ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κύριε αναθεωρητή του όρου Σ.Ε., φαντάζομαι η 7η τροποποίηση του Συντάγματος περί διπλωματίας στο tw πέρασε απ τα χέρια σας. Το ότι ο λόγος της ΣΕ είναι ο κοινός εχθρός δεν σου περνάει από το μυαλό ε; Μόλις σου έδωσα tip για το deadline της ΣΕ μας. (Ή συμμαχίας ή αδερφής φυλής ή μαμάς φυλής, μιας και πορεύεστε βάσει των λεγόμενων gkratsiani)

Γλυψε λιγο τον Uppercut και θα σε αφησουν να παιξεις μεχρι το τελος του 61 η οσο αντεξουν τελος παντων αν δεν κλεισουν τον κοσμο. Περι deadline τωρα, εστω οτι η BAN κλεινει ολα τα μετωπα της επιτυχως και η prop υπαρχει ακομα στον χαρτη. Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα ασχοληθει μαζι σου; Χαριστικα λογω Uppercut θα κλεισεις κοσμο, εκτος αν ο Βασιλης επιδιωξει το ξυλο με τους BAN.
@billmez δεν με αφορα η μια εξαιρεση στους 61 κοσμους, μονο στα χαρτια υπαρχει Σ.Ε. με ΒΑΝ. Αργα η γρηγορα θα γινετε η γαλαζιοι η μπλε(συγκεκριμενοι λογαριασμοι).
 

DeletedUser25720

Δεν το βρίσκω απίθανο εφόσον έχετε γίνει 3 οικογένειες φυλών γαλάζιες . Αλλά αφήνω για άλλους τη διπλωματία.

Ανάλογα με τη διπλωματία των αντιπάλων πρέπει να συμπορεύσεις και τη δικιά σου.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Γλυψε λιγο τον Uppercut και θα σε αφησουν να παιξεις μεχρι το τελος του 61 η οσο αντεξουν τελος παντων αν δεν κλεισουν τον κοσμο. Περι deadline τωρα, εστω οτι η BAN κλεινει ολα τα μετωπα της επιτυχως και η prop υπαρχει ακομα στον χαρτη. Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα ασχοληθει μαζι σου; Χαριστικα λογω Uppercut θα κλεισεις κοσμο, εκτος αν ο Βασιλης επιδιωξει το ξυλο με τους BAN.
@billmez δεν με αφορα η μια εξαιρεση στους 61 κοσμους, μονο στα χαρτια υπαρχει Σ.Ε. με ΒΑΝ. Αργα η γρηγορα θα γινετε η γαλαζιοι η μπλε(συγκεκριμενοι λογαριασμοι).
ή θα κανει κανενα σπασιμο φυλης ή πραξικοπημα και θα παει με τους αλλους γιατι εχει και κατι αποθημενα χρωστουμενα απο προηγουμενη πυξιδα .
 

DeletedUser35410

Σουιτεστ λοβ ποιος να γλυψει ποιον; Οτι να ναι λες. Επισης δεν θελω να με αφησει κανεις να παιξω μεχρι το τελος γιατι αυτος ειναι και ο σκοπος που λογκαραμε εξαλλου, και εαν ο Βασιλης ηθελε να παιξει στην Μπανς εκει θα ητανε απ την στιγμη που μπηκε στον Κ.

ΥΓ: Αγγελικη εχεις κουρασει τοσα χρονια, ο αρχηγος δεν εχει αναγκη να κανει πραξικοπημα (ποσο μαλλον οταν τα μελη του τον ακολουθουν) πραξικοπημα κανουν καποιες κυριες σαν και του λογου σου, και μετα κανουν πραξικοπημα και στους πραξικοπηματιες, ξερεις εσυ απο αυτα...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βασιλη κοιτα λιγο γιατι ξεφευγουμε . Εγω δεν κρινω αν καλως η κακως η prop ειναι με το μερος της BAN. Προφανως και η διπλωματια σου θα κυμανθει αναλογα με τo τι κανουν και οι αλλοι.
Με τα δεδομενα του κοσμου υπαρχει με Σ.Ε. με την ΒΑΝ η οποια θα γινει συμμαχια, δεν ειναι κακο να το παραδεχτειτε, απλα μην μπαινετε στη διαδικασια να παιζετε με τις λεξεις. Σ.Ε. θα υπηρχε αν μετα απο μια τυχαια ημερομηνια η ενα τυχαιο γεγονος αρχιζατε τις φαπες μεταξυ σας. Αντιθετως το στησιμο της prop φαναρωνει οτι εχει μπει για να βοηθησει τους BAN. Ειναι τουλαχιστον αστειο BAN-prop να κινηθουν παραλληλα εναντιον των DEJAVU αλλα να υπαρχει συμβαση. Πολυ ενδιαφερον ηπειρος η 45, οποιος παρει το πανω χερι εκει αποκτα και προβαδισμα για την πορεια του κοσμου,,,

Σουιτεστ λοβ ποιος να γλυψει ποιον; Οτι να ναι λες. Επισης δεν θελω να με αφησει κανεις να παιξω μεχρι το τελος γιατι αυτος ειναι και ο σκοπος που λογκαραμε εξαλλου, και εαν ο Βασιλης ηθελε να παιξει στην Μπανς εκει θα ητανε απ την στιγμη που μπηκε στον Κ.

Σε χει αναιρεσει μονος του ο Βασιλης εφοσον δεν ασχολειται με τη διπλωματια οπως ειπε πιο πανω


ΥΓ: Τα φιλια μου στη στρατηγο μπερετ!
 

DeletedUser25720

Για να μην παρεξηγηθώ και εγώ. Δεν ασχολούμαι με διπλωματία αλλά αν δεν ήταν στον κόσμο αγαπητός Terra Nova με την αγαπημένο μου φίλο digol θα βρισκόμουν στη BAN αυτό είναι σίγουρο.

Οι αποφάσεις για τη διπλωματία όμως λαμβάνονται από τον Terra Nova τον υπέρτατο ηγέτη .
 

DeletedUser35410

Το ότι δεν ασχολείται κάθε άλλο παρά αναίρεση δείχνει ...
 

DeletedUser34887

οτι συμμαχιες , οτι διπλωματιες ή οτιδηποτε αλλο να υπαρχει στον 61, σκανε διαφορες αποριες στον εγκεφαλο μου πως ακομη να το καταλαβατε οτι ο κοσμος ανηκει στην 1 και μοναδικη φυλη ΣΤΟΠ.
τα αλλα απλα να περνα η ωρα .

καλο απογευμα και καλες μαχες σε ολους
 

DeletedUser35859

Δεν το βρίσκω απίθανο εφόσον έχετε γίνει 3 οικογένειες φυλών γαλάζιες . Αλλά αφήνω για άλλους τη διπλωματία.

Ανάλογα με τη διπλωματία των αντιπάλων πρέπει να συμπορεύσεις και τη δικιά σου.

Πώς θα σου φαινόταν να καταφέρεις να προσαρμόζουν οι εχθροί τη διπλωματία τους και όχι εσύ;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σουιτεστ λοβ ποιος να γλυψει ποιον; Οτι να ναι λες. Επισης δεν θελω να με αφησει κανεις να παιξω μεχρι το τελος γιατι αυτος ειναι και ο σκοπος που λογκαραμε εξαλλου, και εαν ο Βασιλης ηθελε να παιξει στην Μπανς εκει θα ητανε απ την στιγμη που μπηκε στον Κ.

ΥΓ: Αγγελικη εχεις κουρασει τοσα χρονια, ο αρχηγος δεν εχει αναγκη να κανει πραξικοπημα (ποσο μαλλον οταν τα μελη του τον ακολουθουν) πραξικοπημα κανουν καποιες κυριες σαν και του λογου σου, και μετα κανουν πραξικοπημα και στους πραξικοπηματιες, ξερεις εσυ απο αυτα...

Ποιος απο τους δυο λογαριασμους ειναι ο αρχηγος ο Terra Nova η ο jamaikanos? Οταν βρισκω φυλετικα κουταβια σαν εσενα αναγκαζομαι να χρησιμοποιω βια κατα τα αλλα ειμαι ειρηνίστρια .

Στον κοσμο αυτο η φυλη σου εχει προβατα ,να στειλω ΣΑΝΟ?Χαχαχα .
 

DeletedUser35924

με είπε ο dj paradise να δίνω στον dapper don επιτήτηρηση όταν δεν είμαι Online και μου πήραν τον χωριό. ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΠΛΑ ΑΝΗΘΙΚΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ.
 

DeletedUser35924

και όταν λέμε ήμουνα offline, λίγες ώρες το βράδυ για να κοιμηθώ.
 
Κορυφή