ΚΟΣΜΟΣ 61 ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

ΠΟΙΑ ΦΥΛΗ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;

  • BAN

    Ψήφοι: 25 45,5%
  • STOP

    Ψήφοι: 16 29,1%
  • SAB

    Ψήφοι: 10 18,2%
  • DEJAVU

    Ψήφοι: 4 7,3%
  • BRAVOS

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • PROP

    Ψήφοι: 7 12,7%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    55

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλημερα, μιας και ο κοσμος 61 αποτελει σε θεμα φυλων τον καλυτερο κοσμο των τελευταιων 2 ετων μετα τον 49 δηλαδη ειπα να δημιουργησω αυτο το θεμα και να σχολιασει ο καθενας ποιος πιστευω οτι θα ειναι ο νικητης :)
 

DeletedUser30832

Οντως ειναι ο καλυτερος κοσμος απο τον 49 κ επειτα ?

Κ ειχα ανησυχησει που ειμαι τοσο πισω στην καταταξη ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γνωμη μου οτι ο 57 ειχε λιγο καλυτερο υλικο. Οσον αφορα τον 61 γενικα πολυ ενδιαφερον κοσμος με καλο υλικο.
Η δυση γενικα φαινεται να εχει ενα πολυ μικρο προβαδισμα να ξεμπερδεψει λογω των αντιπαλων που υπαρχουν εκει.
Περι κ55 η BAN ειτε θα εξαφανισει την BRAVOS σε 20 μερες απ τη μερα που θα αρχισουν το ξυλο η θα παιξουν μαζι αν δουν οτι εχουν μεινει πισω.
Ολο το ζουμι ειναι στην 45, εκει που ο φιλος μου ο Uppercut μαθαινει το παιχνιδι σε αρχαριους παικτες και θα προβαλει οσο αντεξει αντισταση σε DEVAJU μαζι με καποια κομαντος απ την BAN. Πολυ ενδιαφερον ηπειρος, θα χει ακομα μεγαλυτερο ενδιαφερον οταν η STOP με τα τωρινα δεδομενα του κοσμου κινηθει εκει.

Κρατηστε ενα επιπεδο σε αυτο το ποστ, τα λεμε σε λιγες μερες παλι!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Γνωμη μου οτι ο 57 ειχε λιγο καλυτερο υλικο. Οσον αφορα τον 61 γενικα πολυ ενδιαφερον κοσμος με καλο υλικο.
Η δυση γενικα φαινεται να εχει ενα πολυ μικρο προβαδισμα να ξεμπερδεψει λογω των αντιπαλων που υπαρχουν εκει.
Περι κ55 η BAN ειτε θα εξαφανισει την BRAVOS σε 20 μερες απ τη μερα που θα αρχισουν το ξυλο η θα παιξουν μαζι αν δουν οτι εχουν μεινει πισω.
Ολο το ζουμι ειναι στην 45, εκει που ο φιλος μου ο Uppercut μαθαινει το παιχνιδι σε αρχαριους παικτες και θα προβαλει οσο αντεξει αντισταση σε DEVAJU μαζι με καποια κομαντος απ την BAN. Πολυ ενδιαφερον ηπειρος, θα χει ακομα μεγαλυτερο ενδιαφερον οταν η STOP με τα τωρινα δεδομενα του κοσμου κινηθει εκει.

Κρατηστε ενα επιπεδο σε αυτο το ποστ, τα λεμε σε λιγες μερες παλι!

Ποιες φυλες ηταν στον 57;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οι nsg και οι trust ποιες φυλες ειναι;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η μιση NSG εγιναν ενα με PERU και η μιση TRUST εκλεισε τον κοσμο με OMG
 

DeletedUser35859

Ρώτα το φίλο σου τον μαρουλά για την τραστ. Ακόμα επουλώνει τις πληγές του βάζοντας μαρούλια και λάχανα στις πληγές. Τα καρότα τα βάζει αλλου
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Περού πάντως για διακοπές είναι υπέροχα . Εμείς κλείνουμε και γκρουπακι και βγαίνει τσάμπα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η STOP -SAB και ΣΙΑ Α.Ε. βλεπω νικητες οχι επειδη ειναι καλυτεροι αλλα γιατι η BAN θα καθυστερησει να καθαρισει την ηπειρο της και αυτο θα τις κοστισει τον κοσμο .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Χασουμε η νικησουμε θα μας θυμαστε αυτο ειναι σιγουρακι
 

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Η STOP -SAB και ΣΙΑ Α.Ε. βλεπω νικητες οχι επειδη ειναι καλυτεροι αλλα γιατι η BAN θα καθυστερησει να καθαρισει την ηπειρο της και αυτο θα τις κοστισει τον κοσμο .

θα ειναι ωραιος κοσμος λογικα...μακαρι να κλεισει ηπειρο η μπαν γρηγορα χωρις τρυπες(ουτε βαρβαρο χαχα).μετα θα πεσει πολυ ξυλο στον κοσμο.
 
Κορυφή