατεβάσατε !
Για φυλή με ονομασία Ρεκ vs γάτοι καλύτερα να μιλήσετε με Ασασιν ,για κάτι άλλο όμως περα ονομασιας Ρεκ εδώ είμαστε και θα είμαστε
Εύκολος κόσμος εξελίχθηκε για εσας εδώ γιατί βρεθήκαμε να μας έχετε με την πλάτη στον τοίχο νωρις και να παίζουμε άμυνες
Και η ήττα κέρδος είναι γιατί εδω κερδίσαμε κάποιους καλούς παίχτες που σίγουρα θα μας βοηθήσουν αργότερα
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Κανονίστε βρε κανένα Rec vs OMG

Συγχαρητήρια στους νικητές
Μονο ΚΛΊΚΑ
Καλό καλοκαίρι

Μόνο κλίκα, μόνο συμμάχια και ουδετερότητα με όλο το χάρτη γιατί φοβάστε να παίξετε πόλεμο μέχρι που κάνατε κάτι αψιμαχίες με wb. Είστε οι χειρότεροι του κόσμου και σαν μέλος της νέας διοίκησης της LOVE θα προτείνω να σας πάμε πυξίδα μέχρι τέλους άσχετοι ισαποστάκηδες.

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Μόνο κλίκα, μόνο συμμάχια και ουδετερότητα με όλο το χάρτη γιατί φοβάστε να παίξετε πόλεμο μέχρι που κάνατε κάτι αψιμαχίες με wb. Είστε οι χειρότεροι του κόσμου και σαν μέλος της νέας διοίκησης της LOVE θα προτείνω να σας πάμε πυξίδα μέχρι τέλους άσχετοι ισαποστάκηδες.

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ

Γνώμη?
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
για το φιναλε θα ηταν ενδιαφερον για να ολοκληρωσετε την εκδικηση σας εσεις οι 6 (αν και νομιζω ηταν και μερικοι ακομη
rescream κλπ )

Γνωμη που εχω να λογκαρω απο την 2η βδομαδα του κοσμου και παιζατε με στακαρισμενα χωρια στον σταυρο απλα;
Γνωμη που μεχρι χθες δεν ηξερα τι κανει το ακκ μου στον κοσμο και πως κυλαει ο κοσμος , αν εχουμε παει πυξιδες ή οχι;

Μητσο σοβαρεψου και σε εχω και σε εκτιμηση, μην βγαινεις να λες ασυναρτησιες στο εξτερναλ απ τη στιγμη που δεν ξερεις πως εχουν τα πραγματα.
Αν ρωτησεις τα ατομα των ΛΟΒ ποτε με ειδαν ΟΝ τελευταια φορα ουτε αυτοι θυμουνται, και εσυ μιλας για εκδικησεις και λοιπα...

ΥΓ: Ετσι για την ιστορια καποια μηνυματα που το επιβεβαιωνουν, οχι οτι θα πρεπε, αλλα για να ξερουμε ποιους κατηγορουμε..
1) https://prnt.sc/14umu6p (Ο ΚΟΠΛΕΙ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ)
2) https://prnt.sc/14un3z9 (ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΣΤΟ ΦΜΠ ΜΕ ΓΟΥΑΖ ΑΠ)

ΤΕΣΠΑ,
Συγχαρητηρια στην φυλη του Σουβλα και του Τεοτσακ
και πολλα συγχαρητηρια σε γουαζ απ ;)
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Γνωμη που εχω να λογκαρω απο την 2η βδομαδα του κοσμου και παιζατε με στακαρισμενα χωρια στον σταυρο απλα;
Γνωμη που μεχρι χθες δεν ηξερα τι κανει το ακκ μου στον κοσμο και πως κυλαει ο κοσμος , αν εχουμε παει πυξιδες ή οχι;

Μητσο σοβαρεψου και σε εχω και σε εκτιμηση, μην βγαινεις να λες ασυναρτησιες στο εξτερναλ απ τη στιγμη που δεν ξερεις πως εχουν τα πραγματα.
Αν ρωτησεις τα ατομα των ΛΟΒ ποτε με ειδαν ΟΝ τελευταια φορα ουτε αυτοι θυμουνται, και εσυ μιλας για εκδικησεις και λοιπα...

ΥΓ: Ετσι για την ιστορια καποια μηνυματα που το επιβεβαιωνουν, οχι οτι θα πρεπε, αλλα για να ξερουμε ποιους κατηγορουμε..
1) https://prnt.sc/14umu6p (Ο ΚΟΠΛΕΙ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ)
2) https://prnt.sc/14un3z9 (ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΣΤΟ ΦΜΠ ΜΕ ΓΟΥΑΖ ΑΠ)

ΤΕΣΠΑ,
Συγχαρητηρια στην φυλη του Σουβλα και του Τεοτσακ
και πολλα συγχαρητηρια σε γουαζ απ ;)


ποιος επαιζε με στακαρισμενα χωρια στο σταυρο??
εγω ειπα για τον λογαριασμο rescream που ηταν και στον 62 αντιπαλος οπως και εδω στην φυλη του σουβλα

οι ασυναρτησιες ποιες ειναι και ποιο πραγμα δεν γνωριζω?
γιατι στην τελικη γνωριζω

και ποιο πραγμα ειναι κατηγορια αν επαιξες στον 70 ή οχι σε κατηγορω καπου?
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68

Τα παραπανω μηνυματα ειναι οι σχεσεις μας απο κ62 για οσους εχετε κοντη μνημη.
Συνεπως, μηνυματα του στυλ ο ρισκριμ ειχε κομπλεξ με ομηρο εκτελεστη και σια και μπηκε απεναντι μας , καταλαβαινετε ποσο τρολλιες ειναι!
Συγγνωμη που αργησα τοσο να απαντησω, αλλα ειμαι διακοπες δεν ασχολουμαι με φυλετικες καλοκαιριατικα..
https://prnt.sc/1746nm0 (ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ) Επειδη πολλοι βγαινουν και λενε πολλα καλο ειναι να φιλτραρουμε αυτα που ακουμε και μαθαινουμε και υστερα να τα λεμε και εμεις παραεξω!

Τελος παντων , το θεμα εληξε για εμενα, απλα ενιωθα πως επρεπε να τοποθετηθω επειδη ακουσα το ονομα μου χωρις λογο να τσουβαλιαζετε μαζι με αλλους παιχτες.

Καλα μπανια σε ολους και σταματηστε να βαζετε σπιθες και να κανετε προπαγανδες περι ρισκριμ και ασσασιν, διοτι στο παρελθον εχετε βαλει χοντρα λογια στα βρωμοστοματα σας.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78

Τα παραπανω μηνυματα ειναι οι σχεσεις μας απο κ62 για οσους εχετε κοντη μνημη.
Συνεπως, μηνυματα του στυλ ο ρισκριμ ειχε κομπλεξ με ομηρο εκτελεστη και σια και μπηκε απεναντι μας , καταλαβαινετε ποσο τρολλιες ειναι!
Συγγνωμη που αργησα τοσο να απαντησω, αλλα ειμαι διακοπες δεν ασχολουμαι με φυλετικες καλοκαιριατικα..
https://prnt.sc/1746nm0 (ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ) Επειδη πολλοι βγαινουν και λενε πολλα καλο ειναι να φιλτραρουμε αυτα που ακουμε και μαθαινουμε και υστερα να τα λεμε και εμεις παραεξω!

Τελος παντων , το θεμα εληξε για εμενα, απλα ενιωθα πως επρεπε να τοποθετηθω επειδη ακουσα το ονομα μου χωρις λογο να τσουβαλιαζετε μαζι με αλλους παιχτες.

Καλα μπανια σε ολους και σταματηστε να βαζετε σπιθες και να κανετε προπαγανδες περι ρισκριμ και ασσασιν, διοτι στο παρελθον εχετε βαλει χοντρα λογια στα βρωμοστοματα σας.
ξερεις τι λενε οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε
δεν εχω γραψει κατι για εσενα σε ανεφερα σε μια απαντηση στο σουβλα για τους 6 απο τον 62 και για την ωρα της εκδικησης
πως ηταν και αλλοι απο 62

γνωριζω για τις σχεσεις στον 62 πολυ καλα οπως και τα μυνηματα που εστειλες στο μακαβελι για να κανει την λεγομενη "μπουκακια"
ας διαψευσει ο στελιος αν λεω ψεματα

δεν τσουβαλιασε κανεις το ονομα σου απο οσο ξερω
αν υπονοηθηκε πως ησουνα και εσυ σε αυτους που θελανε εκδικηση απο 62 δεν ειναι κατι ασχημο και ουτε ειναι κατηγορια

αντιθετα εχω δει να γραφεις απαξιωτικους χαρακτηρισμους στο discord για τον assasin για την rec αρκετες φορες και χωρις λογο
και δεν εχει δωσει κανεις σημασια και ουτε το εκανε κανεις μεγαλο θεμα
αλλα αν θελεις μπορουμε να πουμε και για αυτα


 
Τελευταία επεξεργασία:

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Μητσο εχεις πεσει πολυ αδερφουλη, πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως ενα παιχνιδι εχει τοση μεγαλη επιρροη στην ζωη σου και καθεσαι και ασχολεισαι με τετοια παιδιαρισματα... λιγο θελω στο τελος να πιστεψω πως εχεις κατι προσωπικο μαζι μου και εσυ εισαι ο τυπος που ψαχνω στα μηνυματα με τον ασσασιν.


ή μηπως νομιζεις οτι μιλας με κανα παιδακι ή κανα πρωταθλητη που θα ντρεπομουν να ζητησω δημοσιως συγγνωμη εφοσον εχω κανει κουταμαρα στο εξτερναλ ή σε καποιο τσανελ με αλλα 100-150 ατομα;

ή μηπως νομιζεις οτι θα σταματησω να σου απανταω για να βγεις απο πανω ;

ΠΑΛΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΛΕΣ ΜΗΤΣΟ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ 40ΑΡΙΑ.... ΠΟΙΟΝ ΜΑΚΑΒΕΛΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ; ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΙΛΑΣ ΠΑΛΙ ; ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΟΝ ΜΑΚΑΒΕΛΙ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 61 ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΟΠ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

Οπως και να χει, επειδη εγω σε αντιθεση με εσενα σε σεβομαι και ο μονος λογος που γραφω εδω και σου απανταω ειναι επειδη στο ντισκορντ εχεις εξαφανιστει και μαλλον αναζητας λιγη δημοσιοτητα στα εξτερναλ, σταματαω εδω και δεν ξανασχολουμαι.

0 62 ηταν 62 και ο 70 , 70. Τελειωνει εδω , αν νομιζεις οτι καποιος ηθελε εκδικηση λυστο με εκεινον εγω δεν ανηκω σε ανθρωπους που επιδιωκουν κατι τετοιο μου ειναι αδιαφορο παιζω με την παρεα μου και κανω χαβαλε.

Και κατι τελευταιο που στο ζητω σαν χαρη. Σταματα να ασχολεισαι με εμενα και τον ασσασιν (τις σχεσεις μας εννοω) , μη σκαλιζεις πραγματακια για να βγεις απο πανω σε μια συζητηση.


Για το σκριν που παρεθεσες παραπανω εχω ηδη ζητησει συγγνωμη απο τον Ομηρο και εχουμε λυσει τις οποιες παρεξηγησεις εχουν προκυψει. Αν εχω κατι με τον ομηρο θα το πω σε εκεινον και εκεινος το ιδιο. Ουτε γκομενα σας να ειμασταν ρε μπρο τετοια ζηλια
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πρέπει να του αποδείξεις άμα είσαι πιστή
Αγάπη μου έχει κανόνες το BCC
Δεν είμαι ο τύπος που θα ψάξει την αφορμή
Είμαι ο τύπος που θα ψάξει να πλήρωθει
Ρόδα είναι γυρίζει
Όπλο είναι γεμίζει
Έμαθε να χάνει, τώρα μόνο κερδίζει
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Μητσο εχεις πεσει πολυ αδερφουλη, πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως ενα παιχνιδι εχει τοση μεγαλη επιρροη στην ζωη σου και καθεσαι και ασχολεισαι με τετοια παιδιαρισματα... λιγο θελω στο τελος να πιστεψω πως εχεις κατι προσωπικο μαζι μου και εσυ εισαι ο τυπος που ψαχνω στα μηνυματα με τον ασσασιν.


ή μηπως νομιζεις οτι μιλας με κανα παιδακι ή κανα πρωταθλητη που θα ντρεπομουν να ζητησω δημοσιως συγγνωμη εφοσον εχω κανει κουταμαρα στο εξτερναλ ή σε καποιο τσανελ με αλλα 100-150 ατομα;

ή μηπως νομιζεις οτι θα σταματησω να σου απανταω για να βγεις απο πανω ;

ΠΑΛΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΛΕΣ ΜΗΤΣΟ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ 40ΑΡΙΑ.... ΠΟΙΟΝ ΜΑΚΑΒΕΛΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ; ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΙΛΑΣ ΠΑΛΙ ; ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΟΝ ΜΑΚΑΒΕΛΙ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 61 ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΟΠ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

Οπως και να χει, επειδη εγω σε αντιθεση με εσενα σε σεβομαι και ο μονος λογος που γραφω εδω και σου απανταω ειναι επειδη στο ντισκορντ εχεις εξαφανιστει και μαλλον αναζητας λιγη δημοσιοτητα στα εξτερναλ, σταματαω εδω και δεν ξανασχολουμαι.

0 62 ηταν 62 και ο 70 , 70. Τελειωνει εδω , αν νομιζεις οτι καποιος ηθελε εκδικηση λυστο με εκεινον εγω δεν ανηκω σε ανθρωπους που επιδιωκουν κατι τετοιο μου ειναι αδιαφορο παιζω με την παρεα μου και κανω χαβαλε.

Και κατι τελευταιο που στο ζητω σαν χαρη. Σταματα να ασχολεισαι με εμενα και τον ασσασιν (τις σχεσεις μας εννοω) , μη σκαλιζεις πραγματακια για να βγεις απο πανω σε μια συζητηση.


Για το σκριν που παρεθεσες παραπανω εχω ηδη ζητησει συγγνωμη απο τον Ομηρο και εχουμε λυσει τις οποιες παρεξηγησεις εχουν προκυψει. Αν εχω κατι με τον ομηρο θα το πω σε εκεινον και εκεινος το ιδιο. Ουτε γκομενα σας να ειμασταν ρε μπρο τετοια ζηλια

το οτι σου απαντω δεν σημαινει οτι θελω να βγω απο πανω ουτε να σου την πω ,και οχι μονο σε εσενα το ιδιο κανω σε ολους
αλλα δεν σημαινει πως δεν θα απαντησω και δεν το κανω για δημοσιοτητα
νομιζω πως δεν εχω θιξει κανεναν ως τωρα απλα μου αρεσει να απαντω οταν αναφερονται σε καποιο δικο μου ποστ

δεν ειχα ποτε καποιο προσωπικο μαζι σου και γενικοτερα κανενα θεμα
σε ανεφερα εξ αρχης και οντως νομιζα πως ησουνα με την παρεα που ειχε αναφερει ο σουβλας

μερικες μερες πριν ξεκινησε ο κοσμος μου ειχε στειλει ο βασιλης ο εκτελεστης το μνμ αυτο που του εστειλες για τον ομηρο
και σε καποιες φασεις ειδα οτι εγραφες για εμας στο διαφυλετικο room του discord
δεν σκαλισα καποιο θεμα απλα αυτα που γνωριζα και ειδα

και επειδη εβαζες εσυ καποια print screens εβαλα και εγω ως απαντηση
δεν καταλαβαινω που ειναι κατι ασχημο
δεν σε κατηγορησα σε κατι


οσον αφορα για τον 62 οντως ειχα δει εναν μνμ σου που ειχες στειλει στον μακαβελι για να αλλαξει στρατοπαιδο και να παει με εσας
μαρτυρας μου ο ιδιος ο μακαβελι

αν κανω λαθος ή λεω ψεματα ας το διαψευσει και θα σου ζητησω συγνωμη

απλα το ειχαμε αναφερει τοτε στον 62 αυτα για αυτο σου το εγραψα.
αν ενοχλεισε δεν καταλαβαινω
δεν εχω κανενα λογο να θελω να σε προσβαλω ουτε να θελω να σε κραζω για κατι

Υ.Γ αφου τα λυνεις εσυ με τον ασσασιν για ποιο λογο το εστειλες αυτο το μνμ στον βασιλη για πιο λογο τον εμπλεξες??
 
Τελευταία επεξεργασία:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αφηνω 24 ωρες περιθώριο να μου στειλει καποιος απο perhaps προσωπικο για το ποιον ειχατε ρουφιανο στο discord. Βαρεθηκα να ρίχνει ο ενας της ηγεσιας σας το μπαλακι σε αλλον.

Αν δεν μαθω εντος 24 ωρων σημαινει πως πατε να με κοροιδεψετε και θα εχετε συνέπειες ολοι εμπλεκομενοι και μη. Και ξερετε οτι το εννοω. Με την υπομονη μου οποιος επαιξε εγινε παρελθον απο το gr

Για να μην την πληρωσετε και οι 10 που εχετε ασχοληθει με την ηγεσια περιμενω να μαθω

Y.Γ Και μην τολμησει κανεις να μου στειλει μηνυμα κανοντας τον ανηξερο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Makaveli

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Ρε σύ τεοτσακ Πράγματικα μπήκα μετά από ενάμιση μήνα και συνεχιζεις. κούρασες ,είπαμε κερδίσατε και είπαμε πραγματικά συγχαρητήρια σε εσένα γας και σούβλα

τώρα μην το τραβας με ότι σου κατεβαίνει στο κεφάλι ,κέρδισες τι άλλο πας να αποδείξεις ;να ξανά αρχίσουμε τς συζητήσεις του στυλ εσυ γιατί έκανες αυτό και εγώ δεν Έκανα αυτό ;
Τι απειλές είναι αυτές ;τραβά κάνε ότι θες αγορινα χωρις απειλεσ και άρχισε από εμένα

είπαμε κερδίσατε και συγχαρητήρια ….
 
Κορυφή