ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33851
  • Ημερομηνία έναρξης

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Το έχετε τερματίσει...

Το βλεπω και αυτο να κλειδώνει λόγω κοκορομαχιων. Καθίστε και παίξτε όπως ξερει ο καθε ενας... τα λογια ειναι περιττά και το ξερουμε όλοι!!!

Τον μονο ασχετο που βλεπω και γρςφει ειναι ο 23εντ.
Οι υπόλοιποι μην αναλωνεστε σε άσκοπες συζητήσεις.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
theotsak & 5forwards! Μιας και τον παιρνετε, βάλτε και καμια διαφημηση να βγαλτε και κανενα φραγκο! Δεν ειναι κακο! Σημερα η κοινωνία επι Τσιπρα είναι ανεκτική στους gey!

ωωω τι γλυκος που εισαι φιλε μου απελεκιτε
 

DeletedUser27712

για έναν τόσο μη ανταγωνιστικό κόσμο μια χαρά ενεργό φόρουμ κρατάτε μπράβο
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
King Silva λογω επειδη ειπες πολλα για το ΑΠΕΡΚΑΤ και εισαι και πολυ μαγκας πες μου ποιο ειναι το premade σου στον 105 και τον ign να στειλω σα hitman τα 2 premade που εχω στη δουλεψη μου αυτη τη στιγμη στον νετ να σε πυξιδιασουν.

Ο ολοτελα δικος σας
Στέφανος-liberta21
γνωστος στο διεθνές στερεωμα ως Guala
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33011

Παίχτης που τον έχουν πάει εσωτερικό πολλάκις γιατί ήταν ασχετος δεν αξίζει το χρόνο μου για σοβαρή απάντηση, να λες ευχαριστώ που δε θα σε ξεφτυλισω περισσότερο δημοσιως όπως το Σάκη.
 

DeletedUser1292

Παίχτης που τον έχουν πάει εσωτερικό πολλάκις γιατί ήταν ασχετος δεν αξίζει το χρόνο μου για σοβαρή απάντηση, να λες ευχαριστώ που δε θα σε ξεφτυλισω περισσότερο δημοσιως όπως το Σάκη.
Ο μόνος που ξεφτυλιζεται είσαι συ αγορίνα μ.. Γιατί οι μόνοι π συμφωνούν μαζί σ είναι οι 5 κοπλαει σ κ το υπόλοιπο μαντρί της σολ... Αλλά για να ασχολείστε τόσο πολύ μαζί μ.. Π έχω μπει σαν πραγματικός Σολίστας κ όχι σαν εσάς τα τσουτσεκια που διατυμπανιζεται απ την πρώτη μέρα πόσο γαματοι είστε κ πόσο γαματη πριμειντ φυλή έχετε.. Απ κει κ μόνο φαίνεται πόσο σας τσούζει η αλήθεια . Κ επίτρεψέ μου ν σ χαρίσω έναν στοίχο παλιο
Μαζί σου μου ασχολείσαι πόσο μακακας(τα χαιρετίσματα απ τον Λαζόπουλο) είσαι.. Αν όντως δεν γουστάρεις σου δείχνω τι να παρεις (μια paysafe 100??)
 

DeletedUser33011

Ο μόνος που ξεφτυλιζεται είσαι συ αγορίνα μ.. Γιατί οι μόνοι π συμφωνούν μαζί σ είναι οι 5 κοπλαει σ κ το υπόλοιπο μαντρί της σολ... Αλλά για να ασχολείστε τόσο πολύ μαζί μ.. Π έχω μπει σαν πραγματικός Σολίστας κ όχι σαν εσάς τα τσουτσεκια που διατυμπανιζεται απ την πρώτη μέρα πόσο γαματοι είστε κ πόσο γαματη πριμειντ φυλή έχετε.. Απ κει κ μόνο φαίνεται πόσο σας τσούζει η αλήθεια . Κ επίτρεψέ μου ν σ χαρίσω έναν στοίχο παλιο
Μαζί σου μου ασχολείσαι πόσο μακακας(τα χαιρετίσματα απ τον Λαζόπουλο) είσαι.. Αν όντως δεν γουστάρεις σου δείχνω τι να παρεις (μια paysafe 100??)

Δεν έχω βάλει ούτε 1 ευρώ στο 56. Από το 49 έως το 56 βγάλαμε 4 άτομα πρεμ για το λογαριασμό. Δε καταλαβαίνω που είναι το δύσκολο ή το περίεργο. Αλλά και λεφτά να έβαζα (δικαίωμα καθενος ), δεν υποβαθμίζει την ικανοτητα μου.

Επίσης , ο μόνος που βγαίνει και λέει για τον εαυτό του είσαι εσύ . Σε κανένα ποστ δεν άρχισα να καυχιεμαι για το τι έχω κάνει είτε όταν έπαιζα μόνος είτε με coplay. Σταμάτα να γλύφεις τους όρχεις σου και ίσως σε πάρουμε στα σοβαρά. Προσωπικά δε με νοιάζει να σου αποδείξω κάτι, όσοι παίξανε αντίπαλοι μου ξέρουν. Το μόνο που κάνω είναι να αποδεικνύω δημοσίως πόσο άσχετος είσαι και πώς κουβαληθηκες από σολίστες στο μοναδικό κόσμο που έκλεισες επειδή βγαίνεις και μιλάς με θράσος.

Τέλος, το ότι συγχεετε το σκιλλ με την ενεργητικοτητα αποδεικνύει για άλλη μια φορά πόσο άσχετοι είστε . Και για να τελειώνουμε , το σκιλλ δε δουλεύει προσθετικά . 10 άσχετους coplay να βάλεις ο λογαριασμός θα παραμείνει ασχετος. Η μόνη διαφορά στο coplay είναι ότι δε χρειάζεται να καίγομαι τόσο. Αν εσύ επιλέγεις να παίξεις μόνος , τότε μη κλαις για εμάς που επιλέγουμε να παίξουμε παρέα .
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Μην μου τον Παπα-Σακη ταραττε, ειναι απο τους πιο παλιους και ικανοτερους παιχτες που εχουν απομεινει απο την "καλη εποχη" των φυλετικων οπου μαζευομασταν 80-90 ηπειροι με 50κ ατομα τον κοσμο. Εκει επιβιωνε ο ισχυροτερος και οχι αυτος που ειχε φιλιες κτλπ. 5fornoobs & equaφαπαlizer, οταν αποκτησετε 10 co-p, μπορει και να φτασετε στο 1% των ικανοτητων των βετερανων που το επιτευγμα 10 χρονων στο παιχνιδι το εχουν οχι για ομορφια. Μεχρι τοτε ομως, θα παραμεινει το skill σας (ως ατομικο παντα) εκει στον καδο απορρυματων οπου ανηκει. Υπαρχουν ατομα στην SOL που οι παιχτηκες τους ικανοτητες ειναι αξιες σεβασμου, αλλα εσεις ειστε που μακρια απ'αυτους.

Ποιο acc παιζεις φιλε; εσυ δεν ησουν που πριν κατι μηνες στα dm εκανες το fanboy και ελεγες οτι εχεις προβλημα μονο με τον theotsak;

Οποιοι θελετε ξερετε που να με βρειτε... Κοιταξτε ψηλα ;)
 

Grumpy Bill

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Πόσο απόδοση έχει στο να τάζει "γλέντι" ο King silva στο forum και σε κανένα μήνα να χει τραβήξει καλώδιο ?
Υπάρχει απόδοση ή το έφραξαν οι στοιχηματικές?
 

DeletedUser1292

Πόσο απόδοση έχει στο να τάζει "γλέντι" ο King silva στο forum και σε κανένα μήνα να χει τραβήξει καλώδιο ?
Υπάρχει απόδοση ή το έφραξαν οι στοιχηματικές?
Που ακριβώς είδες να τάζω γλέντια?? Εγώ παραείμαι χαλαρός κ άνετος κ σας τρολαρω κ κάνω τ χαβαλέ μ.. Εσείς σφιγγεστε χωρίς λόγο... Τι φοβαστε ρε κανταρσια? Την κρυφή πριμειντ φυλή π κατέβασα για να σας κλέψω τον κόσμο? ΧαχαΑχ κακόμοιρα ανθρωπάκια μ .... Μια ζωή στοκοι δεν περίμενα κάτι παραπάνω απ άτομα του λόγου σας... 40 άτομα πέσατε πάνω μ για ν αποδείξετε ότι είστε η καλύτεροι.. Που ν μπαίνε κ καμία σοβαρή φυλή μέσα φαντάζομαι πως θα κάνατε.. Για καμιά φυλή τύπου aje καλή είστε για ν κλείσετε κάνα κόσμο..κ όσους κλείσατε μόνο τέτοιες φυλές υπήρχαν... Οπου δεν πίπτει λογως πιπτει Μάο Μάο χαχ... Μέχρι κ βανμπλακ σας σπάει πλάκα που ολημερίς γελάτε.μαζι τ δω μέσα.. Α Νταβίντζι Ρε συ μην γίνεσαι τόσο ρεμουλιμεντο με τ παιδιά απ την Ακαδημία σας την αλεπού κ τους στέλνετε τρένα κ καλά ν τεστάρετε ότι αξίζουν ν έρθουν στην μητρική για ν τους πάρετε τα χωριά... Όχι τπτ άλλο σας σκάνε κ μπακταιμ κ χάνετε κ στρατό..τακτικες σολ χρόνια τώρα ... Άντε Μάο μακια τα λέμε
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Πάντως είναι αξιοσημείωτο το γεγονός ότι παρόλο που οι παίχτες μειώνονται κόσμο πάρα κόσμο, οι φουστιες(συγχωράτε με για το λεξιλόγιο μου:oops:) και τα ''κολπάκια" αυξάνονται με γοργούς ρυθμούς. Keep it up!!
 

Grumpy Bill

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Εγώ δεν παίζω καν στον κόσμο χιχιχιχι :ρ
Απλά θυμάμαι ότι "Τρολλαρεις" τον κόσμο,ρίχνεις και κανένα 50ρικο και μόλις χάσεις το επιθετικό τραβάς καλώδιο και γίνεσαι ανενεργός. Στη θέση σου εγώ θα ντρεπόμουν και να τρολλάρω.
Επίσης,όχι άλλο κάρβουνο. Επειδή είσαι και καλά παλιός παίχτης ή παίζεις σολο νομίζεις ότι όσοι παίζουν τώρα το παιχνίδι είναι κατώτεροι σου? Το ότι έχεις παίξει β.π πχ δεν σημαίνει απαραίτητα και ότι είσαι όσο καλός νομίζουν κάποιοι. Και αυτα τα λέω ως κάποιος που έχει παίξει μαζί σου και δεν έχω καμιά σχέση ούτε με σολ ούτε με κανέναν. Ένας μέτριος παίχτης βλέπω ότι είσαι και που ξενερώνει με την πρώτη στραβή και την κάνει με ελαφρά για να γλιτώσει την φάπα. Εντάξει για start-up παλεύεσαι υποθέτω αλλά από κει και πέρα...
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μην μου τον Παπα-Σακη ταραττε, ειναι απο τους πιο παλιους και ικανοτερους παιχτες που εχουν απομεινει απο την "καλη εποχη" των φυλετικων οπου μαζευομασταν 80-90 ηπειροι με 50κ ατομα τον κοσμο. Εκει επιβιωνε ο ισχυροτερος και οχι αυτος που ειχε φιλιες κτλπ. 5fornoobs & equaφαπαlizer, οταν αποκτησετε 10 co-p, μπορει και να φτασετε στο 1% των ικανοτητων των βετερανων που το επιτευγμα 10 χρονων στο παιχνιδι το εχουν οχι για ομορφια. Μεχρι τοτε ομως, θα παραμεινει το skill σας (ως ατομικο παντα) εκει στον καδο απορρυματων οπου ανηκει. Υπαρχουν ατομα στην SOL που οι παιχτηκες τους ικανοτητες ειναι αξιες σεβασμου, αλλα εσεις ειστε που μακρια απ'αυτους.

Ρε αρτουριτο σόρρυ κιόλας αλλά υπάρχουν άτομα με επίτευγμα 10 χρόνων που δίνουν επιτήρηση για ένα απλό dodge cancel, ακόμα δεν μπορούν να κολλήσουν επίθεση στο ίδιο δευτερόλεπτο.... Το ότι παίζουν πολλά χρόνια δεν είναι αιτία να σεβαστείς κάποιον στην πίστα θα κερδίσεις τον σεβασμό
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Το 99% των παιχτων που παιζουν το παιχνιδι απο κ1,κ2,κ5κλπ δεν ξερουν ουτε τα βασικα. Ο κυριος King Silva ξερει τα βασικα αρα αυτο απο μονο του αποτελει προσωπικη του επιτυχια!

Μια ακομα προσωπικη του επιτυχια ειναι οτι εχει καταφερει να περασει τον μεγαλο γκρατσιανι σε αριθμο πυξιδων! Ωστοσο ηταν τυχερος και στον κ40 καταφερε να γευτει την χαρα της νικης επειδη ανελαβε τον λογαριασμο του ενας Σολιστας (Ουπς επαιζε κ αυτος με κοπλει)

υγ. το αστειο ειναι οτι το εξτερναλ χωριζεται σε 2 μετωπα, στους σολιστες και σε αυτους που ηθελαν να μπουν σολ και εφαγαν πορτα. σορρυ παιδια αλλα κριθηκατε ανεπαρκεις....
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
King silva Ign παντως δεν εδωσες, ο flexo ο aditya και ο kurtis περιμενουν να ακουσουν τις εντολες μου για το ποιον θα πανε πρωτο πυξιδα στον 105.
Η δωσε ονομα η πανε κρύψου σε κανα κάδο.
 

DeletedUser33851

εγω λεω χριστουγεννα δε βγαζει αν το βαρεσουμε αλλα μετα ποιον θα τρολλαρουμε εδω
 

DeletedUser25720

Ποιος εβγαινε και κλαιγοταν οτι ΜΑΟΜΑΟ σας κερδισαν με το πρεμ και οχι με την αξια της? Εσυ και οι συμπαικτες σου, οποτε γιατι να μην υποβαθμιζουν οι αλλοι τις ικανοτητες σου ενω εσυ (και η παρεα σου) μπορειτε? o_O

Εδώ κάνεις λάθος . Απλά λέγαμε ότι οι ΜΑΟ σπαταλάνε άπειρα χρήματα στο παιχνίδι. Εϊναι ρυθμιση του παιχνιδιου και τη χρησιμοποιησαν για να μας πανε πυξιδα.
Η διαφορα μας με τη ΜΑΟ είναι ότι αυτοι κατα βαση τα εριχναν απο το πορτοφολι (ως το βαθμο που ξερουμε και παλι δεν εινια κατακριτεο ο καθενας κανει ο,τι θελει με τα χρηματα του ), ενω εμεις απο το παιχνιδι.

Ελαχιστη σημασια έχει , απλά εμείς δεν είχαμε προετοιμάσει τα κατάλληλα αποθέματα για τον κ49 για να συμβαδίσουμε με N*M και MAO . Άρα ήταν καθαρά δικό μας λάθος που δεν μπήκαμε κατάλληλα προετοιμασμένοι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33011

Κ49 : Η μαο και η ΝΜ κατεχοντας τα 3/4 του χαρτη ( μεχρι και φυλη πισω στο ΡΙΜ μας ειχανε βαλει οπου τους δινανε πατηματα και τους βαζανε αμυνες) βαλανε απειρο πρεμ εναντιων 1 φυλης. Απο τη στιγμη που μπορουσαν καλα καναν, φυσικα. Πως ακριβως ομως αυτο αξιζει επαινο και τι ακριβως εδειξε η μαο ως φυλη παικτικα εκτος του απειρου πρεμ που εριξε βαροντας με 10πλασια χωρια τοσο σε αριθμο χωριων οσο και σε ποντων μαζι με τους ΝΜ?

κ56: Η Σολ βαζει πολυ πρεμ και παιζει μονη της εναντιων ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ, με μονη ακαδημια την Αλεπου που εχουν μπει εξτρα μελη που δε χωρουσαν στην αρχικη αλλα και ατομα που μπηκανε να παιξουνε χαλαρα ή για λιγο διαστημα λογω υποχρεωσεων. Ολες οι αλλες φυλες που βλεπεις, ΟΛΕΣ, ειναι εχθροι.... Νομιζω μπορεις να το διαπιστωσεις απο τα νομπλαρισματα.

Οποτε ναι, η μαο δεν κερδισε με την αξια της, παραμενουν ασχετοι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων. Με την αξια της θα κερδιζε αν επαιζε 1v1, ή αν βρισκοταν σε αναλογη θεση με εμας και κερδιζε.
 

DeletedUser35834

Κ49 : Η μαο και η ΝΜ κατεχοντας τα 3/4 του χαρτη ( μεχρι και φυλη πισω στο ΡΙΜ μας ειχανε βαλει οπου τους δινανε πατηματα και τους βαζανε αμυνες) βαλανε απειρο πρεμ εναντιων 1 φυλης. Απο τη στιγμη που μπορουσαν καλα καναν, φυσικα. Πως ακριβως ομως αυτο αξιζει επαινο και τι ακριβως εδειξε η μαο ως φυλη παικτικα εκτος του απειρου πρεμ που εριξε βαροντας με 10πλασια χωρια τοσο σε αριθμο χωριων οσο και σε ποντων μαζι με τους ΝΜ?

κ56: Η Σολ βαζει πολυ πρεμ και παιζει μονη της εναντιων ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ, με μονη ακαδημια την Αλεπου που εχουν μπει εξτρα μελη που δε χωρουσαν στην αρχικη αλλα και ατομα που μπηκανε να παιξουνε χαλαρα ή για λιγο διαστημα λογω υποχρεωσεων. Ολες οι αλλες φυλες που βλεπεις, ΟΛΕΣ, ειναι εχθροι.... Νομιζω μπορεις να το διαπιστωσεις απο τα νομπλαρισματα.

Οποτε ναι, η μαο δεν κερδισε με την αξια της, παραμενουν ασχετοι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων. Με την αξια της θα κερδιζε αν επαιζε 1v1, ή αν βρισκοταν σε αναλογη θεση με εμας και κερδιζε.

Καλησπερα. Εχωντας παιξει απο τις αρχες μεχρι και το τελος του κ49, εχω να πω τα ακολουθα. Για αρχη, ο χαρτης δεν ητανε 3/4 απο ΜΑΟ και ΝΜ. Ο χαρτης ητανε χωρισμενος αρκετα και ξεκαθαρα, με σολ πανω δεξια, μαο πανω αριστερα, ΝΜ κατω δεξια και παει και παει...Σαν παικτης της Drink (ακαδημια της Σολ), ο χαρτης δεν ητανε απο αρχης 1v2 οπως τα λες, αντιθετως ητανε αρκετα χρωματιστος και μπλε εβλεπα και γαλαζια (σολ) και κοκκινα (Μαο). Ο χαρτης δεν ητανε 1v2 αρχικα, αλλα ετσι εχει γινει αρκετα μετα με συμμαχια ΝΜ/ΜΑΟ εναντια της σολ αφοτου ειχατε αδυνατισει και χασει ογκο και την ηπειρο. Να τονισω πως η Μαο ειχε τρεξει πλανο σε 1-2 μεγαλους τοτε λογαριασμους οπως ζαγκορ, την στιγμη που οι υπολοιπες φυλες (και η ΝΜ) εκλειναν ακομη τις ηπειρους τους. Αυτοματως η Μαο ειχε αποκτησει το πλεονεκτημα και σας εκλειναν απο πλαγιως, μπαινοντας απο το Ριμ. Εδω να πω και μπραβο στον φιλο Da Vinci για την ωραια αμυνα που επαιξε στα πρωτα πλανα vs Mao εκει στον σταυρο.

Και συνεχιζουμε σε κατι αλλο. Λες οτι η Μαο δεν κερδισε με την αξια της γιατι κανει αγγαλιτσες και ξερω εγω με αλλες φυλες. Να σε ρωτησε βρε αδερφε, εσεις δεν γραφατε πως στις φυλετικες η νικη συνοδευεται με την εξυπνη διπλωματια και στρατολογησεις? Αν δεν κανω λαθος ο φιλος theostsak το εχει γραψει καπου στο φορουμ τον τελευταιο καιρο, και οντως ετσι ειναι και το ξερουμε ολοι. Δεν ειναι μονο το παικτικο κομματι οπως λες αλλα και ολα τα υπολοιπα. Η Μαο ειχε κινηθει εξυπνα οσο αφορα την διπλωματια και στρατολογησεις (Μας εχει καταστρεψει ο snipers με την μεταγραφη του παλι απο ΝΜ σε ΜΑΟ...).

Επισης, οταν εχει πεσει η Σολ και μετα απο το οριστικο αποχαιρετηστηριο μηνυμα του φιλου Uppercut, απειμεινε Η Drink και η ΝΜ απεναντι της Μαο. Κανοντας μεταγραφη μερικοι απο Drink se ΝΜ, παιξαμε 50-50 εναντια, ΝΜ vs Mαο. Ο πολεμος ητανε 50-50. Επεσαν πολυ δυνατα πλανα και απο τις 2 πλευρες, με την καθε φυλη να παιρνει 50+ χωρια σε καθε πλανο. Επεσαν ban και στην ΜΑΟ και στην ΝΜ, ομως δυστυχως απο πλευρας της ΝΜ τα ban εφεραν το τελος με 2 μεγαλους λογαριασμους να τελειωνουν. Η Μαο μια χαρα εχει παιξει και κερδισει με την αξια της, ας μην κραζουμε μια φυλη που πανω απο ολα ειναι μια παρεα οπως και εσεις σαν Sol. Δεν τους αποκαλουμε και πουθεναδες...
 
Κορυφή