μάθημα από τούς μεγαλύτερους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13738
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1431

καταρχας ατοπα οσα λες και αν ειχες λιγο αισθηση του χιουμορ θα με εκανες αιτηση για ωθηση με εσενα σε 2 κοσμους ;)

απο εκει και περα μονο και μονο που το κανεις προσωπικο αμεσως δειχνει ποσο λιγος εισαι απο επιχειρηματα
χωρια χανονται και περνονται σε εναν κοσμο αλλα για να το ξερεις πρεπει να εχεις παιξει σοβαρα εστω και σε εναν

ΟΛΟΙ εσεις που πεζετε για την <<ιδεα>> να ξερετε εχω φαει 2 μπαν στον 42 το ενα αδικο κιολας και χωρις καμια λογικη και ομως εμεινα γτ ετσι ακολουθεις τις ιδεες και μενεις πιστες σε αυτες,να δω εσενα τωρα θα το κανεις η ηταν πολλα τα λεφτα και τωρα σου βγαινουν νευρα

ΜΑΟ ΜΑΟ?ΞΕΡΕΤΕ

ανακοντα κριμα γιατι σε συμπαθω και ας εισαι βαζελακος

δεν πειραζει θα σου περασει ηρεμια

ΜΟΝΟ ΣΟΛ ΑΣΧΕΤΟΙ

Εχουμε φαει μπαν στον λογαριασμο και εχουμε συνεχισει , σου επαναλαμβανω δεν εχουμε με εσας ουτε το παω προσωπικο , αλλα αυτο το παραμυθακι πρεπει να σταματησει και χεστηκα για τα λεφτα αλλα δν ξανα παιρνουν φραγκο απο εμενα , χιλιες φορες να τα δινω σε ιδρυματα.
Ηρθες τωρα να μας πεις ΕΓω εχω κανει αυτο εχω παθει αυτο εχω κανει εκεινο.... ΣΤΑ @@ μας .... επαναλαμβανω δεν τα εχουμε με εσας αλλα με την διαχειρηση δεν μας νοιαζει ρε φιλε ποιος εισαι και τι κανεις ουτε και η γνωμη σου , ουτε για μας εισαι καποιος που μας κανεις υποδειξεις..

ΥΓ. Λογικο να με συμπαθεις... Ειμαι πολυ καλο παιδι , ετσι τουλαχιστον λενε οσοι με εχουν γνωρισει απο κοντα (εχθροι και φιλοι)
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Αυτος ο σταττις γιατι καθε φορα που γραφει το παιζει αθωα περιστερα? Τι νομιζεις πως εισαι ? Μηπως αδικηθηκες για παρανομο λογισμικο που χρησιμοποιησες ? Ευτυχως οι χρονοι στις επιθεσεις δεν λενε ψεμματα.

Λυπαμαι που προσπαθειτε να κρυφτειτε πισω απο το δακτυλο σας και ζειτε σε αυταπατες.

Ο πιο μετριος λογαριασμος της σολ ειναι καλυτερος απο τον πρωτο δικο σας. Ασχετουληδες :D
 

DeletedUser13738

η αξία του χαμένου καθορίζει το μέγεθος της νίκης .
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
τουρίστας κανονικός . πέρασες και δεν ακούμπησες .
Για ρωτα τον φαπαχη τι επαθε στον 53 να δεις αν ακουμπησα η οχι. Βεβαια δεν χρησιμοποιησε τα ****ακια και δεν μπορεσε να κοψει ουτε στα 100 μσ, τετοιοι ασχετοι ειστε ολοι.Δεν σας βλεπουμε εκει κατω
 

DeletedUser13738

και έτσι για να καταλάβετε πόσο κακό σας κάναμε βγήκατε και πανηγυρίζετε που φεύγουμε . όχι που μας κερδισατε , οχι που μασ πιρατε χωρια , αλλα που φεβγουμε .χαχαχαχααα μεγαλο το κομπλεξ που σασ διμιουργισαμε τελικα . απολογουμε .χαχαααχαχαχ
 

DeletedUser34290

Κυρά νοεσις βγες λίγο να μιλήσουμε γιατί αυτό είναι το ζητούμενο μας όχι να ασχολούμαστε με τα λυκοπουλα.
 

DeletedUser35840

και να φανταστεις οτι οι μισοι (μην πω σχεδον ολοι) απο εδω μεσα που γραφουν δεν παιζαν καν 55 χαχαχ αυτο εχει περισσοτερη πλακα
 

DeletedUser33011

Άφου μάο είστε αφού,
αφού όπως έχετε πει παίζετε για τη παρέα και δε σας νοιάζει εξ ολοκλήρου η νίκη,
αφού δικά σας είναι τα λεφτά και τα κάνετε ό,τι θέλετε (Έτσι λέγατε στο 49),
αφού στο 49 ήταν δίκαιη η διαχείριση, αλλά τώρα τη κράζετε,
αφού.... ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ.

Το παιχνίδι που σας αρέσει έχει και κανόνες. Και ισχύουν για όλους.
 

DeletedUser35488

ήταν αστείο για όσο κράτησε αλλά μέχρι εδώ φτάνει ποια.... το να διοικήσεις έναν κόσμο θέλει πολλά προσόντα και εσείς κύριοι και κυρίες της ομάδας διαχείρισης δεν τα έχετε και πως να τα έχετε άλλωστε που ανάθεμα αν έχετε διοικήσει έστω περίπτερο στο παρελθόν. καταφέρατε κάτι που θα σας γραφτει στην ιστορία των φυλετικών και μπράβο σας... είμαι πρώτος λογαριασμός στον κόσμο και φεύγω πραγματικά με ανακούφιση όχι με στενοχώρια.... βαρέθηκα κάθε πρωί να ξυπνάω και να μπαίνω στο παιχνίδι με το ανχος όχι αν δέχομαι επιθέσεις από αντιπάλους αλλά με το αν είμαι εγώ αυτός που έχει μπει στο στόχαστρο της ομάδας διαχείρισης έτσι γιατί μπορούν, όπως κάνανε σε τόσους και τόσους φίλους μου... ξέρω ότι και να συνεχίσω δεν έχει νόημα όσο δεν πέφτει ο λογαριασμός τόσο αυξάνονται και οι πιθανότητες να έρθει και η σειρά μου οπότε δεν έχω λόγο να πετάξω ούτε χρόνο ούτε χρήμα σε ένα βαρέλι δίχως πάτο όπως καταντήσατε το παιχνίδι...
κρυφτείτε λοιπόν πίσω από την ανωνυμία σας και πανηγυρίστε
αλλά να ξέρετε ότι ούτε το ένα ούτε το άλλο θα κρατήσουν για πολύ
υ.γ είχα σκοπό να αναφερθώ με λεπτομέρειες και αριθμούς πόσο στημένο ήταν όλο αυτό να κατηγορήσετε για ώθηση έναν λογαριασμό σαν του ανακόντα που παίρνει από μονός του 50 βάρβαρα και τα κάνει 5000 σε δέκα μέρες και έχει 2,6 εκκ απώλειες σαν επιτιθέμενος και οχι λογαριασμούς που έκαναν μόνο εσωτερικά και εχουν απώλειες που είχε ο ταραχή πριν φάει και αυτός μπαν πριν τρεις μήνες
δεν θα το κάνω όμως γιατί δεν αξίζετε να αφιερώσω άλλο από το χρόνο μου
η παρέα της Μάο θα είναι και αύριο και μετά από ένα και μετά από πέντε χρόνια... μπορεί όχι εδώ αλλά θα υπάρχει... για να δούμε εσείς???
καταφέρατε να κλείσετε ένα κόσμο που είχε ένα χρόνο ζωής με πολύ ξύλο και πολύ παιχνίδι για όλους είτε ήταν Μάο είτε αντίπαλοι σε ένα βράδυ... αυτή είναι η ανικανότητας σας
εύχομαι καλή χρονιά και υγεία σε όλους όσους συνυπήρξα αυτά τα χρόνια στο παιχνίδι είτε σαν συμπαίχτες είτε σαν εχθροί
πραγματικά ούτε εγώ δεν πίστευα ότι θα μπορούσατε με τόση ευκολία να κάνετε 50 λογαριασμούς να διαγράψουν και να εγκαταλείψουν ακκαουν χρονων με 100δες σημαίες το καθένα τόσο εύκολα και χωρίς δεύτερη σκέψη
από αυτό και μόνο καταλαβαίνετε πόσο σίγουροι είναι όλοι αυτοί για την ανικανότητα σας
και την αντικειμενικότητα σας
Λευτεριά στον ανακόντα...
λευτεριά στον ελληνικό σερβερ...
να δω Σαλονικα να κάνει διπλωματία στα αγγλικά και ας μην κομπλάρω ποτέ...

παιδιά της σολ μην πετάγεστε σε όλα και για όλα .... δεν είστε το κέντρο του κόσμου και ούτε όλο αυτό έχει σχέση με εσάς... έχω παίξει αντίπαλος με τους δάσκαλους σας (chess) έπαιξα και με εσάς.... κάποιοι είσαστε πολύ καλοί παίχτες κάποιοι άλλοι όχι και τόσο... αυτά δεν έχουν σημασία όμως... δεν μπορώ να σας ανταγωνιστώ όμως με ανίκανους να διοικήσουν περίπτερο για ομάδα διαχειρίσεις... δεν μπορώ να μπω σε έναν κόσμο και να στηθώ να οργανωθώ και μια μέρα ο τοσούλης που ανάθεμα αν έχει βγάλει δημοτικό να με μπαναρει γιατί απα έτσι μπορεί.... δεν με διασφαλίζει κανένας εδώ έχουν προκατ απαντήσεις για όλα... τους μιλάς με στοιχεία αποδείξεις ημερομηνίες τα πάντα και λανβάνεις ένα ξερό δεν μπορώ να δώσω πληροφορίες για τρίτους λογαριασμούς... δεν μπορείς έτσι να βρεις το δίκιο σου αν με καλαβαινεις... αν δε πάλι δεν τρέχει και τίποτα.... δεν με νοιάζει κιόλας.... εγώ ούτε καλώς παίχτης είμαι ούτε με νοιάζει να με θεωρούν τέτοιο...
να μην μου γ@μ@νε την παρέα με νοιάζει και αυτό δεν το έχω και δεν μπorω να το έχω...
και όλο αυτό που σε ποστ απέναντι στην ομάδα διαχείρισης πεταχτήκατε όλοι να πείτε τα δικά σας και να του υπερασπιστείτε με κάνει 100% σίγουρο για το ότι πρέπει να σας χαιρετήσουμε
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ήταν αστείο για όσο κράτησε αλλά μέχρι εδώ φτάνει ποια.... το να διοικήσεις έναν κόσμο θέλει πολλά προσόντα και εσείς κύριοι και κυρίες της ομάδας διαχείρισης δεν τα έχετε και πως να τα έχετε άλλωστε που ανάθεμα αν έχετε διοικήσει έστω περίπτερο στο παρελθόν. καταφέρατε κάτι που θα σας γραφτει στην ιστορία των φυλετικών και μπράβο σας... είμαι πρώτος λογαριασμός στον κόσμο και φεύγω πραγματικά με ανακούφιση όχι με στενοχώρια.... βαρέθηκα κάθε πρωί να ξυπνάω και να μπαίνω στο παιχνίδι με το ανχος όχι αν δέχομαι επιθέσεις από αντιπάλους αλλά με το αν είμαι εγώ αυτός που έχει μπει στο στόχαστρο της ομάδας διαχείρισης έτσι γιατί μπορούν, όπως κάνανε σε τόσους και τόσους φίλους μου... ξέρω ότι και να συνεχίσω δεν έχει νόημα όσο δεν πέφτει ο λογαριασμός τόσο αυξάνονται και οι πιθανότητες να έρθει και η σειρά μου οπότε δεν έχω λόγο να πετάξω ούτε χρόνο ούτε χρήμα σε ένα βαρέλι δίχως πάτο όπως καταντήσατε το παιχνίδι...
κρυφτείτε λοιπόν πίσω από την ανωνυμία σας και πανηγυρίστε
αλλά να ξέρετε ότι ούτε το ένα ούτε το άλλο θα κρατήσουν για πολύ
υ.γ είχα σκοπό να αναφερθώ με λεπτομέρειες και αριθμούς πόσο στημένο ήταν όλο αυτό να κατηγορήσετε για ώθηση έναν λογαριασμό σαν του ανακόντα που παίρνει από μονός του 50 βάρβαρα και τα κάνει 5000 σε δέκα μέρες και έχει 2,6 εκκ απώλειες σαν επιτιθέμενος και οχι λογαριασμούς που έκαναν μόνο εσωτερικά και εχουν απώλειες που είχε ο ταραχή πριν φάει και αυτός μπαν πριν τρεις μήνες
δεν θα το κάνω όμως γιατί δεν αξίζετε να αφιερώσω άλλο από το χρόνο μου
η παρέα της Μάο θα είναι και αύριο και μετά από ένα και μετά από πέντε χρόνια... μπορεί όχι εδώ αλλά θα υπάρχει... για να δούμε εσείς???
καταφέρατε να κλείσετε ένα κόσμο που είχε ένα χρόνο ζωής με πολύ ξύλο και πολύ παιχνίδι για όλους είτε ήταν Μάο είτε αντίπαλοι σε ένα βράδυ... αυτή είναι η ανικανότητας σας
εύχομαι καλή χρονιά και υγεία σε όλους όσους συνυπήρξα αυτά τα χρόνια στο παιχνίδι είτε σαν συμπαίχτες είτε σαν εχθροί
πραγματικά ούτε εγώ δεν πίστευα ότι θα μπορούσατε με τόση ευκολία να κάνετε 50 λογαριασμούς να διαγράψουν και να εγκαταλείψουν ακκαουν χρονων με 100δες σημαίες το καθένα τόσο εύκολα και χωρίς δεύτερη σκέψη
από αυτό και μόνο καταλαβαίνετε πόσο σίγουροι είναι όλοι αυτοί για την ανικανότητα σας
και την αντικειμενικότητα σας
Λευτεριά στον ανακόντα...
λευτεριά στον ελληνικό σερβερ...
να δω Σαλονικα να κάνει διπλωματία στα αγγλικά και ας μην κομπλάρω ποτέ...

παιδιά της σολ μην πετάγεστε σε όλα και για όλα .... δεν είστε το κέντρο του κόσμου και ούτε όλο αυτό έχει σχέση με εσάς... έχω παίξει αντίπαλος με τους δάσκαλους σας (chess) έπαιξα και με εσάς.... κάποιοι είσαστε πολύ καλοί παίχτες κάποιοι άλλοι όχι και τόσο... αυτά δεν έχουν σημασία όμως... δεν μπορώ να σας ανταγωνιστώ όμως με ανίκανους να διοικήσουν περίπτερο για ομάδα διαχειρίσεις... δεν μπορώ να μπω σε έναν κόσμο και να στηθώ να οργανωθώ και μια μέρα ο τοσούλης που ανάθεμα αν έχει βγάλει δημοτικό να με μπαναρει γιατί απα έτσι μπορεί.... δεν με διασφαλίζει κανένας εδώ έχουν προκατ απαντήσεις για όλα... τους μιλάς με στοιχεία αποδείξεις ημερομηνίες τα πάντα και λανβάνεις ένα ξερό δεν μπορώ να δώσω πληροφορίες για τρίτους λογαριασμούς... δεν μπορείς έτσι να βρεις το δίκιο σου αν με καλαβαινεις... αν δε πάλι δεν τρέχει και τίποτα.... δεν με νοιάζει κιόλας.... εγώ ούτε καλώς παίχτης είμαι ούτε με νοιάζει να με θεωρούν τέτοιο...
να μην μου γ@μ@νε την παρέα με νοιάζει και αυτό δεν το έχω και δεν μπorω να το έχω...
και όλο αυτό που σε ποστ απέναντι στην ομάδα διαχείρισης πεταχτήκατε όλοι να πείτε τα δικά σας και να του υπερασπιστείτε με κάνει 100% σίγουρο για το ότι πρέπει να σας χαιρετήσουμε


 

DeletedUser35294

αμαν υπαρχεις εσυ?? νομιζα οτι εισαι μονιμη επιτηρηση
Για να μαθεις λοιπον τι εγινε και να μην νομιζεις οτι εκανες κατι σπουδαιο να το λες στους γερους απο εκει
η επιθεση σου ενω την πατησα κατευθειαν βγηκε σαν ανιχνευτης..ρωτησα την διαχειριση γι αυτο το θεμα και μου απαντησε οτι ειναι ενα bug του παιχνιδιου που εχει παρουσιαστει στα συγκεκριμενα χωρια στον σταυρο
δεν σου δειχνω την αιτηση γτ υπαρχει αναλογος κανονας..τωρα οτι ειστε ασχετοι απο εκει ειναι δεδομενο μην εξαπτεσαι
 

DeletedUser13738

για να καταλάβω ρε σολακια τι ακριβώς πανηγυρίζετε ?????????
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
για να καταλάβω ρε σολακια τι ακριβώς πανηγυρίζετε ?????????
Ποιος πανηγυριζει ? Εδω ειμαστε και γελαμε με τα χαλια σας.

Που αν εισασταν εστω και λιγο αντικειμενικοι θα κανατε πρωτα αυτοκριτικη και αυτα που κανατε και μετα να βγαινατε να πειτε οτιδηποτε εδω. Ως τωρα εκτιθεστε συνεχως και σας ευχαριστουμε για το κλαμα... εεε θεαμα.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ας ξεκινησουμε ενα πορτ πουρι με τα μοιρολογια της μαο μαο.....

ξεκιναω μαγγες

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή