DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35354

για καποιους το ακκκουντ μου δεν ετρεχε σωστα
να τους υπενθυμισω λοιπον.. οτι αυτο το ακκουντ εκοβε πανω απο 30-40 σφηνες στο φιλο μας το μαιτρε...
Υ.Γ. http://prntscr.com/jphceb

αλλα την μερα που εφαγα εγω πλανο και την επομενη ο μαιτρε..εχασε την μπαλα..
ΤΥΧΑΙΟ???

ευχομαι καλη συνεχια στα παιδια της ΝΟΒΟΥΣ που εκτιμω ακομα εκει μεσα...
Και με στηριξαν και εμενα στο πλανο της νταμπ αντιθετα με καποιους αλλους που καλυπτουνε ολοκληρο χαρτη και ουτε το 1/10 απο τα αμυντικα τους δεν εστειλαν.

Ηξερες που εμπλεκες απο την αρχη ... Μαζι τα λεγαμε και ηξερες πως ειναι η κατασταση , ησουν και ενημερωμενος !
δυστυχως ενας καλος παικτης δεν μπορει να κανει την διαφορα χωρις την στηριξη της φυλης του , ευτυχως εμεις παιζουμε αρκετα ομαδικα τουλαχιστον στα Πλανα και δεν εχουμε αφησει κανενα ατομο αβοηθητο προς το παρον . Μμ νομιζω πως δεν θα αργησει η αποχωρηση της νοβους απο τον κοσμο , σαν να παιζουμε μονοι μας ειναι φφφ :confused:
 

DeletedUser12715

ρε που ειναι η νοβους? και εδω αφαντοι..... αχ αυτα τα παιδια ποτε θα τα βρουμε ...............α.....μου ειπε ενα πουλακι οτι δεν αφηνουν τα μελη τους να εχουν επικοινωνία αληθευει?
 

DeletedUser35633

ρε που ειναι η νοβους? και εδω αφαντοι..... αχ αυτα τα παιδια ποτε θα τα βρουμε ...............α.....μου ειπε ενα πουλακι οτι δεν αφηνουν τα μελη τους να εχουν επικοινωνία αληθευει?

μην βγαζετε βρωμες απο μονοι σας κανεις δεν απαγορευεσαι σε κανεναν απλα ολοι καταλαβαινουμε οτι αυτη η συζητηση δεν οδηγει πουθενα. ολο η νοβους εσωτερικα, η νοβους αυτο η νοβους το αλλο. Δεν ειμαστε τοσο κακοι σε νοοτροπια οσο νομιζετε παιδες.Εσεις δεν θελετε να το καταλαβετε. ασχοληθειτε με το παιχνιδι και αφηστε τις λαμογιες(δεν ισχυει για ολα τα παιδια απο DAB αυτο) π.χ να στελνετε μηνυματα σε παιχτες για να δειτε αν ειναι ενεργοι και να κανετε επιθεση. ε αγγελοςδελτα τα λεω καλα?σου θυμιζει τιποτα?

οσο αναφορα τον ομηρο ο ιδιος επελεξε να τα παρατησει και για εμενα ηταν λαθος διοτι υπηρχαν πολλα ατομα που προσπαθουσαν να τον βοηθησουν οπως εκανε και αυτος αλλωστε. μπορει να σπαστικε με ενα δυο παιχτες μας και να ξενερωσε οκ γινονται αυτα.

Δεν λεω οτι τα κανουμε ολα σωστα εννοειται θα γινουν και λαθη αλλα πριν κατηγορησετε σκεφτητε λογικα.

Δεν ειμαι αρμοδιος απο νοβους να μιλαω στο εξωτερικο υπενθυμιζω ειμαι απλα ενα μελος που εκφραζει την αποψη του.

Αυτα απο εμενα
 

DeletedUser34056

Ο Όμηρος δεν επέλεξε ακριβώς μόνος του να φύγει αλλά τα παραπάνω που λες είναι σωστά
 

DeletedUser35353

μην βγαζετε βρωμες απο μονοι σας κανεις δεν απαγορευεσαι σε κανεναν απλα ολοι καταλαβαινουμε οτι αυτη η συζητηση δεν οδηγει πουθενα. ολο η νοβους εσωτερικα, η νοβους αυτο η νοβους το αλλο. Δεν ειμαστε τοσο κακοι σε νοοτροπια οσο νομιζετε παιδες.Εσεις δεν θελετε να το καταλαβετε. ασχοληθειτε με το παιχνιδι και αφηστε τις λαμογιες(δεν ισχυει για ολα τα παιδια απο DAB αυτο) π.χ να στελνετε μηνυματα σε παιχτες για να δειτε αν ειναι ενεργοι και να κανετε επιθεση. ε αγγελοςδελτα τα λεω καλα?σου θυμιζει τιποτα?

οσο αναφορα τον ομηρο ο ιδιος επελεξε να τα παρατησει και για εμενα ηταν λαθος διοτι υπηρχαν πολλα ατομα που προσπαθουσαν να τον βοηθησουν οπως εκανε και αυτος αλλωστε. μπορει να σπαστικε με ενα δυο παιχτες μας και να ξενερωσε οκ γινονται αυτα.

Δεν λεω οτι τα κανουμε ολα σωστα εννοειται θα γινουν και λαθη αλλα πριν κατηγορησετε σκεφτητε λογικα.

Δεν ειμαι αρμοδιος απο νοβους να μιλαω στο εξωτερικο υπενθυμιζω ειμαι απλα ενα μελος που εκφραζει την αποψη του.

Αυτα απο εμενα
Οταν τελειωσει ο πολεμος ,αν εχετε χασει να λετε οτι φταιει το μηνυμα στον illusionist για την ανιχνευση που σταλθηκε απο τα 9 λεπτα στη βουτια του.Λες και θα μπορουσε ξαφνικα να βρει +4000 ανιχνευτες,λες και δεν ηταν αρκετα ξεκαθαρο οτι προκειται για τρολλ,λες και πηγαμε να τον ξεγελασουμε,λες και...
 

DeletedUser35633

Οταν τελειωσει ο πολεμος ,αν εχετε χασει να λετε οτι φταιει το μηνυμα στον illusionist για την ανιχνευση που σταλθηκε απο τα 9 λεπτα στη βουτια του.Λες και θα μπορουσε ξαφνικα να βρει +4000 ανιχνευτες,λες και δεν ηταν αρκετα ξεκαθαρο οτι προκειται για τρολλ,λες και πηγαμε να τον ξεγελασουμε,λες και...

Δεν ειπα ποτε πως μου φταιει αυτο που χανουμε στον πολεμο. εκει που ηθελα να επικεντρωθεις ειναι οτι βγαζετε βρωμες που δεν στεκουν φιλε. ακου εκει μας εχουν απαγορευση να μιλαμε στο εξωτερικο. εκτος αν το ειπε και αυτο για τρολ. Απλα ξερεις ποια ειναι η ****μαρα οτι αρκετα ατομα πιστευουν αυτα τα πραγματα.
Και δεν ειναι μονο αυτη η βρωμα ετσι κατα καιρους εχω ακουσει διαφορα που απορω πως τα πιστευουν ορισμενοι.
Παιδες εγω ειμαι ενα απλο μελος. σας διαβεβαιω πως αν φερθειτε με τον αναλογο τροπο στα παιδια τις νοβους κατα 90% θα σας φερθουν αναλογα. νευρα τσακωμοι κλπ θα υπαρχουν αλλα ποτε δεν εχουμε ξεφυγει.
 

DeletedUser34056

Ενννοώ ότι ο Ομήρος πιστεύω ότι μια χαρά ήθελε να παίξει :Ρ
 

DeletedUser35633

αλλοι με διωξανε απο το κοσμο φιλε μου...
εσυ πιστευεις εριξα τοσο καψιμο να απεκρουσω το πλανο της dab για να σταματησω την επομενη???

ναι και εγω την ιδια απορια ειχα πως μετα απο τοσο καψιμο εγινε αυτο?
θες να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος οταν λες πως αλλοι σε εδιωξαν?
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
γιατι δε τα λετε στο ροομ σας ρε παιδια ;η δε μιλατε εκει καθολου?(ελα κακια ηταν αυτο )
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ναι και εγω την ιδια απορια ειχα πως μετα απο τοσο καψιμο εγινε αυτο?
θες να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος οταν λες πως αλλοι σε εδιωξαν?
Στηλε μου στο σκαιπ να σου πω φιλε μου...
 

DeletedUser9395

Το τελευταιο πλανο με την μιση επιθετικη δυναμη που διαθετη η φυλη πειραμε 10 μετωπικα χωρια και μαλλον θα παρουμε αλλο ενα σε 40 λεπτα

Πλευρά 1:

Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Φυλές: NΟVUS
Παίκτες: Assassin Of Death

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 89,475
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 89,475

chart
 

DeletedUser9395

χωρις να υπολογησουμε τα χωρια που πηραμε απο nireas παρακαλω...
 

DeletedUser9395

Επισης ενα αλλο ενδιαφερον σημειο που δειχνει την πορεια του πολεμου ειναι η διαφορα σε χωρια αναμεσα στις φυλες.
Στην αρχη του πολεμου η Νοβους ειχε περισσοτερα χωρια ενω τωρα σιγα σιγα η διαφορα παει + 1000 για την DAB.

1 DAB 46.944.623 48.035.385 46 1.044.248 5048 9.516
2 NΟVUS 42.134.060 42.134.060 35 1.203.830 4360 9.664
 

DeletedUser29736

'Ομηρος:
το παιδάκι είναι πάρα πολύ λίγο αλλά με μεγάλη γλώσσα.
Επειδή μας έσπασε τα τέτοια για το ότι δεν του έστειλε άμυνες το account VooDoo και επειδή το είπε και το ξαναείπε στα φόρουμ και ενώ ο Φώτης του είπε αναλυτικά για το αν πήρε άμυνες αλλά κάνει ότι δεν καταλαβαίνει....
την ημέρα που έφαγε πλάνο, ο λογαριασμός Βουντού έκανε ρεκορ απωλειών από υποστήριξη ever.
To 90% από αυτα που μπορούσαν να μετακινηθουν, είχαν μετακινηθεί. Εμεναν μόνο κάτι ψιλά για μικρά σναιπ. Επειδή την ώρα που έβαζε τα τρένα, από το λογαριασμό Βουντού δεν υπήρχε η δυνατότητα για σναιπ, λόγω μεγάλου λαγκ 3 δευτερολ. αλλά και μετά ελέγχου μόνο από κινητό, ενημερώθηκε έγκαιρα με μήνυμα και του ζητήσαμε να μας πει 3-4 χωριά να του βάλουμε άμυνες ( αυτές που κρατούσαμε για τα σναιπ) εξηγώντας ότι επειδή μπορούμε να βλέπουμε από τον διαμοιρασμό όλες τις βοηθειες που πηγαίνουν, να μας λέει πάντα και πόσες άμυνες έχει το κάθε χωριό
Απάντησε με μια γενική λίστα 9-10 χωριών, ούτε πόσες άμυνες έχει μέσα, ούτε πόσες δέχεται . Οταν πατήσαμε πάνω σε σένα χωριό για να στείλουμε άμυνες, είδαμε ότι ήδη σε εκείνο πήγαιναν 20000 βαριά + πολλά πεζά, χώρια αυτά που ήδη είχε μέσα και δεν ήταν λίγα.
Του ξαναζητήσαμε να τα δει ήρεμα να μας πει κάποια χωριά που δεν βλέπει να πηγαίνουν άμυνες. Η απάντηση ήταν η ίδια ακριβώς λίστα....και να μην το συνεχίσω και τον εκθέσω περισσότερο.
( Εχεις όλο το ελεύθερο να κοινοποιήσεις όλα τα μηνύματα εκείνης της ημέρας με το λογαριασμό Βουντου....το γράφω για να μην έχεις θέμα με τους διαχειριστές)

Φυσικά δεν λέει πουθενά ότι μας έβαζε στο φόρουμ ότι δέχεται 6 νιούκ, τον ξαναρωτούσαμε αν χρειάζεται να ανανεώσει για τις επιθέσεις που δέχεται, δεν απαντούσε ή απαντούσε αρνητικά ...του βάλαμε σε χωριό που δεχόταν 6 νιουκ, άμυνες για 12 νιουκ και τελικά το έχασε οριακά.

Για τον Ομηρο γενικά δεν χρειάζεται να πει κανεις πολλά. Σε όλους τους κόσμους τα ίδια...
Εχουμε 1000 γνωστους παντού, μιλάμε με όλους στο σκαιπ για να γλιτώσουμε και δεν μας γίνει ποτέ πλάνο.
Παικτικά πολύ χαμηλού επιπέδου, μόνο σναιπ έμαθε να κάνει ,, τίποτε άλλο...και μάλιστα με τον γνωστό τρόπο πλεον, ****άκια και άγιος ο Θεός γιατί αλλιώς χλωμά τα πράγματα. Του είναι αδιανόητο να πιστέψει ότι υπάρχουν ακόμα παίκτες που δεν παίζουν με ****άκι αλλά όλα τα κάνουν χειροκίνητα. Αμυντικά χωριά χωρίς εξερευνημένα τα βαριά και τους ανιχνευτές, τι να πρωτοπεί κανεις αλλά δεν έχουν και μεγάλη σημασία. Το γράφω γιατί κάποιος έλεγε ότι έμπλεξε με εμας αυτός ο σούπερ παίκτης

Φυσικά το ερώτημα πάντα είναι για το εαν είναι ρουφ.
Ρουφ με την στενή έννοια δεν είναι...προφανώς γιατί δεν χρειάζεται. Μιλάει με τόσους και λέει τόσα πολλά που μυστικό στο στόμα του δεν μένει. Τον έχουν καταλάβει παντού αλλά για να μιλάμε για τον κ47, οι οχτροί του παίρνουν λόγια πολύ εύκολα, χωρίς να το θέλει. Θα το πω με την πιο light μορφή...είναι αφελής ( λέμε τώρα).

Το θέμα δεν είναι όμως ότι ο αθεόφοβος για να δικαιοληγήσει ότι έχανε χωριά, έριχνε το βάρος πάνω μας αλλά το ότι και πολλοί από την Νταμπ τον πίστεψαν και το υιοθέτησαν ώς δεδομένο, χωρι΄ς καν να κάνουν τον κόπο να το διασταυρώσουν. ( γιατί έτσι τους συμφέρει προφανώς).

Τρολλ μαστερ: μιλάς για εμένα για άλλους κόσμους χωρίς καν να έχεις μιλήσει ποτέ μαζί μου με μήνυμα , βγάζοντας συμπεράσματα απλά ακούγοντας τριτοτέταρτους. Αν είχες κάνει ποτέ τον κόπο ή είχες ποτέ την περιέργεια να μάθεις κάτι πχ για τον κ44 ή όπου αλλού έχεις αναφερθει, ούτε θυμάμαι,, μπορούσες να με ρωτήσεις. Ξέρεις, καμμιά φορά καλά είναι να ρωτάμε και τις δυο πλευρές , πριν βγάλουμε οριστικά συμπεράσματα και τα ποστάρουμε μάλιστα και δημόσια.
Επίσης έχε στο νου σου ότι , ότι είναι διαφορετικό από εσένα και τους συναυτό σου δεν είναι απαραίτητα και προβληματικό, προβληματικοί μπορεί να είστε εσεις! Τροφή για σκέψη σου έδωσα.

23ent...δεν τον σταματήσαμε...σταμάτησε.
Οταν έμαθε ότι ενδέχεται να φάει πλάνο, πριν καν ξεκινήσουν οι φεικς, μάλλον από κανέναν από τους 1000 φίλους ,έστειλε μήνυμα στη διοίκηση ότι το παρατάει και στέλνει επιτήρηση.
Γελούσαμε όλοι και ξέραμε ότι μάλλον έμαθε ότι θα φάει πλάνο και πάει να προλάβει να εξαφανιστεί. Μίλα μαζί του στο σκαιπ όσο θέλεις, στο τέλος όμως κάνε τον κόπο, αφου μιλήσεις πρώτα μαζί του για να δούμε τι άλλο θα σκέφτει να πει, να μας στείλεις ένα μήνυμα ingame.
Θ σου βάλω όλα τα ποστ του κρυφού, να δεις πότε είπε ότι το παρατάει, τι λέγαμε στο κρυφό, πριν καν ξεκινήσουν να κάνουν φεικς οι Νταμπ για να καταλάβεις........πρώτα μίλα όμως μαζί του, για να γίνει ακόμα πιο ξεφτίλα.

ΑγγελοςΔελτα
Δέχομαι τον τροπο που πας να κάνεις προπαγανδα αλλά ως ένα σημείο.
Κάπου μίλησες για μένα για τον κ10, ...και το θέμα δεν είναι ότι λες απόλυτα ψέμματα. Το θέμα είναι ότι ποστάρεις αλήτικα.
Είσαι πραγματικά όσο χειρότερο υπάρχει στις φυλετικές μάχες.
Εχω διαφωνίσει, μαλώσει, βριστεί με πολλούς...αλλά εσύ είσαι αλήτης, πραγματικά πολύ βρώμικος παίκτης, δεν θα σε ξανασχολιάσω, ντρέπομαι και μόνο που γράφω 2 σειρες για σένα
 

DeletedUser9395

Μια ερωτηση προς Νοβους.
Αφου ξερατε οτι θα φαει πλανο γιατι αρχισατε και συνεχισατε να του περναται χωρια εν μεσω πλανου???
Το σκεπτικο της κινησης αυτης δεν μπορω να την καταλαβω.
Εαν μπορειτε διφωτηστε μας παρακαλω.
 
Κορυφή