Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Δημήτρη έχεις δίκιο,
Αναψαμε τα αίματα για να περάσουμε λίγο πίεση να βγάλουμε κέφι.
Δεν ρίχνω ευθύνες σε κανένα μόνο στον εαυτό μου που ακολούθησα ένα άσχετο.
Του το είχα πει, είσαι άσχετος, θα σε βοηθήσω να πάμε μπροστά.

Λέω λοιπόν,
1. Μην μπούμε στην 55
Ας απλωθουμε στην 44 κ προς τα κάτω.
Το πρότεινα κ στη συνέχεια κ μου έλεγαν μην τους ξενερώνω, ο Δημητρακης μάλιστα με ρωτούσε αν φοβάμαι. Τα αποτελέσματα είναι η επανεκκίνηση του.

2. Λέω να γκρεμισουμε το βάρβαρο με 24 ποραδικα πριν το πάρει ο Ιούδας. Τίποτα, το πήρε χτισμένο.

3. Βαράω το σνιτζελ που μας χτυπούσε δύο παίκτες μας κάθε μέρα και τους λέω ακολουθήστε. Τίποτα κανεις. Μόνος βαρεσα. Ούτε καν οι παίκτες που έτρωγαν το ξύλο. Ζαφ80 κ Ελευσίνα

4. Λέω το πρωί θα χάσουμε χωριό, να λάβουμε μέτρα.... Τα μόνα μέτρα ήταν η κρεβαταρα κ το παπλωμα.
Ψάχνω τον αρχηγό μας πουθενά.. .

Τέλος πάντων πολλά είπα.
 

DeletedUser34912

Κλεινω με τελευταίο ποστ για τον 52.
Κρήτη Γιάννης και κάποια άλλα παιδιά που γουσταρούνε το γκείμ και το ζουν για μένα καλό θα ήταν να αναζητήσουν να παίξουν σε φυλές υψηλών πρόδιΑγράφων για ένα μεγάλο διάστημα να πάρουν γνώσεις όχι τόσο παικτικά.αλλά σε αλλά πραγματα.και ουτε χρόνο δεν χάνουν και το στομάχι τους δεν σπανε με φυλές που πιστεύουν ότι έχουν οργάνωση ηγεσία κλπ.η κακή φυλή βγάζει νευρα κακή ψυχολογία κλπ.χωρις να υποτιμω αυτούς που τις δημιουργούν.
 

DeletedUser1292

Τι το ψαχνεις ρε γιαννη τωρα...εγω ξερεις πολυ καλα τι ειχα προτεινει εξ αρχης..τωρα αλλους δερνει η μαλακια στο κεφαλι...

Στεναχωρηθηκα βεβαια με την καταληξη γιατι δεν θα πηδιξιασετε τον αγαπημενο μ παρανταις π τοσο αγαπαωω αλλα δν πειραζει θα τ στειλω εγω λαγουδενιο αυγο τ πασχα ❤

Κ οπως ειπε κ ο φιλτατος φιλος μ ταμειος αν δεν αναψουν τ αιματα τι νοημα εχει
Παρανταιςςς θελω να νιωσω την πυξιδα σ ανεβα προς τα πανω αυτη η αποσταση με σκοτωνειιιιιιι..ζω για την στιγμη που θα ανταμωσουμε μπειμπι
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Τι το ψαχνεις ρε γιαννη τωρα...εγω ξερεις πολυ καλα τι ειχα προτεινει εξ αρχης..τωρα αλλους δερνει η μαλακια στο κεφαλι...

Στεναχωρηθηκα βεβαια με την καταληξη γιατι δεν θα πηδιξιασετε τον αγαπημενο μ παρανταις π τοσο αγαπαωω αλλα δν πειραζει θα τ στειλω εγω λαγουδενιο αυγο τ πασχα ❤

Κ οπως ειπε κ ο φιλτατος φιλος μ ταμειος αν δεν αναψουν τ αιματα τι νοημα εχει
Παρανταιςςς θελω να νιωσω την πυξιδα σ ανεβα προς τα πανω αυτη η αποσταση με σκοτωνειιιιιιι..ζω για την στιγμη που θα ανταμωσουμε μπειμπι


Λέγε λιγότερα εσύ χαχαχαχα...
Καμία φορά τα πράγματα έρχονται όπως δεν τα περιμένουμε!
Αν μείνω στον κόσμο, μιας κ έχω άδειο χωριό μόνο με τα επιθετικά...
Αν μείνω λοιπόν θα έρθεις παρεακι να καουμε, όπως παρεακι μπήκαμε ;)

Κάνω ένα edit,
Έστειλα πίσω τις άμυνες στα παιδιά,
Ότι έρθει καλοδεχουμενο!
 

DeletedUser33515

Το να βγαίνετε και να κοροιδεύεται κύριοι PRAXIS απλά είστε για γέλια.
Ο άλλος εχασε ολο το στρατο πριν λιγες μερες και μέχρι σημερα έχει περισσότερο μου,απλά γελάω,δεν ειναι θέμα εκνευρισμού ή να κλάψω ή κατι άλλο,γελάω με σας και ας φάω πηξίδα.
Μετρήστε πόσο χρήμα ρίξατε για να είστε εκεί και άστε μας εμάς.

Στον 49 δεν σε ειδα να λες τιποτα για πρεμ παντος ουτε για τα ποσα που δωσατε και εσυ και ο κο-πλαυ σου αλλα ουτε και τις χιλλιαδες που εδωσε η φυλη σου. Ετσι κι αλλιως το πρεμ που βαλαμε δεν ηταν καν πολυ. Ο Τμαυρο εδωσε πιο πολλα τις τελευτεες μερες απο τους παραπανω της φυλης μας. Πηγε το χωριο 2,5κ ποντους σε μερικες μερες ενω ανεβαζε τειχος μετα τις επιθεσεις με επιτελειο στο 13.

Τα κλαματα αλλου φιλε, πισω στον 49 να δεις ποιοι σου κλεψαν το ακκαουντ , κανεις λαθος επιλογη φυλης και μετα σου φταινε οι αλλοι.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κρητη Γιαννης μονο μαζι μου θα παιζεις ,εχω το κοκκαλακι της νυχτεριδας στις φυλετικες .Μπες 44 ειμαστε ειρηνιστες,φιλοζωοι,οικογενιαρχες αθρωποι.Μπαι νουμε χτιζουμε κλεινουμε.Νοικοκυραιοι
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Κρητη Γιαννης μονο μαζι μου θα παιζεις ,εχω το κοκκαλακι της νυχτεριδας στις φυλετικες .Μπες 44 ειμαστε ειρηνιστες,φιλοζωοι,οικογενιαρχες αθρωποι.Μπαι νουμε χτιζουμε κλεινουμε.Νοικοκυραιοι


Στείλε μήνυμα in game που σε θέλω κάτι. :D
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μεγαλη Παρασκευή ο κόσμος, τόσο θλιβερος. Θέλω να παίξω αλλά δεν βρίσκω κανένα κίνητρο.Ας τσακωθούμε λίγο μπας και αποκτήσει ενδιαφέρον.
 

DeletedUser2088

5 πόντους για σπαμ!
Για κάθε λέξη που θα γράφεις μέχρι το Πάσχα +2 πόντους έκαστη.

Μόνο 5 για σπάμ? πολύ χαλαρά το πάτε.
Άλλαξε το ποινολόγιο και δεν το ξέρω?

Τες πα, καλή ανάσταση σε όλους με υγεία ευτυχία και ευημερία.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χριστός Ανέστη! Υγεία και ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειες σας.

5 πόντοι μόνο? Ευτυχώς έπεσα στις εκπτώσεις η αγαπημένη μου εποχή.

Ποιος φαρμερ και ψήστης είναι ξύπνιος για να δούμε.?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Eristike κλείσε το μπότ φάρμ το τερμάτισες ότι και να κάνεις παίκτης δεν γίνεσαι νουμπας γία πάντα θα είσαι.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
El άσχετη και πυξιδιασμένη στρουμφίτα κάνε μου αίτηση που θα πεις σε μένα ότι έχω ****.

Διάβασε καμία ρύθμιση ότι δεν μπαίνουν άμυνες στα βάρβαρα και φαρμάρουμε 1-1.

Α και μη ντρέπεσαι καμία φορά να πεις με ποιό ακκάουντ παίζεις.

Μας τα έχεις κάνει ζέπελιν βρωμοκούλουρο...

Μπες να τις φας αλλιώς βούλωστο και δρόμο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχα νουμπαρα και άσχετε η Στρουμφιτα ήταν η Τζίνα και ο Αλεξ όχι εγώ όλοι το ξέρουν εκτός από εσένα που είσαι άγνωστος και ασήμαντος .Εγώ δεν έπαιξα σε εκείνο τον κόσμο. Κόψε το μπότ γιατί σε βλέπω για εσωτερικό σύντομα γιατί δεν ξέρεις καν που ειμσι τώρα νουμπαρα .Σε ποιόν κόσμο έγινες παίκτης βρε άσχετε? Χα χα χα χα είσαι τόσο νουμπας που δεν ξέρεις ούτε το μπότ να χρησιμοποιεις κουλούρι των φυλετικων.Σε βλέπω σε κάτι νουμποκοσμος να σε κουβαλάνε συνέχεια και έβγαλες μεγάλη γλώσσα την οποία φυσικά σε λίγο θα στην κόψω.
 
Κορυφή