Προς Εξοριστους

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Εαν εχεις εμφανιστει σε αλλον κοσμο μετεπειτα και εκανες "κατι", να βγειτε να με διορθωσετε.

Εδω εισαι λαθος φιλε μου... Και στον 64 εκανε ''Κατι" , εριχνε πολυ σκληρη δουλεια στο να βαζει σωστες σαρωσεις σαν τιμιο κοπλει που πεταχτηκε μεσα σε μια νυχτα!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι ενοεις κερνας το πρεμ ?Πως θα το μεταφερεις απο τον λογαριασμο σου σε αλλον ? Υπαρχει κανονισμος που δεν το επιτρεπειι.Μπορεις να αλλαξεις τους κανονισμους?Εισαι μαγος ή κατι αλλο ,Εχεις τοσο πρεμ ,που το βρηκες; ?

Στον κ53 οι θεσεις που πηραμε στην καταξη ηταν αναλογα με το ποσο προσφεραμε ,δεν ηταν τυχαες ,Εκτη στον κοσμο δεν λες οτι δεν εκανα και τιποτα ε?Κατι θα εκανα για να αποφασιστει .
Στον κ64 ουτε καν σαρρωσεις δεν εκανα χαχα αυτος δεν ηταν κοσμος αλλα ενα πανηγυρακι ,μηδεν πλανα ,μηδεν κατακτησεις γελαω και που το σκεφτομαι .
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Δεν υπαρχει κανονισμος που να απαγορευει μεταφορες αγορασμενου premium. Μη φοβασαι, θα ειμαι καλος μαζι σου. Περιμενω μηνυμα για την αρενα.

tenor.gif
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Επειδη ακουσα οτι παλι λετε για σολακια στον κοσμο εγω θα πω ενα πραγμα.

Εχετε να ζητησετε δημοσια συγγνωμη μεχρι τις 12 το βραδυ και θα παιξετε τον κοσμο ηρεμα. Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση οι συνεπεις θα ειναι μεγαλες.

Δειχτε λιγο σεβασμο σε αυτους που σας πανε πυξιδα και μην τους ενοχλειτε.

https://el.wikipedia.org/wiki/Σύνδρομο_της_Στοκχόλμης


Υ.Γ Μετα την 2η-3η πυξιδα λεγεται σχεση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Equalizer ωραια η φωτογραφια σου ,σου πανε τα λευκα .
Καθησα και σε μελετησα λιγο στον κ61 https://gr.twstats.com/gr61/index.php?page=player&mode=conquers&id=7725270&type=&pn=-1ξεκιναει ο κοσμος πολεμουσε και εσυ απο τα 47 χωρια που εχεις,αρχικα, τα 2 ειναι κοκκινα και τα αλλα ειναι βαρβαρα 200 ποντων( +,- 100) Ενω οι αλλοι γυρω σου πολεμουσαν http://prntscr.com/un07aw κανεις ενα μικρο φρεναρισμα και τρως κατι ανυπαρκτους που τους ειχατε παρει την φυλη (κατι τετοιο αν θυμαμαι καλα) και 6/10/ με 7/10 παιρνεις 34 βαρβαρα αριθμος ρεκορ βαρβαροφαγιας μιας ημερας ,στο σημειο αυτο εχω πεσει απο την καρεκλα απο τα γελια και μετα απο ωρα συνερχομαι για να γραψω εδω .Και αξιωνεσαι εσυ να παιξεις με εμενα !!! Απο που αντλεις τοση αυτοπεποιηθηση?Παντως εχουμε παιξει μαζι και εχασες στον κ30 .Ουπς τι κριμα ,καλα μπορει να εχεις βρει αλλο κολπο τωρα το γρηγορο χτισιμο με πριμ και εχεις γινει ανικητος.Ετσι για την ιστορια το γραφω,σε εχω κερδισει βρε ξεχασιαρει .
Και συνεχιζω να ανρωτιεμαι για τον κ61 .Τι φαση ?Ποσο πριμ χωνεις για να γινεις παικτης?Και θα αγορασεις το αντιστοιχο πρεμ και για εμας αφου εγραψες οτι κερνας .Πραγματικα δεν θελω να σε εκμεταλλευτω γιατι ειναι πασιφανες οτι εχεις θεματακια,μηπως να το συζητουσες με καποιον ειδικο?Φιλικα στο λεω και με πολυ ενδιαφερον.Ποση αναγκη εχεις για να στεφτεις ο καλυτερος?Δεν εισαι ομως και δεν πειραζει γιστι απλα ενας που ειναι παικτης δεν το ξεφτυλλιζει το θεμα πρεμ .Ενας παικτης πολεμαει δεν χτιζει ,αληθεια ποσα χρηματα ξοδεψες για εναν κοσμο σαν το κ61?Χωρις αντιπαλους σπουδαιους με λιγο κοσμο νεους παικτες και αδιαφορους ? Τι σε κανει να πιστευεις οτι εγω θα πρεπει να μπω στο δικο σου τρυπακι ?Αντε και μπηκα θα παιξουμε με τους δικους μου ορους σε κανονικο κοσμο εκτος gr ,οποτε εγω θελω .
Εντος θεματος τωρα εσυ αντεδρασες γιατι εγραψα οτι μια φυλη που μπηκε με αξιωσεις εκανε ενωση τον πρωτο μηνα και αλλαξε και ονομα για πεντε παικτης που βρηκε για αντιπαλους ,εσυ σαν παικτης (οπως θες να λεγεσαι αλλα εγω πολυ αμφιβαλω) το θεωρεις αυτο οτι δεν δειχνει οτι δεν ειχαν την υπεροχη και εκαναν μια σπασμωδικη κινηση για να την αποκτησουν ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Όποιος διαβασει τι εχει γραψει πιο πανω, να μας ενημερωσει αν θα παιχτει τελικα η αρενα.
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Στον κ53 οι θεσεις που πηραμε στην καταξη ηταν αναλογα με το ποσο προσφεραμε ,δεν ηταν τυχαες ,Εκτη στον κοσμο δεν λες οτι δεν εκανα και τιποτα ε?Κατι θα εκανα για να αποφασιστει .

Στο 53 οχι απλα δεν ησουν αξια για την θεση , αντα αυτου τερματισες και 6η σε εναν κοσμο που στο τελος βαρεθηκαμε να σε παμε εσωτερικο...γτ η αληθεια ειναι ησουν για εσωτερικο.
Εναν συνοψισουμε την πορεια σου απο το γεγονος οτι ζητουσες αμυνες μεσα στα μπλε σε κοσμο με παρατηρηρια επειδη οι αλλοι ειχαν 2 χωρια διπλα σου και μας κουραζες μπορουμε να καταληξουμε σε ενα πραγμα... ασχετοσυνη

οσο αφορα το εκουαλιζερ που κραζεις επειδη επαιζα και εγω σαν κο πλει και συνεβαλα κοπο και οτιδηποτε αλλο θα σου πω μοναχα οτι δεν σε βλεπουμε, για την ακριβεια παιχτες σαν εσενα ισοδυναμουν με βαρβαρα, πολυ μικρη η διαφορα.
Ευχαριστω να λες που σου απανταμε και δημοσια σε καθε αλλη περιπτωση εισαι +1 χωριο απο τα πολλα.Τοσο ευκολα.
 

NIGHTMARE

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Ρε αυτη η κοπελα εχει πολλα ψυχολογικα !! Τι ασχολειστε ακομα μαζι της ;; Γραφει στο εξωτερικο σε καθε κοσμο και ολο μειωνει τους αλλους ...

Υ.Γ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΣ ΑΝΔΡΑ !!
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Ελα αγαπητη μου εχει πολλους αντρες τουριστες εδω στο ξενοδοχειο, διαφορης ηλικιας, σωματοτυπου, εθνικοτητας και αλλων προτιμησεων.

ειμαι σιγουρος καποιον θα σου βρω να στανιαρεις και να βγαλεις το κομπλεξ σου γιατι οι φυλετικες και το φορουμ δεν ειναι αρκετο να σε βοηθησουν. Μην ανησυχεις ο προπελλας σου, θα ειμαι εδω να σε βοηθησω να βρεις τον καταλληλο
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Αγγελικουλα σε πηραν χαμπαρι και οι πετρες και σε αρχισαν στο ψιλο.... Ποσοι νοματαιοι ακομα περιμενεις να στο γραψουν για να παρεις χαμπαρι πως ΚΟΥ-ΡΑ-ΣΕΣ;; Περασε η μπογια σου πως να στο πουμε, δηλαδη ημαρτον.... Σε καθε κοσμο αντι να ασχολουμαστε στο εξτερναλ με το τι γινεται, να υπαρχει καζουρα ευχαριστη, αλληλοπειραγματα και λοιπα και λοιπα, καθομαστε και ασχολουμαστε για το αν εχει αντρα η μπερετ!!

ΥΓ: Ετσι για την ιστορια επειδη πολλες μπαρουφες ως συνηθως ξεστομισες, εφοσον δεν επαιζες 61 και κρινεις μονο απ τα στατιστικα, μαθε λοιπον πως η εισοδος του εκουαλαιζερ ηταν απ τα μεγαλυτερα αγκαθια.. Και αν κοιτας τα βαρβαρακια που επαιρνε, κανε τον κοπο και δες σε ποια σημεια του χαρτη τα επαιρνε και για ποιους σκοπους, οπως επισης κανε τον κοπο και μαθε πως αντιδρουσε σε καθε αμυντικο ή επιθετικο πλανο! Η μονη ασχετη εδω μεσα εισαι εσυ. Και δεν εχεις δικαιωμα να μιλας για εναν παιχτη σαν τον εκουαλαιζερ.

ΥΓ1: Πολλοι απο εμας σε πολλους κοσμους αν δεις τα στατιστικα μας υπαρχει μεγαλη περιπτωση να παιρναμε παραπανω εσωτερικα, ακομα και βαρβαρα! Αυτο ξερεις τι αλλους σκοπους εξυπηρετει ή κρινεις μονο τα νομπλ; Αν καποιος ειναι 2η-3η γραμμη ή και ΡΙΜ και παιρνει μονο βαρβαρα και εσωτερικα, αλλα δεν μπορει να νομπλαρει κοκκινα απο τετοια αποσταση ξερεις γιατι εχει το αβανταζ των εσωτερικων; Επειδη ειναι καλος παιχτης και δεν λουζει σε πλανα! Χιλιες φορες λοιπον ενας παιχτης μπουσταρισμενος με 50 εσωτερικα να σου βαραει πλανο 100% παρα 50 παρασιτα να σου στελνουν μετα απο 2 ωρες στον στοχο.

Και μιας και σε πιασαν οι φιλιες παλι, φιλικα και εγω στο γραφω αντε σε κανα γιατρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
οχι οτι θελω να διακοψω αυτο το ωραιο bm αλλα εχετε πεσει ολοι στο τρυπακι της αγγελικης που απλα σε καθε κοσμο οποιος τις βρωμαει περισσοτερο τον κραζει δεν εχει σημασια αν σε εναν κοσμο οπως ο 33 την βριζαμε και την κραζαμε αυτη στον 42 μπροσταρης μας αν και στην απεξω τα ιδια στον 58

εδω δεν ξερω αν τα βρηκες με τον "αδερφο" τερανοβα που με τοσα επιθετα του εχεις βαλει παλιοτερα εχουμε χασει το μετρημα αλλα ναι παιζει στην φυλη ασχετων που εχεις κανει θεους εδω


τελος παντων επειδη εγω σε ξερω και ξερω οτι μπαινεις καθε πρωι και αντι να διαβασεις το περιοδικο σου διαβαζεις εξτερναλ και δινεις τροφη για παραπανω υλικο στο περιοδικο που εσυ φτιαχνεις μια φορα εγραψα και τελος μπορεις να συνεχισεις με τον εκουαλιζερ τον ρισκριμ κλπ
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
......................................


Την τελευταια φορα που κοιταξα οταν κανεις εγγραφη στο παιχνιδι αποδεχεσαι τους ορους συμφωνα με τους οποιους μπορεις να βαλεις οσα χρηματα θες. Εαν εσυ τωρα εχεις φτασει 40-50-60 χρονων και κλαιγεσαι για τα λεφτα που διαθετει καποιος στα 23 του, θα σου προτεινα αντι να κλαιγεσαι στο forum να πας να βρεις καμια δουλεια. Απο τη στιγμη που εχουμε και η 2 την ιδια δυνατοτητα, δεν υπαρχει και κανενας λογος να κρινεις καποιον που βαζει λεφτα στο παιχνιδι. Την τελευταια φορα που κοιταξα επισης δεν εισαι ουτε η εφορια ουτε ο λογιστης μου. Οποτε το ποσα λεφτα βαζω Is not your bussiness.

Ο χαρτης μου οταν ξεκινησα 61.
1600988529214.png


Ο χαρτης μου στον 56:
1600989151739.png




Δειξε μας τωρα τις τριτες γραμμες στις οποιες σαπιζες στον 53, που εχουν βγει εδω οι συμπαικτες σου και σε κοροιδευουν. Πιο πανω σου απαντησαν οι αντιπαλοι μου στον 61 για το τι εκανα εκει. Αν παντως εκανες ολοκληρη μελετη για να μας πεις αυτες τις τρολιες, καλο θα ηταν να δεις ποιος ηταν πρωτος λογαριασμος σε κατεκτημενα εχθρικα χωρια, ποιος ηταν πρωτος λογαριασμος στην ηπειρο αντιπαλης φυλης, ποιος κρατησε ολοκληρο μετωπο, ποιος ειχε αμυνες σε υποστηριξη ενω ετρωγε φεικ πλανα καθε 2 μερες. Για αυτα η μελετη σου τι ειπε;

Εγραψες για τα τοπ 10 σου, για το τι εχεις κανει, για το οτι φοβαμαι να παιξω. Θα παιξουμε την αρενα ποτε ή οχι; Αφου δεν εχω ελπιδα τι αγχωνεσαι; Η αρενα δεν εχει ανταλλακτηριο. Συμφωνα με οσα λες θα ειναι ευκολο για σενα.

Απο το να γραψεις 50 σειρες, γραψε μου μια απαντηση, ναι ή οχι, μην εκτιθεσαι αλλο. Ολοι γραφουμε και ολοι κρινομαστε. Ασε τους αλλους να κρινουν. Μονο αν θα παιξεις ή οχι θα ηθελα να μαθω.

υ.γ. 1600989873218.png :D:D:D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
να προσθέσω στον χάρτη του κ61 που έπαιζα και εγώ σαν αντίπαλος με τον equalizer το μισό της ηπείρου της κ45 που φαίνεται μπλε δεν ήταν όλοι η ήπειρος έτσι.το άλλο μισό της ηπείρου ήταν κόκκινο για αυτόν.ουσιαστικά είχαμε σαν αντίπαλοι του 2,5 ήπειρους εμείς και η φυλή του equalizer σχεδον 1,5.όταν μπήκε μεσα ο equalizer μετά από 1 μήνα κόσμου άλλαξε πολύ τα πράγματα.
πάμπος
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
ρε τι συζηταμε τωρα πρωι πρωι;; για το αν ο εκουαλαιζερ αλλαξε τις ισσοροπιες του 61 ;; εγω σας το λεω που βγηκε στην ηπειρο μου... δεν ντρεπομαι να πω οτι με πηγε πριτσινι ενας τετοιος παιχτης, αντιθετως χαιρομαι που επαιξα με τετοιους αντιπαλους σε <<μετωπο>> και προσπαθουσα να κουβαλησω εγω και 2-3 μετρημενοι στα δαχτυλα οπως ο κυριακος (The objector) και ο Old Repainer. Ολοι οι αλλοι ηταν μηδεν! ΜΗ-ΔΕΝ.

με 10 επιτηρησεις τη μερα και να ειμαι κλειδωμενος με ολους και να παιζω αμυνα... εκει ειναι οι μπαλες αγγελικουλα οχι στο εξτερναλ.

Ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε... αφηστε τα του 61 ολοι ειδαμε τι εγινε, και πιαστε αυτα που ερχονται στον 67.

Με υπερσυμμαχιες και αγκαλιτσες σε εναν κοσμο που ολοι βαρανε CCTV θα χαρω να πω παλι οτι σας κοιταξα στα ματια!
Ή μηπως σας πειραξε μια ενωση 2 φυλων ηπειρου για να κλεισει στα μπαμ η ηπειρος να εχουμε καμια αμυνα παραπανω να παιξουμε; Τοσο πολυ χεστηκατε και βγηκατε στο εξτερναλ σε κοσμο παλι 3β1 ;


ΥΓ: Αφηστε τις αγκαλιτσες ρε χιαβανια και παιξτε αντρικο ξυλο σε εναν κοσμο που οι ρυθμισεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το επιτρεπουν! Εκει θα φανουν οι παιχτες...
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Αν παντως εκανες ολοκληρη μελετη για να μας πεις αυτες τις τρολιες, καλο θα ηταν να δεις ποιος ηταν πρωτος λογαριασμος σε κατεκτημενα εχθρικα χωρια, ποιος ηταν πρωτος λογαριασμος στην ηπειρο αντιπαλης φυλης, ποιος κρατησε ολοκληρο μετωπο, ποιος ειχε αμυνες σε υποστηριξη ενω ετρωγε φεικ πλανα καθε 2 μερες. Για αυτα η μελετη σου τι ειπε;

Ξεκαθαρα εγω ημουν πρωτος σε εχθρικα χωρια ,η μηπως πιανονται για εσωτερικα ?
 
Κορυφή