ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Συνεχιστε ετσι και σε καθε πλανο δεν θα φευγει ενας απο εσας αλλα δυο
 

DeletedUser34816

Καλησπέρα σε όλους, Θα αρχίσω για την γκρίνια των πρεμ που υπήρχε στην αρχή από την μεριά των σολ (ναι των σολ που ειπαν να ονομαστουν ΜΠΑΝ για να ερθει η ηττα πιο ανεμακτα αλλα το ξερετε πολύ καλα ότι την ιδια πικρα θα παρετε) όπως ολοι βλέπουμε η καταχρηση του πρεμ δεν γινετε από την στοπ και από εμενα προσωπικα οωπς ειχε αναφερει και σε αναρτηση του εδώ ο φιλος τεοτσακ, δεν θα πω κατι άλλο τα σταντιστηκα και η καταταξη μιλαει από μονη της! Βέβαιος το πρεμ είναι μερος του παιχνιδιού και εμεις σαν στοπ δεν εχουμε κανενα απολυτος πρόβλημα, μπορειτε να πουλήσετε και τα ποδήλατα σας, το αποτέλεσμα όμως θα είναι ένα και το ξερετε πολύ καλα! Οσο για την μεγαλη μερα που λεγατε (5/10) ηταν μεγαλη μονο για εσας, για εμας πραγματικα ηταν μια καθημερινη μερα, μια μερα πιο κοντα στο κλείσιμο του κ61, οποιον και να στρατολογησεται δεν εχει καμια σημασία! Για ολους εμας εδώ στην ΣΤΟΠ το παιχνιδι είναι για να διασκεδαζουμε και όχι τροπος ζωης, με τα κολπα και την συμπεριφορά σας το μονο που εχετε καταφερει είναι η γελιοποιηη σας τιποτα παραπανω, ευχομαι όταν εχετε τελειωσει από το χαρτη να υπάρχετε ακομα εδώ στο εξωτερικο να δω τι θα λετε φιλε τεο! Τελος δεν είμαι από τους παικτες που καθομαι να μιλαω σε σκυπε και εξωτερικα το εχετε καταλαβει πιστευω ολοι σας, εγω μιλαω και θα μιλαω στην πιστα, εκει θα τα πουμε όλα με ολους(ξεκινηστε να παιζεται νομιμα ώστε να μην υπαρχουν δικαιολογιες). Υ.Γ. ο καθενας παίρνει ότι του αξιζει σε ολους του τομεις και του παιχνιδιού και της ζωης, Ελπιζω να εχουμε ένα δικαιο παιχνιδι και να κερδισει ο καλυτερος η οικογενεια της ΣΤΟΠ δηλαδή. Καλη συνεχεια Dever

Θα σταξετε...
Εμεις θα σταξουμε και θα νικήσουμε εσεις θα ειστε χαλαροι με τα μπο.τ και θα χασετε
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Σας πονάμε ήδη χωρίς να σας ακουμπήσουμε, οπότε καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει μόλις γίνει το μπαμ.

Και σε Πρεμ θα σας περάσουμε και σε Μπαν και στα πάντα καλό χειμώνα να έχουμε
 

DeletedUser34938

το τι παιζουν καποια ακκ απο ΣΟΛ αυτοματα σημαινει οτι παιζει η ΣΟΛ? για να καταλαβω ρε μαγκες πειτε μου τι σας εχει κανει η ΣΟΛ και βγαζετε τοσο κομπλεξ? σας πονεσε πουθενα? ελπιζω να ηταν απαλος.....ο πονος!!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705

Συγχωρεστε με που αργησα να το ανεβασω μια μερα
 

DeletedUser34887

το τι παιζουν καποια ακκ απο ΣΟΛ αυτοματα σημαινει οτι παιζει η ΣΟΛ? για να καταλαβω ρε μαγκες πειτε μου τι σας εχει κανει η ΣΟΛ και βγαζετε τοσο κομπλεξ? σας πονεσε πουθενα? ελπιζω να ηταν απαλος.....ο πονος!!


μην λετε 'καποια' .. αφηστε αυτην την καραμελα πλεον . για ονομα του θεου μας κουρασατε και εμας που ειμαστε απλοι παικτες και οχι παικταραδες . οπου πατησω βλεπω μελος της σολ . τυχαια σε κοσμο που μπηκε και η ΣΤΟΠ . ατομα που κλεισατε κοσμους με αγκαλιτσες και το δειχνουν τα προφιλ σας , κανονικα δεν επρεπε να γραφετε καν στο εξωτερικο . βαλτε απο τωρα τις ονομασιες των φυλων που θα σμιξετε να ξερουμε ποιους θα κανουμε πελατες μας .

ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ . Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τελευταία φορά που βρέθηκε η Σολ σε κόσμο με Στοπ ο "πόλεμος" κρατήσε 5 μέρες...Εδώ δεν είναι η Σολ ευτυχώς για εσάς οπότε μπορεί να κρατήσετε λίγο παραπάνω όταν βρεθούμε δίπλα δίπλα . Μέχρι τότε καλό είναι να προσέχετε τι γράφετε γιατί όταν θα αρχίσουν να πέφτουν ξανά οι φαπες βροχή θα ξεκινήσετε τις γνωστές κωλοτουμπες.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλησπέρα και καλή βραδιά.

Ι <3 vandoros7

Καλά αυτό με τη SOL τι το λέτε και το ξαναλέτε?

Βλέπετε καμία SOL ρε ναυάγια?

Όλοι οι παίχτες πλέον έχουν παίξει σχεδόν παντού.

"Γνωστοί" είμαστε όλοι.

Τελευταία φορά νομίζω όπως είπε και ο Νταβίτσι πάτησαν διαγραφές οι Στοπίτες.

Άντε καλές μάχες και νιώστε επιτέλους ότι είναι απλά ένα παιχνίδι!!!!!!

2019 έχουμε!!!!!!!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οχι αλλα Μπανια,μην τρωτε κρεας μεχρι το τελος του κοσμου...μετα πηγαινετε ταβερνα για προβατινα.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Καλησπέρα, αυτό το μήνυμα-μανιφέστο γράφεται από το πρώην ρουμ Sab και νυν ρουμ κλήσης Ban.
Τελικά έχω βρει διαμαντάκια σε αυτό το ρουμ που ούτε καν περίμενα να δω και που μας φτάνουν για 10 βίντεο.(ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΛΑ ΜΠΗΚΑΝ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ)
 
Κορυφή