SOL vs TEZA & BRAVOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser36004

Φίλε Συνοριακε φύλακα μια ερώτηση όμως .
Εφόσον έχεις τόσο μένος με τη SOL για ποιο λόγο ζήτησες να μπεις μαζί μας στον κ56 στις αρχές του κόσμου και έφαγες πόρτα;

Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω που κολλάω εγώ σε ένα θρεντ όπου δεν έχω σχολιάσει, για τον 56 όπου έχω αποχωρήσει απο τον γενάρη,και σε έναν ΗΡ όπου δεν έπαιξα. :D:D
 

DeletedUser27712

Αν καταλαβαίνεις ότι είσαι λάθος τουλάχιστον μην εκλογικεύεις τα παράλογα.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι να μην διαιωνίζουμε καταστάσεις βίας μεταξύ μας.
Δεν πρόκειται να βάλω στον κόσμο μυαλό και να θελα δεν μπορώ.
Και όχι δεν είναι λύση να βάλω ένα αστυνομικό φορέα να σε τιμωρήσει(που ούτοσι άλλος δεν θα το κάνει),αν δεν νοιώθεις ότι αυτό που γίνετε είναι λάθος.Το μόνο σίγουρο... θα έκανε τα πράγματα χειρότερα.Και όχι δεν πιστεύω ότι ανήκεις στην φυλακή μην τρελαθούμε.Μπορούμε και μόνοι μας να διορθώσουμε 5 πράγματα χωρίς την παρέμβαση τρίτων.
 

DeletedUser33703

Αν καταλαβαίνεις ότι είσαι λάθος τουλάχιστον μην εκλογικεύεις τα παράλογα.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι να μην διαιωνίζουμε καταστάσεις βίας μεταξύ μας.
Δεν πρόκειται να βάλω στον κόσμο μυαλό και να θελα δεν μπορώ.
Και όχι δεν είναι λύση να βάλω ένα αστυνομικό φορέα να σε τιμωρήσει(που ούτοσι άλλος δεν θα το κάνει),αν δεν νοιώθεις ότι αυτό που γίνετε είναι λάθος.Το μόνο σίγουρο... θα έκανε τα πράγματα χειρότερα.Και όχι δεν πιστεύω ότι ανήκεις στην φυλακή μην τρελαθούμε.Μπορούμε και μόνοι μας να διορθώσουμε 5 πράγματα χωρίς την παρέμβαση τρίτων.

Αυτό που θέλω να σου πω εν ολίγοις είναι να μην τρελαίνεσαι , παίζουμε ένα πολεμικό παιχνίδι που παίζει μεγάλο ρόλο και η ψυχολογία του κάθε παίκτη-λογαριασμο .
Ζούμε σε μια κοινωνία βίαιη από τη φύση της , αν ακούσεις και 2-3 μπινελικια παραπάνω δεν τρέχει κάτι , μεγάλα παιδιά είμαστε .
Με ενοχλούν οι καθοσπρεπισμοι όταν μιλάμε δημόσια ενώ όλοι πάνω κάτω με την παρέα μας λέμε και μια κουβέντα παραπάνω ''για χαβαλε''
Δεν θεωρώ ότι είμαι λάθος γτ προφανώς ότι λέω το λέω για να δημιουργήσω ''κοντρες''
Και δεν τα εννοώ , ούτε εγώ ούτε κανείς από τη φυλή μου .
Και για να ασχολούνται όλοι μαζί μας μάλλον κάτι κάνουμε καλά .

Παίξτε λοιπόν το παιχνίδι σας όπως ξέρετε να παίξουμε και εμείς το δικό μας όπως ξέρουμε προφανώς εντός κανονισμών
Και η καλύτερη τακτική πάντα στο τέλος κερδίζει .
 

Deleted User - 119632

να ρωτησω κατι....εδω και κανα δυο εβδομαδες ονομαζετε τα χωρια σας και στελνετε μυνηματα με θεμα οτι τωρα ηρθαν οι καλοι, τοσο καιρο παιζατε με την u19 ( δηλαδη τα τσικό) , τωρα γυρισε η αληθινη σολ κτλπ.

τοσο καιρο δηλαδη θεωρειτε οτι ο ασσασιν, λοκο, θηριο ( απο τους καλυτερους κατ εμε της σολ), χλ. εκτελεστης κτλπ που επαιζαν οσο εσεις συντριβοσασταν στον HP ειναι οι ασχετοι? δεν επιασα το νοημα των μηνυματων που θελετε να περασετε.... Ο ιουδας δηλαδη ο μυρωδιας ειναι παικτουρα για εσας ενω ο ασσασιν ειναι τσικο? ο κορπους που δεν ξερει να βαλει σφηνα ειναι παικτουρα και ο θηριο τσικο? καλα μην πουμε για κατι Ντεπη και τα σχετικα....μπορεις ρε Μπλακο να μου το εξηγησεις?

παρεπιπτοντως κορπυς εσυ δεν εισαι ππου στον 58 κατηγορεις οτι κανουν τοιχος με πρεμ? σημερα μεσα σε 5 ωρες τοιχος απο 0 στο 20....μαλιστα.
 

DeletedUser36009

να ρωτησω κατι....εδω και κανα δυο εβδομαδες ονομαζετε τα χωρια σας και στελνετε μυνηματα με θεμα οτι τωρα ηρθαν οι καλοι, τοσο καιρο παιζατε με την u19 ( δηλαδη τα τσικό) , τωρα γυρισε η αληθινη σολ κτλπ.

τοσο καιρο δηλαδη θεωρειτε οτι ο ασσασιν, λοκο, θηριο ( απο τους καλυτερους κατ εμε της σολ), χλ. εκτελεστης κτλπ που επαιζαν οσο εσεις συντριβοσασταν στον HP ειναι οι ασχετοι? δεν επιασα το νοημα των μηνυματων που θελετε να περασετε.... Ο ιουδας δηλαδη ο μυρωδιας ειναι παικτουρα για εσας ενω ο ασσασιν ειναι τσικο? ο κορπους που δεν ξερει να βαλει σφηνα ειναι παικτουρα και ο θηριο τσικο? καλα μην πουμε για κατι Ντεπη και τα σχετικα....μπορεις ρε Μπλακο να μου το εξηγησεις?

παρεπιπτοντως κορπυς εσυ δεν εισαι ππου στον 58 κατηγορεις οτι κανουν τοιχος με πρεμ? σημερα μεσα σε 5 ωρες τοιχος απο 0 στο 20....μαλιστα.

Λοιπόν μέτριε κακέ και άσχετε παίχτη Panoik στον κ56 δεν έπαιξα ΠΟΤΕ σοβαρά και ειδικότερα μετά το ΒANN που δεν ξέρω αν έχεις ενημερωθεί (αν όχι σε ενημερώνω εγώ) Το τι είμαι εγώ σαν παίχτης το έχω αποδείξει σε αρκετούς κόσμους κυρίως σε όσους παίζω!
Εσύ τώρα βγήκες να παριστάνεις τι;;; τον καλό παίχτη;; η τον κριτή απέναντι στην sol για να καταλάβω;; η μήπως θες να πάρεις και εσύ μια θέση στην φυλή;; για να καταλάβω .. ζηλεύεις;
 

Deleted User - 119632

Το τι ειμαι εγω άστο.... Επίσης εγ ειμαι κακός, άσχετος και κάτω του μετρίου. Δεν μου απάντησες όμως σε αυτά που ρώτησα. Θες να το γράψω στα αγγλικά μήπως το καταλάβεις καλύτερα?
Το αν έπαιξες σοβαρά άστο...μάλλον τελείωσε το πρεμιουμ και αποσύρεσαι? Πάντως ούτε εμείς παίζουμε σοβαρά... Πλάκα κάνουμε.

Εγω έκανα μια ερώτηση. Δεν έκρινα την σολ σαν φυλή αλλά όπως είδες παραπάνω αναφέρομαι σε συγκεκριμένους παίκτες. Το τι έχεις αποδείξει εσύ δεν το ξέρω. Σε παλιούς σερβερ πάντως τότε που το πρεμ δεν έδινε όλα αυτά τα πράγματα δεν έκανες τίποτα σπουδαίο.

Όσο για το αν θέλω να έρθω στη σολ με πρόλαβες. Ήθελα να σου πω μήπως θες να έρθεις εσύ σε εμάς. Μιας που παίζεις για χαβαλέ να χαβαλεδιαζουμε όλοι μαζί.

Υ. Γ μην μιλάς για μπαν μεγάλε. Γελάνε και οι νουμπς.
Υ. Γ2 αλήθεια τον πολύχρονη γτ το έλεγες ρουφιάνο? Δεν στην χάρισε και νευρίασες?
Παντως έλειπε ένας εξυπνος από το φόρουμ welcome big guy.

Θα μιλήσει τώρα κάποιος σοβαρός παίκτης (εννοω που παίζει 'σοβαρα' μην παρεξηγηθεί ο υπερπαικτης) από την σολ να μου λύσει την απορία.
 

DeletedUser33703

να ρωτησω κατι....εδω και κανα δυο εβδομαδες ονομαζετε τα χωρια σας και στελνετε μυνηματα με θεμα οτι τωρα ηρθαν οι καλοι, τοσο καιρο παιζατε με την u19 ( δηλαδη τα τσικό) , τωρα γυρισε η αληθινη σολ κτλπ.

τοσο καιρο δηλαδη θεωρειτε οτι ο ασσασιν, λοκο, θηριο ( απο τους καλυτερους κατ εμε της σολ), χλ. εκτελεστης κτλπ που επαιζαν οσο εσεις συντριβοσασταν στον HP ειναι οι ασχετοι? δεν επιασα το νοημα των μηνυματων που θελετε να περασετε.... Ο ιουδας δηλαδη ο μυρωδιας ειναι παικτουρα για εσας ενω ο ασσασιν ειναι τσικο? ο κορπους που δεν ξερει να βαλει σφηνα ειναι παικτουρα και ο θηριο τσικο? καλα μην πουμε για κατι Ντεπη και τα σχετικα....μπορεις ρε Μπλακο να μου το εξηγησεις?

παρεπιπτοντως κορπυς εσυ δεν εισαι ππου στον 58 κατηγορεις οτι κανουν τοιχος με πρεμ? σημερα μεσα σε 5 ωρες τοιχος απο 0 στο 20....μαλιστα.

Σου το έχω ξαναπεί και θα στο ξαναπώ αγαπητέ μου φίλε .
Αν νομίζεις ότι παίζεις τόσο καιρό με τη SOL δεν έχεις δει τίποτα και σε δικαιολογώ γιατί είχες κάποια χρόνια απουσίας από το παιχνίδι .

Δυστυχώς την πραγματική SOL δεν την είδες και δεν θα την δεις και ποτέ .
Αν θεωρείς ότι Assasin, thirio και el loco είναι από τους καλύτερους της SOL μάλλον δεν έχεις δει τίποτα από το παιχνίδι , προφανώς και είναι καλοί παίκτες και για αυτό παίζουν και στη φυλή και προφανώς και είναι καλύτεροι από οποιονδήποτε δικό σας παίκτη αλλά στη SOL του 33 και του 42 δεν θα ήταν μέτωπο αλλά 2η γραμμή .
Και για τα λεγόμενα σου θα βγουν να σε διαψευσουν και οι ίδιοι .
Τους 7-8 πρωτοκλασάτους παίκτες της SOL που παίζουν μέτωπο σε ένα σοβαρό πόλεμο δεν τους έχεις δει και μάλλον δεν θα τους δεις δυστυχώς η ευτυχώς για εσένα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

Φίλε blacko.... ίσως έχεις δίκιο φίλε. Όταν παίζαμε σοβαρά πάντα παίζαμε με τους καλύτερους. οπότε κρίμα που δεν θα σας δω σε πλήρη παρατάξη. ίσως σε κάποιο άλλο κόσμο μακαρι να είμαστε αντίπαλοι. πάντως kudos και στον ασσασιν και στο Θηριο που κρατλησανε μια φυλή μόνοις τους και έχουν και ήθος.

Από εκει και πέρα δεν έχω κανένα θέμα με την ΣΟΛ αλλά με συγκεκριμένπυς παίκτες όπως σου έψω πει και κατ ιδίαν. Τύποι σαν τον Ιούδα δεν μου λένε κάτι. Από και πέρα συφωνώ με την συμπεριφόρα σου αποδυκνείεις το ρητό " η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους" και μπορεί να είστε καλοί. Απλά καλό είναι να υπάρχει και η αυτογνωσία. και δνε αναφέρομαι σε σένα....και μια συμβουλή ποτέ μην υποτιμάς κανέναν.

πήρα την απάντηση που ήθελα. για αυτό και είσαι δούκας και όχι σαν τον Ιούδα φαφλατάς.
 

DeletedUser35734

Ο χρηστης κορπους φαρμαρει στον 61 και τα βαρβαρα βαζουν πριμ και ανεβαζουν τειχος...

Και περιμενω τον μεγαλο panoik να με κανει να μαθω να βαζω σφηνες.. Αχρειαστες να'ναι οπως στον 56..
 

Deleted User - 119632

Κορπους στο χωριό μου λεμε ότι θυμάσαι χαίρεσαι. Αντε κλείστε τον κόσμο να τελειώνουμε. Εδώ έχετε πει αλλά και άλλα. Έχετε βρίσει μάνες σόγια κτλπ αυτό σε πείραξε? Όπως μου είπε ο αρχηγός σου όλα μέσα στο παιχνίδι ειναι. Καλή καρδια.
 

DeletedUser35734

Το να βρίζεις ειναι κακό... Κάκιστο.. Το να έχεις παραισθησεις και να μην ξεχωριζεις για ποιο account γραφεις.. Τι ειναι; Καμία ελπίδα.. Μπερδευεις Κ56, Κ58 δεν γνωριζεις καν ποιοι παιζουν που και πως και εχεις και γνώμη... Δεν θα σου πω τι λενε για τις γνώμες.. Μεγαλο παιδι εισαι και ξερεις..
 

Deleted User - 119632

Ακριβώς. Αυτό λέω και εγώ για την γνώμη. Δεν έχω μπερδέψει τίποτα. Απλά εσείς βρίζετε και είναι κακό αλλά είναι μέσα στο παιχνίδι. Οι δικοί σας τς λένε. Βέβαια αν εγώ σου πω ότι δεν ξέρεις να κόβεις... Ειμαι δαχτυλοδεικτουμενος. Χάχα πλάκα έχεις. Τεσπα πάντως αν Μαξ δεν μου αρέσουν τα κλισέ μο ο γυναίκα μπορεί να έρθει και να θυμάται επ ακριβώς τι είχε γραφτεί ή ειπωθεί μετά από 1 μήνα και βάλε. Χαχαχα... Είπαμε καλή καρδια. Καλή συνέχεια. Αν σε στεναχώρια συγνώμη. Δεν έχω σκοπό να στενάχωρα κανέναν. Κάζο σου κάναμε. Μια χαρά έπαιζες. Ορίστε happy?
 
Κορυφή