Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
αγγελική ας δοξάσουμε μαζί την καλύτερη φυλή του κ58 που δεν παίρνει εσωτερικά και που δεν έχει ρουφιάνους στις αντίπαλες φυλές

http://prntscr.com/nq7dm0

και

https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=conquers&id=800643

Ελα ρε τι κανετε στα παιδακια,μαθετε επιτελους να νομπλαρετε εχθρους
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βαρετή ήμερα , μόνο καμιά τριαντάρια χωριά πάρθηκαν.

Τερρα Νοβα τι εγινε τα παρατησες?Νεο Προφιλ ειδα με φωτογραφια στο μαντρη ,Ωραιος εχεις βγει εκει,βοηθαει βεβαια και ο καθαρος αερας,τσιτωνει το δερμα.
 

DeletedUser34601

1ον. Κλαίω με τα memes με τα πρόβατα.
2ον. Αν ο ντιτοξικ ειναι ο παρασκευάς η op είναι ο Λαέρτης.
3ον. Και που σαι ακόμα. Όπως ξαναείπα. Μας μάθατε, ναι μας μάθατε, με τον δύσκολο τρόπο μάλιστα, οτι δεν γίνεται να κρατάμε στην φυλή κανέναν που δεν εμπιστευόμαστε. Improvise, adapt, overcome.

Επίσης tornado, δεκτό ρε φίλε να εκμεταλλευτεί κάποια πράγματα και να λυγίσει κάποιους κανόνες. Στο κάτω κάτω η νίκη είναι νίκη... αλλά ως ένα σημείο. Ναι στο τέλος 20 άτομα θα μείνουν...πες και 40...πως θα πέσετε σε αυτά τα 40 ειναι το θέμα. Βασικά πως πέφτετε απο την πρώτη μέρα. Αλλά αφού το εγκρίνεις εσύ σαν μέλος της φυλής σου εγω δεν έχει σημασία τι θα σου πω. Εμάς οι αντοχές μας τελείωσαν, one piece Christian tribe. Αλλά δεν μας αφήσατε να είμαστε πλέον christian προς όλους. Τουλάχιστον απο εδώ και πέρα θα παίξουμε με ίδιες συνθήκες ;)

Εμείς έχουμε ενημερώσει για τις αλλαγές στο roaster της ομάδας. Μάλιστα απο την πρώτη μέρα κανένα εσωτερικό δεν γίνεται στα κρυφά. Μπες στο φόρουμ μας και πήγαινε κίτρινες/κόκκινες κάρτες...Τον μέγα Αλέξανδρο ειδικά πάρα πολυ τον αργήσαμε, μας βγάζει το λάδι απο την πρώτη μέρα. Έχει καταφέρει να συγκεντρώσει 4-5 κόκκινες κάρτες. Έχει νομπλάρει 3-4 βάρβαρα χωρις άδεια. Οι συμπαίκτες του ζητάνε να τον φάνε μήνες τώρα. Ήθελε πολύ προσπάθεια να τους φρενάραμε ως τώρα. Δεν βρήκες και το καλύτερο παράδειγμα ελισισι :p Ακριβώς όπως το πες, δεν θα σας αφήσουμε να φάτε τίποτα.
 

DeletedUser34601

Να σημειωθεί οτι όταν μιλάω για κόκκινες κάρτες εννοώ οτι στην 1 κόκκινη κάρτα διώχνουμε. Φαντάζομαι το γνωρίζουμε όλοι το σύστημα.

Βέβαια το να διώχνεις, τρώς με σύστημα έχει διαφορα απο το να διώχνεις να τρως όποιον δεν ειναι στην κλίκα με στόχο να χτίσεις τους υπερλογαριασμούς της φυλής.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μονο ενα πράγμα προσεχε φίλος μην σου γυρίσουν μπούμερανγκ τα εσωτερικα, το να αντιγραφης την μποξερ ειναι τιμή το θεμα ειναι εχει το βαρος το εσώρουχο σου για να αντεξει;
Τροφη για σκέψη και εντελώς φιλικα για να μην σας δουμε με καμια διάλυση πριν ξεκινησουμε με εσας... Πιστευουμε σε εναν πόλεμο με σπαθακια, εντάξει και λιγες αλεπουδιες και αυτο πολεμος ειναι.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Να σημειωθεί οτι όταν μιλάω για κόκκινες κάρτες εννοώ οτι στην 1 κόκκινη κάρτα διώχνουμε. Φαντάζομαι το γνωρίζουμε όλοι το σύστημα.

Βέβαια το να διώχνεις, τρώς με σύστημα έχει διαφορα απο το να διώχνεις να τρως όποιον δεν ειναι στην κλίκα με στόχο να χτίσεις τους υπερλογαριασμούς της φυλής.


δεν εχει κανενα νοημα να το λες αυτο δεν μπουσταρει κανεις εμενα προφανως και μπορουμε να αναλυσουμε και τα εσωτερικα μου που ειναι μετρημενα 9(μην σε μπερδεψουν τα στατς μπορουμε να συζητησουμε τα επιπλεων μπλε που βλεπεις αλλα αν ψαξεις και το αρχειο των χωριων θα καταλαβεις) αλλα τα εσωτερικα τα περνουν ολοι οσοι τα δικαιουνται

Στην λειτουργια των εσωτερικων υπαρχει και ενα οριο για να φαω καποιον με την ασυληπτα καλη ρυθμιση του παιχνιδιου,ενα οριο που περιγραφετε μονο με μια λεξη

ΠΡΟΣΦΕΡΩ, και αυτο δεν σημαινει νομπλαρω κοκκινα η περνω ακαταπαυστα χωρια η οτι ειμαι στην κλικα του λετσασκμαρ ο καθενας προσφερει μεχρι εκει που μπορει και αντεχει δωθηκαν ευκαιριες να μην πω ψεματα στο 90% των εσωτερικων να προσπαθησουν να συνεχισουν

εχει βγει κυκλικο απο την πολυ αρχη του κοσμου δικο μου και απο τον κωστα στην πορεια οτι οποιοι δεν προσφερουν και δεν παραδιδουν τα χωρια τους οικειοθελως ενω εχουν προειδοποιηθει θα διωχνονται η θα μοιραζονται χωρις καμια προειδοποηση

Παραβιασε κανεις καποιον κανονα του παιχνιιδιου περνοντας επιτηρηση και μοιραζοντας καποιον χωρις καμια εξηγηση η με καποιο ψεμα για να αφησει ανοιχτα τα δικαιωματα?

το αν ειναι ηθικο το κρινει ο καθενας ξεχωριστα.

ειναι πιο ηθικο ας πουμε ενω εχουν υπαρξει προηδοποιησεις καποιοι να κρεμανε ξανα και ξανα πλανα η να χανουν χωρια και να αγνοουν κυκλικα και για ολη τη φυλη να τρεχουν 2-3 και αλοι 10 οπως γινετε σε καθε κοσμο να προσφερουν πραγματικα?οποιος ηθελε χαλαρο παιχνιδι μπορουσε να παει εξαρχης στην μπομπ εκει που δεν περνανε εσωτερικα χωρις προειδοποιηση και στελνανε κυκλικα στα μελη μας για οτι καναμε εμεις η πιο υποθλη παρεα οπως ειπε και μια ψυχη αλλα εν τελει μεινανε 6 λογαριασμοι μεγαλοι δια μαγειας να εχουν φαει 3 φυλες μπομπ και να στακαρονται απο την ΟΠ αφηνοντας τους αλους στο ελεος

Αμα θελεις να κλεψεις τις εντυπωσεις να τις κλεψεις στο φορουμ κα στο σκαιπ της φυλης σου εκει που θα το πλασαρεις ωραια και θα γινει πιστευτος ο δικος σου λογος,εδω βεβαια ολοι εχουμε το ελευθερο να γραφουμε και ο καθενας μπορει να πιστεψει οτι θελει....οσοι παιξανε στον κ 58 ειτε στη μια ειτε στην αλλη πλευρα(η και στις 2 καποιοι) γνωριζουν καλα

Εσας παλι που κανετε κρυφα ονειρα μεταξυ σας σε κλησεις και πιστευετε οτι μπορειτε ακομα απλα δεν σας βλεπουμε,βασικα δεν σας ειδαμε και ποτε τα εχουμε πει και σκαιπ με καποιους απο op

Τυπικη διαδικασια πλεων χαρειτε το λιγες βδομαδες εμειναν και καλο καλοκαιρι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Το έτος 2019 τα BΟΧΕUR εισέβαλαν στην ειρηνική κ55, για να εκμεταλλευτούν το πλούσιο σε πλαστικό υπέδαφος της. Στην διάρκεια της κατοχής σκοτώθηκαν 1.200 στρατιώτες Playmobil και 190.000 LEGO Μοναδικός επαναστάτης, ο μεγάλος Red-Haired Shanks από την Ιαπωνια , κατάφερε να μαζέψει στρατό από παιχνίδια που διαφωνούσαν. Ανάμεσα τους αποστασιοποιημένα στρουμφ, ο Δρακουμέλ, τα αρκουδάκια της αγάπης, ο Γκάρφιλντ, ο Σνούπυ και τα χελονονιτζάκια, τo Muppet Show, ο Γκας από το Toy Story, ο Αλλαντίν, ο Σίμπα, ο Κεν-κεν, ο Superman, και άλλοι ξεχασμένοι ήρωες. Στην τελευταία μάχη του κόλπου έπεσαν και οι τελευταίοι.

Στη μνήμη τους.

ΤΙΚ ΤΑΚ

Υγ 1 Αν δεν γραφω τετοια και εμενα για εσωτερικο με εχουν ,μην νομιζεις ή μπορει και το αναποδο.
ΥΓ2 Βγαλε μου τον αποκλεισμο ,μου λειπεις!!!
 

DeletedUser34601

Το έτος 2019 τα BΟΧΕUR εισέβαλαν στην ειρηνική κ55, για να εκμεταλλευτούν το πλούσιο σε πλαστικό υπέδαφος της. Στην διάρκεια της κατοχής σκοτώθηκαν 1.200 στρατιώτες Playmobil και 190.000 LEGO Μοναδικός επαναστάτης, ο μεγάλος Red-Haired Shanks από την Ιαπωνια , κατάφερε να μαζέψει στρατό από παιχνίδια που διαφωνούσαν. Ανάμεσα τους αποστασιοποιημένα στρουμφ, ο Δρακουμέλ, τα αρκουδάκια της αγάπης, ο Γκάρφιλντ, ο Σνούπυ και τα χελονονιτζάκια, τo Muppet Show, ο Γκας από το Toy Story, ο Αλλαντίν, ο Σίμπα, ο Κεν-κεν, ο Superman, και άλλοι ξεχασμένοι ήρωες. Στην τελευταία μάχη του κόλπου έπεσαν και οι τελευταίοι.

Στη μνήμη τους.

ΤΙΚ ΤΑΚ

Υγ 1 Αν δεν γραφω τετοια και εμενα για εσωτερικο με εχουν ,μην νομιζεις ή μπορει και το αναποδο.
ΥΓ2 Βγαλε μου τον αποκλεισμο ,μου λειπεις!!!

Τιιιιιι;; Κίτρινη κάρτα στον coplay μου που σε έβαλε σε αποκλεισμό!! Και σου χω πει βρε ελισις, τα ερωτικά όχι μέσα στο game...έχουν μάτια κι άλλοι :oops:

Υ.Γ: ο Αλλαντίν μας πιστόλιασε, προχωράμε χωρίς αυτόν.
 

DeletedUser34601

δεν εχει κανενα νοημα να το λες αυτο δεν μπουσταρει κανεις εμενα προφανως και μπορουμε να αναλυσουμε και τα εσωτερικα μου που ειναι μετρημενα 9(μην σε μπερδεψουν τα στατς μπορουμε να συζητησουμε τα επιπλεων μπλε που βλεπεις αλλα αν ψαξεις και το αρχειο των χωριων θα καταλαβεις) αλλα τα εσωτερικα τα περνουν ολοι οσοι τα δικαιουνται

Στην λειτουργια των εσωτερικων υπαρχει και ενα οριο για να φαω καποιον με την ασυληπτα καλη ρυθμιση του παιχνιδιου,ενα οριο που περιγραφετε μονο με μια λεξη

ΠΡΟΣΦΕΡΩ, και αυτο δεν σημαινει νομπλαρω κοκκινα η περνω ακαταπαυστα χωρια η οτι ειμαι στην κλικα του λετσασκμαρ ο καθενας προσφερει μεχρι εκει που μπορει και αντεχει δωθηκαν ευκαιριες να μην πω ψεματα στο 90% των εσωτερικων να προσπαθησουν να συνεχισουν

εχει βγει κυκλικο απο την πολυ αρχη του κοσμου δικο μου και απο τον κωστα στην πορεια οτι οποιοι δεν προσφερουν και δεν παραδιδουν τα χωρια τους οικειοθελως ενω εχουν προειδοποιηθει θα διωχνονται η θα μοιραζονται χωρις καμια προειδοποηση

Παραβιασε κανεις καποιον κανονα του παιχνιιδιου περνοντας επιτηρηση και μοιραζοντας καποιον χωρις καμια εξηγηση η με καποιο ψεμα για να αφησει ανοιχτα τα δικαιωματα?

το αν ειναι ηθικο το κρινει ο καθενας ξεχωριστα.

ειναι πιο ηθικο ας πουμε ενω εχουν υπαρξει προηδοποιησεις καποιοι να κρεμανε ξανα και ξανα πλανα η να χανουν χωρια και να αγνοουν κυκλικα και για ολη τη φυλη να τρεχουν 2-3 και αλοι 10 οπως γινετε σε καθε κοσμο να προσφερουν πραγματικα?οποιος ηθελε χαλαρο παιχνιδι μπορουσε να παει εξαρχης στην μπομπ εκει που δεν περνανε εσωτερικα χωρις προειδοποιηση και στελνανε κυκλικα στα μελη μας για οτι καναμε εμεις η πιο υποθλη παρεα οπως ειπε και μια ψυχη αλλα εν τελει μεινανε 6 λογαριασμοι μεγαλοι δια μαγειας να εχουν φαει 3 φυλες μπομπ και να στακαρονται απο την ΟΠ αφηνοντας τους αλους στο ελεος

Αμα θελεις να κλεψεις τις εντυπωσεις να τις κλεψεις στο φορουμ κα στο σκαιπ της φυλης σου εκει που θα το πλασαρεις ωραια και θα γινει πιστευτος ο δικος σου λογος,εδω βεβαια ολοι εχουμε το ελευθερο να γραφουμε και ο καθενας μπορει να πιστεψει οτι θελει....οσοι παιξανε στον κ 58 ειτε στη μια ειτε στην αλλη πλευρα(η και στις 2 καποιοι) γνωριζουν καλα

Εσας παλι που κανετε κρυφα ονειρα μεταξυ σας σε κλησεις και πιστευετε οτι μπορειτε ακομα απλα δεν σας βλεπουμε,βασικα δεν σας ειδαμε και ποτε τα εχουμε πει και σκαιπ με καποιους απο op

Τυπικη διαδικασια πλεων χαρειτε το λιγες βδομαδες εμειναν και καλο καλοκαιρι

Ωραία τα λες και συμφωνώ μαζί σου. Δεν έχω στόχο να κλέψω εντυπώσεις απο το εξτέρναλ. Νομίζω τις έχω κλέψει και απο αλλού. Στο φορουμ και στο σκαιπ της φυλής πάλι δεν έχω λόγο να μιλάω για σας. Την άποψή μου την λέω ανοιχτά εδώ. Και δεν είναι οτι έχω κακόβουλο στόχο η προπαγανδίζω για να αμαυρώσω το τρανό όνομα και την ιστορία της μποξέρ. Αλλά κάποιος πρέπει να απαντήσει κάτι στον αυτοθαυμασμό σας στο εξτέρναλ. Να ρίξει λίγο φως.

Το πιστεύω ότι υπάρχει ένα κριτήριο για τα εσωτερικά σας. «προσφέρω» κτλ..ωστόσο το να στρατολογείς εσκεμμένα 150 παίκτες που ξέρεις οτι δεν μπορούν να προσφέρουν με τα δικά σου στάνταρ και ξέρεις οτι θα τους πας το 90% εσωτερικά, αυτό δηλαδή που κάνει και έκανε η μποξέρ, αν και συμφωνεί με αυτά που λες, δεν καταρρίπτει και τα δικά μου. Θες να βγείς να το αρνηθείς και αυτό;; Όταν στρατολόγησες 5-6 40αδες (για να μην πω φυλές) πίστευες οτι θα παίξουν όπως θες, και «αναγκάστηκες» να τους πας εσωτερικά επειδή στην πορεία αντιλήφθηκες οτι δεν προσφέρουν;

Ασε μας κουκλίτσε μου...

Μην κοροϊδευόμαστε, εσωτερικά είναι λογικό να έχει η κάθε φυλή, είτε η μποξερ είτε οι βίκινγκ...αλλα σε λογικά πλαίσια, μην τα ξεφτιλίζουμε όλα..Άλλωστε ο τρόπος με τον οποίο το κάνεις (επιτήρηση-άδειασμα-φάγωμα) αποδεικνύει και τις προθέσεις σου. Μην συζητάμε τα αυτονόητα, τα ίδια και τα ίδια. Αφήστε με να συζητήσω με την φίλη μου την ελισίσι που βγάζει τουλάχιστον τη δημιουργικότητά της και μας αφήνει να απορρούμε με κάθε μήνυμα.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Πραγματικα Red-Haired Shanks μην ξανα γραψεις σε παρακαλω αν δεν πεις κατι σπουδαιο, εχουμε βαρεθει να διαβαζουμε και να γραφεις μονο λογια σε καθε κοσμο
θα αποδειξεις κατι πραγματικα τιποτα στο παιχνιδι?
η ουτε εδω μπορεις να το κανεις?
αστην κλαψα και κανε το κοσμο ενδιαφερον θα με κανεις να πατησω διαγραφη απο την βαρεμαρα...
 

DeletedUser34601

Πραγματικα Red-Haired Shanks μην ξανα γραψεις σε παρακαλω αν δεν πεις κατι σπουδαιο, εχουμε βαρεθει να διαβαζουμε και να γραφεις μονο λογια σε καθε κοσμο
θα αποδειξεις κατι πραγματικα τιποτα στο παιχνιδι?
η ουτε εδω μπορεις να το κανεις?
αστην κλαψα και κανε το κοσμο ενδιαφερον θα με κανεις να πατησω διαγραφη απο την βαρεμαρα...

Αν ήταν να πατάμε διαγραφή απο τη βαρεμάρα θα είχα πατήσει και εγώ καιρό τώρα. Αμα δεν γράφω κάτι σπουδαίο σταμάτα να ασχολήσαι. Επίσης είναι ο πρώτος κόσμος που ασχολούμαι με φόρουμ οπότε που στο καλό με έχεις ξανακούσει εσύ; Ναι δεν έτυχε κάπου αλλού να έχει πέσει τόσο χαμηλά το επίπεδο ώστε να με σπρώξει στο εξτερναλ. Μπορείς εύκολα να δείς οτι το 2ο-3ο μου μήνυμα στο εξτερναλ ήταν στον 58. Δεν συνηθίζω να μιλάω.

Οπότε μην ξαναγράψεις σε παρακαλώ αν δεν πεις κάτι έγκυρο.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
και στο 43 ειχες βγαλει γλωσσιτα , αλλα την εκανες με ελαφρα πηδηματακια οπως θα το κανεις και εδω δηλαδη...

το ρολοι ξεκινησε να μετραει
ΤΙΚ ΤΑΚ
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ωραία τα λες και συμφωνώ μαζί σου. Δεν έχω στόχο να κλέψω εντυπώσεις απο το εξτέρναλ. Νομίζω τις έχω κλέψει και απο αλλού. Στο φορουμ και στο σκαιπ της φυλής πάλι δεν έχω λόγο να μιλάω για σας. Την άποψή μου την λέω ανοιχτά εδώ. Και δεν είναι οτι έχω κακόβουλο στόχο η προπαγανδίζω για να αμαυρώσω το τρανό όνομα και την ιστορία της μποξέρ. Αλλά κάποιος πρέπει να απαντήσει κάτι στον αυτοθαυμασμό σας στο εξτέρναλ. Να ρίξει λίγο φως.

Το πιστεύω ότι υπάρχει ένα κριτήριο για τα εσωτερικά σας. «προσφέρω» κτλ..ωστόσο το να στρατολογείς εσκεμμένα 150 παίκτες που ξέρεις οτι δεν μπορούν να προσφέρουν με τα δικά σου στάνταρ και ξέρεις οτι θα τους πας το 90% εσωτερικά, αυτό δηλαδή που κάνει και έκανε η μποξέρ, αν και συμφωνεί με αυτά που λες, δεν καταρρίπτει και τα δικά μου. Θες να βγείς να το αρνηθείς και αυτό;; Όταν στρατολόγησες 5-6 40αδες (για να μην πω φυλές) πίστευες οτι θα παίξουν όπως θες, και «αναγκάστηκες» να τους πας εσωτερικά επειδή στην πορεία αντιλήφθηκες οτι δεν προσφέρουν;

Ασε μας κουκλίτσε μου...

Μην κοροϊδευόμαστε, εσωτερικά είναι λογικό να έχει η κάθε φυλή, είτε η μποξερ είτε οι βίκινγκ...αλλα σε λογικά πλαίσια, μην τα ξεφτιλίζουμε όλα..Άλλωστε ο τρόπος με τον οποίο το κάνεις (επιτήρηση-άδειασμα-φάγωμα) αποδεικνύει και τις προθέσεις σου. Μην συζητάμε τα αυτονόητα, τα ίδια και τα ίδια. Αφήστε με να συζητήσω με την φίλη μου την ελισίσι που βγάζει τουλάχιστον τη δημιουργικότητά της και μας αφήνει να απορρούμε με κάθε μήνυμα.


εχω απαντησει και σε προηγουμενη σελιδα οτι διαφωνουμε σε πολλα θεματα με τον κωστα και το πρωτο που διαφωνησαμε στον 58 ηταν αυτο αλλα απο εκεινη την στιγμη και επειτα δεν περναει ο τελικος λογος σε μενα ουτε θα κριθω εγω για κατι που κανει ο κωστας με τοσο μερακι(ακουγετε καπως :D)

αλλα η αληθεια ειναι οτι με οσο μερακι ασχολειτε για να κανει τις στρατολογησεις και μετα με μεγαλο φανατισμο στο δευτερο-τριτο κρεμασμα να τις εξαφανισει απο τον χαρτη με το ιδιο μερακι παιζει και τις μισσες επιτηρησεις(κανονικα) και κοβει ξενυχταει κλπ ενω το ακκουντ του ειναι στα μπλε λοιπον στην ουσια παιζει σε μεγαλο μετοπο ττου χαρτη απο την αρχη και πολοι τον εμπιστευονται και τον εκτιμανε γιαυτο

υπαρχει λοιπον η καλη και η κακη πτυχη αυτου που λες για τις επιλογες που κανει ο λετσακμαρ.ακουω αυτο που λες πιθανον να ελεγα τα ιδια αν ημουν στην περα οχθη οποτε κρινεις και κρινεσε αναλογως σε ποια πλευρα περα απ το ποταμι παταν τα ποδια σου :p
 

DeletedUser34601

και στο 43 ειχες βγαλει γλωσσιτα , αλλα την εκανες με ελαφρα πηδηματακια οπως θα το κανεις και εδω δηλαδη...

το ρολοι ξεκινησε να μετραει
ΤΙΚ ΤΑΚ

Είχα βγάλει γλώσσα στον 43 και την έκανα....μάλιστα...
δεν θεωρώ οτι έπαιξα 43 καταρχάς. Στον 43 μπήκα στον χαβαλέ να βοηθήσω κάτι φιλαράκια στο startup. Τελικά με την πορεία που διάλεξαν (διαλέξαμε δηλαδή σαν φυλή) η βοήθειά μου δεν ήταν καν αναγκαία. Επίσης τα φιλαράκια μου τον έκλεισαν τον κόσμο οπότε πάλι δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο ποιητής.

Είπα κάτι (αν είπα, γιατι δεν θυμαμαι κι όλας) που αν έπαιζα θα το έπαιρνα πίσω;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Το μεγα λαθος που εκανες σε αυτο τον κοσμο Red-Haired ειναι που πηρες αυτο το "κατσικι" τον Terra Nova στην φυλη σου .58 κοσμοι συν 4 καζουαλ και ποσοι ακομα εξτρα , ουτε εναν δεν έχει κλείσει ,ανλακι .

Μετα το κ58 που θα μπείτε?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ωραία τα λες και συμφωνώ μαζί σου. Δεν έχω στόχο να κλέψω εντυπώσεις απο το εξτέρναλ. Νομίζω τις έχω κλέψει και απο αλλού. Στο φορουμ και στο σκαιπ της φυλής πάλι δεν έχω λόγο να μιλάω για σας. Την άποψή μου την λέω ανοιχτά εδώ. Και δεν είναι οτι έχω κακόβουλο στόχο η προπαγανδίζω για να αμαυρώσω το τρανό όνομα και την ιστορία της μποξέρ. Αλλά κάποιος πρέπει να απαντήσει κάτι στον αυτοθαυμασμό σας στο εξτέρναλ. Να ρίξει λίγο φως.

Το πιστεύω ότι υπάρχει ένα κριτήριο για τα εσωτερικά σας. «προσφέρω» κτλ..ωστόσο το να στρατολογείς εσκεμμένα 150 παίκτες που ξέρεις οτι δεν μπορούν να προσφέρουν με τα δικά σου στάνταρ και ξέρεις οτι θα τους πας το 90% εσωτερικά, αυτό δηλαδή που κάνει και έκανε η μποξέρ, αν και συμφωνεί με αυτά που λες, δεν καταρρίπτει και τα δικά μου. Θες να βγείς να το αρνηθείς και αυτό;; Όταν στρατολόγησες 5-6 40αδες (για να μην πω φυλές) πίστευες οτι θα παίξουν όπως θες, και «αναγκάστηκες» να τους πας εσωτερικά επειδή στην πορεία αντιλήφθηκες οτι δεν προσφέρουν;

Ασε μας κουκλίτσε μου...

Μην κοροϊδευόμαστε, εσωτερικά είναι λογικό να έχει η κάθε φυλή, είτε η μποξερ είτε οι βίκινγκ...αλλα σε λογικά πλαίσια, μην τα ξεφτιλίζουμε όλα..Άλλωστε ο τρόπος με τον οποίο το κάνεις (επιτήρηση-άδειασμα-φάγωμα) αποδεικνύει και τις προθέσεις σου. Μην συζητάμε τα αυτονόητα, τα ίδια και τα ίδια. Αφήστε με να συζητήσω με την φίλη μου την ελισίσι που βγάζει τουλάχιστον τη δημιουργικότητά της και μας αφήνει να απορρούμε με κάθε μήνυμα.

Εχεις κουρασει να ασχολησε με το θεμα εσωτερικά μποξέρ και θα σου πω τον λογο που κουρασες, επειδή ζηλευεις.

Η μποξερ φιλε μου εχει την λειτουργία σοβαρης ομαδας που προσπαθεί να βγαζει παίχτες απλα αν δεν της βγουν μαμ.

Γιατι δηλαδη να μην στρατολογηθει ενας παίχτης και να προσπαθησει να δειξει την αξια του; αν δεν τα καταφερει το ξερει εξαρχής οτι θα φαγωθεί το λεμε παντου στις ανακοινώσεις σε μνμ κυκλικα. Οποτε δεν νομιζω να ειναι κακο να δίνουμε ευκαιρίες σε παίχτες.

Τελος θα σου πω για να μαθαινεις οτι στην φυλη εχουμε παιχτη ο οποιος μεχρι προσφατα δεν ηξερε πως βγαζουμε χρόνους και ομως αυτος ο παίχτης εχει κερδίσει την θεση του γιατι κανει τα απλα πράγματα που ζητάει η φυλή κατα γράμμα και εχει την ορεξη να μαθει πράγματα... Γιατι λοιπόν να μην δωσω ευκαιρία σε αυτο το παιδί;

Βγαλε την καραμέλα με την κακη μποξερ και υποχθονια μποξερ, κατσε απέναντι της και σεβασου, με το σκεπτικό σου δεν θα κερδίσεις τον σεβασμό ενω ξεκινησες καλα που προτίμησες να πας στην αντιπερα όχθη και να κυρηξεις και πόλεμο.
 

DeletedUser35678

Δεν ξερω τι λένε λανιστερ , εγω παντως και χρονους εμαθα να βγαζω και ντοτσ εμαθα να κανω και παρέα καλη βρήκα και εσωτερικο να παω θα ξερω ότι εκανα μλκια. Πάντως επιτήρηση όταν χρειαζετε να δώσω με πιάνει ενας ιδρωτας αλλα δεν ξερω το γιατι ...
 

DeletedUser34601

Χαχα ναι είναι επικίνδυνες οι επιτηρήσεις...

Ωραία τα λες, αλλά ακόμα δεν έχεις καταλάβει ποιό είναι το θέμα, ή επίτηδες κάνεις τον τυφλό και προσπαθείς να κρύψεις την βρωμιά που κρύβεται πίσω απο αυτο που κάνετε. Το θέμα είναι οτι όλο αυτό το σύστημα που περιγράφεις εσείς το αντιμετωπίζεται κακόβουλα και το εκμεταλλεύεστε. Αυτούς τους παίκτες που τώρα τρως εσωτερικά, (και ήξερες απο την αρχή οτι θα τους φας...άσε τις «ευκαιρίες», δεν λέω σίγουρα μπορει να προκύψουν και εξαιρέσεις, αλλα ο κανόνας ειναι οτι δεν μπορούν να ακολουθήσουν) αν τους άφηνες να παίξουν μόνοι τους αντί να τους στρατολογήσεις στην τέταρτη Πέμπτη φυλή μποξέρ, αναγκαστικά θα έπιαναν μια δικιά τους φυλή και θα έπαιζαν το παιχνίδι στο ρυθμό και στο επίλεκτο τους. Θα ΕΠΑΙΖΑΝ, θα πέρναγαν το χρόνο τους, θα διασκέδαζαν, μέχρι φυσικά να πάνε πυξίδα, όχι απο συμπαίκτες τους όμως. Παίζοντας μέχρι την πυξίδα.

Έτσι κύριοι χαλάτε τον σέρβερ και το παιχνίδι. Αντί να υπάρχουν διάφορες φυλές να μπορούν να τραβήξουν το δικό τους μονοπάτι και να πάρουν τις δικές τους αποφάσεις, μπαίνετε με 4 φυλές μποξερ (και 2 σουτερς φυτευτές, Αλλα ας μείνουμε στις μποξερ)...πες τις 2 τις κάνατε μετα για να αντιμετωπίσετε πιο εύκολα μπομπ. Οπότε μένουμε στις 2 μποξερ. 2 40αδες με καλό για τα δεδομένα του κόσμου υλικό, απο την πρώτη μέρα, σε 2 ηπείρους. Αναγκαστικά απο την πρώτη μέρα χαράζετε την διπλωματία του κόσμου και τον χωρίζετε σε 2 στρατόπεδα. Ε όχι, εγώ σε αυτόν τον σέρβερ δεν ξαναπαίζω. Εγώ μπήκα με την παρέα μου να παίξουμε για τον χαβαλέ μας το παιχνίδι και αναγκαζόμαστε να αλλάξουμε τον τροπο παιχνιδιού μας για να ανταπεξέλθουμε σε αυτά τα ******ιοζιλίκια. Λογικό με τόσα λεφτά που μπαίνουν στο παιχνίδι να ασπρίζουν τα μαλλιά ορισμένων για να κλείσουν τον κόσμο (κλασσικό φαινόμενο στους τελευταίους) αλλά το να κάνεις τα πάντα για να τον κλείσεις όσο πιο εύκολα και γρήγορα γίνεται πραγματικά με ξεπερνάει...αυτοί που πληρώνουν γιατι πληρώνουν; Δεν έχουν όρεξη να παίξουν το παιχνίδι; Και επειδη καταλαβαίνω τις προθέσεις και τις ανησυχίες σας, και επειδη δεν κάνετε τίποτα παράνομο, αυτο το mindset άλλωστε το προωθεί η εταιρία πλέον, δεν θέλω και δεν μπορώ να σας διώξω απο τον σέρβερ, απλά δεν θα ξαναμπώ εγώ στην διαδικασία. Πραγματικά ούτε καν με τιμάει να παίζω αντίπαλός σας στον συγκεκριμένο κόσμο. Έχω δει φυλές και φυλές για να συγκινηθώ στον 58. Κάθε φορά τελειώνει ένας κόσμος αφήνουμε το παιχνίδι και λέμε δεν θα ξανασχοληθούμε, δεν θα ξανακαούμε, δεν θα ξαναχάσουμε τον ύπνο και τον χρόνο μας. Τελικά αναπολούμε τους παλιούς καλούς καιρούς, τις καλές παρέες, τους ωραίους κόσμους, ίσως μας δελεάζει η πρόσκληση ενός φίλου. Και τελικά μπαίνουμε στα ίδια σκατά και καταλήγουμε να θυμόμαστε γιατί το αφήσαμε, και μετανιώνουμε την ώρα και τη στιγμή που μπήκαμε. Πραγματικά το μόνο που μας κρατάει στις φυλετικές πλέον είναι οι παρέες. Λίγο οι ίντριγκες αυτές εδω που κάνουμε στο εξτερναλ και ingame Αλλα κυρίως τα άτομα που γνωρίζουμε και οι μαλακίες που λέμε στο σκαιπ.

Και για να απαντήσω, ναι ζηλεύω, ζηλεύω που δεν έχω το στομάχι σας να κάνω αυτά που εσείς θεωρείτε «στρατηγική» που πρέπει να την θαυμάζουμε και να τη ζηλεύουμε.

Αυτό το μήνυμα είναι ελπίζω το τελευταίο που θα γράψω στο εξτερναλ του 58. Οτι εχω να πω το έχω πει, το ίδιο και εσείς. Λυπάμαι που σας εγκαταλείπω απο το εξτέρναλ Αλλα δεν θέλω να έχω έγνοια του τι λέγεται και γι αυτό και δεν θα το κοιτάω πλέον. Αν θέλει κάποιος άλλος απο τη φυλή μου να αναλάβει τη θέση μου ως υπεύθυνος εξτερναλ και να εκπροσωπήσει τη φυλή καλώς :p

Καλή συνέχεια απο μένα, στο παιχνίδι και στις ζωές σας, ιδίως σε
community manager elisisi,
tornado που αποδείχτηκε αρκετά ξηγημένο άτομο
Και αρχιμύστη dtoxic για τα ονόματα χωριών (θα τον μάθουμε τι θα πει Κρανίδι)
 

DeletedUser34601

Ο Terra Nova είναι απο τα άτομα που και σαν παρέα και σαν παίκτης μας κράτησε και μας κρατάει στο παιχνίδι. Αν δεν ήταν ο τέρα δεν θα υπήρχε καμία One Piece τώρα (με κανένα όνομα). Οπότε άσε τις γκρίνιες και κάτσε παίξε ενάντιά του γιατί αυτός είναι ο αντίπαλός σου. Και μάλιστα σεβάσου το οτι αυτός κάθεται να παίξει ενάντια σου σε αντίθεση με άλλους φούσκες.
 
Κορυφή