Φυλές/παίχτες κόσμου 56

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1292

Άσε τις αρλούμπες κ έλα νετ να σ δείξω ποιος είναι ο πυξιδομαχος... Πριμειντ εσείς πριμειντ εγώ.. Όλα τ άλλα είναι λόγια τ αέρα.. Δέχεσαι? Αν όχι μην μ αμολας αρλούμπες επειδή κολώνες.. Αυτά πες τα σε κάνα νουμπα.. Μ γίνατε όλοι τώρα παιχταράδες παίζοντας πέντε παίχτες τ κάθε λογαριασμό.. Άσχετοι ε ασχετοι
 

DeletedUser33011

Πάντως θυμάμαι στο κ40 σε πέταγε ο Στέλιος και κλαιγόσουν γιατί σταμάταγε το botaki που είχες βάλει και δεν έκανες αρκετό φαρμ. Ελπίζω να έκοψες αυτές τις κακές συνήθειες...
 

DeletedUser1292

Πάντως θυμάμαι στο κ40 σε πέταγε ο Στέλιος και κλαιγόσουν γιατί σταμάταγε το botaki που είχες βάλει και δεν έκανες αρκετό φαρμ. Ελπίζω να έκοψες αυτές τις κακές συνήθειες...

Ναι τ πέτυχες με 1900 Μαξ λεηλασίες την ημέρα χρησιμοποιώ ****ακι.. Εγώ ενώ οι δικοί σας π φτάνουν τις 40κ λεηλασιων την ημέρα τ κάνουν χειροκίνητα τα παιδιά Άσε ρε που θ μ μιλήσεις εσύ για παράνομα ****άκια κ σκριπτακια τύπου ιό.. Α
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20181203-155824.jpg
    Screenshot_20181203-155824.jpg
    821,1 KB · Προβολές: 35

DeletedUser33011

Ναι τ πέτυχες με 1900 Μαξ λεηλασίες την ημέρα χρησιμοποιώ ****ακι.. Εγώ ενώ οι δικοί σας π φτάνουν τις 40κ λεηλασιων την ημέρα τ κάνουν χειροκίνητα τα παιδιά Άσε ρε που θ μ μιλήσεις εσύ για παράνομα ****άκια κ σκριπτακια τύπου ιό.. Α

Όταν είναι 4 άτομια στο λογαριασμό αγαπητέ, είναι όχι απλά εφικτό, αλλά εύκολο κιόλας να γίνει αυτό. Θες να σου βάλουμε το Στελλάρα στο λογαριασμό μπας και σε κουβαλήσει γιατί βλέπω δυσκολεύεσαι?

Όσο για τα σκριπτάκια... FA Key Press. Το ultimate πάει στον ΝΕΤ. Ξέρεις εσύ.
 

DeletedUser1292

Ναι όταν είναι 4 άτομα .. Με το ένα χέρι Α Β κ με τ άλλο ντολτσε βιτα κοινώς σας έχει βαρέσει κατακούτελα η αγα... Πη
 

DeletedUser1292

i) Σύμφωνα με εσένα οι παλιοί κόσμοι ήταν καλοί και δύσκολα, άρα υπονοείς ότι τώρα είναι εύκολοι, παρόλα αυτά όπου μπαίνεις είτε τρως φάπες είτε κουβαλιέσαι, είτε τα παρατάς σύντομα.
ii) Όσοι παίζανε στους παλιούς κόσμους κατά 99% ήταν άσχετοι, παίζοντας μόνο με στακ και χωρίς να γνωρίζουν ούτε τα βασικά. Εξαίρεση σε αυτό αποτελούσαν φυλές τύπου QQ. Μη μας το παίζεις όμως τόσο γαμάτος. Άμα ρωτούσαν για παλιούς παικταράδες θα λέγαν για παίκτες τύπου 1a2a3a, σίγουρα όχι εσένα που μας παρουσιάζεσαι ως παικταράς.
iii) Σε ΌΛΟΥΣ τους τελευταίους 4-5 hp που έχουν ανοίξει σολίστες κλείνουν το κόσμο - σε πολύ πιο γρήγορες ταχύτητες και ρυθμούς από ότι θα μπορούσες να παίξεις ποτέ εσύ γιατί όσοι ξέρουν έστω κάτι λίγα από εσένα ξέρουν ότι μπαίνεις κυρίως από κινητό. Αυτό σε κόσμους χωρίς ανταλλακτήριο.
iv) Ο νετ έχει χειρότερο επίπεδο από ότι στο GR, και εκεί αλωνίζουν οι ****άκιδες - οπότε κατά κύριο λόγο προτιμούμε να παίζουμε GR. Παρόλα αυτά έχουν κλείσει σολίστες κόσμο σε ΝΕΤ.

Υ.Γ. Το μοναδικό επίτευγμα κλεισίματος που έχεις στο κουβάλησε ο Στέλιος ένας Σολίστας,( όσο εσύ ήσουν για ποτάρες και δημοσίευες στάτους που γελούσαμε όλοι σε κλήσεις) και άλλοι 5-6 σολίστες από τη φυλή που κουβάλησαν στο πόλεμο. Πόσο πιο πολύ να ξεφτυλιστείς τέλος πάντων παικταρά των παλιών κόσμων από τα λιντλ?

Δε πειράζει όμως, θα γίνεις σύμβολο της πυξίδας άσχετε περιστασιακέ πυξιδομάχε.
Κ επίσης ασχετε αφού μιλάς πολύ . Μήπως να σ θυμίσω στο σπιντ την φυλή του Black την oreo? Η χαρά των εύκολων χωριών.. Άσε που έπειτα απ τον σπιντ 10 που μπήκαν οι jheez δεν έπαιξε κανένας σας.. Τον equalizer που έπαιζε στην εθνικής Ελλάδος κ έτρωγε μπαν για ****ακι τ ξέχασες? Τον είχαν πετάξει έξω τόσο άσχετος που ηταν

Μπήκατε σε ένα κόσμο με αντιπάλους τους bravo κ πετάξατε από 50κ πριμ ο καθένας για να την κοντραρετε χάχα... Αλλά ξεχνάτε όταν σας πυξιδιασαν οι Μάο Μάο με το ίδιο νόμισμα μέσα σε δύο μήνες... Άσχετοι ε ασχετοι
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Τι ετρωγε ο Equalizer; Μαλλον ξεχασες οτι στον 37 παρατησες τον acc και το εσωσε αυτος που λες πως ετρωγε μπαν επειδη δεν σου εκατσε το φαρμ, για να κρατησει σημειο η cxc. Επισης, αν σηκωσω επιθετικα σημερα, και στα 10 λεπτα να στα κολλησω πας πυξιδα. Με ενα γεματο επιθετικο και φυλετικη καριερα που δεν ξεπερναει τις 40 μερες, δεν μπορεις να μιλας σε παικτες που κερδισαν μαραθωνιους. Αν θες να μαθεις πως κανω τοσο φαρμ, τοσες λεηλασιες, ψαξε για οδηγους στο forum του server που εκθειασες. Ή ρωτα με τελος παντων. Θα κανω εξαιρεση και θα απαντησω σε εναν fan σαν εσενα. Σε speed πουθενας, σε slow πουθενας, σε hp πουθενας.

Οσο για την εθνικη speed που λες, κανενας δεν εφαγε μπαν, ποσο μαλλον εγω που διαλεγα ομαδες. 2οι στον κοσμο βγηκαμε και κατι παρασιτα σαν του λογου σου υπηρχαν στο ρουμ απο υποχρεωση.
 

DeletedUser1292

Σιγά ρε παίχτουρα μ εσύ εσύ... Με τ λεφτά τ μπαμπά τρενάκι κ 28αρι αγρόκτημα την Τετάρτη μέρα τ κόσμου... Δεν είσαι άξιος καν να μιλάς για φυλετικές .. Μ πέταξες ένα κάρο λεφτα(κ άσε τα γνωστά είχα μαζέψει πριμ απ άλλους κόσμους) για ν τ βγάλεις όλα αυτά κ ν νομπλαρεις γρήγορα τόσα παιδιά που δεν είχαν την δυνατότητα καν να μπορούν ν διαθέσουν έστω των 2% του πριμ π ξοδέψεις μανιωδώς πάνω απ την οθόνη του ανταλλακτηριο... Κ θες εσύ τώρα ν μ τ παίξεις παιχτουρα? Άντε παιδί μ ξεκαβαλα το καλάμι... Κ θα σ λεγα που θα πας αν μ στείλεις επιθέσεις αλλά είμαι ευγενικός... Αν σε τραβάει όμως το κόκκινο κ είσαι γαυρακι για ξεκινά να σ ξεγησω το όνειρο για το ποιος θα φάει κόκκινες.. Άντε πολύ ασχολήθηκα μαζί σας.. Μια ζωή άσχετοι.. Υπερόπτες ....κ με τ λεφτά του μπαμπά... Αλλά είπαμε μια Μάο Μάο σας χρειάζεται πάλι ν τσούξει πάλι ο πωπος σας
 

DeletedUser33011

Sol vs All στο 30, Sol vs All στο 42, Sol vs All στο 49 και το ίδιο πάλι εδώ.

Υπερόπτες θα ήμασταν αν δε στηρίζαμε τα λεγόμενά μας. Στη προκειμένη περίπτωση, απλά ρεαλιστές.

Οι μάο είχαν την επιλογή να παίξουν 1v1. Μπορεί να είναι άσχετοι (επί το πλείστων) , αλλά ****ί δεν είναι. Ξέρουν ότι 1v1 δεν έχουν ελπίδα.

Τώρα εσύ γλύψε τους όρχεις σου και πες μας πόσο καλός είσαι στο νετ - ενώ εμείς αποδεικνύουμε για άλλη μια φορά στο GR ότι αν είσαι εσύ μία φορά σκουπίδι, τότε είσαι για πάντα σκουπίδι.
 

DeletedUser1292

Αυτό το vs all είναι ότι πιο **** έχω ακούσει ποτέ γιατί μέχρι κ η κουτσή Μαρία ξέρει πόσο ισχύει αυτό ... Πότε δεν παίζεται μόνοι σας.. Υπάρχουν κ οι κρυφές κ δεν εννοώ αυτές με το σπαστό καρπό στο χέρι.. Αν κ απ αυτές τις άλλες κρυφές είσαι γνωστής.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οντως εχεις δικιο στον 49 η ΜΑΟ ηταν κρυφη μας και μονος εχθρος η ΝΜ

Ενα μπραβο στον King Silva. Εναν υπερπαιχτη που εχει γραψει ιστορια στις φυλετικες μαχες στα πρωτα 10ημερα των κοσμων και εχει γνωσεις για ολα
 

DeletedUser34056

Ώπα Ώπα μισό λεπτό γιατί λέγονται πολλά εδώ και δεν βλέπω κανέναν να τα σχολιάζει:
1) Όταν δεν μπαίνεις πριμειντ σε κόσμο με σοβαρή φυλή από πίσω σου λογικό είναι να πηγαίνεις πυξίδα.Πόσο μάλλον να είναι 1 στον λογαριασμό και οι αντίπαλοι να είναι απο 3-4 άτομα στον λογαριασμό και να τον βαράνε ξημερώματα, προφανώς και θα πάει πυξίδα, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άσχετος όμως.
2) Κάποιος ανέφερε ότι όλοι από κάπου αρχίσαμε να μαθαίνουμε κλπκλπκλπ. Συμφωνώ, κανένας δεν ξύπνησε ένα πρωί και στον ύπνο του του φυτέψανε στο κεφάλι όλες τις γνώσεις γύρω από ένα παιχνίδι.Σωστά; Τότε προς τι όλο αυτό το ύφος και οι ονομασίες χωριών, είστε όλοι άσχετοι; χμμμμ Και ξαναλέω τουλάχιστων οι άσχετοι δεν αφήσανε 110 ευρώ επιθετικά μέσα :rolleyes::rolleyes:
3) Άκουσα κάποιος να λέει στον κινγκ σίλβα ότι μπαίνει σε κόσμους καίγεται και μετά πάει πυξίδα , κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Νομίζω κάπου πήρε το μάτι μου έναν κύριο Άπερκατ, να μπαίνει να καίγεται και στον μήνα πάνω να φεύγει με ελαφρά... Νομίζω κιόλας πρόσφατος κόσμος ο 51; που ήταν πρώτος με διαφορά και τελικά κάποιοι άσχετοι τον έκαναν να τα παρατήσει; χμμ. :rolleyes:
4) Διαφωνώ ξεκάθαρα με τον κινγκ σίλβα σε όσα λέει για τον σπίντ σχετικά με τον equalizer. Επειδή ήμουν μαζί του, ο τύπος ήξερε υπερβολικά πολύ το γκέημ (τουλάχιστον όσον αφορά τους σπιντ). Ούτε τον κουβαλήσανε ούτε τίποτα. Και αν θυμάμαι καλά τον πέταξαν έξω επειδή τσακώθηκε με τον Μάριο σχετικά με το κακό υλικό που είχαμε τότε σαν ομάδα και είχαμε χάσει κάποιους αγώνες.
5)Ο ΜΟΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ Ο amyalos.com. ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ώπα Ώπα μισό λεπτό γιατί λέγονται πολλά εδώ και δεν βλέπω κανέναν να τα σχολιάζει:
1) Όταν δεν μπαίνεις πριμειντ σε κόσμο με σοβαρή φυλή από πίσω σου λογικό είναι να πηγαίνεις πυξίδα.Πόσο μάλλον να είναι 1 στον λογαριασμό και οι αντίπαλοι να είναι απο 3-4 άτομα στον λογαριασμό και να τον βαράνε ξημερώματα, προφανώς και θα πάει πυξίδα, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άσχετος όμως.

3) Άκουσα κάποιος να λέει στον κινγκ σίλβα ότι μπαίνει σε κόσμους καίγεται και μετά πάει πυξίδα , κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Νομίζω κάπου πήρε το μάτι μου έναν κύριο Άπερκατ, να μπαίνει να καίγεται και στον μήνα πάνω να φεύγει με ελαφρά... Νομίζω κιόλας πρόσφατος κόσμος ο 51; που ήταν πρώτος με διαφορά και τελικά κάποιοι άσχετοι τον έκαναν να τα παρατήσει; χμμ. :rolleyes:
.

1) Συμφωνώ με αυτό που λες στο νούμερο 1 αλλά δεν μπορείς να κάνεις και κάτι. Καλώς η κακώς οι πριμειντ φυλές και οι λογαριασμοί με πολλά co-play είναι συχνό φαινόμενο απο το κόσμο 37 που επανήλθα. Εγώ δεν ήξερα έτσι αλλά αναγκαστικά προσαρμόστηκα αλλιώς θα έμενα πίσω.

3)Ο Απερκατ καταρχάς δεν έπαιξε 1 μήνα αλλά 5 μήνες. Ο άπερκατ μπήκε σε μια non-premade φυλή και ειχε συμμαχία με μια επίσης non-premade φυλή.
Η διαφορά είναι οτι η καλή premade φυλη(CxC) έκανε συμμαχία με την μέτρια premade φυλή(ΦΑΠ) ενώ η SOL στον 56 δεν έκανε συμμαχία με την μέτρια premade φυλή(BRAVOS) οπότε ο βαθμός δυσκολίας του απερκατ ανεβαίνει...
(Εδω που τα λεμε το παικτικό επίπεδο ΦΑΠ και Μπράβος δεν διαφέρει και πολύ :p:p:p)

Tωρα όσον αφορά τον King Silva εμένα μαρέσει ο solo τρόπος παιχνιδιού και οτι δεν παίζει σε premade φυλές, τώρα το τι εκανε κάποιος στο κόσμο 1,τι έκανε ο παράλλος στο κόσμο 30 δεν νομίζω οτι ενδιαφέρει κανέναν :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser34638

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρολλ μαστερ, πιστεύω τα είπε όλα, έχετε τρελαθεί να γκρινιάζετε για παρατηρητήρια, για ανταλλακτήρια και για premade αλλά δεν βλέπω καμιά προσπάθεια να προσαρμοστείτε. Μπείτε σε κόσμους , φαρμάρετε πρεμ και λιώστε πάνω από το ανταλλακτήριο.
 

DeletedUser34056

1) Συμφωνώ με αυτό που λες στο νούμερο 1 αλλά δεν μπορείς να κάνεις και κάτι. Καλώς η κακώς οι πριμειντ φυλές και οι λογαριασμοί με πολλά co-play είναι συχνό φαινόμενο απο το κόσμο 37 που επανήλθα. Εγώ δεν ήξερα έτσι αλλά αναγκαστικά προσαρμόστηκα αλλιώς θα έμενα πίσω.

3)Ο Απερκατ καταρχάς δεν έπαιξε 1 μήνα αλλά 5 μήνες. Ο άπερκατ μπήκε σε μια non-premade φυλή και ειχε συμμαχία με μια επίσης non-premade φυλή.
Η διαφορά είναι οτι η καλή premade φυλη(CxC) έκανε συμμαχία με την μέτρια premade φυλή(ΦΑΠ) ενώ η SOL στον 56 δεν έκανε συμμαχία με την μέτρια premade φυλή(BRAVOS) οπότε ο βαθμός δυσκολίας του απερκατ ανεβαίνει...
(Εδω που τα λεμε το παικτικό επίπεδο ΦΑΠ και Μπράβος δεν διαφέρει και πολύ :p:p:p)

Tωρα όσον αφορά τον King Silva εμένα μαρέσει ο solo τρόπος παιχνιδιού και οτι δεν παίζει σε premade φυλές, τώρα το τι εκανε κάποιος στο κόσμο 1,τι έκανε ο παράλλος στο κόσμο 30 δεν νομίζω οτι ενδιαφέρει κανέναν :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μπορω να πω οτι συμφωνώ πάνω κάτω σε όσα λες, αλλά νομίζω ότι με μια πρόχειρη ματιά στην διπλωματία της φυλής σου στον 56 διακρίνω κάποια γαλάζια, κάποιες στρατολογήσεις κλπ... Συγκεκριμένα βλέπω την τέταρτη φυλή του κόσμου να φαίνεται γαλάζια στον χάρτη σας. Η οποία στα oda ειναι δευτερη... χμ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: τι όχι; εγώ κάπου διάβασα σολ εναντίων όλων και πολεμικές κραυγές από τα βάθη του αυγανιστάν (no offence).......................... αλλά τελικά βλέπω γαλάζιες φυλές πριμέηντ , βλέπω στρατολογήσεις, βλέπω μηνύματα στο σκάιπ του τύπου δεν θα χτυπηθούμε , εμάς δεν μας ενδιαφέρεται καν αρκεί να ρίξετε επιθετικά εκεί κλπ. Μα καλά που πήγαν οι αρχηγικές βλέψεις σολ εναντίων όλων; εγώ τελικά βλέπω σολ εναντίων μπράβος(παικτικό επίπεδο φαμ, ναι θα συμφωνήσω σε αυτό δυστυχώς) και εναντίων τηλ(no words), άντε και λίγο ερως και κάτι τέτοια. φυσικά και δεν φταίει η σολ, αυτούς τους αντιπάλους έχει, οπότε παίζει ανάλογα. Μία εύλογη απόρια βέβαια είναι, αν η μεγάλη σολ, οι καλύτεροι παίχτες του ελληνικού σέρβερ, κάνουν τέτοια, με τέτοιους αντιπάλους, αν έμπαινε καμία σοβαρή φυλή (δεν χρειάζεται να πω ονόματα φυλών, το αφήνω γενικά στο σοβαρή), τι θα έκανε; ασε με να μαντέψω, θα έβλεπαν παίχτες της τηλ μηνύματα απο τον μεγάλο αρχηγό και στρατηλάτη μπλάκο για συμμαχία και σε;;;:rolleyes::rolleyes: Ένας aggelada δεν φτάνει σε κάθε φυλή, θα έπρεπε να βάλεις κιάλλους; Κύριε ζεν μάστερ, περιμένω να μου πεις τι από αυτά που είπα δεν ισχύει και να μου πεις κάποια επιχειρήματα.
Σχετικά με τις πριμεηντ φυλες του 51 δεν ξερω γιατι λεμε αυτην την καραμελα ακομα. Νον πριμεηντ φυλη θεωρειται η νταμπ του 47 οπου μπηκανε κυριολεκτικα 3 ατομα μιλημενα και χτισανε μια φυλη. στον 51 παλι με μια προχειρη αναδρομη περσι τον γεναρη θυμαμαι 10-15 ατομα να μπαινουν μιλημενα και να μαζευουν απλα κοσμο απο εδω και απο εκει για να βγουν αυτες οι 2 φυλες. σιγουρα δεν τους λες και νον πριμειντ:p
 

DeletedUser34056

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρολλ μαστερ, πιστεύω τα είπε όλα, έχετε τρελαθεί να γκρινιάζετε για παρατηρητήρια, για ανταλλακτήρια και για premade αλλά δεν βλέπω καμιά προσπάθεια να προσαρμοστείτε. Μπείτε σε κόσμους , φαρμάρετε πρεμ και λιώστε πάνω από το ανταλλακτήριο.
Μάλλον έχεις δίκιο ο equalizer φάρμαρε σε 3-4 κόσμους τώρα πρεμ και μπήκε 56 να λιώσει ανταλλακτήριο. Ο ιούδας το ίδιο. (life hack: Ποιος έφαγε attackable ban στον 56 λόγω παράνομης δρασηριότητας στο ανταλλακτήριο; Ποιός είχε **ακι και αγόραζε τα πάντα σε διάστημα ms; Γιατί άραγε έφαγε μπαν; ) Μείνετε μαζί μας μέχρι το επόμενο επεισόδιο..............
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Σιγά ρε παίχτουρα μ εσύ εσύ... Με τ λεφτά τ μπαμπά τρενάκι κ 28αρι αγρόκτημα την Τετάρτη μέρα τ κόσμου... Δεν είσαι άξιος καν να μιλάς για φυλετικές .. Μ πέταξες ένα κάρο λεφτα(κ άσε τα γνωστά είχα μαζέψει πριμ απ άλλους κόσμους) για ν τ βγάλεις όλα αυτά κ ν νομπλαρεις γρήγορα τόσα παιδιά που δεν είχαν την δυνατότητα καν να μπορούν ν διαθέσουν έστω των 2% του πριμ π ξοδέψεις μανιωδώς πάνω απ την οθόνη του ανταλλακτηριο... Κ θες εσύ τώρα ν μ τ παίξεις παιχτουρα? Άντε παιδί μ ξεκαβαλα το καλάμι... Κ θα σ λεγα που θα πας αν μ στείλεις επιθέσεις αλλά είμαι ευγενικός... Αν σε τραβάει όμως το κόκκινο κ είσαι γαυρακι για ξεκινά να σ ξεγησω το όνειρο για το ποιος θα φάει κόκκινες.. Άντε πολύ ασχολήθηκα μαζί σας.. Μια ζωή άσχετοι.. Υπερόπτες ....κ με τ λεφτά του μπαμπά... Αλλά είπαμε μια Μάο Μάο σας χρειάζεται πάλι ν τσούξει πάλι ο πωπος σας

1. Το τι θα κανει ο καθενας με τα λεφτα του, δεν ειναι, δεν ηταν και δεν θα ειναι κατι που σε αφορα. Το τι εκανα εγω και οι co play μου σε προηγουμενους κοσμους παλι δεν σε αφορα. Το αν ειμαι αξιος να μιλαω για φυλετικες, ειναι αστειο να το κρινεις εσυ. Εχω κλεισει περισσοτερους κοσμους (.gr και .net) απ οτι εχεις κλεισει εσυ speed. Οσες φυλες και ατομα παρατας σε 1 χρονο δεν παρατησα οσα χρονια παιζω φυλετικες.

2. Μπορουσα να σε νομπλαρω απο την πρωτη μερα που βγηκε η προστασια. Μπορω και τωρα, θα μπορω και σε 10 μερες. Σε αντιθεση με εσενα εγω εχω φυλη και με εμπιστευεται και προχωραω σε μια γραμμη προς οφελος της και οχι για να κλεισω τους αλλους.

3. 6/6 ληστες και συντομα διπλασιες επιθετικες απο εσενα, που φημιζεσαι για το start up (λες και εχεις δει πως ειναι το πιο μετα ποτε). Θα αφησω να σε πυξιδιασουν αλλοι για να μην εχεις αλλες δικαιολογιες. Τιποτα σοβαρο εχεις να πεις; Μου θυμιζεις τον τροπο που οι γατες πλενουν τα γεννητικα τους οργανα με ολες τις αυτοφιλοφρονησεις που κανεις. Ουτε μια αποδειξη παικτικου skill περαν ενος random επιθετικου που βρηκες στην αμυνα, και μαλλον ειναι το μεγαλυτερο επιτευγμα της φυλετικης σου καριερας για να το βαλες και στο profile.

ΥΓ για την ιστορια, ποτε δεν με εβγαλαν απο εθνικη speed. Μεχρι και πριν 2 χρονια που υπηρχε εκει ημουν. :)
 

DeletedUser34056

1. Το τι θα κανει ο καθενας με τα λεφτα του, δεν ειναι, δεν ηταν και δεν θα ειναι κατι που σε αφορα. Το τι εκανα εγω και οι co play μου σε προηγουμενους κοσμους παλι δεν σε αφορα. Το αν ειμαι αξιος να μιλαω για φυλετικες, ειναι αστειο να το κρινεις εσυ. Εχω κλεισει περισσοτερους κοσμους (.gr και .net) απ οτι εχεις κλεισει εσυ speed. Οσες φυλες και ατομα παρατας σε 1 χρονο δεν παρατησα οσα χρονια παιζω φυλετικες.

2. Μπορουσα να σε νομπλαρω απο την πρωτη μερα που βγηκε η προστασια. Μπορω και τωρα, θα μπορω και σε 10 μερες. Σε αντιθεση με εσενα εγω εχω φυλη και με εμπιστευεται και προχωραω σε μια γραμμη προς οφελος της και οχι για να κλεισω τους αλλους.

3. 6/6 ληστες και συντομα διπλασιες επιθετικες απο εσενα, που φημιζεσαι για το start up (λες και εχεις δει πως ειναι το πιο μετα ποτε). Θα αφησω να σε πυξιδιασουν αλλοι για να μην εχεις αλλες δικαιολογιες. Τιποτα σοβαρο εχεις να πεις; Μου θυμιζεις τον τροπο που οι γατες πλενουν τα γεννητικα τους οργανα με ολες τις αυτοφιλοφρονησεις που κανεις. Ουτε μια αποδειξη παικτικου skill περαν ενος random επιθετικου που βρηκες στην αμυνα, και μαλλον ειναι το μεγαλυτερο επιτευγμα της φυλετικης σου καριερας για να το βαλες και στο profile.

ΥΓ για την ιστορια, ποτε δεν με εβγαλαν απο εθνικη speed. Μεχρι και πριν 2 χρονια που υπηρχε εκει ημουν. :)
Για την ιστορία επειδή λες ξεκάθαρα ψέμματα αυτή τη στιγμή:
Όχι μόνο σε πέταξαν από την εθνική speed, αλλά σε πέταξαν με τον χειρότερο τρόπο: Σε έπιασαν σε φιλικό με την Ρωσσία στον ρώσικο σέρβερ, να χρησιμοποιείς **ακι. Επαναλαμβάνω: Σε φιλικό με την Ρωσία. Φιλικό. :)
 

DeletedUser33703

Οπα παιδιά ακομα δεν εχει βγει ενα πλανο απο Sol, και οι πυξιδες πανε συννεφο .

Σας εχουμε αφήσει να παίξετε διπλωματικα με 3 ηπειρους και τρωγεστε μεταξυ σας.
Απο την στιγμη που μπηκατε να παιξεται στον κοσμο απλα αποδεχτειτε την πυξιδα σας και καντε την με ελαφρα.

Μεχρι στιγμης την πιο σοβαρη σταση στον κοσμο την εχει κρατησει η bravos , μπορει να ηττηθει σε αυτον τον κοσμο αλλα θεωρω οτι εχει να κερδισει πραγματα για το μελλον, και θεωρω οτι θα μπορεσει να διεκδικησει κοσμους αργοτερα .

Το εχω πει και θα το ξαναπω , οι καλες φυλες ανδρώνονται, τρογωντας ξυλο

Οσο για τον Σακη τα εχουμε πει, παικτης που γουσταρει να κανει start up και τιποτα αλλο.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ε βασικά δεν ξέρω τι λες ακριβως. Όχι θα ταν. Για την ακρίβεια ήταν παιδιά της φάπας τότε.Από όλες τις πτυχές του παιχνιδιού.Παιδάκια που παρακαλάγανε να τους μάθεις πως κόβεις τρένο τώρα ονομάζουν τα χωριά τους είστε όλοι άσχετοι. Ναι λογικά :D

http://prntscr.com/lqc52o

Οι πυξιδες μας που με το ζορι ξερουν να κοβουν τρενο ειναι αστειο να μιλανε o_O
Νουμπαδες ησασταν στον κ1 νουμπαδες μεινατε και στον κ56...10 χρονια παιζετε το παιχνιδι και εχετε καταφερει να μαθετε τα βασικα με το ζορι

υγ1. οσο για τους Νετ που λετε, http://www.twstats.com/en86/index.php?page=tribe&id=448 οταν εμεις κλειναμε με Ελληνικη φυλη κοσμο στον νετ με παρελαση εσεις ακομα τρωγατε συνεχομενες πυξιδες στον .gr και δεν σας ειχε ερθει η ιδεα να αλλαξετε σερβερ.

υγ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή