ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΟΣΜΟΥ Κ47

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33112
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12715

ενας κουκος δεν φερνη την ανοιξη και ο ομηρος δεν ξερω αν ειναι κουκος η σπιουνος χαχαχαχαχαχχαχαχαχα
 

DeletedUser34056

παλι καλα που βρεθηκε και ενας να πει για τα πλανα γιατι την μια ακουγαμε ο ενας ανενεργος ο αλλος ειχε παει στο χωριο ο αλλος ειχε τραβηξει καλωδιο ο αλλος ηταν ρουφιανος και παει λεγοντας

Το ότι έκανες πετυχημένα πλάνα σε έξυπνες περιοχές και σωστά άφτερπλανς, δεν αναιρεί το γεγονός ότι χρησιμοποίησες τον σορρυ για να πάρεις χωριά και να χτίσεις παρατηρητήρια μέσα μας.... Απλά δεν έχεις τον χαρακτήρα να παραδεχτείς κάποια πράγματα, γιαυτό και δεν μπορώ να συζητήσω μαζί σου, γιατί είσαι κολλημένος εκεί και γιαυτό σου είπα πως πλέον έχεις καταντήσει γραφικός! Εγώ από τη μεριά μου παραδέχτηκα ότι είσασταν καλύτεροι, αλλά ξαναλέω αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν σωστό αυτό που κάνατε με τον σόρρυ :) (Και όχι δεν θεωρώ ότι ο Φώτης δεν έκανα πράγματα που δεν ήταν σωστά και αυτά τα λέω και τα χω πει...)
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
παλι καλα που βρεθηκε και ενας να πει για τα πλανα γιατι την μια ακουγαμε ο ενας ανενεργος ο αλλος ειχε παει στο χωριο ο αλλος ειχε τραβηξει καλωδιο ο αλλος ηταν ρουφιανος και παει λεγοντας
Και καπως συνεχιστηκε για πολυ το θεμα :p τελικα αφου φαγανε τους ( ρουφιανους ) συνεχισαν το παιχνιδι τους και κερδισαν ?
 

DeletedUser9395

Ενα μεγαλο μπράβο σε όλους.
Ήταν παιχνίδι αντοχής και η ΝΤΑΜΠ απέδειξε οτι είχε αντοχές.
Τα λέμε σε άλλους κόσμους.
Θα χαρώ να παίξω και με πολλά παιδιά απο Νοβους.
 

DeletedUser12715

Και καπως συνεχιστηκε για πολυ το θεμα :p τελικα αφου φαγανε τους ( ρουφιανους ) συνεχισαν το παιχνιδι τους και κερδισαν ?

εγω πιστευω οτι ακομα ψαχνουν τον ρουφιανο χαχαχαχχαχααχαχα
 

DeletedUser35197

Καλησπέρα και από εμένα,ένας κοσμος αρκετα δυνατος με ενδιαφέρον με πολλες ανατροπές,αποχωρήσεις και αρκετό ξυλο έφτασε στο τέλος του!!!
Ένα μεγαλο μπράβο σε όλα τα παιδιά τής DAP για το κλείσιμο του κόσμου!!! και ένα μεγάλο μπράβο σε ολα τα παιδιά από τη NOVUS που έμειναν μέχρι τελους και το πάλεψαν!!!

 

DeletedUser33112

Το ότι έκανες πετυχημένα πλάνα σε έξυπνες περιοχές και σωστά άφτερπλανς, δεν αναιρεί το γεγονός ότι χρησιμοποίησες τον σορρυ για να πάρεις χωριά και να χτίσεις παρατηρητήρια μέσα μας.... Απλά δεν έχεις τον χαρακτήρα να παραδεχτείς κάποια πράγματα, γιαυτό και δεν μπορώ να συζητήσω μαζί σου, γιατί είσαι κολλημένος εκεί και γιαυτό σου είπα πως πλέον έχεις καταντήσει γραφικός! Εγώ από τη μεριά μου παραδέχτηκα ότι είσασταν καλύτεροι, αλλά ξαναλέω αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν σωστό αυτό που κάνατε με τον σόρρυ :) (Και όχι δεν θεωρώ ότι ο Φώτης δεν έκανα πράγματα που δεν ήταν σωστά και αυτά τα λέω και τα χω πει...)


πλεον με αυτα που λες καταλαβα οτι εισαι ασχετος εντελως απο το παιχνιδι!!!ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη!!!
1)ο κολημενος εισαι εσυ και εισαι και ο μονος που πιστευεις οτι εχασες απο ρουφιανο
2)απο τον σορρυ δεν εχτισα κανενα παρατηρητηριο μαλλον δεν εχεις δει οτι τα χωρια τα κατω τα ειχε παρει ο δελτα!!!βλεπεις εμεις πριν ξεκινησουμε τον πολεμο ειχα φροντισει να στησουμε τελεια τα παρατηρητηρια μας ενω εσεις μεχρι να το κανετε ειχατε χασει παρα πολυ χρονο!
3)εμεις στα πλανα λιωναμε στις φακε και δεν περιμεναμε να ερθει η ωρα να καρφωσουμε απλα μια νουκ!!!κατσε ρωτα αυτους που εφαγαν πλανο ποσες τρωγανε!!!σε αντιθεση με εσας που ξεκιναγατε πλανο βαραγατε μονο με νουκ!!!οι μονοι που εριχναν φακε ηταν ο μπερμπατοφ και νομιζω ο ταμαρα ασχετα αν στελνανε μετα το πλανο σας!!!κανεις αλλος και να στο πω απλα και καθαρα ο κυριος λογαριασμος σου που ηταν ο σακης επρεπε σε καθε πλανο μιας και ειχε 700-780 χωρια τουλαχιστον 20.000 φακε μονος του!!!αν ξεπερναγε τις 1500 θα ηταν θαυμα!!!
4)ποτε δεν παιζατε σαν συνολο σας εσωσε πολλες φορες ο φιλιππος και πιο πολυ ο μουστακαλης!!!παιζει να ηταν οι μονοι που στελνανε αμυνες σε πλανα!!!δεν τα λεω εγω αυτα τα λεγανε τα στατς!!!
οταν οι πιο βασικοι σου λογαριασμοιθ δεν στελνουν αμυνες μην περιμενεις τιποτα!!!
http://prntscr.com/kml1ay κατσε δες εδω τα μελη στην υποστυριξη υπερτερουμε χωρις να μας κανετε ενα πλανο της προκοπης!!!ειναι δυνατον ο αρχηγος σου να μην στελνει αμυνες???πας καλα???
5)επειδη ανεφερες οτι στησαμε παρατηρητηρια θα σου αναφερω οτι σε καθε πλανο καρφωνοσασταν μονοι σας!!!εδω αλλωστε το βλεπεις http://prntscr.com/kml2tc νουκ κοκκινα 56 ωρες πριν το πλανο σας!!!η βλακεια ειναι οτι ενημερωσα τον παιχτη σας με την μια και μετα σκεφτηκα οτι εκανα βλακεια και θα μου εβαζε νουκ σε αλλα χωρια!!!αυτος επελεξε να μην βαλει καμια φακε και να μου καρφωσει αλλα 30 νουκ σε ενα χωριο!!!δεν επεσε ουτε σκονη απο το τοιχος!!!
6)για να κλεισουμε το θεμα οτι στησαμε παρατηρητηρια δες και εδω για να δεις τι παρτακιδες εισασταν σαν φυλη!!!
http://prntscr.com/kml4o2 μεσα στον πυρηνα μας 4 βουτιες και τις 4 μεχρι και σημερα τις εχει ο βουντου!!!αντι να δωσει σε 3 ατομα ξεχωριστα τα 3 απο τα 4 χωρια να φτιαξουν 20αρια παρατηρητηρια και να βλεπουν τα νουκ της κ44 απο ωρες μακρια αυτος τα κρατησε για παρτυ του!!!καμια βοηθεια να δειτε καποιοι ποιο γρηγορα τις επιθεσεις!!!

μετα απο ολα αυτα σου φταινε οι δηθεν ρουφιανοι δεν εχω να πω κατι αλλο γιατι ειμαι πιο γραφικος και απο το ηλιοβασιλεμα της σαντορινης
 

DeletedUser34056

Χαίρομαι που κατάλαβες επιτέλους ότι είσαι πιο γραφικός και απτό ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης!.....
Επίσης χαίρομαι που ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά και δεν παρανόησες καθόλου τα λόγια μου!
Είπα συγχαρητηρια για τα πλανα κλπ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΧΘΗΚΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
Που είδες να λέω " Νικήσατε επειδή είχατε ρουφιάνο εμείς παίξαμε τέλεια αλλά χάσαμε απο τον σορρυ;;;;;" Πριν απαντήσεις διαβασε λιγο τι σου λεω! Γιαυτο εισαι γραφικος ρε πελι γιατι οτι και να σου πουνε εσύ θα απαντήσεις το ίδιο πραγμα! Κατάλαβες τώρα που κολλάει η Σαντορίνη;;; :p
 

DeletedUser12715

ο κοσμος ελαβε τελος και εσεις ακομα καθεστε και αναλύετε......τι? αν εχανε η νταπ θα εφταιγα εγω και ο γκαμπριελ,,,,,, εχασε η νοβους φτεει ο σακης και ο φωτης..............απλα πραγματα......
 

DeletedUser34056

ο κοσμος ελαβε τελος και εσεις ακομα καθεστε και αναλύετε......τι? αν εχανε η νταπ θα εφταιγα εγω και ο γκαμπριελ,,,,,, εχασε η νοβους φτεει ο σακης και ο φωτης..............απλα πραγματα......
με το ιδιο σκεπτικο επειδη κερδισε η νταμπ πρεπει να παρεις εσυ και ο γκαμπριελ την δοξα; τα μελη σου δεν κανανε τιποτα; οταν καθε βδομαδα ενα μελος της νοβους ελεγε παιδια δεν προλαβαινω να παιξω αλλο μοιραστε τα χωρια μου, εφταιγε ο σακης και ο φωτης; χανεις νικας ειναι αποτελεσμα ομαδικο οχι 2 ατομων!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
με το ιδιο σκεπτικο επειδη κερδισε η νταμπ πρεπει να παρεις εσυ και ο γκαμπριελ την δοξα; τα μελη σου δεν κανανε τιποτα; οταν καθε βδομαδα ενα μελος της νοβους ελεγε παιδια δεν προλαβαινω να παιξω αλλο μοιραστε τα χωρια μου, εφταιγε ο σακης και ο φωτης; χανεις νικας ειναι αποτελεσμα ομαδικο οχι 2 ατομων!

Δεν είναι έτσι, απο τη στιγμή που μπαίνεις αρχηγός έχεις το μερίδιο της ευθύνης,στον 51 με τον απερκατ ξέραμε οτι αν κερδίσουμε κερδίζει η φυλή ενώ αν χάσουμε εμείς έχουμε την ευθύνη,ούτε οι ασχετοι συμπαίχτες μας ούτε τίποτα. Όπως και στη νόβους που ήσασταν όλοι άσχετοι(εκτός απτον Assasin),οι ασχετοι με τις αρμοδιότητες φταίνε κυριως ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ο αγγελοςδελτα εννοεί οτι στις ήττες φταινε οι αρχηγοί και στις νίκες ολη η ομάδα,σωστός leader :D:D:D

χααχχα τρολαρω σε αυτο με το ασχετοι,αν και όντως ήσασταν ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34336

μιλανε τα μελη της νταμπ για να κανουν το κοματι τους δεκτο νικησανε και θελουν να πουν το κατιτι τους

μιλαει ο αλλος ο μυστηριος μηπος βρει καποιον να τον παιξει σε αλλο κοσμο γιατι μαλλον δεν του δινει συμασια κανεις αντε πες δεκτο

να μιλαει ομως και ο ομηρος για τον 47 που ξεκινησε αρχηγος και χρειαστηκε να μοιρασουμε τα χωρια του 2 φορες!!!!!!!!!! λιγο τσιπα ρεεεεεεεεεεεεε


φαντασου να ξεραμε να παιζαμε και λιγο ουτε σε 5 χρονια θα τελειωνε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34056

Δεν είναι έτσι, απο τη στιγμή που μπαίνεις αρχηγός έχεις το μερίδιο της ευθύνης,στον 51 με τον απερκατ ξέραμε οτι αν κερδίσουμε κερδίζει η φυλή ενώ αν χάσουμε εμείς έχουμε την ευθύνη,ούτε οι ασχετοι συμπαίχτες μας ούτε τίποτα. Όπως και στη νόβους που ήσασταν όλοι άσχετοι(εκτός απτον Assasin),οι ασχετοι με τις αρμοδιότητες φταίνε κυριως ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ο αγγελοςδελτα εννοεί οτι στις ήττες φταινε οι αρχηγοί και στις νίκες ολη η ομάδα,σωστός leader :D:D:D

χααχχα τρολαρω σε αυτο με το ασχετοι,αν και όντως ήσασταν ;)
εσυ στον 47 που ήσουν; για να μας λες ασχετους λογικα επαιξες στον 47 και εκρινες οτι ειμαστε ασχετοι :cool::cool:
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
να μιλαει ομως και ο ομηρος για τον 47 που ξεκινησε αρχηγος και χρειαστηκε να μοιρασουμε τα χωρια του 2 φορες!!!!!!!!!! λιγο τσιπα ρεεεεεεεεεεεεε
\
που εισαι ρε φλουφλι αλανι που την ειδες και παιχτης

πηγαινε ασχολησου με αυτο που ξερεις να κανεις γιατι εδω δεν το κατεχεις..
 

DeletedUser33112

Χαίρομαι που κατάλαβες επιτέλους ότι είσαι πιο γραφικός και απτό ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης!.....
Επίσης χαίρομαι που ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά και δεν παρανόησες καθόλου τα λόγια μου!
Είπα συγχαρητηρια για τα πλανα κλπ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΧΘΗΚΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
Που είδες να λέω " Νικήσατε επειδή είχατε ρουφιάνο εμείς παίξαμε τέλεια αλλά χάσαμε απο τον σορρυ;;;;;" Πριν απαντήσεις διαβασε λιγο τι σου λεω! Γιαυτο εισαι γραφικος ρε πελι γιατι οτι και να σου πουνε εσύ θα απαντήσεις το ίδιο πραγμα! Κατάλαβες τώρα που κολλάει η Σαντορίνη;;; :p


μεχρι και εδω καθεσαι και γραφεις με κεφαλαια γραμματα οτι στυριχθηκαμε σε ενα ρουφιανο σε πολλα πραγματα δηλαδη το φωναζεις να το ακουσουμε ξανα και μετα στο καπακι γραφεις την αλλη πατατα!!!πονος σου μεγαλος ο σορυ ενα λογαριασμος που εγινε ξαφνικα μαμ απο την φυλη σου και οταν εμεινε με 10 χωρια και ηθελε να σας εκδικηθει επειδη του κανατε ντου εγινε ρουφιανος!!!
μας τα εκανες τσουρεκια εχεις καποιο μηνυμα που να δειχνει οτι ο σορυ ηταν ρουφιανος??? ειδες κανενα μηνυμα να μας δινει τα πλανα σας??οπως ειδες σε σκρινσοτ τα καρφωνατε μονοι σας!!!
πες μου πως λες καποιον ρουφιανο χωρις στοιχεια???και για να τελειωνουμε το θεμα θα σου πω 2 πραγματα ακομα και μαζι σου δεν ασχολουμε γιατι δεν σκαμπαζεις απολυτως τιποτα!αυτο το παραμυθι σου πουλησαν αυτο θα λες μεχρι να κερδισεις εναν κοσμο!!!

1) Η DAB ξεκινησε στον κοσμο με αγνωστους μεταξυ τους,ολος ο κοσμος την περασε στους εχθρους εχωντας μια ηπειρο και οι εχθροι μετα απο ενωση που εκανε η σαμπ 3 ηπειρους
2)Οι νοβους μεχρι και τοτε χαροπαλευαν να μας παρουν χωριο ενω ειχαν μπει και μεσα μας με το χωριο που εδωσε ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ σας ο panathinaikos13 (δεν σε συγκινουν εσενα οι ρουφιανοι που ειχες με αποδειξεις κι ολας)μην θυμηθω οτι ποι νοβους τοτε περιμενε να σκασει πρωτα το πλανο των σαμπ και μετα να βαρεσει εκεινη για να εχει λιγοτερες απωλειες αλλα ετρωγε φαπα
3)Η DAB με εξυπνες κινησεις καταφερε και αλλαξε τον κοσμο και μεσα σε 3 πλανα της καταφερε και πηρε αλλη μιση ηπειρο απο την σαμπ και τοτε οι σαμπ το παρατησαν
4)Εκεινο το διαστημα μετα το ξυλο που ριξαμε σε σαμπ και του καναμε να τα παρατησουν οι νοβους χαροπαλευαν να παρουν μεχρι και χωρια απο τους παρατημενους σαμπ!!!
5)Η DAB καταφερε και πηρε ολα τα μυστικα και για να μην πειτε οτι κλεισαμε κοσμο τσατσικα σας εδωσε ενα μυστικο και σας εδωσε δικαιωμα να παιξετε (το τι λεγατε τοτε αστα να πανε!!!ειμασταν για ενα μηνα το πολυ εμεις λεγατε)
6)Η DAB γλεντησε και εσας πανηγυρικα σε ολα τα σημεια ειτε επιθετικα πλανα ειτε αμυντικα πλανα και για αυτο κερδισε
7)Η νοβους μια ζωη περιμενατε να κανετε πλανο ποτε βουτιες μην χαθει νουκ μετωπικο που να ξαναβγαινει!!!

βαριεμαι να καθομαι να γραφω κι αλλα αλλωστε συμφωνουν πολλοι δικοι σου με αυτα που λεω,ασχετοι δεν ειστε αλλα το σιγουρο ειναι οτι δεν ειχε κανενας σας αυτοπεποιθηση εστω να δοκιμασει η να κατσει να χαλασει καποια νουκ να μαθει ποτε παιζει ο ενας τι ωρες ειναι ο αλλος μεσα τι ωρες κοιματε και τα σχετικα σε αντιθεση με μας που ειχαμε σχεδον μαθει τους περισσοτερους ενα παραδειγμα χωρις να τον μειωσω ειναι ο (ιλουσιονιστ) ξεραμε οτι κοιματε βαρια αν εμπαινε τρενο να σκαει 7-8 το πρωι απο κοντα ηταν ειδη χαμενο μετα ισως εβαλε κανενα κοπλευ!!!
 

DeletedUser33112

μιλανε τα μελη της νταμπ για να κανουν το κοματι τους δεκτο νικησανε και θελουν να πουν το κατιτι τους

μιλαει ο αλλος ο μυστηριος μηπος βρει καποιον να τον παιξει σε αλλο κοσμο γιατι μαλλον δεν του δινει συμασια κανεις αντε πες δεκτο

να μιλαει ομως και ο ομηρος για τον 47 που ξεκινησε αρχηγος και χρειαστηκε να μοιρασουμε τα χωρια του 2 φορες!!!!!!!!!! λιγο τσιπα ρεεεεεεεεεεεεε


φαντασου να ξεραμε να παιζαμε και λιγο ουτε σε 5 χρονια θα τελειωνε


εισαι ποιος παιχτης εισαι?
 

DeletedUser34056

peli να ρωτησουμε τον γιαννη αν ο σορρυ ηταν ρουφιανος;;; Γιατι εγώ που είχα περιπου 50 χωρια διπλα στον σορρυ εβλεπα απο 1 χωριο του δελτα να σκαει τρενο βουτια στις 7 το πρωι και καπακι 2 αμυντικα ο σορρυ να κολλαει απο πισω. Αυτο δεν ειναι αποδειξεις;;; Το ότι είχα 50 χωρια μετωπο που επρεπε να εχουν μεσα 3 αμυντικα το καθενα ανα πασα στιγμη το λιγοτερο και αλλα 50 γυρω απο τον σορρυ που επρεπε να ειχαν απο 1μιση αμυντικο μεσα επειδη ο σορρυ απλα ηταν ρουφιανος και σκοπος του ηταν να χαλασει το παιχνιδι;;;; Εγω σαν λογαριασμος αν δεν ημουν αναγκασμενος να εχω δεσμευμενες αμυνες πισω δεν θα μπορουσα να στακαρω καλυτερα τα χωρια μπροστα; Και για την ιστορια ναι δεν πηρε με αυτην την τακτικη ουτε 1 χωριο απο μενα ο γιαννης με τον σορρυ , οσες φορες προσπαθησαν (4-5) οτι ωρα και να ηταν παντα καποιος ηταν μεσα να μεταφερει αμυνες, αλλα δεν ηταν ψιλοαδικο οταν δεχτηκα πλανο με 300 κοκκινες επιθεσεις στα παρατηρητηρια να μην μπορω να στακαρω χωρια με αποτελεσμα να παιζω με κοψιματα ολοκληρο πλανο; που ετσι για την ιστορια παλι, 300 κοκκινες επιθεσεις μπροστα στο μετωπο αλλα παραλληλα γιαννης και σορρυ την ωρα που εσκαγε το πλανο παλι εκαναν αποπειρα να παρουν χωριο πισω βασισμενος στις αμυνες που κολλαγε ο αλλος! Τα 2 χωρια που εχασα στο πλανο σας το τελευταιο ηταν επειδη δεν ειχα αλλες αμυνες να κοψω, κατεληξα να κοβω τρενα με ελαφρα, και αυτα τα 2 χωρια που πηρατε τα πηρατε επειδη στελνατε αριστονιουκς αντι για τρενα! Μιλαω παντα προσωπικα σαν λογαριασμος αλλα αυτος ο σορρυ μου στερησε πολυ υπνο και πολλες αμυνες μονο και μονο επειδη ο χαρακτηρας του και η ηθικη του μεχρι εκει του επετρεπαν να παει , ε μεχρι εκει πηγε! Και για να μην παρεξηγηθω Γιαννακο αγορινα δεν σε κατηγορω που επαιξες με τον σορρυ, δικαιωμα σου (αν εισαι επιθετικος και ο τερματοφυλακας ο αντιπαλος σου δωσει την μπαλα στα ποδια, θα το βαλεις η θα του τη δωσεις πισω;; ) εγω κατηγορω αυτους που λενε οτι δεν υπηρχε ρουφιανος ή οτι και που υπηρχε δεν κοστισε τιποτα! Κανεις λαθος, και σου εξηγησα ακριβως τι κοστισε σε μενα ενας μοναχα ******ιοζης που εβγαινε και ελεγε ασυναρτησιες μετα!
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
με τρενα τα πηραμε τα 2 οχι οτι εχει σημασια απλα επειδη το ενα ετυχε να το παρω εγω κ το θυμαμαι
 

DeletedUser33112

λοιπον για να τελειωσει η λαραμελα που λες ξανα ειπα ο σορρυ ζητησε βοηθεια οταν εμεινε με 10 χωρια ισως και λιγοτερα αλλωστε μια χαρα θυμασε ειχες παρει χωρια και εσυ απο τον σορρυ!!!
σε ποναει που δεν τον πηγες πυξιδα???

δεν μπορουσες να στακαρεις καλυτερα τα χωρια σου σε πλανο?το οτι δεν σας εστελνε ο αρχηγος σας αμυνες δικο σου θεμα ισως να πειμεναν καποιοι να τα χασατε για να τα παρουν αυτοι!!!

κραταγες 1,5 αμυντικο μεσα στα χωρια σου διπλα στον σορυ???ρε τοσα κοκκινα ειχαμε και εμεις στην ηπειρο μας και αντε να ειχαμε στα κοντινα μισο αμυντικο και εσυ κραταγες εκει κατω 1,5 αμυντικο?αν κραταγες τοσο παει να πει οτι δεν ησουν ενεργος!!!εγω σε καποια ημουν αδειος και καποιοι ηταν επιθετικα χωρις ουτε μια αμυνα μεσα και με αριστο στην 1.10
 

DeletedUser33112

και ναι το ενα απο τα δυο στο πηρε ο γκαμπριελ που ειδες αριστονουκ? 2 τρενα σου κολισε αν θυμαμε καλα!!!τι αριστονουκ μας λες με αριστονουκ παιξαμε μονο με σαμπ με εσας ποτε γιατι δεν μπορουσαμε να βαραμε λιγα χωρια στα πλανα παιξαμε με τρενα για να εχουμε σχεδον διπλασιους στοχους και να τρωμε πιο ευκολα αμυνες
 
Κορυφή