3 vs 1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δεν θα σχολιασω τιποτα για τους προηγουμενους κοσμους.
Για τον 50 φροντιστε να συνεχισετε οπως μεχρι σημερα μηπως κανουμε κανα μπανιο το καλοκαιρακι ηρεμοι...
 

DeletedUser34815

Τι σε λίγο καιρό τους βλέπω να κλαίνε και πολύ άσχημα ο διάσημος βερκ
 

DeletedUser34042

εσυ τι κερδιζεις που παιζεις τοσους κοσμους ? ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ

Αν σκεφτεις οτι περναω το χρονο μου ευχαριστα στο παιχνιδι και στον ελευθερο μου χρονο εχοντας την δουλεια μου το σπιτι μου και τρια παιδια δεν με ενδιαφερει να γινω κατι αλλο απο ασχετος απλα να εχω να χαλαρωνω... Για πες μου εσυ τωρα που εισαι και σχετικος και δεν κανεις κατι αλλο περα απο το να ασχολησαι με φυλετικες τι ηθελες να κερδισεις με το quiz?
 

DeletedUser34815

σε λίγο καιρό θα κλαις παιχταρά μου εσύ Που το παίζεις εξυπνάκια θα στρώσω τη γραβάτα σου Μίκη Μάου Ξύπνα σαρδέλες Μπαμ μπαμ μπαμ και τέλος και τέλος ο διάσημος Μπεργκ μόνο στοπ
 

DeletedUser35544

Πωπω πονοςςςςς
χαχαχαχ
Ηλια δεν σακουω, βγες απο τη φουστα του δρακου γιατι κανει διακοπες
 

DeletedUser31309

Πωπω πονοςςςςς
χαχαχαχ
Ηλια δεν σακουω, βγες απο τη φουστα του δρακου γιατι κανει διακοπες

Καλα εσυ δε σταυρωνεις χωριο περα απο τα ετοιμα που μοιραζει ο κινγιοραντες...ουτε παικτες με 1 χωριο ανενεργους δε μπορεις να νομπλαρεις...
Ασε τα χαζα σου γι μενα μαθε πρωτα τα βασικα κι τα ξαναλεμε...
Γουσταρω να σας τσουζει ολοι γι το δρακο λετε δεν εχετε δει τα πρημ που υπαρχουν καβα απ μενα κι 3-4 ακομη ομως...τα κραταμε κι μαλλον δεν θα τα χαλασουμε αν συνεχισετε να ειστε εκει τοσο αναξιοι να νομπλαρετε χωρια ανενεργων απο lsd....
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Ηλία φίλε μου πέρα από την πλάκα που κάνουμε αν δεν υπήρχαν οι δυνατότητες που σου δίνει πλέον το παιχνίδι μέσω πρεμ θα σε είχαμε χάσει και γι αυτό πρέπει όλοι μας κάθε μέρα να ευχαριστούμε την εταιρία.

ΥΓ: το K42 STOP πότε θα το βάλεις ;
 

DeletedUser35749

σε λίγο καιρό θα κλαις παιχταρά μου εσύ Που το παίζεις εξυπνάκια θα στρώσω τη γραβάτα σου Μίκη Μάου Ξύπνα σαρδέλες Μπαμ μπαμ μπαμ και τέλος και τέλος ο διάσημος Μπεργκ μόνο στοπ
σε ψαχνει ο da vinci να σε ξαναπαει πυξιδα λεει...διασημε κεφτε
 

DeletedUser31309

Ηλία φίλε μου πέρα από την πλάκα που κάνουμε αν δεν υπήρχαν οι δυνατότητες που σου δίνει πλέον το παιχνίδι μέσω πρεμ θα σε είχαμε χάσει και γι αυτό πρέπει όλοι μας κάθε μέρα να ευχαριστούμε την εταιρία.

ΥΓ: το K42 STOP πότε θα το βάλεις ;

Δε λογγαρω απο πισι τι σε πιανει με τις ετικετες δε ξερω και τις λες συνεχεια

Νομιζεις οτι τα πρημ μας κρατανε μπροστα...εισαι γελασμενος...βλεπεις αυτο ακριβως που θελω κι χανεις τα υπολοιπα γιατι εχεις κολλησει...αλλα θα σαφησω να χεις να λες... ηδη κλαιγεσαι εδω κι 1 μηνα και εντος κ50 κι εδω(τελευταια φουλ)...
 

DeletedUser34815

Τι να με πάει βρε κιοφτέ εσείς μόνο με μπαμπέσικα κερδίζετε και αγοράζετε ρουφιανάκη οπως σπίθα Στέλλα και και ακόμα ένας που λέγεται τσιράκι της Στέλλας Δεν σας βλέπω Τελειώσατε για μένα πλέον ο διάσημος berk να πάτε να πετάξετε χαρταετό μόνο για αυτά είστε και μετά πάρτε κανένα κιλό σαρδέλες άμυαλη
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Δε λογγαρω απο πισι τι σε πιανει με τις ετικετες δε ξερω και τις λες συνεχεια

Νομιζεις οτι τα πρημ μας κρατανε μπροστα...εισαι γελασμενος...βλεπεις αυτο ακριβως που θελω κι χανεις τα υπολοιπα γιατι εχεις κολλησει...αλλα θα σαφησω να χεις να λες... ηδη κλαιγεσαι εδω κι 1 μηνα και εντος κ50 κι εδω(τελευταια φουλ)...

αχ βρε Λιάκο μου ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν πιστεύεις και συ ο ίδιος τα ψέμματα που λες.


Τι να με πάει βρε κιοφτέ εσείς μόνο με μπαμπέσικα κερδίζετε και αγοράζετε ρουφιανάκη οπως σπίθα Στέλλα και και ακόμα ένας που λέγεται τσιράκι της Στέλλας Δεν σας βλέπω Τελειώσατε για μένα πλέον ο διάσημος berk να πάτε να πετάξετε χαρταετό μόνο για αυτά είστε και μετά πάρτε κανένα κιλό σαρδέλες άμυαλη

ναι ναι ναι ναι ναι σαρδέλες με μύκητες !!!!!
 

DeletedUser35749

Τι να με πάει βρε κιοφτέ εσείς μόνο με μπαμπέσικα κερδίζετε και αγοράζετε ρουφιανάκη οπως σπίθα Στέλλα και και ακόμα ένας που λέγεται τσιράκι της Στέλλας Δεν σας βλέπω Τελειώσατε για μένα πλέον ο διάσημος berk να πάτε να πετάξετε χαρταετό μόνο για αυτά είστε και μετά πάρτε κανένα κιλό σαρδέλες άμυαλη
ψηφισες ερντογαν στις τελευταιες εκλογες?
 

DeletedUser34479

στην αρχη του κοσμου ρεκ ξυλο με παν κοντρα μεταξυ τους και μπηκανε στην ιδια ηπειρο για να της παιξουνε υποτιθετε ... και τωρα κολοτουμπα (τουλαχιστον ο μακαβελι αφου εβγαλε γλωσα για το δρακο και την εφαγε ειχε την αξιοπρεπεια να σταματησει γιατι δεν ηθελε την ενωση ) μεγαλυτερη ενωση και απο αυτη του κ46 που εκανε η περου ξεφτιλικια δεν πειραζει η πυξιδα θα ερθει ετσι και αλλιως και μετα μπορειτε να ενωθειτε και μεταξυ σας ο ενας να βαλει τη π@@@ τ στο κ@λο του αλλου αυτες οι ενωσεις σας αξιζουν...
 

DeletedUser35612

Το 1ο δεν ηταν . Επισης τι εχεις να πει για τον ρουφιανο που ειχατε στην σολ και ρουφιανευε διαμοιρασμους ? Απλα εκμεταλλευτηκαμε καλυτερα τον δικο μας ρουφ
σε τιμάει πάρα πολύ αυτό το σχόλιο σίγουρα..τέλος πάντων μπορεί να έχεις και δίκιο δεν με απασχολεί και δεν νομίζω ότι απασχολούσε κανέναν εδώ μέχρι το σχόλιο #33 που άνοιξες μια συζήτηση για παλιότερους κόσμους στο εξωτερικό forum του κ50 χωρίς κανείς προηγουμένως να έχει αναφερθεί σε αυτούς..Εντάξει πες ότι νίκησες και δίκαια εκεί είναι το σωστό μέρος εδώ για να πανηγυρίζεις για τον κόσμο 42; Ή να σχολιάζεις τον ρόλο του παίκτη στον κόσμο 37; Δεν είμαι κανένας σπουδαίος εγώ για να σε κρίνω ούτε μπορώ να κρίνω οποιονδήποτε απλά το μόνο που έχω να πω είναι πως μετατέθηκε η συζήτηση 4 σελίδες παραπάνω για περσινές και προπέρσινες υποθέσεις..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34816

Γιατι ειναι σαν τον Τακη Τσουκαλα, βλεπουν οτι δεν τραβαει η ομαδα φετος και ασχολουντε με τα προηγουμενα πετσινα πρωταθληματα που εχουν παρει... δεν υπαρχει καλυτερο παραδειγμα :p:p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή