Σοκολάτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35456
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
O Ιουδας ειναι ο ganian13 βρε παιδια ενα μεγαλος νουμπας ,χθες εκοψα τρενο του απο μια επιτηρηση και εκλαψα απο τα γελια .Για φυλετικες γλωτσιες ειναι ,φορεσε κατι ****ες συνδρομητικες και νομιζει οτι εγινε παικτης για αυτο και δεν θα μαθει ποτε φυλετικες. Κανενα ζευγαρι ****ες δεν σε κανει παικτη πρεπει να μελετησεις λιγο διπλα σε ενα παλιο ο οποιος να την εχει τι φαση οχι να φοραει και αυτος τις ****ες του και να νομιζει οτι μαμαει και δερνει .Να ξερει να στηνει λογαριασμο πρωτα απο ολα οχι ενα χωριο σε καθε ηπειρο απο κανιβαλισμα ,τελος παντων τι να λεμε τωρα ...
 

DeletedUser35717

O Ιουδας ειναι ο ganian13 βρε παιδια ενα μεγαλος νουμπας ,χθες εκοψα τρενο του απο μια επιτηρηση και εκλαψα απο τα γελια .Για φυλετικες γλωτσιες ειναι ,φορεσε κατι ****ες συνδρομητικες και νομιζει οτι εγινε παικτης για αυτο και δεν θα μαθει ποτε φυλετικες. Κανενα ζευγαρι ****ες δεν σε κανει παικτη πρεπει να μελετησεις λιγο διπλα σε ενα παλιο ο οποιος να την εχει τι φαση οχι να φοραει και αυτος τις ****ες του και να νομιζει οτι μαμαει και δερνει .Να ξερει να στηνει λογαριασμο πρωτα απο ολα οχι ενα χωριο σε καθε ηπειρο απο κανιβαλισμα ,τελος παντων τι να λεμε τωρα ...
σκασε μωρη πατσολα βρωμορουφιανα
 

DeletedUser35122

Έτσι κόβει και η γιαγια μου ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
http://prntscr.com/jh4jtu

ουτε καν κόψιμο έβαλες! στακ ο έπαιξες γιατι δεν έβαλα σφήνα ΑΣΧΕΤΗ! ΚΩΛΟΓΡΙΑ!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
https://prnt.sc/jgs9me ουτε τα βασικα δεν ξερετε ρειιιι Να το κοψιμο και ακομα γελαω με την ασχετοσυνη σας .Ασχετα νουμπια .Ειναι στακ αυτο το χωριο ?????????? ουτε τι ειναι στακ δεν ξερετε τι ειναι και για να σας ξεφτυλλισω κι αλλο κοιταξτε την εκκαθαριστικη του νουμπα https://prnt.sc/jgrh3p και εβαλε και μια ταραγμενη απο χιονι αλλα 400 βαρια ααχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και με χιονι συμμαχια τρεις φυλες για να κανετε ενα τρενο ,ου να μου χαθειτε .Φατε τα κοψιματα στην μαπα ετσι για τον χαβαλε γιατι με εσας ουτε που να ασχοληθει κανεις πανω απο ενα λεπτο .Μονο για να σας τρολλαρω στο εξωτερικο σας εχω και να γελαω .Που μας ρε καραμητρο με 20 βαρια να παρεις χωριο?Ουυυυρειιιιιι ροζ φλαμιγκο πηγαινε να παιξεις με την μπαρμπι σου και να φουσκωσεις το σωσιβιο φλαμιγκο σου και ασε τις φυλετικες .Ο Barry ποιο νουμπιδι ειναι παλι ? χαχαχαχαχαχαχα Εκνευρισμενος σας κοβω παντως ,χαλαρωστε λιγο μηπως και εχετε μεγαλύτερη πνευματικη διαύγεια και παιξετε το παιχνιδακι σωστα γιατι ουτε για αυτο δεν είστε.

Καλα ρε ασχετοι δεν μπορειται να παρετε εναν κοσμο που δεν παιζει κανεις? Τι στα κομματια παιζετε φυλετικες τοτε? Στον επομενο να μπειτε και να εχει μονο βαρβαρα να βαλετε το πριμιουμ σας και τις ****ες σας και να χτισετε σαν καλα παιδακια χαχαχαχαχαχα Ασχετοι ολοι
 
Τελευταία επεξεργασία:

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ποσοοοοοο χαρουμενη ειμαι δεν ξέρεις αγαπούλα μου... Τόσο καιρο αναρωτιέμαι αν θα με αναφερει κάποιος στο εξωτερικο, έστω για να πει κατι κακο για μενα!!!! Πραγματικά με εκανες πολυυυυυυ χαρουμενη μωρο μου!!!! Χχαχχαχαχα υπηρχε πλάνο την ίδια ώρα που εγώ σκοτωνα τα βαρια;;; Ω, μα το Δια...Ποση τύχη πια!!!!


Μου φτιαξες τη μερα κουκλίτσα!!!! Σου στελνω φιλάκια κι εύχομαι κάποτε να σε δω να παιζεις για να δω αν παιζεις τοσο ομορφα οσο μιλάς!!!

Φιλακια ρουφηχτα!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
 

DeletedUser35784

Παει το εξτερναλ καταστραφηκε ...καταντησαμε φυλετικες αγκαλιες και power of hugs...πφφ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σκοτωνες βαρια ?Ενταξει κουλουρια των φυλετικων εχω λιωσει στο γελιο .Ουυυυρεεεεε ασχετα νουμπιδια .
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ρε γλυκούλα μου μόνο αυτό ξέρεις να λες;;;;

Περίμενα να βάλεις περισσότερη φαντασία...έκανα λάθος!!! :(

Κρίμα και σε είχα συμπαθήσει, τελικά είσαι κι εσύ σαν όλους τους άλλους!!! :(
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι αλλο να λεμε μανταμ?Αν θες γλυκουλια και φαντασιες πηγαινε σε site γνωριμιων οχι σε πολεμικο παιχνιδι .
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Μπα ο πόλεμος έχει περισσότερο ενδιαφέρον όταν κάνεις γλύκες!!! Αλλά πού να ξέρεις εσύ από τέτοια!!!


Φιλάκιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser35122

https://prnt.sc/jgs9me ουτε τα βασικα δεν ξερετε ρειιιι Να το κοψιμο και ακομα γελαω με την ασχετοσυνη σας .Ασχετα νουμπια .Ειναι στακ αυτο το χωριο ?????????? ουτε τι ειναι στακ δεν ξερετε τι ειναι και για να σας ξεφτυλλισω κι αλλο κοιταξτε την εκκαθαριστικη του νουμπα https://prnt.sc/jgrh3p και εβαλε και μια ταραγμενη απο χιονι αλλα 400 βαρια ααχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και με χιονι συμμαχια τρεις φυλες για να κανετε ενα τρενο ,ου να μου χαθειτε .Φατε τα κοψιματα στην μαπα ετσι για τον χαβαλε γιατι με εσας ουτε που να ασχοληθει κανεις πανω απο ενα λεπτο .Μονο για να σας τρολλαρω στο εξωτερικο σας εχω και να γελαω .Που μας ρε καραμητρο με 20 βαρια να παρεις χωριο?Ουυυυρειιιιιι ροζ φλαμιγκο πηγαινε να παιξεις με την μπαρμπι σου και να φουσκωσεις το σωσιβιο φλαμιγκο σου και ασε τις φυλετικες .Ο Barry ποιο νουμπιδι ειναι παλι ? χαχαχαχαχαχαχα Εκνευρισμενος σας κοβω παντως ,χαλαρωστε λιγο μηπως και εχετε μεγαλύτερη πνευματικη διαύγεια και παιξετε το παιχνιδακι σωστα γιατι ουτε για αυτο δεν είστε.

Καλα ρε ασχετοι δεν μπορειται να παρετε εναν κοσμο που δεν παιζει κανεις? Τι στα κομματια παιζετε φυλετικες τοτε? Στον επομενο να μπειτε και να εχει μονο βαρβαρα να βαλετε το πριμιουμ σας και τις ****ες σας και να χτισετε σαν καλα παιδακια χαχαχαχαχαχα Ασχετοι ολοι


Γιατί δεν βάζεις χρόνους μωρή σιχαμένη ;; να σου δείξω και εγώ χρόνους παλιό άσχετη που έβαλες και κόψιμο ΚΩΛΟΓΡΙΑ! ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑΚ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΡΕΝΟ! ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Νουμπακι τι εγινε παλι εκνευρισμενο σε βρισκω ,να βγαινεις καμια βολτα να ξελαμπικαρεις γιατι διαβαζεις γυναικα στο φυλετικο και το τερματιζεις το μυαλο σου .
Τι χρονους να σου βαλω βρε ασχετε? αφου το τρενο το στελνει το συστημα στο δευτερολεπτο ,ουου ρε νουμπι θες και φυλετικες και δεν ξερεις ουτε τα βασικα .

Ευτυχως που κανατε συμμαχια και με Σοκολατες και σφιχτάγκαλιαζοσαστε αλλιως θα σας κερδιζαν τα βαρβαρα χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Εσυ πρεπει να εισαι μια Αγγελική που ξερω απο παλια... Μ'αρέσει που ειχες βαρεθεί κ δεν θα επαιζες ξανα... νομιζω οτι αυτη η αρρώστια δεν θεραπεύεται με τιποτα.

Πες τωρα τι όνομα παίζεις... μας εχεις...αφου ξέρουμε ποια εισαι :)
 

DeletedUser33515

Ευτυχως που κανατε συμμαχια και με Σοκολατες και σφιχτάγκαλιαζοσαστε αλλιως θα σας κερδιζαν τα βαρβαρα χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

Δεν καναμε συμμαχια με σοκολατες. Θελω για ενα δευτερολεπτο να σταματησεις να κλαις και να αποδεχτης οτι δεν εχεις ελπιδες. Ναι ναι το ξερω εσυ δεν παιζεις για πλακα μπηκες και για πρεμ (οτι λενε ολοι οι χιλιοπυξιδιασμενοι) απλα εχεις καταντησει λιγο εκνευριστικη και δεν εχεις το απαιτουμενο σκιλλ για να μιλας τοσο πολυ. Να εμφανιζεσαι μια φορα το χρονο να βγαζεις τα κομπλεξ σου να γελαμε μαζι σου και να φευγεις πισω στη σπηλια σου.
 

DeletedUser34860

ρε σεις μην τσιμπατε ειναι πλεον γνωστο το κολπο
υπαρχουνε καποιοι παιχτες δηθεν αρκετα καλοι
μπαινουνε σε κοσμους και το μονο που κανουνε ειναι να κραζουνε την δυνατη φυλη του κοσμου,κρυβονται σε μικρες φυλες
καθονται και κοβουνε κανα τρενο μια στο τοσο ,ισως να παρουνε και κανα χωριο ,που ομως δεν εχει καμια σημασια στα δρωμενα και στην εξελιξη αυτου του κοσμου
και μετα αρχιζουνε την καραμελα πως ολοι ειναι νουμπαδες και εγω για χαβαλε μπηκα ή μπηκα για πρεμ ,και δειτε τι σας κανω
και αν ειχα χρονο σας εχω για πλακα και αλλες τετοιες φαμφαρες
αλλα στην τελικη τιποτα
το να σκεφτουνε να κανουνε κατι μια φυλη να κοντραρουνε αυτους που κραζουνε κοκοκοκοκο
ουτε για χαβαλε μην ασχοληστε
 

DeletedUser33851

aggeliki αρχιζεις να θυμιζεις genlyn ειναι κριμα να το κανει αυτο καποιος στον εαυτο του και μη νομιζεις οτι κανεις προπαγανδα σε καποιον στον εαυτο σου κανεις.....
 

DeletedUser32677

Ποιο καλο μπουμπουκι εισαι εσυ στο παιχνιδι;

Ωπ πάρε μια πυξιδούλα να χεις, γιατι πολυ μιλησες, ενω εισαι και ασχετος :)

Αα σορρυ ξέχασα, πήρες ένα βάρβαρο στον πυρήνα, νομίζεις θα σωθείς; Μουχαχαχαχα

upload_2018-5-14_16-30-50.png

Ευτυχως που κανατε συμμαχια και με Σοκολατες και σφιχτάγκαλιαζοσαστε

Μαθε να διαβαζεις τα στατιστικά, δεν ειναι δυσκολο, με απογοητευεις :(

Εσεις ειστε αυτοι που δωσατε χρονους τρενων μας σε πραξις και περου για να κανουν ρικλειμ χωρια που σας βαρουσαμε σε πλανο και αυτο ειναι γεγονος, μπορει να το δει ευκολα ο καθενας στα στατς

Τωρα η ακυρη προπαγανδα που προσπαθεις να κανεις εσυ ισως να εχει αποτελεσμα μονο σε καναν ασχετο, οποτε δεν με αφορα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
.Ασχετοι ε ασχετοι .Σε ποιον μιλας ξερεις?Μαθε πρωτα και ασε τα περι ανακαταληψεων για δειξε μου μια να δω και εγω .Χθες ειχατε κοινο πλανο χαχαχαχαχαχαχα τυχαίο ?
Ειστε τρελλα φλωρακια παντως ,οποιος θελει να μαθει φυλετικες να μου πει ,να του πω 5 βασικα πραγματακια δεν θελει πτυχιο πανεπιστημιου το παιχνιδι .
Ρε dj ασε με και εσυ ,τι υλικο ειναι αυτο που εχετε και θελετε και κοσμο ?Αν παιζατε σε κανονικο κοσμο ουτε δευτερο χωριο δεν θα παιρνατε .Πες μου εναν παικτη σωστο ,εναν.



 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή