ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Φημες λενε οτι η gkrat10 θα εχει πολυ καλους παιχτες μεσα και η στρατολογηση θα ειναι μονο για λιγους και καλους ! μην ξεχασει κανεις οτι αρχηγος ειναι και το "ΠΟΙΟ ΣΥΖΗΤΗΜΈΝΟ ΑΚΚ ΤΟΥ GR!!"
με " κατακτησεις χοριων, πανω απο 50.000 χορια"...

Μεταγραφη αεροπλανου για το πιο συζητημενο ακκ του gr. Eτοιμο να παιξει αντιπαλος με το τοπ ακκ του γρ που ειναι ο kokkinosdrakos που στο μετωπο θα ειναι οσο εκτελεστης ειναι ενας πρωην σεντερ φορ του ατρομητου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Το κακό με το πριμιουμ είναι ότι χτίζεις 6000 μεζονέτα και νομπλαρεις 600 υπόγεια γκαρσονιέρα ,αναγκάστηκα.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Την βρήκατε την λύση βρε μπαγάσες!
Όπως καταλαβαίνω από τις προσπάθειες προσέγγισης του Θόδωρα δεξιά και αριστερά, κρύβετε κι άλλους άσσους στο μανίκι.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ο/Η promanager έγραψε:
Απλα ο 61 δεν θα χει ημερες ειρηνης ουτε προσαρμογες ηπειρων...θα παει σερι...κι ας κερδισει οποιος αντεξει...


Μπηκατε στον κοσμο με στημενο χαρτη, ειχατε κανονισει φυλες σε 3 απο τις 4 ηπειρους, εισασταν προκλητικοι επειδη ειχατε premium,παιχτες και συμμαχιες.
Δεν συλλογιστηκατε με ποιους εχετε να κανετε ομως, θα ειμαστε αμειλικτοι απεναντι σας και θα εκμεταλευτουμε την οποιαδηποτε ευκαιρια για να πατε πυξιδα :)
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Οι 3 απο τους 4 πρωτους παικτες με 6000 ειναι δικοι σας οποτε λογικα πρεμ ριχνουν μονο οι αλλοι οποτε αν χαθει ο κοσμος χαθηκε λογο πρεμ χΔ

Συμμαχιες κανουν μονο οι αλλοι οχι εσεις ουτε παλι πρσπαθειτε να χωθειτε σε μικρες φυλες για διαφορους λογους τι μαθαινει κανεις ακομα και αν παιζει για πρεμ :p

Τελοςπαντον ολα αυτα ειναι για αλλοθι να εχει να λεει κατι σε περιπτωση ηττας πως επεσε ηρωικα σαν τους 300

Στα σοβαρα τωρα το ανταλλακτηριο σας ειναι αδειο?Γτ εδω οι Stop εχουν αρχισει και δεν μας προτιμανε τοσο αν ειναι να σας κανω μια βολτα
 
Βαθμολογία αντίδρασης
28
Δεν ειμαι με κανεναν... δεν ξερω κανεναν απλα οταν βλεπω τετοιες απαντησεις δεν γινεται να μην απαντησω...
αφου βλεπεις μονο τους ποντους εσυ και την καταταξη αφηνω αυτο εδω http://prntscr.com/papsr4 .
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Δλδ θες να πεις οτι πηγαν εκει μονο με το φαρμ?
Γτ και εγω ~80κ την μερα βγαζω απο την 5τη μερα που σταματησα τον στρατο για πρεμ αλλα τοτε ημουν 400 ποντους και αυτοι 1500+
Αφηστε τα παραμυθια με τα πρεμ ολοι ριχνουν και ειναι σαντ να το εχουν σαν δικαιολογια μερικοι ποσο μαλλον και απο την στιγμη που ειναι κατι ΝΟΜΙΜΟ στο game,σωστα? :D
 
Βαθμολογία αντίδρασης
28
Δεν σου λεω οτι μονο με φαρμ πηγαν εκει... το εχουν πει κι ολας οτι εχουν μπει με πολυ πρεμ... απλα υπαρχει μεγαλη διαφορα στο φαρμ...
 

DeletedUser25720

Άμα ξες start-up καίγοντας ένα βασικό ποσό prem , μπορείς να ξεπεράσεις κατά πολύ ακόμη και αυτούς που καίνε υπερβολικό prem ( το θέμα είναι στη διαχείριση ) .

Επειδή οι υπόλοιποι βαριούνται να αναλύσουν το παιχνίδι και να σκεφτούν νέα start-up δεν φταίμε εμείς , μπορείτε να συνεχίσετε να πετάτε άσκοπα τα λεφτά ας.

Η κλίκα μαθαίνει και η κλίκα ξέρει .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Άμα ξες start-up καίγοντας ένα βασικό ποσό prem , μπορείς να ξεπεράσεις κατά πολύ ακόμη και αυτούς που καίνε υπερβολικό prem ( το θέμα είναι στη διαχείριση ) .

Επειδή οι υπόλοιποι βαριούνται να αναλύσουν το παιχνίδι και να σκεφτούν νέα start-up δεν φταίμε εμείς , μπορείτε να συνεχίσετε να πετάτε άσκοπα τα λεφτά ας.

Η κλίκα μαθαίνει και η κλίκα ξέρει .


Υπαρχει μια βασικη λεπτομερεια σ αυτο που λες. Πλεον καλως η κακως το παιχνιδι το ξερουν πολλοι. Οταν λοιπον ενας παικτης που ξερει το παιχνιδι ξοδευει υπερβολικο prem οπως λες, ειναι προφανες οτι θα χει πολυ μεγαλο προβαδισμα απο εναν παικτη που ξοδευει τα βασικα. Και στην περιπτωση του 61 αυτοι που κλαιγονται ξοδευουν το ιδιο πρεμ με τους δε, ισως και παραπανω, απλα ξερουν να το αξιοποιουν. περισσοτερο για αυτο φαινεται το προβαδισμα.
 

DeletedUser34887

σας ελειψα πιτσουνακιαα? εδωω ειναιιι το ενα και μοναδικο αναψυκτικο σας .
παμε στα απογευματινα νεα της ημερας για τον κοσμο 61 και τον τεοτσακ.
ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ. ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΕΕΕΕ. ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ

το παραδεχομαι εχεις σκιλλς στο εξωτερικο φορουμ . οι ικανοτητες σου ειναι απιστευτες σε διαφορα θεματα ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ (οχι στο παικτικο κομματι γιατι δεν σε ξερω προσωπικα και δεν θελω να σε γνωρισω)πρεπει να εχεις κανει δακτυλογραφια μια φαση στη ζωη σου ειμαι σιγουρος . τεσπα, στον 61 θελω να μου πεις το ονομα να σε παρακολουθω να δω τις ικανονητες σου , ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ φυσικα γιατι εχω ακουσει διαφορα για εσενα και θελω να το δω με τα ματακια μου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αντε να δουμε τα νομπλαρισματα αυτου του κοσμου ,πηγαινουμε στατιστικα

https://gr.twstats.com/gr61/index.php?page=ennoblements

και ως δια μαγειας λειπει το νομπλαρισματα του κοκκινου δρακου

πηγαινουμε στα στατιστικα του "κατακτησεις"

https://gr.twstats.com/gr61/index.php?page=player&id=240272

ουτε εδω τιποτα.

Να υποθεσω οτι το δευτερο χωριο του το εδωσε το συστημα τιμής ένεκεν?
 

DeletedUser35859

Α καλααα..δεν απορώ για τους μεγάλους συγγραφείς που διαβάζεις. Τώρα εξηγούνται ολα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χωρια 2 κατακτησεις 0 ,Εξηγησε μου πως γινεται?
?
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ειναι η ιδια λογικη που αμα κολλας στο ms δεν τρως μπαν.

Capish?
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Χωρια 2 κατακτησεις 0 ,Εξηγησε μου πως γινεται?
?
Όπως γίνεται να ανοίγει event να σου δίνει σύνδεσμο για το εξωτερικό και να μην γράφει τίποτα εδώ. Απλή αδιαφορία ή "πολύ δουλειά".
 
Κορυφή