Φυλές/παίχτες κόσμου 56

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
ποιος ειναι ο κουρτ ρε ζεν ?

Δεν νομιζω να επαιξε 51 δεν τον θυμαμαι

Δεν έπαιζε,παρασίτιζε στο ριμ της 45,μετά πήγε στην φυλή του βανμπλακ,τον παράτησε,πήγε πυξίδα και τώρα ξαναμπήκε στη φυλή του.

Αυτα παθαινει οποιος πονταρει στις πολυ μικρες αποδοσεις. Ας προσεχες. Αν θες ζητα απο τον ζεν να σου δωσει καναδυο καλα Χ να παιξεις να τα βγαλεις πισω
Πάλι κανα γκολ στο 90 θα μας στειλει κουβά :(

@TROLL MASTER ξεκολλα μωρη κουφαλα δωσε και τπτ απο εδω λυλ
Τι να κάνω κεγώ, η κυρία @noesis και ο κύριος @Sabo έκοψαν το διαγωνισμό οπότε χάθηκαν και οι προβλέψεις :oops::oops::oops:..

MIRDONA ΕΣΥ SUPERSTAR
 

DeletedUser20797

Δεν έπαιζε,παρασίτιζε στο ριμ της 45,μετά πήγε στην φυλή του βανμπλακ,τον παράτησε,πήγε πυξίδα και τώρα ξαναμπήκε στη φυλή του.


Πάλι κανα γκολ στο 90 θα μας στειλει κουβά :(


Τι να κάνω κεγώ, η κυρία @noesis και ο κύριος @Sabo έκοψαν το διαγωνισμό οπότε χάθηκαν και οι προβλέψεις :oops::oops::oops:..

MIRDONA ΕΣΥ SUPERSTAR

Σωστα και ελεγα τι μου θυμιζει αυτο το σκουπιδι :D

Καλα εδω ο βανμπλακ εκλεισε και κοσμο οταν ελεγε οτι δεν ειναι με το μερος των CXC περιεργα σκηνικα

Αντε κανε τα κουμαντα σου ρε Ζεν να ξανα βαλουν :rolleyes:

Το τελευταιο δεν το σχολιαζω :p
 

DeletedUser35950


@TROLL MASTER ξεκολλα μωρη κουφαλα δωσε και τπτ απο εδω λυλ
Τι να κάνω κεγώ, η κυρία @noesis και ο κύριος @Sabo έκοψαν το διαγωνισμό οπότε χάθηκαν και οι προβλέψεις :oops::oops::oops:..


Μάλιστα,
Και είναι αυτό επίπεδο, ύφος και ήθος σε ένα φόρουμ που δεν έχει όρια ηλικίας και μπορεί να το βλέπουν και μικρά παιδιά.

Θεωρώ απαράδεκτο και αίσχος αυτή τη γλώσσα την πεζοδρομιακή και απορώ: Αυτό δεν θεωρείται παράβαση κανονισμών φόρουμ? είναι πρέπουσα γλώσσα και στάση αυτή?

Ξέρω πως πιθανόν να αφαιρεθεί το ποστ και πιο πιθανόν να τιμωρηθώ που είχα την τόλμη να ασκήσω κριτική αλλά έλεος πια όλα έχουν ένα όριο. Αυτή η συμμορία που λέγεται ΣΟΛ δεν το βλέπετε πια πως κοντεύει να καταντήσει το παιχνίδι σκουπίδι κατώτερης κατηγορίας?
Τι τους φυλάτε? Πιο πάνω δώσατε μπαν για εκτός θέματος (off topic) όπως τα θέλετε και αγγλικά και εδώ τι κάνουμε?

Να ξέρετε πως πλέον υπάρχουν όρια και αυτά έχουν ήδη ξεπεραστεί.....
 

DeletedUser20797


@TROLL MASTER ξεκολλα μωρη κουφαλα δωσε και τπτ απο εδω λυλ
Τι να κάνω κεγώ, η κυρία @noesis και ο κύριος @Sabo έκοψαν το διαγωνισμό οπότε χάθηκαν και οι προβλέψεις :oops::oops::oops:..


Μάλιστα,
Και είναι αυτό επίπεδο, ύφος και ήθος σε ένα φόρουμ που δεν έχει όρια ηλικίας και μπορεί να το βλέπουν και μικρά παιδιά.

Θεωρώ απαράδεκτο και αίσχος αυτή τη γλώσσα την πεζοδρομιακή και απορώ: Αυτό δεν θεωρείται παράβαση κανονισμών φόρουμ? είναι πρέπουσα γλώσσα και στάση αυτή?

Ξέρω πως πιθανόν να αφαιρεθεί το ποστ και πιο πιθανόν να τιμωρηθώ που είχα την τόλμη να ασκήσω κριτική αλλά έλεος πια όλα έχουν ένα όριο. Αυτή η συμμορία που λέγεται ΣΟΛ δεν το βλέπετε πια πως κοντεύει να καταντήσει το παιχνίδι σκουπίδι κατώτερης κατηγορίας?
Τι τους φυλάτε? Πιο πάνω δώσατε μπαν για εκτός θέματος (off topic) όπως τα θέλετε και αγγλικά και εδώ τι κάνουμε?

Να ξέρετε πως πλέον υπάρχουν όρια και αυτά έχουν ήδη ξεπεραστεί.....

Αρχικα δεν ειμαι σολ
Κατα δευτερον μιλουσα στον @TROLL MASTER δεν πειραχτικε αυτος και ενοχλησε εσενα? τι φαση τι πινεις πρωι πρωι και δεν μας δινεις?
Επισης οταν λες για τα αγγλικα εννοεις για τα ταγκ? που εγιναν αφου ετσι λεγονται λυλ

Το οτι θεωρεις απαραδεκτο και αισχος αυτη την γλωσσα ειναι γνωμη σου φιλος οποτε χαλαρωσε λιγο

Ενα παιχνιδι παιζουμε αλλωστε χαβαλες να γινεται δεν μπορω να καταλαβω αυτη την εκρηξη σου μηπως φοβασαι οταν θα φας πυξιδα απο την ΣΟΛ? και κανεις ετσι αραξε ενα παιχνιδι ειναι.
Συμμορια λεει κλαιω :p
Τεσπα αν κρινει η νοεσις οτι πρεπει να φαω καποια ποινη ας την φαω να ηρεμησεις και εσυ μην παθεις τπτ στο τελος:D
 

DeletedUser29954

Ειναι αστειο να το παιζετε τοσο μαγκες, οταν οφειλετε ολο το early game ξεκαθαρα στο ανταλλακτηριο , στα τσιτος και στο 24ωρο καψιμο την πρωτη βδομαδα μπροστα του, τα redbulls για τα reactions κτλπ. Για ποιο λογο να μιλαμε για ανταγωνισμο; Αν εγω παρω φεραρι , θα ειχες καμια πιθανοτητα απεναντι μου σε ενα drag race? Τον καλυτερο ανταγωνισμο τον προσεφερε η innogames στον 100 του net , χωρις ανταλλακτηρια χωρις premium, γιατι δεν μπηκε κανεις; Ηρεμηστε λιγο και μην φανατιζεστε τοσο με ενα pay2win game (ή play2play γιατι θελει χρονο λες και δουλευεις για να το μαζεψεις δωρεαν)....
 

DeletedUser33011

Αυτή η συμμορία που λέγεται ΣΟΛ δεν το βλέπετε πια πως κοντεύει να καταντήσει το παιχνίδι σκουπίδι κατώτερης κατηγορίας?

Αγαπητέ σερ Μπαχαλάκια, συγχωρέστε μας που προσβάλλουμε την ευγενή σας παρουσία, με την αλητήρια συμπεριφορά μας.
 

DeletedUser35950

Καλά οι ειρωνείες , οι προσβολές και γενικά το ύφος της γραφής σας δηλώνει ξεκάθαρα άτομα και χαμηλού επιπέδου αλλά και κενά περιεχομένου, οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να ασχοληθώ.
Το αξιοπρόσεκτο εδώ είναι ο τρόπος που γράφουν όλοι αυτοί οι τύποι λες και βρίσκονται στο τσιφλίκι τους.
Ενημερώθηκα πως σε αυτή την παρέα παίζουν και διαχειριστές, δεν ξέρω αν αληθεύει κάτι τέτοιο αν όντως ομως αληθεύει τοτε αναρωτιέμαι ποιος ο λόγος που παίζουν όλοι οι άλλοι?

Μάλλον κάτι δεν πάει καλά εδώ δεν νομίζετε?
 

DeletedUser33011

Εκτός από άσχετος, είσαι και επικίνδυνος.

Πέρα από τα αστειάκια και τις προσβολές περί επιπέδου, να σε πληροφορήσω, γιατί εσύ αραδιάζεις πατάτες, ότι όταν ένας διαχειριστής παίζει σε ένα κόσμο, αυτομάτως δεν έχει κανένα δικαιώμα και καμία αρμοδιότητα στο κόσμο αυτό - είναι όπως οποιοδήποτε άτομο που παίζει φυλετικές.

Παράλληλα, αυτομάτως υπονοείς κάτι για τη διαχείριση που αν δε κάνω λάθος σημαίνει αποκλεισμός.

Ο μόνος που γράφει λες και βρίσκεται στο τσιφλίκι του είσαι εσύ, αλλά δε περίμενα κάτι διαφορετικό από άτομο που παίζει μαζί με τον vanblack. Ένας κάδος με πόδια είσαι.
 

DeletedUser20797

Καλά οι ειρωνείες , οι προσβολές και γενικά το ύφος της γραφής σας δηλώνει ξεκάθαρα άτομα και χαμηλού επιπέδου αλλά και κενά περιεχομένου, οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να ασχοληθώ.
Το αξιοπρόσεκτο εδώ είναι ο τρόπος που γράφουν όλοι αυτοί οι τύποι λες και βρίσκονται στο τσιφλίκι τους.
Ενημερώθηκα πως σε αυτή την παρέα παίζουν και διαχειριστές, δεν ξέρω αν αληθεύει κάτι τέτοιο αν όντως ομως αληθεύει τοτε αναρωτιέμαι ποιος ο λόγος που παίζουν όλοι οι άλλοι?

Μάλλον κάτι δεν πάει καλά εδώ δεν νομίζετε?

Ποιος εισαι εσυ μωρη πετουνια που θα μιλησεις για επιπεδο?

Αν οντως παιζεις στην φυλη του βανμπλακ

Μωρη πετουνια εκλεισε κοσμο αφηνοντας να φανε πυξιδα ολοι οι "συμπαικτες" του και μετα χαλαρος εκλεισε κοσμο και ακολουθεις εναν τετοιο και μιλας για επιπεδο? Μπορει εγω να εχω χαμηλο επιπεδο γραφης αλλα εσυ φιλτατε εισαι ενας στοκος κανε λιγο μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε να σε ακουσω

Μια πυξιδα θα φας θα ζησεις ηρεμησε
 

DeletedUser35961

Πραγματικά έπειτα απο τόσους κόσμους δεν έχω δει ποιο μεγάλο ******ιόζη απο τον vanblack και όπως αλλιώς τον λενε!
Τώρα τον λένε Blackwolf?

To τερμάτησε !!!!
Δεν έχει άλλη πίστα πιο πάνω στην μλκια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λοιπον papajim η αλλιως απελεκιτε. Αρχικα χαιρομαι που συμφωνουμε σε κατι. Χαιρομαι ακομα πιο πολυ ομως που τελικα τιμωρηθηκες. Το να παρεις στον 49 επιτηρησεις και να δωσεις τα χωρια στους ΝΜ επιτηδες δεν εμεινε ατιμωριτο. Με τον βαγγελη μπαινατε μαζι ποσους κοσμους και προδιδατε μαζι τις φυλες και τα ατομα που σας ακολουθουσαν. Τι σε εκανε να πιστευεις τοτε οτι δεν θα ερχοταν η σειρα σου και δεν θα σε πεταγε και σενα ο βανμπλακ σαν το σκυλι εκτος φυλης καποια μερα?

Το ωραιο στο παιχνιδι ειναι η παρεα αλλα εσεις ειστε απο τους παιχτες που πουλανε φυλες και φιλους για ενα επιτευγμα κλεισιματος
 

DeletedUser33011

Ένας ένας θα δικαστείτε όλοι οι ρουφιάνοι και οι κωλοτούμπες. Τα πράγματα έχουν πάρει τη σειρά τους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή