ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Πρωτο Νομπλαρισμα BAN -αντρικο-
Εχω μια απορια γτ τον διωξατε?
Να μν φανει οτι ηταν στους BAN πριν 2 ωρες?
Αφου ευκολα το βρισκει κανεις πφφφ
upload_2019-9-27_13-27-1.png

Κραζετε τους αλλους αλλα και εσεις δεν πατε πισω :p

Εχετε κανει τον gr σαν την superleague :D
 

DeletedUser25720

Πρωτο Νομπλαρισμα BAN -αντρικο-
Εχω μια απορια γτ τον διωξατε?
Να μν φανει οτι ηταν στους BAN πριν 2 ωρες?
Αφου ευκολα το βρισκει κανεις πφφφ
Προβολή συνημμένου 1445

Κραζετε τους αλλους αλλα και εσεις δεν πατε πισω :p

Εχετε κανει τον gr σαν την superleague :D

Φίλε εσένα γιατί η φυλή σου γράφει ΝΖοΚ.. και όχι STOP ? Δυσκολεύονται τα παιδιά με τους NZok... και ζητήσανε μια βοήθεια ;
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Φίλε εσένα γιατί η φυλή σου γράφει ΝΖοΚ.. και όχι STOP ? Δυσκολεύονται τα παιδιά με τους NZok... και ζητήσανε μια βοήθεια ;
Εσενα γτ λεει prop και οχι ban?

Και με τους Stop δεν ξερω κανεναν παικτη τους
Με τους Dejavu ειμαι εγω αλλα βγαζω τιμια το πρεμ μου και παρακολουθω τις εξελιξεις με αρκετο γελιο :)

Παντως οι ban ειπαν να παιρνουν επιτηρησεις απο Nzok ετσι μ λενε εδω χχαχαχ ποσο πιο χαμηλα :p
 

DeletedUser25720

Εσενα γτ λεει prop και οχι ban?

Και με τους Stop δεν ξερω κανεναν παικτη τους
Με τους Dejavu ειμαι εγω αλλα βγαζω τιμια το πρεμ μου και παρακολουθω τις εξελιξεις με αρκετο γελιο :)

Εμένα γράφει Prop γιατί είμαι στην Prop και παίζω για την Prop .

Οι φίλοι σου οι DEJAVU μπήκαν για διπλωματική κλήση μαζί μας και μας είπαν ξεκάθαρα ότι είναι τσιράκια της STOP . Άρα αφού είσαι και εσύ DEJAVU είσαι και εσύ ένα υποθέτω.

*Επίσης δεν το είπαν οι BAN . Εμένα ρώτησε ο φίλος και μαθητής kourt για βοήθεια και του είπα δεν έχω κανένα θέμα αν με πετύχει μέσα να κόψω κανα τρένο.
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Ενω εσεις οι prop ειστε μονοι σας να υποθεσω σωστα?
 

DeletedUser25720

Έτσι , από εδώ και πέρα καλύτερα να ρωτάς απευθείας τις πηγές μη ρουφιανέυεις λανθασμένες πληροφορίες.

Η διπλωματία μας είναι στα χέρια του Terra Nova , εγώ ασχολούμαι με εσωτερική οργάνωση .
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Η σχεση σας με την Ban ποια ειναι στον 61?
Γτ παικτης των Ban σας θεωρει συμμαχους
Ισως τα ξερει λαθος χδ
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Τελεια :D
Καλη συνεχεια να εχετε παιδια
Καλες μαχες
 

DeletedUser25720

Επίσης . Να σε περιμένουμε στην απο εδώ ήπειρο ή μόνο για prem ?
 

DeletedUser35410

http://prntscr.com/pbpfvv

Πολύ δύσπιστος μας βγήκες Νίκο και με τα λεγόμενα σου δείχνεις ότι δεν με πίστεψες όταν σου έλυσα τις απορίες σου προχθές.
Τέσπα, προπαγάνδα εμείς λεγόμαστε, αν προσπαθείτε να την κάνετε εσείς μην την κάνετε τόσο σάπια!
 

DeletedUser25720

Εγώ πάλι που έχω μηνύματα οτι οι DEJAVU σκοπεύουν να φάνε εμάς και BAN και μετά να δώσουν το κόσμο στη STOP ?

Άλλο τσιρακοφυλή και άλλο διπλωματία .

Εντάξει τώρα που έβαλες μήνυμα του gkratsiani με αποστόμωσες δεν αξίζει καν να μιλάμε.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Reb τσιρακια των BAN επισης, τους γεμιζουν αμυνες οποτε χρειαζεται
Πολυ πονο εχει προκαλεσει σε καποιους ο 57...
 

DeletedUser35410

Καλά σε είχα για λίγο πιο έξυπνο Θεριστή, ανεβάζεις και screen του gkratsiani και το πιστεύεις κιόλας ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλά σε είχα για λίγο πιο έξυπνο Θεριστή, ανεβάζεις και screen του gkratsiani και το πιστεύεις κιόλας ...

Ο ορος Σ.Ε. εχει αλλοιωθει πλεον.
Δεν υπαρχει περιπτωση BAN-prop να πανε με Σ.Ε. ως το τελος. Εχθροι δεν γινεται να γινουν οποτε θα ειναι συμμαχοι. Μονοι σας εκτιθεστε μαγκες. Βεβαια το πιθανοτερο σεναριο ειναι να στρατολογηθουν 5-6 λογαριασμοι και οι αλλοι να φαγωθουν...
 

DeletedUser25720

Τα έχουμε ξανακούσει αυτά . Ίδια λέγανε και οι N*M στον 49 . Ρώτα τον φίλο μου GUSPOLIDI για λεπτομέρειες .
 

DeletedUser35410

Κύριε αναθεωρητή του όρου Σ.Ε., φαντάζομαι η 7η τροποποίηση του Συντάγματος περί διπλωματίας στο tw πέρασε απ τα χέρια σας. Το ότι ο λόγος της ΣΕ είναι ο κοινός εχθρός δεν σου περνάει από το μυαλό ε; Μόλις σου έδωσα tip για το deadline της ΣΕ μας. (Ή συμμαχίας ή αδερφής φυλής ή μαμάς φυλής, μιας και πορεύεστε βάσει των λεγόμενων gkratsiani)
 
Κορυφή