DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34056

@ζεν αφου θελεις να κερδισει η νταμπ μπορεις να μπεις σε ενα ακκ να παιξεις θα χει φαση, σιγουρα καλυτερο απτο να μιλας ετσι.
ΗΡ δε θα μιλησω μπηκα εντελως για την πλακα(φανηκε πιστευω αφου επαιζα απο κινητο και χωρις φυλη) και παλι εσεις οι ΑΣΧΕΤΟΙ κανατε ποσες μερες να παρετε 5 χωρια ενω ειχατε 100+ (βλεπεις οτι λεω 100+ και δεν βαζω τον κανονικο αριθμο γιατι ειναι κριμα μικρα παιδακια να γεμησετε ψυχολογικα απο εναν ασχετο σαν εμενα)
@ασερ Ακου λιγο ποσο απλο ειναι: Για τους ΧΨ λογους μια φυλη αργει να κλεισει ημισφαιριο. Η αλλη φυλη το χει κλεισει, εχει προετοιμαστει για τον πολεμο(δηλαδη εχει κατεβασει τα επιθετικα μπροστα, εχει φτιαξει αμυνες πισω εχει στακαρει τα μπροστινα χωρια εχει φτιαξει παρατηρητηρια κλπ). Αντιθετως η αλλη φυλη ακομα παιζει φαπες. Ξαφνικα ξεκιναει ο πολεμος, και εμεις πρεπει δηλαδη να παιξουμε εναν πολεμο που αθετει την συμφωνια μας και ταυτοχρονα να προσπαθουμε να νομπλαρουμε και μαιτρε ο οποιος τοτε επαιζε κανονικα(για αποφυγη παρεξηγησεων τα χωρια που πηρε η νταμπ απτον μαιτρε ηταν οταν επαιζε απο κινητο και ταμπλετ απο την γαλλια ξερω γω και ο λογαριασμος παιζοταν εντελως γιολο, αλλιως κυριολεκτικα θα παιρνατε 1 ή κανενα χωριο απο τον μαιτρε. Δεν το λεω γιατι ειστε ασχετοι ή κάτι αλλο, το λεω γιατι απλα ειναι πολυ καλος)
Ποιος πιστευετε οτι ειχε πλεονεκτημα στον πολεμο; που οταν κανατε το πρωτο σας πλανο τα μετωπικα μας χωρια ηταν με 500 τοξα μεσα; Και βγαινετε και βαζετε στατιστικα στο φορουμ;;; Ειστε σοβαροι; Μειναμε απιστευτα πισω στον πολεμο, μας πηρε βδομαδες να τελειωσουμε με εσωτερικα με το να βγουν καινουρια επιθετικα καινουρια αμυντικα να τα ανεβασουμε μετωπο και αλλα πολλα, ενω εσεις παραλληλα βγαζετε και στατιστικα πολεμου ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ. Να μη μιλησω για τον σορρυ και τον καθε σορρυ που εμεις δεν πρεπει να παιζουμε με στακες μονο στο μετωπο αλλα και στον πυρηνα μας επειδη ενα κομπλεξικο παιδακι με 0 αξιοπρεπεια ηθελε να χαλασει το παιχνιδι των αλλων. ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΑΚΟΜΗ; Ο πολεμος δεν εχει τελειωσει, ειστε μπροστα και μπραβο σας με τις τεχνικες που μονο εσεις ξερετε αλλα αφηστε μας να παιξουμε λιγο. Α και μην ξεχασετε να μας κραξετε που στρατολογησαμε μαιτρε και τσαρχ (που ουτε εγω συμφωνουσα) αλλα κυριολεκτικα δεν αφησατε αλλη επιλογη αφου ξεκινησατε πολεμο πριν προλαβουμε να τελειωσουμε, εσεις τι θα κανατε αραγε στη θεση μας; θα λεγατε ναι εχουν δικιο θα παιξουμε πολεμο ενω ολα τα επιθετικα και τα αμυντικα μας ειναι 45 ωρες μακρια απτο μετωπο με νταμπ, πολυ σοφη κινηση :)
 

DeletedUser35353

Καταλαβαινεις πως αυτα που λες δεν ισχυουν;Δοθηκε ενας μηνας περιθωριο για να στηθει το μετωπο,επισης κανατε πρωτοι πλανο 1 μερα πριν απο εμας οποτε δεν καταλαβαινω πως γινεται να μην ησασταν ετοιμοι.Οσο για τον μετρ δεν αποσχολει κανεναν πως εχασε τα χωρια,απο τη στιγμη που εγινε.Ο καθενας τα βλεπει απο διαφορετικη οπτικη γωνια αλλα εσυ λες απλα ασυναρτησιες.Οσο για τα ¨δεν ντρεπεστε" και ¨τις τεχνικες που μονο εσεις ξερετε" απλα αποδεικνυεις ποσο εκτος τοπου και χρονου εισαι,καθως δεν νομιζω να βρεις πολλες ακομη φυλες τοσο τιμιες .Η Dab εχει κανει λειτουργησει καλυτερα στα πλανα και για αυτο εχει προβαδισμα στον πολεμο
 

DeletedUser34056

Εχει λειτουργησει καλυτερα στα πλανα της χτυπωντας ανενεργους που δεν προλαβαμε να καθαρισουμε, χτυπωντας αδεια χωρια που δεν προλαβαμε να γεμησουμε κλπ
Αυτες ακριβως ειναι οι τεχνικες σας, και απο τη στιγμη που δεν κανατε κατι παρανομο και παιζουμε πολεμο,δεν μπορω να σας πω κατι , στον πολεμο ολα επιτρεπονται, αυτο που σας λεω ειναι οτι ειναι το λιγοτερο γελοιο να βγαινετε στο εξτερναλ να λετε τα κατορθωματα σας ειδικα μεν λεγοντας και ψεματα παραλληλα
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
αρα εχουμε κ λεμε..

μετρ ανενεργος
ιλλιουνιστ ανενεργος
κωνσταντιν ανενεργος.

μια χαρα
 

DeletedUser35353

Ωραια...Παμε αλλη μια. Δοθηκε κατι περισσοτερο απο ενας μηνας απο την ανακοινωση του πολεμου για το στησιμο του μετωπου,ησασταν γεματοι στο πρωτο πλανο και για αυτο χτυπησατε και πρωτοι.Εστω οτι αυτο δεν ισχυει.Για ποιο λογο 1 μηνα δεν στησατε μετωπο ,δε φαγατε τους ανενεργους και δεν πατησατε το κουμπι στης στρατολογησης;Αυτα που υποστηριζεις ειναι γελοια
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
ο μετρ παρακαλουσε να δωσει τα χωρια με τα μυστικα που ειχε οταν εαιζε στη σαμπ. δοκιμασε σε μας κ μετα δοκιμασε στην νοβους ...

εσεις εχετε ηθικους παιχτες τελικα...
 

DeletedUser34056

Γιατι πολυ απλα παιζαμε ακομα ξυλο γιαυτο δεν ειμασταν ετοιμοι, πως πρεπει να το θεσω για να το καταλαβετε εσεις που το iq σας ειναι μια χαρα και πρεπει να κοιταξω το δικο μου κυριοι ηθικοι παιχτες;
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
φυσικα κ ειμαστε ηθικοι παιχτες. εμεις εδω μιλησαμε σα διοικηση. η δικια σου διοικηση που ειναι ?
οτι ακουσες στα ροομ λες κ βγαζεις κ εκνευρισμο κιολας. εκτιθεσαι
 

DeletedUser34056

Εσύ ξέρεις ότι αυτά που λέω τα άκουσα στο ρουμ; Είσαι μέσα στο ρουμ και ξέρεις τι ειπώθηκε; χμμ..
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
στα ροομ ειπα αλλα που αλλου θα τα ακουγες?στις ειδησεις?
το χμμμ μ αρεσε..
 

DeletedUser13792

23εντ δεν έχω ιδέα ποιός είσαι στο παιχνίδι , αλλά σταμάτα να βγάζεις χέιτ για τον σόρρυ παιχταρά μου . Βγάλε και για ρασπούτιν . Τι όχι ?
Α ναι ξέχασα ο ρασπούτιν δεν έχει χωριά στον πυρήνα σας .
Οπότε που καταλήγουμε ?
Το ότι έχει χωριά σε εσάς είναι που πονάει μερικούς απο εσάς . Και τονίζω(!!) μερικούς, όχι όλους . Δεν έχουμε ασχοληθεί με κανέναν , δεν έχουμε στείλει μήνυμα σε κανέναν , αλλά μερικοί απο εσάς συνέχιζετε το παραμυθάκι σας , και παραβλέπετε διάφορα (Όπως αυτά που είπε ο γκαμπριελ απο πάνω) .
Έχει χωριά σε εσάς--->Ρουφιάνος
Δεν έχει ? ---> "Καλό" παιδί
Λογική μικρού παιδιού

Όσο για εσένα ζεν , μη το παίζεις το γαμάτος και αούας . Εσύ έπαιζες στον 51 και ξέρεις τι έγινε(δε σε θυμάμαι και πολύ) ?Ο μειτρε που ηταν τοτε ?
Ο μειτρε σε ποιον εστελνε μηνυματα , "οπου σε βρω θα σε γ***αω!". Κατσε εκεί και άσε τα πολλά .
 

DeletedUser34056

@panos013 Αν ενας απτην νταμπ ηταν ρουφιανος και μας βοηθουσε να παρουμε χωρια στον πυρηνα μας πως θα ενιωθε η νταμπ; και τι θα κανατε και τι θα λεγατε; Εσυ γκαμπριελ εισαι ο ηθικος παιχτης; εσυ και ο δελτα που νομπλαρει ο δελτα στον πυρηνα μας και στο δευτερολεπτο ερχεται ο σορρυ με αμυνες; Ειστε για λυπηση, και ναι εχετε δικιο δεν μπορω να καταλαβω το χεητ που βγαζουμε στον σορρυ χαχαχ
Προφανως το ιδιο ισχυει και για ρασπουτιν αλλα αυτος καταλαβε οτι εκανε @ και δεν ξανασχοληθηκε.
Ο αλλος ο γελοιος ομως φαινεται το κομπλεξ του. Αν εσεις αυτο το ονομαζετε πολεμο εγω το ονομαζω εχουμε εναν ρουφιανο μεσα στον πυρηνα της νοβους και τον εχουμε στακαρει αμυνες για να μας βοηθαει στα πλανα. Τι οχι;;
Εγώ στο παιχνίδι παίζω με τον λογαριασμο ProgrammatisthC συγγνώμη για όποιον δεν το ήξερε και νομιζατε οτι γραφω ετσι ανωνυμα, τωρα ξερετε ποιος ειμαι
 

DeletedUser13792

Κόμπλεξ ; Ποιο κόμπλεξ;
Για εξήγησε μου γτ είμαι ****ς λίγο
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
για λυπηση ειστε εσεις βασικα φιλε 23σεντ.
παιζεις ακομα γιατι σου εδωσα εγω το μυστικο κ την ευκαιρια να παιζεις ακομα.
τα υπολοιπα στο παιχνιδι
 

DeletedUser35633

Εγω να πω παντως πως η ψηφοφορια κανονικα επρεπε να γινει και απο τις δυο φυλες.
αλλα τσαμπα ψαχνουμε ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο κυριοι. ακρη δεν βγαζουμε η δεν θελουμε να βγαλουμε για να το θεσω καλυτερα. οποτε ας κλεισουμε κοσμο με πολεμο να νιωσουμε και λιγο φυλετικες και ας κερδισει η NOVUS ....εεεεεεε ο καλυτερος!! :p
 

DeletedUser35766

(για αποφυγη παρεξηγησεων τα χωρια που πηρε η νταμπ απτον μαιτρε ηταν οταν επαιζε απο κινητο και ταμπλετ απο την γαλλια ξερω γω και ο λογαριασμος παιζοταν εντελως γιολο, αλλιως κυριολεκτικα θα παιρνατε 1 ή κανενα χωριο απο τον μαιτρε. Δεν το λεω γιατι ειστε ασχετοι ή κάτι αλλο, το λεω γιατι απλα ειναι πολυ καλος)

καλά δεν υπάρχεις.. αυτά που σας πασάρουν για να μην πέσουν ψυχολογίες τα χάβετε τόσο εύκολα ρε παιδιά είστε απίστευτοι..

ο πανοςπαρας που πήρατε 2 χωριά καταλαθος σε ένα πλάνο ήτανε αυστραλία και ένα καγκουρό από το κινητό του μας πέρασε επιτήρηση.. λίγο αργά μεν αλλά οκ το έκανε τουλάχιστον.. όχι σαν κάποιους άλλους. Ίσα που δεν προλάβαμε τα ρεκλαιμ αλλά κλάιν τα πήραμε μετά από πλάνο σε ιλλουσιονιστ.. πολύ καλος παίχτης αλλά τον έφαγαν και αυτόν τα ταξίδια όπως τον maiter.. χαχα κλάμααα

Εχει λειτουργησει καλυτερα στα πλανα της χτυπωντας ανενεργους που δεν προλαβαμε να καθαρισουμε, χτυπωντας αδεια χωρια που δεν προλαβαμε να γεμησουμε κλπ
Αυτες ακριβως ειναι οι τεχνικες σας, και απο τη στιγμη που δεν κανατε κατι παρανομο και παιζουμε πολεμο,δεν μπορω να σας πω κατι , στον πολεμο ολα επιτρεπονται, αυτο που σας λεω ειναι οτι ειναι το λιγοτερο γελοιο να βγαινετε στο εξτερναλ να λετε τα κατορθωματα σας ειδικα μεν λεγοντας και ψεματα παραλληλα

Εκτός από το 1ο πλάνο της DAB πολύ βαθιά στον πυρήνα της νοβους (όχι για να πάρουμε χωριά (αυτό φαινόταν από το σημείο του πλάνου) γιατί άλλος ήτανε ο λόγος του πλάνου όσοι καταλαβαίνουν καταλαβαίνουν) βαρέσαμε ένα παίχτη με σχετικά μεγάλο λογαριασμό τώρα αν ήταν ανενεργός και τον φάγατε αμέσως μετά δικό σας θέμα.. τεσπα πάμε πάρακάτω στο θέμα μας.

2ο πλάνο DAB - maiter (party)
3o πλάνο DAB - maiter (party)
4o πλάνο DAB - voodoo+illusionist+constantine (50%+επιτυχία στα νομπλ και πραγματικά ένα σορό χαμένες άμυνες (έσπασαν 10 στάκες εντελώς κλιπ)).

ααα ναι μου διέφυγε και ένα πανάκι σε maiter από απειροελάχιστους μεγάλους λογαριασμούς της DAB με ούτε καν περισσότερα από 300 νουκ στον maiter ανάμεσα σε 2ο και 3ο που ήτανε γιορτές και αφού ρίξατε εσείς είπε να βγάλει και ένα ο peligroso τσακ μπαμ και κοκκινίσαν όλα.. μάλλον από αυτό θα μπερδεύτηκες.. να δούμε και τι σας πούλησαν και λες αυτά που λες για maiter..

Εντωμεταξύ καλά σου λέει ο gabriel.. εσύ αν κρίνω από τον λογαριασμό που παίζεις στον κ47 είσαι ένας παίχτης πάρα πολύ κάτω του μέτριου. Αν συνδυάσουμε (το πολύ χαμηλό σου επίπεδο στις φ.μ. και αυτά που σου πασάρουν) λογικά βγαίνουν οι σαχλαμάρες που λες.. Με το να τις ποστάρεις με τέτοιο τρόπο εδώ το λιγότερο που θα έλεγα είναι ότι εκτίθεσαι.. πραγματικά τώρα..
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Εγω να πω παντως πως η ψηφοφορια κανονικα επρεπε να γινει και απο τις δυο φυλες.
αλλα τσαμπα ψαχνουμε ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο κυριοι. ακρη δεν βγαζουμε η δεν θελουμε να βγαλουμε για να το θεσω καλυτερα. οποτε ας κλεισουμε κοσμο με πολεμο να νιωσουμε και λιγο φυλετικες και ας κερδισει η NOVUS ....εεεεεεε ο καλυτερος!! :p

οχι κακως επιμενεις για το θεμα της ψηφοφοριας καλε μου φιλε. γιατι δε βγαινει η διοικηση σου να μας διαψευσει αληθεια?αναρωτηθηκες ποτε?

κραταω το δευτερο κομματι παμε να παιξουμε πολεμο να γουσταρουμε κ οτι κατσει !!:)
 

DeletedUser35633

φροντισα και εμαθα :) αλλα δεν εχει σημασια πλεον δεν αλλαζει τιποτα στον κ.47.

γιουργιααααα!!1!1!!!!111!!εναενα!!!11ενα
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
ναι ναι ειμαι σιγουρος οτι εμαθες.

κριμα η σαμπ επρεπε να ηταν τελικο το ομολογω

φτανει το εξτερναλ παμε ιν γκειμ
 

DeletedUser34056

Ο μαιτρε εστελνε φωτογραφιες απο το εξωτερικο κλπ αλλα οχι ο αγαπητος κυριος ιλλυζιον εχει δικιο ηταν στο σπιτι του και επαιζε φμ και ειναι τοσο ασχετος που ηξερε οτι του κανουν πλανο (2-3 συνεχομενα ουτε καν 1) και εχασε τοσα χωρια..... κατα τ'αλλα εκτιθομαι και τα πλανα της νταμπ ειναι επιτυχημενα. Εχει δικιο ο γκαμπριελ τα υπολοιπα ινγκεημ. Στειλτε κανα μηνυμα στον σορρυ στο επομενο πλανο σας να κουμπωσει απο τα 25 λεπτα αμυνες και μετα μη ξεχασετε το ποιο σημαντικο: Να βγειτε και να βαλετε στο εξτερναλ στατιστικα του πολεμο σορρυ vs novus εεε συγγνωμη dab vs novus εννοούσα :)
 
Κορυφή