ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΝΙΚΗΣ THΣ ΚΑΤΣΕ vs STOP

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λυσε μου μια απορια
Αυτες οι μαυρες κουκιδες τι ειδους εχθρικη φυλη ειναι?

Ειναι μια φυλη μη premade με ακυρα ατομα που στρατολογηθηκαν μεσα στον κοσμο. Οι μονοι γνωστοι ηταν απερκατ,τερα νοβα και αλλοι 2-3.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Λυσε μου μια απορια
Αυτες οι μαυρες κουκιδες τι ειδους εχθρικη φυλη ειναι?

Eιναι οι αντιστοιχοι ΛΟΝ που τους παιρνετε επιτηρησεις φιλε μου

αλλα και παλι ηταν 4 εχθρικες φυλες σε 4 ηπειρους δεν καταλαβαινω που προσπαθεις να με βγαλεις λαθος
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Eιναι κανεις απο stop που να θελει να παιξει αρενα με εμενα;
Φιλικη τιμη για σας. Αφηνω να ειστε 2 ατομα και εγω μονος
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Eιναι οι αντιστοιχοι ΛΟΝ που τους παιρνετε επιτηρησεις φιλε μου

αλλα και παλι ηταν 4 εχθρικες φυλες σε 4 ηπειρους δεν καταλαβαινω που προσπαθεις να με βγαλεις λαθος

Αερολογιες
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
στον κ61 είμασταν 3vs2,5 εναντίων μπαν+πρωταθλητή που ήταν premade και οι 2 και μαζί τους οι προπ με 5 λογαριασμούς και ραντομ στρατολόγηση.μετά από διπλωματια προμαναγερ πήραμε μαζί μας τον πρωταθλητή και έγινε 4vs1.5.μπράβο στους μπαν που κατάφεραν και έκλεισαν έτσι κόσμο αλλά εδώ είναι κ69 και είναι καλύτερα να μιλάμε για τον κ69 παρά για τον κ61.τώρα για τον κ69.χρήστο δηλαδή εδώ στον κ69 δεν ήταν 3vs1 με εχθρικές φυλές σε 3 ηπείρους??(ήταν πριν την ένωση)
υ.γ οταν λέω για παράδειγμα 3vs2.5 μιλάω για premade φυλές με δικές τους διοικήσης άσχετα από τον ογκο σκιλλ κτλπ αλλά με τι φυλές πρωταγωνίστησαν

παμπος
 

Freyja

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Eιναι οι αντιστοιχοι ΛΟΝ που τους παιρνετε επιτηρησεις φιλε μου

αλλα και παλι ηταν 4 εχθρικες φυλες σε 4 ηπειρους δεν καταλαβαινω που προσπαθεις να με βγαλεις λαθος

Δεν συνηθίζω να απαντάω στο εξωτερικό φόρουμ και θα είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που θα συμβεί.
Όποιος πιστεύει πως ρίχνοντας λάσπη σε μία μικρή φυλή θα κερδίσει κόσμο, δείχνει και το επίπεδο του σαν παίκτης.
Χρήστο σκέψου πολύ καλά την επόμενη φορά που θα γράψεις κάτι για LON. Θαρρώ πως δεν σου έχουμε δώσει το δικαίωμα και ούτε έχουμε ασχοληθεί με κάτι πέρα από τον χάρτη και το παιχνίδι.
Επίσης έχεις το θάρρος νομίζω μετά από τόσα χρόνια να με ρωτήσεις αν ισχύει κάτι τέτοιο. Προτιμάς τον δύσκολο δρόμο της λασπολογίας.
Ευχαριστώ που ασχολήθηκες με μία μικρή φυλή...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
στον κ61 είμασταν 3vs2,5 εναντίων μπαν+πρωταθλητή που ήταν premade και οι 2 και μαζί τους οι προπ με 5 λογαριασμούς και ραντομ στρατολόγηση.μετά από διπλωματια προμαναγερ πήραμε μαζί μας τον πρωταθλητή και έγινε 4vs1.5.μπράβο στους μπαν που κατάφεραν και έκλεισαν έτσι κόσμο αλλά εδώ είναι κ69 και είναι καλύτερα να μιλάμε για τον κ69 παρά για τον κ61.τώρα για τον κ69.χρήστο δηλαδή εδώ στον κ69 δεν ήταν 3vs1 με εχθρικές φυλές σε 3 ηπείρους??(ήταν πριν την ένωση)
υ.γ οταν λέω για παράδειγμα 3vs2.5 μιλάω για premade φυλές με δικές τους διοικήσης άσχετα από τον ογκο σκιλλ κτλπ αλλά με τι φυλές πρωταγωνίστησαν

παμπος


Είναι σχεδόν ο ίδιος κόσμος με τον 61 νομίζω και στα πρώτα μου ποστ έχω πει την γνώμη μου για τις φυλές και την δυναμική τους στον 69 όπως και εξαρχής ξέρω που έχω μπει ν παίξω και οι ίδιοι ξέρουν την δυναμική που έχουν σαν φυλή δεν μπήκα με αυταπάτες

Η μόνη διαφορά είναι ότι εδώ δεν σας έκατσε διπλωματία με καμία άλλη ήπειρο και κάνατε γρήγορα ακαδημίες όλες τις φυλές στην Ήπειρο σας από τις πρώτες βδομάδες


Όσο για λον ο καθένας μας μπορεί να λέει ότι θέλει μέρος του παιχνιδιού είναι και η λασπολογία είτε είναι λασπολογία είτε είναι αλήθεια

Και αφού θες να μιλάμε ανοιχτά ξέρεις ότι το παιχνίδι δεν ξεκίνησε ακόμα εσείς λόγο δυναμικής είστε πιο έτοιμη και βαρατε πιο δυνατά και οι στοπ με καλά η κακά κατά την γνώμη μου πλάνα δεν κάνουν οσα μπορούν και απλά ετοιμάζουν τις 2 ηπείρους

Αν δεν είστε σε θέση σε 1 μήνα να έχετε φέρει 50-50 τον κόσμο δεν θα είναι τόσο εύκολα όσο φαίνονται τώρα τα πράγματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Είναι σχεδόν ο ίδιος κόσμος με τον 61 νομίζω και στα πρώτα μου ποστ έχω πει την γνώμη μου για τις φυλές και την δυναμική τους στον 69 όπως και εξαρχής ξέρω που έχω μπει ν παίξω και οι ίδιοι ξέρουν την δυναμική που έχουν σαν φυλή δεν μπήκα με αυταπάτες

Η μόνη διαφορά είναι ότι εδώ δεν σας έκατσε διπλωματία με καμία άλλη ήπειρο και κάνατε γρήγορα ακαδημίες όλες τις φυλές στην Ήπειρο σας από τις πρώτες βδομάδες


Όσο για λον ο καθένας μας μπορεί να λέει ότι θέλει μέρος του παιχνιδιού είναι και η λασπολογία είτε είναι λασπολογία είτε είναι αλήθεια

Και αφού θες να μιλάμε ανοιχτά ξέρεις ότι το παιχνίδι δεν ξεκίνησε ακόμα εσείς λόγο δυναμικής είστε πιο έτοιμη και βαρατε πιο δυνατά και οι στοπ με καλά η κακά κατά την γνώμη μου πλάνα δεν κάνουν οσα μπορούν και απλά ετοιμάζουν τις 2 ηπείρους

Αν δεν είστε σε θέση σε 1 μήνα να έχετε φέρει 50-50 τον κόσμο δεν θα είναι τόσο εύκολα όσο φαίνονται τώρα τα πράγματα

γνωμη για τορνειντο-καννιβαλιστερ-τσιρακι προφαπατζερ;
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν συνηθίζω να απαντάω στο εξωτερικό φόρουμ και θα είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που θα συμβεί.
Όποιος πιστεύει πως ρίχνοντας λάσπη σε μία μικρή φυλή θα κερδίσει κόσμο, δείχνει και το επίπεδο του σαν παίκτης.
Χρήστο σκέψου πολύ καλά την επόμενη φορά που θα γράψεις κάτι για LON. Θαρρώ πως δεν σου έχουμε δώσει το δικαίωμα και ούτε έχουμε ασχοληθεί με κάτι πέρα από τον χάρτη και το παιχνίδι.
Επίσης έχεις το θάρρος νομίζω μετά από τόσα χρόνια να με ρωτήσεις αν ισχύει κάτι τέτοιο. Προτιμάς τον δύσκολο δρόμο της λασπολογίας.
Ευχαριστώ που ασχολήθηκες με μία μικρή φυλή...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Να νομπλαρει κοκκινο η καφε ξερει και η κουτση Μαρια.. Η μαγκια ειναι να ξερεις να κανιβαλιζεις. Εκει σας θελω μαγκες μου. Οταν εχεις να αναλαβεις τις ευθυνες του κανιβαλισμου ενωπιον μιας ολοκληρης φυλης.
Αν δεν μπορειτε, τοτε ειστε λιγοι.
Αυτη ειναι η διαφορα ενος μετριου με εναν καλο αρχηγο. Ουτε τα αμυντικα ουτε τα επιθετικα πλανα, ουτε το αν χαλαει ενα δευτερολεπτο της ωρας να ασχοληθει με τα μελη της φυλης του. Το παν ειναι να γνωριζει να παιρνει (και να μοιραζει παραλληλα) εσωτερικα.

Μαθετε λιγη μπαλιτσα
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Η μιση φυλη εχει φαει μπαν εχθρε μου αν παιρναμε κ εσωτερικα θα ειχα μεινει μονος.

#follow Mao Mao
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Αυτη ειναι η διαφορα ενος μετριου με εναν καλο αρχηγο. Ουτε τα αμυντικα ουτε τα επιθετικα πλανα, ουτε το αν χαλαει ενα δευτερολεπτο της ωρας να ασχοληθει με τα μελη της φυλης του. Το παν ειναι να γνωριζει να παιρνει (και να μοιραζει παραλληλα) εσωτερικα.

Μαθετε λιγη μπαλιτσα

Στα λεω καλα; στα εξηγω ωραια;
μεγαλες κουβεντες,μεγαλων παικτων.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σας ελειψα καθλου;

Promanager ασχετε ερχεται πυξιδα.

Στον ελληνικο σερβερ σε πηραν χαμπαρι, αν θες να χεις ελπιδες να κλεισεις κοσμο ξανα πηγαινε στον τοπο εξοριας με την ΜΑΟ μπας και σας δεχτουν ως τσιρακοφυλη(Το χετε ξανακανει αλλωστε) και κλεισεις καναν κοσμο
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Εντέλει δεν παίρνετε επιτηρήσεις τη φυλή LOL? Γιατί στο προφίλ της καρπαζοεισπρακτωρ Storm αλλά γράφει...

Επίσης Εύη η Τάσο ή κατσε security systems, σας παρακαλώ την επόμενη φορά που θα βάλω καρφωτες, μην γκρεμίζετε τα χωριά. Τα θέλω χτισμένα, που πόροι για να ξαναχτιζω.

ΣΑΣ ΠΟΝΕΣΕ O SERVERTEST;;
Αλλα αυτοί είστε, οπως λεει ο ΓΓ της καρδιας μας. Τοσο πολυ έτσουξε που του σηκώσατε τρένα στον 65. Παράσιτα, οι φιλανθρωπιες τέλος με τη πάρτη σας.
Κζαφ τιμωρήθηκε, έτερος εγώ τιμωρήθηκε. Έρχεται συνέχεια.

Εκ της διοικήσεως της ΝΑΒΖ Μαφια.
 

Freyja

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Επόμενο βήμα στρατηγού Ανσελμο είναι το τηλέφωνο στο σπίτι Κυριακή απόγευμα από εκπομπή Αννίτας Πάνια;
 
Κορυφή