ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΟΣΜΟΥ Κ47

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33112
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12715

μπλακο κοιτα που στο τελος θα με περασεις ρε χαχαχαχαχαχα αλλος μου εστειλε οτι εχεις γινει σαν τον καραφλοκορακα των χ-μεν που τον ακολουθουν καποιοι σαν ζομπι και καμαρωνει για τα αρχηγιλικια του........... αλλος λεει οτι στον 33 μπηκατε ολοι μαζι και απαλα χωρίσατε τον κοσμο όπως θα κανεις και στον κ56 αν δεν μπει καμια μαο μαο χαχαχαχαχαχαχα ρε μπλακο τη σου λενε ρε εχω και αλλα ......... κ42 αλήθεια ποιος εκανε αιτηση υποστηρίξεις και φαγανε μπαν οι μεγάλοι λογαριασμοί τον ......Ν.Μ που μετα τους στρατολογησες και να μην το ξεχασω (αν και ησουν αντίθετος ).................. που να σου γραψω ολα αυτα που λενε για σενα χαχαχαχααχαχααχχαχα ηλικρινα ελεος

υ.γ Χαλασμένο Τριαξονικό να μου επισημαίνεις τα λαθη μου αργο αλλα μαθαίνω..........αν εισαι στο συμβουλιο του μπλακο σε παρακαλω να επισημαίνεις και τα λαθη του μπλακο γιατι αυτος δεν μαθαίνει.......γελασαμε πάλι
 

DeletedUser34056

Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολείστε όλοι με τύπους σαν τον μπλάκο. Ο άνθρωπος μπαίνει να σχολιάσει παντού γιατί θέλει να τραβάει την προσοχή και να νομίζει ότι είναι κάποιος. Στο χωριό μου τους αποκαλούμε ******ιόζηδες εδώ δε ξέρω πως τους λέτε :p
Απορώ με τον Γιάννη που σε ένα ποστ που θεωρητικά έγινε για να δώσουμε συγχαρητήρια στους νικητές και στους ηττημένους του 47 και να μιλήσουμε όμορφα και πολιτισμένα, κάθεται και μιλάει για όλα εκτός απο αυτό! Μην μειώνετε την νίκη σας, ήταν δύσκολη και την αξιζατε! Το να ασχολείστε με τον μπλάκο και τον κάθε μπλάκο απλά είναι **** και τον κάνετε να πετύχει τον ακόμα πιο **** σκοπό του , δηλαδή να ασχολειθείτε μαζί του! Περιμέντε μέχρι να βρεθεί αντιμέτωπος με κάποια σχσ ή κάποια μαο (κλαιω....................) και τότε θα ξαναμπει στο λαγουμι του........
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολείστε όλοι με τύπους σαν τον μπλάκο. Ο άνθρωπος μπαίνει να σχολιάσει παντού γιατί θέλει να τραβάει την προσοχή και να νομίζει ότι είναι κάποιος. Στο χωριό μου τους αποκαλούμε ******ιόζηδες εδώ δε ξέρω πως τους λέτε :p
Απορώ με τον Γιάννη που σε ένα ποστ που θεωρητικά έγινε για να δώσουμε συγχαρητήρια στους νικητές και στους ηττημένους του 47 και να μιλήσουμε όμορφα και πολιτισμένα, κάθεται και μιλάει για όλα εκτός απο αυτό! Μην μειώνετε την νίκη σας, ήταν δύσκολη και την αξιζατε! Το να ασχολείστε με τον μπλάκο και τον κάθε μπλάκο απλά είναι **** και τον κάνετε να πετύχει τον ακόμα πιο **** σκοπό του , δηλαδή να ασχολειθείτε μαζί του! Περιμέντε μέχρι να βρεθεί αντιμέτωπος με κάποια σχσ ή κάποια μαο (κλαιω....................) και τότε θα ξαναμπει στο λαγουμι του........


http://gr.twstats.com/grc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=829994

χιχιχιχι....
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Περιμέντε μέχρι να βρεθεί αντιμέτωπος με κάποια σχσ ή κάποια μαο (κλαιω....................) και τότε θα ξαναμπει στο λαγουμι του........

Δεν ήθελα να απαντήσω ξανά σε αυτο το ποστ γιατι ειπα οτι αφορα ΜΟΝΟ τον κ47 αλλα ελεος,

΄΄Περιμεντε να βρεθει αντιμετωπος με καποια σιεξι΄΄

ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟΝ 42 ΤΗ CXC εβγαλε και ανακοινωση αλλα πουθενα..

ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΗ CXC ΣΤΟΝ 49 ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΜΕ,τελικα εμφανιστηκε ΤΥΧΑΙΑ 2 κοσμους μετα..

ΠΑΑΑΑΑΑΑΛΙ θα περιμενουμε τη CXC? ΘΑ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ Η CXC ;;;

Πες το αλλιως, ο μπλακο ψαχνει αντιπαλους γιατι η σιεξι ΦΟΒΑΤΑΙ να μπει και μην μου λες ''περιμεντε να μπει καμια σιεξι'' ,αφου δεν θα μπει,τουλαχιστον η ΜΑΟ αποδεχεται τις προκλησεις ;) ,επισης μην γραφεις κλαιω διπλα απο τη μαο γιατι αυτη στον 49 εκλεισε το κοσμο μόνη της και οχι με ενωσεις οπως αλλοι στον 51 απεναντι σε non premade φυλες ..:p

Αυτά απο μενα αλλα ελεος με το παραμυθακι της CxC, σορρυ για το υφος του ποστ δεν το συνηθιζω,εσεις με ωθησατε ;) ,
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33703

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι πολλούς έχω πονέσει οπότε λογικό το μένος από τα άτομα που συναναστρέφεσαι , πρέπει να τους έχω πυξιδιασει τουλάχιστον από 2 φορές .
Τώρα όσο για τους cxc η τους Μάο που θα με κάνουν να κρυφτώ στο λαγούμι μου , τους περιμένω .
Εσύ τι είσαι ; Ο συνήγορος τους;
Όχι απλά επειδή δεν είσαι τίποτα και επειδή δεν μπορείς να με κάνεις εσύ ο ίδιος να κρυφτώ στο λαγούμι μου είπες να πεις για καμιά άλλη φυλή .

Άστο δεν είναι για εσένα αυτό το παιχνίδι , βγες στη σύνταξη όπως είπες
Απλά να ξέρεις θα είναι λίγο μειωμένη .

Όσο για τους υπόλοιπους παρατρεχαμενους σου απλά τους γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι γιατί είναι τελείως ανίδεοι .
 

DeletedUser12715

απο οτι εγραψα αυτα καταλαβες χαχαχαχαχαχαχαχα επιλεκτικός εγινες μπλακακο?

αλλα πλεον δεν ανησυχώ θα εχεις διπλα σου το Χαλασμένο Τριαξονικό ...................

κοψε φορα μονο γιατι θα πεσεις σε καμια μαο μαο και δεν θα εχεις ουτε 500 χωρια στρατηγε

αντε...περιμενε να ανοιξει ο κ56
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Περιμέντε μέχρι να βρεθεί αντιμέτωπος με κάποια σχσ ή κάποια μαο (κλαιω....................) και τότε θα ξαναμπει στο λαγουμι του........
Σαν ουδετερος παιχτης , αυτο που βλεπω ειναι οτι πολλες φορες η σολ ειχε τα κοτσια να προκαλεσει την cxc αλλα ποτε δεν εμπαινε, μια δικαιολογιες για τις ρυθμισεις, μια δεν εχει κοσμο....

τι περιμενει δλδ ? να μπει με 2 συμμαχιες σε δυο ηπειρος να παιξει 3v1 την σολ και να πει οτι κερδισε?

οπως εγινε στον προηγουμενο κοσμο δηλαδη...αν η νικη της μαο ειναι πανηγυρικη τοτε ειναι για κλαματα.
 

DeletedUser12715

ομηρε μια φυλη διαλεγει εναν κοσμο και μπαίνει δεν χρειαζόμαστε προσκλησης..........ο μπλακακος μπηκε εδω κ47 σε εναν κοσμο απο τους μεγαλητερους χρονικα..... να ψαρεψει κουρασμενοι φυλη για αντιπαλο στον κ56 χαχαχαχαχχαχα ρε τον μπλακακο εχει χιουμορ το παιδακι να κατι τετοια βλεπω και δεν μπορω να βγω στην συνταξη...............


Χαλασμένο Τριαξονικό να μου επισημαίνεις τα λαθη μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34056

Oμηρε, εγω που επαιξα λιγο 51, ειδα παντως σχσ και φαμ να μειωνεκτουν ενα 35% σε χωρια οταν περαστηκε ο υπολοιπος χαρτης κοκκινος, απλα οι γκοστ και οι ντρινκ αποφασισαν να μας κανουν πλανα εχοντας χωρια 1000-1800 ποντων και να στελνουν τα επιθετικα τους 40 ωρες μακρια χωρις να μπορουν να νομπλαρουν φυσικα, ενω εμεις βαρεσαμε μιαμιση βδομαδα μετα οργανωμενα και με αριστοκρατες, σε καθε πλανο χανανε 20-25 χωρια ποσοστο επιτυχιας πανω απο 90%. Αν ειχαν διαχειριστει το πλεονεκτημα τους σε χωρια σωστα και οχι ετσι, ανετα θα ειχαν νικησει. Ο 51 που ολοι κραζετε ηταν εξαρχης χωρισμενος σε πανω και κατω ημισφαιριο, μαλιστα με τα κοκκινα να ειναι αρκετα περισσοτερα απτα γαλαζια για εμας, αλλα δεν επαιξαν σωστα οι αντιπαλοι. Οταν στελνανε κυριολεκτικα επιθεσεις με 500 τσεκουρια 100 ελαφρα 20 κριους 20 καταπελτες απτις 40 ωρες και λογαριασμοι σαν τον απερκατ δεν στελνανε παρα μονο οταν ειχαν ετοιμη νιουκ και τρενο(δεν τον κραζω, ετσι ειναι το σωστο, αλλα γιατι οι υπολοιποι στελνανε;......) λογικο ειναι να χαθει ο κοσμος ετσι ευκολα, και να βγαινετε να λετε μετα για πρημεηντ φυλες κλπ....
Επισης μπλακο κλπ βγαινεις και λες προκαλεσαμε δεν μπηκανε κοτες ....... οταν μπηκαν οι αλλοι στον 51 η σολ που ηταν; να σου πω γιατι; Γιατι δεν μπορουσατε να μπειτε πολυ απλα! Ετσι και οι αλλοι δεν μπορουσαν να μπουν οταν μπηκατε εσεις! Θα προτιμουσες να παιξεις με τους μισους σου παιχτες σε εναν κοσμο που οι αλλοι θα εχουν ολοκληρωμενο υλικο ή θα προτιμουσες να μπεις σε εναν κοσμο σωστα και οργανωμενα;;; μην λες αυτο το παραμυθακι καθε φορα κουραζεις αφανταστα.Ειπαμε προπαγανδα να κανεις αλλα αυτο που κανεις εσυ μειωνεις την νοημοσυνη των μελων σου που σε πιστευουν και σε ακολουθουν (οσο μπορει να μειωθει η νοημοσυνη τους γιατι απο ενα σημειο και μετα απλα πατε για ρεκορ...)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
CxC και κλαιν μαιν ,μολις οργανωσα την φυλη στο κ16 και ετρωγαν ξυλο καθε μερα ,εχασαν τα αυγα και τα πασχαλια και με 10 ρουφιανους μεσα σε εμας ακομα και στην διοίκηση.Στο τελος ελεγα αντε πες τους εκει και εκει θα φανε ξυλο.
 

DeletedUser33818

Κυρ Νικολα(Blacko)γελανε ολοι με αυτα που λες.Εχεις κλεισει 2 κοσμους και τους 2 ανανδρα.Στον 33 επρεπε να φαει ban η μιση School για να παρετε τον κοσμο αλλιως ακομα μετωπο με chess και cr777 θα ησουν.Και τον 42 ξερουμε ολοι πως δεν χρειαζεται να τα ξαναλεμε.Η Σολ εχει αν οχι την πιο βρωμικη μια απο τις πιο βρωμικες ιστοριες στην ιστορια των φυλετικων.Αν εσυ εισαι περηφανος για αυτα και δεν ντρεπεσαι λιγο μαλλον εχουμε διαφορετικη αποψη για την τιμιοτητα.Και στον 56 τα ιδια κανε ξερεις εσυ και βγες και πες οτι εισαι ο καλυτερος.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Για την περίπτωση που δεν το έχετε καταλάβει, το συγκεκριμένο θέμα αφορά τον κ47. Ως είθισται όμως τα έχετε κάνει όλα αχταρμά.
Εφόσον δεν μπορείτε να επικεντρωθείτε σε έναν κόσμο που ήταν ανοιχτός 450 μέρες και εξ όσων φαίνεται αυτοί που συμμετείχαν σ' αυτόν δεν έχουν να πουν τίποτα για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, συνεχίστε έτσι.

Επόμενη ανάρτηση που δεν θα είναι σχετική με τον κ47 θα οδηγεί σε 6μηνο αποκλεισμό από το forum και μια βδομάδα επιθέσιμο αποκλεισμό στο παιχνίδι. Αν δεν υπάρχει ενεργός λογαριασμός αυτή τη στιγμή στο παιχνίδι, ο αποκλεισμός από το forum θα είναι ετήσιος με option να μεταφερθεί και στο παιχνίδι όταν μπει ο λογαριασμός σε κάποιον κόσμο.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Έφυγε ο πρώτος με ετήσιο αποκλεισμό.
 

DeletedUser33703

Δυστυχώς όλο αυτό ξεκίνησε από ένα σχόλιο μου για τον κ47 που μάλλον δεν άρεσε σε κάποιους , και εξαιτίας αυτού δέχτηκα και προσωπική επίθεση .

θα επανορθώσω όμως αμέσως ....

Συγχαρητήρια παιδιά για το μεγάλο κλείσιμο του κ47 , μετά από έναν χρόνο ανελέητου ξυλοδαρμού καταφέρατε να βγάλετε από τη μέση τα θηρία της NOVUS και κάνατε το ''αδύνατο'' , τους αναγκάσατε να σας παραδώσουν το μυστικό που σας έλειπε .
Ένα μεγάλο μπράβο , οι κόποι σας δικαιώθηκαν , μετά από αυτόν τον κόσμο καταφέρατε και γίνατε ζωντανοί θρύλοι στα μάτια μας .


μάλλον αν έλεγα την αλήθεια από την αρχή , όλα θα ήταν καλά τώρα και ο Blacko θα ήταν ο καλός της υπόθεσης .
τι ψεύτικος που είναι ο κόσμος τελικά ρε φίλε ...
 

DeletedUser34056

Συγχαρητήρια παιδιά για το μεγάλο κλείσιμο του κ47 , μετά από έναν χρόνο ανελέητου ξυλοδαρμού καταφέρατε να βγάλετε από τη μέση τα θηρία της NOVUS και κάνατε το ''αδύνατο'' , τους αναγκάσατε να σας παραδώσουν το μυστικό που σας έλειπε .
Ένα μεγάλο μπράβο , οι κόποι σας δικαιώθηκαν , μετά από αυτόν τον κόσμο καταφέρατε και γίνατε ζωντανοί θρύλοι στα μάτια μας .

Το αστείο είναι ότι τα πράγματα είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λες! Και όπως σου ξαναείπα πιο πάνω, μακάρι να παίξεις σε έναν τέτοιο κόσμο εν έτη 2018 :)
 

DeletedUser12715

σε ευχαρισω μπλακακο φιλε μου που μετα απο τοσα ποστ καταφερες και ειπες την αληθεια για τον κ47 ειδες δεν ηταν δυσκολο .....δεν θελει κοπο τροπο θελει

και πανω απο ολα σεβασμο στους παιχτες του κ47 νικητές και ηττημενους αν θελουν οι διαχηρηστες μπορουν να το κλειδώσουν αυτο το ποστ γιατι όντως εχει αρκετα πειράγματα για αλλους κοσμους.......
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Το αστείο είναι ότι τα πράγματα είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λες! Και όπως σου ξαναείπα πιο πάνω, μακάρι να παίξεις σε έναν τέτοιο κόσμο εν έτη 2018 :)
ο 56-57 οπου μπουνε γενικα η σολ θα ειναι σιγουρα οπως αυτον

γιατι παντα η σολ τον κρατανε ενδιαφερον το κοσμο
ασχετα αν στον 42 η στοπ πατησε διαγραφη, μπορουσε να το παλεψει αλλα δεν ηθελε.

τεσπα στο 47 το θεμα μας τωρα
κριμα που τελικα ο φωτης δεν τηρησε αυτα που μου ελεγε και δεν επαιξε μεχρι το τελευταιο χωριο
πιστευα θα ειχε τα αντερα να κανει αυτο που εκανα στον 40 :)

Και παλι Συγχαρητηρια στην DAB και μπραβο στ παιδια που οργανωνανε τα πλανα εκει μεσα.Υπηρχαν αρκετα εξυπνα πλανα απο πλευρας τους και αρκετη πιεση μεχρι που οταν επαιζα.
 

DeletedUser33112

παλι καλα που βρεθηκε και ενας να πει για τα πλανα γιατι την μια ακουγαμε ο ενας ανενεργος ο αλλος ειχε παει στο χωριο ο αλλος ειχε τραβηξει καλωδιο ο αλλος ηταν ρουφιανος και παει λεγοντας
 
Κορυφή