Φυλές/παίχτες κόσμου 56

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33011

Μόνο που στο Κ40 έβαλε πρεμ στην αρχή, και μετά στο πόλεμο κουβάλησε ο στέλιος.

King Silva κλασικά όπως σε κάθε κόσμο, μετά από 1... μαξ 2 μήνες τα παρατάει.
 

DeletedUser1292

Μα δεν ήθελα ν πάρω χωριό .. Εγώ αυτό π ήθελα ν πετύχω τ πέτυχα μ φτάνει.. Τ τ χρωσταγα του γερό ντιφ που την είδε Μάο ταο με τις 500αρες πείσειφ.. Ενιγουει κ 2 μήνες ν παίξω π λες δεν χαίρεσαι π θα έχεις λίγο κάτι ν ασχολείσαι. Τι θες ρε φοργορντ ν κλείσεις κόσμο σε δύο μήνες? Χαχ :ρ
 

DeletedUser34638

Ανάθεμα και αν κατάλαβα τι ακριβώς ήθελες να πετύχεις με τις κόκκινες που έφαγες αλλά δεν πειράζει προχωράμε. Εγώ για να πω την αλήθεια μου ήθελα να τον κλείσω 1-2 μέρες μετά την λήξη της προστασίας αρχαριών αλλά μπήκε στον κόσμο η αφρόκρεμα των φυλετικών ρουφιανών εεε συγγνωμή μαχών εννοούσα ο βανμπλακ και το βλέπω να κρατάει όσο και ο κ1 ( Σάκη πες στους BP να μπουν μπας κ αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον).
 

DeletedUser1292

Ανάθεμα και αν κατάλαβα τι ακριβώς ήθελες να πετύχεις με τις κόκκινες που έφαγες αλλά δεν πειράζει προχωράμε. Εγώ για να πω την αλήθεια μου ήθελα να τον κλείσω 1-2 μέρες μετά την λήξη της προστασίας αρχαριών αλλά μπήκε στον κόσμο η αφρόκρεμα των φυλετικών ρουφιανών εεε συγγνωμή μαχών εννοούσα ο βανμπλακ και το βλέπω να κρατάει όσο και ο κ1 ( Σάκη πες στους BP να μπουν μπας κ αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον).

Κάτσε για ποιες κόκκινες μιλάς...? Για εχτές λες? Γιατί σήμερα άλλος δικός σας έφαγε κόκκινη
 

DeletedUser34638

Χμμμ για χθες μιλούσα, τα σημερινά δεν τα ξέρω έβλεπα τους μπέμπηδες του Δώνη. Θα ρωτήσω την αρχηγάρα μας και θα επανέλθω δριμύτερος στην propaganda που λέει και μια ψυχή που δεν μας τίμησε με την παρουσία του στον κόσμο.
 

DeletedUser1292

Χμμμ για χθες μιλούσα, τα σημερινά δεν τα ξέρω έβλεπα τους μπέμπηδες του Δώνη. Θα ρωτήσω την αρχηγάρα μας και θα επανέλθω δριμύτερος στην propaganda που λέει και μια ψυχή που δεν μας τίμησε με την παρουσία του στον κόσμο.

Για εχθές για να καταλάβετε τι έγινε είχα ξεκινήσει ένωση μ τ χωριό τ προγραμματιστη κ όταν έστειλε τρενάκι ο Ιούδας με πέτυχε στο δρόμο.. Άριστους δεν είχα κ δεν προλάβαινα για να ανακαταληψη κ για αυτό έστειλα κάτι επιθετικά ν πέφτουν μετά τους αριστους του Ιούδα κ ένα ρικλειμ απ παίχτη μας π δυστυχώς άφησε τ χωριό με 2 ηθικό ενιγουει ειμασταν πολύ άτυχοι δεν πειράζει.. Όσο αφορά τ σημερινό άσε ν σε βοηθήσω εγω
Screenshot_20181202-204846.jpg
 

DeletedUser34638

Αυτό πρέπει να πόνεσε, diff αυτό δεν το διαβίβασες χαχαχα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
King Silva βλέπω παίζεις σε διπλο ταμπλο.
Μια wind και μια cosmote.. δυο νουμερακια ε αλανι;
Ενα για τα πιπινια και ενα για τη μονιμη; χαχαχαχα ατιμε άντρα.

Παίδες καλα τα λόγια, αλλα παμε και λιγο στις Praxis ε;;;

Στον 56 θα γινει οτι και στον 52
Η σολ θα κανει περίπατο γιατι πολυ απλα περα της ενεργητικότητας της ως φυλή. Περα τις γνώσεις στο παιχνίδι. Περα της πριμειτ φυλης... υπάρχει και ενα ιδιαίτερο δέσιμο μεταξύ τους και αυτο ειναι που μετραει!

Ελπίζω οι μπράβος να έχουν τα κότσια και να δουμε ενα καλο τελείωμα!

Καλες μαχες!
 

DeletedUser1292

King Silva βλέπω παίζεις σε διπλο ταμπλο.
Μια wind και μια cosmote.. δυο νουμερακια ε αλανι;
Ενα για τα πιπινια και ενα για τη μονιμη; χαχαχαχα ατιμε άντρα.

Παίδες καλα τα λόγια, αλλα παμε και λιγο στις Praxis ε;;;

Στον 56 θα γινει οτι και στον 52
Η σολ θα κανει περίπατο γιατι πολυ απλα περα της ενεργητικότητας της ως φυλή. Περα τις γνώσεις στο παιχνίδι. Περα της πριμειτ φυλης... υπάρχει και ενα ιδιαίτερο δέσιμο μεταξύ τους και αυτο ειναι που μετραει!

Ελπίζω οι μπράβος να έχουν τα κότσια και να δουμε ενα καλο τελείωμα!

Καλες μαχες!
Άλλοι είναι οι μια κοσμοτε μια wind παλιοφιλε
 

DeletedUser34056

kritigiannis μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα κινητα που παιρνουν 2 σιμ :) Μαζεψε τα σαλια σου tho, μολις σφουγγαρισαμε τα δακρυα του ντιφ, δεν μας παιρνει να μαζευουμε και τα σαλακια τα δικα σου
 

DeletedUser33011

kritigiannis μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα κινητα που παιρνουν 2 σιμ :) Μαζεψε τα σαλια σου tho, μολις σφουγγαρισαμε τα δακρυα του ντιφ, δεν μας παιρνει να μαζευουμε και τα σαλακια τα δικα σου

Εσύ προγραμματιστή πήγες πυξίδα. Αν θες το επίτευγμα Άλλη μια ευκαιρία, θα πρέπει να κόψεις χαρτάκι και να περιμένεις τη σειρά σου, γιατί περιμένουν πολλοί ακόμα.
 

DeletedUser34056

Εσύ προγραμματιστή πήγες πυξίδα. Αν θες το επίτευγμα Άλλη μια ευκαιρία, θα πρέπει να κόψεις χαρτάκι και να περιμένεις τη σειρά σου, γιατί περιμένουν πολλοί ακόμα.
Αρχικά δεν νομίζω να ξέρεις ποιός είμαι και σίγουρα δεν έπαιζα σε αυτό το ακκ. Σε αυτό έπαιξα στον 47 που δεν πήγα πυξίδα ο καλόκαρδος aggelosdelta με άφησε να τελειώσω με γύρω στους 400κ πόντους οπότε τυπικά δεν με πήγαν πυξίδα :p
ΥΓ: τουλάχιστον δεν νόμπλαρα τον εαυτό μου 3 φορές και δεν έριξα 50 ευρώ πρεμ για να μου βρει κάποιος king silva το επιθετικό μέσα έτσι άκλαυτο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
kritigiannis μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα κινητα που παιρνουν 2 σιμ :) Μαζεψε τα σαλια σου tho, μολις σφουγγαρισαμε τα δακρυα του ντιφ, δεν μας παιρνει να μαζευουμε και τα σαλακια τα δικα σου


Αυτο που λεω για το Σακη ειναι εντελώς χιουμοριστικό. Σιγουρα δεν παίζει με διπλό λογαριασμό και ειναι μεσα στους 10-15 παικτες που εχω σε βαθειά εκτίμηση.
Εσυ έπρεπε να γραψεις κατι και απλα πεταχτηκες... εντάξει. Σε δικαιολογώ!!!

Οσο για τον Ντιφ εχει αποδείξει τι ειναι και τι μπορεί να κάνει όποτε άραξε να παρακολουθήσεις τις εξελίξεις γιατι με τα σχόλια δεν το εχεις κ τοσο
 

DeletedUser1292

Αυτο που λεω για το Σακη ειναι εντελώς χιουμοριστικό. Σιγουρα δεν παίζει με διπλό λογαριασμό και ειναι μεσα στους 10-15 παικτες που εχω σε βαθειά εκτίμηση.
Εσυ έπρεπε να γραψεις κατι και απλα πεταχτηκες... εντάξει. Σε δικαιολογώ!!!

Οσο για τον Ντιφ εχει αποδείξει τι ειναι και τι μπορεί να κάνει όποτε άραξε να παρακολουθήσεις τις εξελίξεις γιατι με τα σχόλια δεν το εχεις κ τοσο
Ο ντιφ των 100κ φαρμ Μαξ την μέρα? Άσε ρε Γιάννη με πριμιουμ κ 4 κο πλέι να πουλάμε. Μούρη? Έτσι φτάσανε οι φυλετικές ... Που αν οι ίδιοι παίχτες π κοκορευονται έμπαιναν στους παλιούς καλούς κόσμους π δεν υπήρχε ανταλλακτηριο κ μείωσεις θα ταν τα παιδιά της φαπας... Μπήκατε πριμειντ φυλή σε ένα πεθαμένο ελληνικό σερβερ των 4 ηπείρων π ούτε καν είναι γεμάτες να πουλήσετε μούρη? Μπητε νετ αφού είστε τόσο μεγάλη φυλή κ γαμαουα να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος... Κ αν θυμάμαι καλά σας τ είχαν προτείνει κάποιοι.. Ξέρεις εσύ.. Αλλά γατάκια δεν δεχτηκατε
 

DeletedUser34056

Ο ντιφ των 100κ φαρμ Μαξ την μέρα? Άσε ρε Γιάννη με πριμιουμ κ 4 κο πλέι να πουλάμε. Μούρη? Έτσι φτάσανε οι φυλετικές ... Που αν οι ίδιοι παίχτες π κοκορευονται έμπαιναν στους παλιούς καλούς κόσμους π δεν υπήρχε ανταλλακτηριο κ μείωσεις θα ταν τα παιδιά της φαπας... Μπήκατε πριμειντ φυλή σε ένα πεθαμένο ελληνικό σερβερ των 4 ηπείρων π ούτε καν είναι γεμάτες να πουλήσετε μούρη? Μπητε νετ αφού είστε τόσο μεγάλη φυλή κ γαμαουα να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος... Κ αν θυμάμαι καλά σας τ είχαν προτείνει κάποιοι.. Ξέρεις εσύ.. Αλλά γατάκια δεν δεχτηκατε
Ε βασικά δεν ξέρω τι λες ακριβως. Όχι θα ταν. Για την ακρίβεια ήταν παιδιά της φάπας τότε.Από όλες τις πτυχές του παιχνιδιού.Παιδάκια που παρακαλάγανε να τους μάθεις πως κόβεις τρένο τώρα ονομάζουν τα χωριά τους είστε όλοι άσχετοι. Ναι λογικά :D
 

DeletedUser34638

Κανείς δεν γεννήθηκε ξέροντας να κόβει τρένο και όλες τις πτυχές του παιχνιδιού, όλοι από κάπου μάθαμε.Το παιχνίδι δεν μένει στάσιμο κίολας, εξελίσσεται, εγώ πχ που είχα καιρό να παίξω τώρα έμαθα για την σάρωση. Ορισμένοι μένετε 10 χρόνια πίσω στον κ1 που ήταν τα στρουμφάκια, οι black pirates και οι Τούρκοι (συμμαχία ελληνικών φυλών αν θυμάμαι καλά) και νομίζετε ότι ξέρετε να παίζετε, ούτε τότε ξέρατε ούτε θα μάθετε ποτέ. Ας ήταν τα παιδιά της φάπας , τώρα σας ξεπεράσανε και σας αφήσανε χιλιόμετρα πίσω. Και γω σιχαίνομαι τα ανταλλακτήρια κτλ (και τα events φυσικά) αλλά δεν κάθομαι να κλαίγομαι όλη την ώρα για τους παλιούς κόσμους. Έβλεπες παίκτες με 6 εκατομμύρια πόντους και δεν ξέρανε και δεν μάθανε ποτέ να κόβουν τρένο.

Ο τρόπος να γίνεις καλύτερος είναι να δεχτείς ότι έχεις ακόμα πολλά πράγματα να μάθεις και να ρωτάς τον blacko. Ο blacko και ξέρει και είναι ο καλύτερος.
 

DeletedUser1292

Κοίτα επειδή αυτή η χαζή νοοτροπία π έχετε στο μυαλό σας περί της ανωτερωτητας σας δεν πρόκειται ν αλλάξει ποτέ μιας κ είστε φαντασμενοι . Σας προκαλώ εδώ δημόσια να πάρετε την πριμειντ φαντασμενη φυλή σας κ ν έρθετε στο καινούργιο νετ που θα ανοίξει σε λίγες μέρες ν αντιμετώπισε τε την δικια μ πριμειντ φυλή.. Κ θα κάνουμε κ οι δύο φυλές μεταφορά στην ίδια ήπειρο που θα είναι η δυνατότερη πριμειντ φυλή που θα μπει.. Σας βαστάει? Η μόνο μπλα μπα κ μαγκιά στους πεθαμένους ελληνικούς σερβερ είσαστε?
 

DeletedUser33011

Ο ντιφ των 100κ φαρμ Μαξ την μέρα? Άσε ρε Γιάννη με πριμιουμ κ 4 κο πλέι να πουλάμε. Μούρη? Έτσι φτάσανε οι φυλετικές ... Που αν οι ίδιοι παίχτες π κοκορευονται έμπαιναν στους παλιούς καλούς κόσμους π δεν υπήρχε ανταλλακτηριο κ μείωσεις θα ταν τα παιδιά της φαπας... Μπήκατε πριμειντ φυλή σε ένα πεθαμένο ελληνικό σερβερ των 4 ηπείρων π ούτε καν είναι γεμάτες να πουλήσετε μούρη? Μπητε νετ αφού είστε τόσο μεγάλη φυλή κ γαμαουα να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος... Κ αν θυμάμαι καλά σας τ είχαν προτείνει κάποιοι.. Ξέρεις εσύ.. Αλλά γατάκια δεν δεχτηκατε

i) Σύμφωνα με εσένα οι παλιοί κόσμοι ήταν καλοί και δύσκολα, άρα υπονοείς ότι τώρα είναι εύκολοι, παρόλα αυτά όπου μπαίνεις είτε τρως φάπες είτε κουβαλιέσαι, είτε τα παρατάς σύντομα.
ii) Όσοι παίζανε στους παλιούς κόσμους κατά 99% ήταν άσχετοι, παίζοντας μόνο με στακ και χωρίς να γνωρίζουν ούτε τα βασικά. Εξαίρεση σε αυτό αποτελούσαν φυλές τύπου QQ. Μη μας το παίζεις όμως τόσο γαμάτος. Άμα ρωτούσαν για παλιούς παικταράδες θα λέγαν για παίκτες τύπου 1a2a3a, σίγουρα όχι εσένα που μας παρουσιάζεσαι ως παικταράς.
iii) Σε ΌΛΟΥΣ τους τελευταίους 4-5 hp που έχουν ανοίξει σολίστες κλείνουν το κόσμο - σε πολύ πιο γρήγορες ταχύτητες και ρυθμούς από ότι θα μπορούσες να παίξεις ποτέ εσύ γιατί όσοι ξέρουν έστω κάτι λίγα από εσένα ξέρουν ότι μπαίνεις κυρίως από κινητό. Αυτό σε κόσμους χωρίς ανταλλακτήριο.
iv) Ο νετ έχει χειρότερο επίπεδο από ότι στο GR, και εκεί αλωνίζουν οι ****άκιδες - οπότε κατά κύριο λόγο προτιμούμε να παίζουμε GR. Παρόλα αυτά έχουν κλείσει σολίστες κόσμο σε ΝΕΤ.

Υ.Γ. Το μοναδικό επίτευγμα κλεισίματος που έχεις στο κουβάλησε ο Στέλιος ένας Σολίστας,( όσο εσύ ήσουν για ποτάρες και δημοσίευες στάτους που γελούσαμε όλοι σε κλήσεις) και άλλοι 5-6 σολίστες από τη φυλή που κουβάλησαν στο πόλεμο. Πόσο πιο πολύ να ξεφτυλιστείς τέλος πάντων παικταρά των παλιών κόσμων από τα λιντλ?

Δε πειράζει όμως, θα γίνεις σύμβολο της πυξίδας άσχετε περιστασιακέ πυξιδομάχε.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Όταν παίζαμε ΝΕΤ έψαχνες ένα ένα τα βάρβαρα στον κ1 στο χάρτη τώρα κάτσε φρόνιμα και παίξε σε κάνα κόσμο 2μηνες και πανω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή